teleTOON+

Wątki poświęcone autorskim kanałom Canal+.
lukasinski
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 18 lis 2011, 20:41

teleTOON+ (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lukasinski »

Tak tylko kanały dla nastolatków zmieniają się w kanały dla dzieci albo jest ich tyle co palców w jednej ręce.
Ale najczęściej jest ta 1 opcja.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

teleTOON+ (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Dobra, nie wytrzymałem. On w ogóle ignoruje wiadomości prywatne i uwagi użytkowników. Zbanowany do 1 grudnia.
sziraczek17
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:07
x 3
Kontakt:

teleTOON+ (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sziraczek17 »

To tak samo przecież zgodnie z twoim rozumowaniem Myszka Miki jest bez sensu. Nie dość, że chodzi na nogach, nosi ubrania to jeszcze rozumie wszystko od A do Z i mieszka w domach jak człowiek. Sens tych postów jest jeden - spam i zamęt na forum.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

teleTOON+ (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Tymczasem ciekawa sytuacja ma się z kanałem Teletoon+ otóż jak pewnie wiecie w Polsce powstało trio muzyczne My3 powstałe na bazie oryginału K3 z krajów języka niderlandzkiego a tak się składa że Teletoon+ emituje... serial animowany właśnie o zespole będącym oryginałem.
Tutaj znajduje się polskie intro serialu: https://youtu.be/7Ez8aQXPv8Y
Szerzej o tej produkcji piszę w odrębnym wątku na naszym forum: http://forum.media2.pl/viewtopic.php?f= ... 77#p405977
Poland - Aktywnie najlepszy!
Iluzjonista
Junior
Posty: 1443
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 165

teleTOON+ (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iluzjonista »

To, co leci na tT+ to żenada. Gdzie są stare kreskówki z Minimax/ZigZap?
Iluzjonista
Junior
Posty: 1443
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 165

teleTOON+ (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iluzjonista »


Smutny koniec ZigZap :( To tylko rekonstrukcja, proszę nie sypać hate'ami.
P.S. Nie tylko ekhm Telewizorek ma świra na punkcie ZigZapa, ale również i inni. Ostatnio parę osób nagrało materiał o tym kanale, np. Pichał.
Nawet kiedyś powstała petycja jeszcze do Cyfry+ o przywrócenie kanału. Ja tam jestem za powrotem MiniMaxa bardziej, ale przy obecnej teleTOONowej sieczce to ten ZigZap i lepszy był.
Na marginesie, ZigZap notował lepsze wyniki niż TT+ i Disney XD razem wzięte :lol:
Awatar użytkownika
atomówka96
VIP Expert
Posty: 1595
Rejestracja: 02 maja 2016, 9:45
x 473
x 114

teleTOON+ (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: atomówka96 »

Widzę, że jedynie ty doskonale pamiętasz ostatnie zakończenie kanału.

No ale tak, sama ramówka jaki i seriale na teleTOON + to masakra, w sumie fajnie by było przywrócić część kreskówek emitowanych kiedyś na ZigZapie tylko czy dzieciaki które mają teraz fazę na punkcie okropnego "Gadającego Tom'a" załapałyby się na stare kreskówki?
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

teleTOON+ (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

ZigZap był zdecydowanie lepszą stacją telewizyjną pełną seriali typu ''Pinky i Mózg'' czy ''A to Histeria!''. Dzisiejszy teleTOON+ jest to w dużej mierze stacja telewizyjna dla dziewczynek, a jedynie co się ostało ze ZigZapa to tylko i wyłącznie program ''Brejk'' Bartosza Obuchowicza.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

teleTOON+ (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Dla mnie teleTOON+ w latach 2011-2012 był lepszy od ZigZapa, w którym nie mogłem znaleźć nic ciekawego. Najczęściej oglądałem Baranka Shauna. Od kilku lat nie ma nic ciekawego w TT+, ale nie tylko w tej stacji. CN i Nick także się zepsuły.
Iluzjonista
Junior
Posty: 1443
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 165

teleTOON+ (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iluzjonista »

No w latach 2011-2012 faktycznie był lepszy. W ZigZap leciało wiele programów autorskich i bajek, seriale typu Zoey 101. Decyzja C+ o likwidacji ZigZap to największa wtopa w historii.

Dla porównania:
ZigZap 2008 0,50%
ZigZap 2009- 0,44%
ZigZap 2011- 0,46%
teleTOON+ 2012- 0,46%
teleTOON+ 2013- 0,30%!
teleTOON+ 2015- 0,19%!
teleTOON+ 2018- 0,10%!

P.S. Jutro zrobię rekonstrukcyję zakończenija Hypera. Była ona inna niż zwykłe zakończenie bloku, bo na zmianę był emitowany ident Hyper wraz z buforem tT+.Telewision2 pisze bzdury że o 20:30 na ZigZap 30 września były teledyski. O 19:30 leciał ostatni serial i po nim czarny ekaran
Programowny
Obserwator
Posty: 291
Rejestracja: 23 sty 2011, 12:00
x 15

teleTOON+ (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Programowny »

tefałen pisze:Telewision2 pisze bzdury że o 20:30 na ZigZap 30 września były teledyski. O 19:30 leciał ostatni serial i po nim czarny ekaran
Bzdura. Ostatni serialem puszczanym na ZigZapie o 20:30 był "Degrassi: Nowe pokolenie" (przypominam, że ZZ kończył program o 21:00 już od wiosny 2005), dowodem na to ramówka z tv.pl: http://www.tv.pl/home/stacja/96/dzien/2011-09-30.xhtml (Jakby co, potwierdzam że na ZigZapie były emitowane teledyski, ale tylko jako niewymieniana w ramówce zapchajdziura).

O ile pamiętam, MrMBL2 na YT kiedyś opisał co działo się po Hyperze w nocy z 30 września na 1 października. Po idencie Hypera na zakończenie bloku (który był taki sam jak na rozpoczęcie) jak zwykle zaczęła lecieć pętla nocna ZigZapa (nie wiem czy przed nią tego dnia był często emitowany wstepniak, w którym fioletowa maskotka kanału skoczyła spać na przekrzywione logo ZZ). Jednakże, po iluś tam sekundach od razu wskoczyła (bez jakiegokolwiek przejścia!) nocna pętla teleTOON+.
Mój blog o starej telewizji i nie tylko: http://wszystkoostarejtvinietylko.blogspot.com/
Iluzjonista
Junior
Posty: 1443
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 165

teleTOON+ (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iluzjonista »

O ile pamiętam, MrMBL2 na YT kiedyś opisał co działo się po Hyperze w nocy z 30 września na 1 października. Po idencie Hypera na zakończenie bloku (który był taki sam jak na rozpoczęcie) jak zwykle zaczęła lecieć pętla nocna ZigZapa (nie wiem czy przed nią tego dnia był często emitowany wstepniak, w którym fioletowa maskotka kanału skoczyła spać na przekrzywione logo ZZ). Jednakże, po iluś tam sekundach od razu wskoczyła (bez jakiegokolwiek przejścia!) nocna pętla teleTOON+.



Ech, Hyper z 30 czerwca 2014...
Programowny
Obserwator
Posty: 291
Rejestracja: 23 sty 2011, 12:00
x 15

teleTOON+ (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Programowny »

Nie wiem, czy ktoś w tym forum zauważył to wcześniej, ale od całkiem niedawna w teleTOON+ (a także w MiniMini+) tytuły seriali w zapowiedziach są podawane tylko przez lektora (wcześniej pokazywały się także na ekranie pod koniec zapowiedzi, a teraz wyświetlane są tam tylko pora dnia i godzina emisji programu).
Mój blog o starej telewizji i nie tylko: http://wszystkoostarejtvinietylko.blogspot.com/
Iluzjonista
Junior
Posty: 1443
Rejestracja: 12 sty 2018, 17:39
x 101
x 165

teleTOON+ (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Iluzjonista »

Programowny pisze: 26 maja 2018, 19:27
tefałen pisze:Telewision2 pisze bzdury że o 20:30 na ZigZap 30 września były teledyski. O 19:30 leciał ostatni serial i po nim czarny ekaran
Bzdura. Ostatni serialem puszczanym na ZigZapie o 20:30 był "Degrassi: Nowe pokolenie" (przypominam, że ZZ kończył program o 21:00 już od wiosny 2005), dowodem na to ramówka z tv.pl: http://www.tv.pl/home/stacja/96/dzien/2011-09-30.xhtml (Jakby co, potwierdzam że na ZigZapie były emitowane teledyski, ale tylko jako niewymieniana w ramówce zapchajdziura).

O ile pamiętam, MrMBL2 na YT kiedyś opisał co działo się po Hyperze w nocy z 30 września na 1 października. Po idencie Hypera na zakończenie bloku (który był taki sam jak na rozpoczęcie) jak zwykle zaczęła lecieć pętla nocna ZigZapa (nie wiem czy przed nią tego dnia był często emitowany wstepniak, w którym fioletowa maskotka kanału skoczyła spać na przekrzywione logo ZZ). Jednakże, po iluś tam sekundach od razu wskoczyła (bez jakiegokolwiek przejścia!) nocna pętla teleTOON+.
Odpowiem po paru miesiącach: tak, faktycznie, o 19 były jakieś teledyski, jako zapchajdziura po reklamie np. ale samego końca ZZ po 20 nie pamiętam. Wiem że mbl2 mówił o zakończeniu ZZ w komentarzach, ale wydaje mi się że zaraz po Hyperze wskoczyła pętla TT+.\
P.S. Wróciłem na niepubliczny filmy z ZZ
Awatar użytkownika
Enderek
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 24 lis 2019, 16:18
x 3

teleTOON+ (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Enderek »

TeleTOON+ zaczął emitować Program+, a w nim zapowiedź Pony Life:
https://www.youtube.com/watch?v=jcJ4wswY0Rs
Pozdrawiam was, Enderek ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Canal+ Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości