[TVP2] The Voice of Poland

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1814
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 846
x 1017

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Ogólnie cała scenografia "Przesłuchań w ciemno" jest moim zdaniem niezbyt estetyczna w porównaniu z innymi krajami. Kwadratowa, spiczasta, mało nowoczesna. Bardzo podoba mi się natomiast jak wygląda to na Ukrainie:
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2526
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1992
x 661

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

pulkownik pisze:Nic nie przebije foteli z pierwszej edycji, które odwracały się "ekstremalnie" szybko :lol:
Z ciekawości się przyjrzałem występom z pierwszej edycji i faktycznie ich "szybkość" była szalona! :D Mam nadzieję że w nowej serii wraz z dużymi zmianami personalnymi postawią na duże zmiany wizualne i zobaczymy nowe fotele. I tak muszą przecież przerobić fotel po "Afro".
15 lat na forum! :)
R_321
Obserwator
Posty: 690
Rejestracja: 20 mar 2016, 13:59
x 15
x 164

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: R_321 »

Fotel po Afro wykorzystają do dziecięcej wersji :-) Ja liczę , że te dróżki , które się zapalają , gdy trener się odwróci zostaną zastąpione ich imionami jak to jest w wersjach zagranicznych . Bardzo fajną scenografię mają Brytyjczycy , jest na kim się wzorować ;-)
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1814
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 846
x 1017

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Mi się akurat ta okrągła scenografia w UK nie podoba, ale "ścieżki" z imionami trenerów również bardzo chętnie bym zobaczył.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Ta okrągła scenografia jest już także w holenderskim oryginale. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
kubatv10
Obserwator
Posty: 466
Rejestracja: 06 maja 2014, 14:24
x 37
x 14

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kubatv10 »

havanew pisze:Ogólnie cała scenografia "Przesłuchań w ciemno" jest moim zdaniem niezbyt estetyczna w porównaniu z innymi krajami. Kwadratowa, spiczasta, mało nowoczesna. Bardzo podoba mi się natomiast jak wygląda to na Ukrainie:
Akurat ukraińska scenografia jest bardzo inspirowana tą z Wielkiej Brytanii, jednak moim zdaniem TVP powinno iść w kierunku USA, tam odświeżony wygląd studia wygląda naprawdę imponująco, do tego są i nowe krzesła, i nowe ciekawe dodatki w postaci blokowania trenera. Do tego w bardzo wielu wersji programu na całym świecie wprowadzono led-ową podłogę, czyli w momencie odwrócenia krzesła przez danego trenera na podłodze pojawia się jego imię. Myślę, że warto byłoby odświeżyć polską wersję czymś takim.
Ciekawi mnie jedno - chcielibyście, by w dziewiątym sezonie pojawiło się blokowanie trenerów podobnie jak w czternastej edycji w Stanach (i w piątej włoskiej i najnowszej wietnamskiej)?

Jako ciekawostkę mogę dodać, że wczoraj Brynn Cartelli, 15-letnia wokalistka wygrała 14 sezon The Voice USA, jednocześnie będąc najmłodszą zwyciężczynią w historii amerykańskiej edycji programu. Do tego Kelly Clarkson, jej trenerka, wygrała w jej pierwszym sezonie w programie, co jest naprawdę niecodzienne. Michał Szpak w ostatnim sezonie przetarł jej szlaki :D
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1814
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 846
x 1017

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Szlaki przetarł jej nie tylko Michał Szpak, ale i koleżanka-trenerka z nadchodzącego 15. sezonu w USA - Jennifer Hudson - która zwyciężyła w swoim pierwszym sezonie w Wielkiej Brytanii wiosną zeszłego roku. :)

Na inspirację studiem w USA jednak bym nie liczył i nie uważam przy tym, żeby tamta scenografia była jakaś wybitna i najlepiej pasująca do formatu, natomiast nad opcją "Blocked" również się zastanawiałem i sam bije się z myślami, czy chciałbym to zobaczyć w naszej wersji. Z jednej strony naprawdę ciekawe urozmaicenie, z drugiej bardziej kojarzy się z teleturniejami niż programami wyszukującymi talenty.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6110
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1583

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

O co chodzi z blokiem?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Chodzi o to, że dany uczestnik nie może wybrać trenera, gdy się odwróci. Zablokować może trenera Y trener X pod warunkiem, że obaj jeszcze nie są odwróceni - zarówno X i Y. Użycie blokady automatycznie oznaczna odwrócenie się trenera blokującego i walkę o to, czy uczestnik dolączył do jego drużyny. Blokady można użyć tylko raz podczas sezonu.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1814
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 846
x 1017

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Tylko raz przez każdego z trenerów oczywiście. :) Przykładowo w polskiej wersji Grzegorz Hyży ( :P ) mógłby zostać zablokowany przez pozostałych trenerów aż 3 razy, a z pozostałego grona tylko jeden juror zostałby zablokowany przez Grzegorza.
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 367

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

Mam nadzieję, że w tym sezonie bardziej zadbają o dodawanie filmików na You Tube. W edycjach 1-6 regularnie dodawali występy castingowe razem z opiniami jury, a w 7 sezonie to były jakieś jaja. Połowy nie dodano, część poucinana. W 8 było ciut lepiej ale dalej kiepsko. Mam nadzieję, że w tej edycji będą wszystkie występy dodawać. :rolleyes:
^-^
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Ja tymczasem zastanawiam się nad pewnym faktem a mianowicie czemu TVP nie chce powiązać "The Voice of Poland" jak i na przykład koncertów opolskich (Premier i przede wszystkim Debiutów) z Eurowizją. W przypadku TVoP mogła być dodatkowa motywacja nie tylko dla zwycięzców ale i trenerów a ta runda finałowa z premierowymi utworami do czegoś by się przydała.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1814
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 846
x 1017

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

To nie jest dobry pomysł. Dlaczego mielibyśmy wykluczać innych artystów, niekoniecznie debiutujących, z możliwości reprezentowania barw Polski na Eurowizji?
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19322
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2218
x 13431

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Jak się okazuje, do Sadowskiej po prostu nie odezwali się producenci. I słusznie:
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1814
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 846
x 1017

[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Podejrzewam, że podobnie sytuacja miała się w przypadku Andrzeja Piasecznego, stąd "jego decyzja o odejściu". :) Ale nie ukrywam, że sto razy bardziej wolałbym oglądać kolejny raz Piaska lub chłopaków z Afro niż nową wyjątkową osobowość sceniczną z czerwonego fotela - Grzegorza Hyżego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: giga.talent120, Google Adsense [Bot], Janusz Nosacz, Liam, patryk.nowak, przemek94, Quubusiowy i 34 gości