Nowa TV

Dział poświęcony ogólnopolskim kanałom Grupy Polsat.
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

Nowa TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Przypominają mi się czasy kiedy to w Pulsie leciały seriale Polsatu. Ale jeśli mają przynieść zyski dla Nowej TV no to niech emitują. Może przyjdą potem lepsze czasy i lepsze produkcje :)
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Nowa TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

PPM pisze:Przypominają mi się czasy kiedy to w Pulsie leciały seriale Polsatu. Ale jeśli mają przynieść zyski dla Nowej TV no to niech emitują. Może przyjdą potem lepsze czasy i lepsze produkcje :)
W Pulsie leciały seriale Polsatu z tego powodu, że Puls był na skraju bankructwa i wtedy Polsat wyciągnął pomocną dłoń do Pulsu.
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Nowa TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Z tego co pamiętam, to na TV Puls był nawet sport, a konkretnie mówiąc żużel dzięki Polsatowi.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

Nowa TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Atahan pisze:
PPM pisze:Przypominają mi się czasy kiedy to w Pulsie leciały seriale Polsatu. Ale jeśli mają przynieść zyski dla Nowej TV no to niech emitują. Może przyjdą potem lepsze czasy i lepsze produkcje :)
W Pulsie leciały seriale Polsatu z tego powodu, że Puls był na skraju bankructwa i wtedy Polsat wyciągnął pomocną dłoń do Pulsu.
Nie do końca. Telewizja Familijna zbankrutowała, Puls zawiesił działalność a nowy Puls pojawił się na początku lipca 2003 roku po tym jak firma "Antena 1" Mariana Terleckiego zaczęła produkować dla stacji programy. Chwilę później Solorz wykupił większość udziałów w spółce "Antena 1" i dlatego też pojawiły się produkcje Polsatu. Warto dodać, że w tym czasie produkcje Pulsu były emitowane na kanale Polsat 2.

Przepraszam, że piszę o Pulsie w temacie Nowej, ale musiałem odpowiedzieć.
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Nowa TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

A to nie wiedziałem o tym. Myślałem, że było to spowodowane tym, że Polsat pomógł w tym czasie Pulsowi. Dzięki za wyjaśnienie. ;)
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6206
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 599

Nowa TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Od lipca - wbrew obawom - brak nowych paradoku w ramówce. Pozostają tylko "Słoiki".
W soboty o 18:55 natomiast 5-minutowa pozycja o wymownym tytule "Wszyscy zginiemy", oznaczona jako publicystyka.
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Nowa TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Od piątku, 3 sierpnia br. Nowa TV będzie emitować o godz. 20:00 "Kabaret na żywo" Polsatu.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Nowa TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

W sierpniowej ramówce Nowa TV będzie emitować powtórki Polsatowskich kabaretonów w sobotę i niedzielę o godz. 20:00.

Dodatkowo "Kabaret na żywo" będzie również emitowany w poniedziałki o godz. 20:00, oraz w soboty o godz. 22:00.

Szczerze mówiąc szkoda mi tego kanału, który staje się kolejnym zapychaczem powtórkowym Polsatu.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

Nowa TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Od 6 sierpnia o 22:00 kolejna produkcja Polsatu. Tym razem będzie to serial „Fala zbrodni”.
Awatar użytkownika
Giovanni
Obserwator
Posty: 632
Rejestracja: 11 wrz 2017, 19:25
x 69
x 53

Nowa TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Giovanni »

Frontowiec pisze:W sierpniowej ramówce Nowa TV będzie emitować powtórki Polsatowskich kabaretonów w sobotę i niedzielę o godz. 20:00.

Dodatkowo "Kabaret na żywo" będzie również emitowany w poniedziałki o godz. 20:00, oraz w soboty o godz. 22:00.

Szczerze mówiąc szkoda mi tego kanału, który staje się kolejnym zapychaczem powtórkowym Polsatu.
To było do przewidzenia z tym zapychaczem :)
Solorz niech się trzyma z daleka od innych stacji
Uwielbiam alternatywną historię ,jestem kibicem Legii i najchętniej cofnąłbym czas ;D
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

Nowa TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Frontowiec pisze:W sierpniowej ramówce Nowa TV będzie emitować powtórki Polsatowskich kabaretonów w sobotę i niedzielę o godz. 20:00.

Dodatkowo "Kabaret na żywo" będzie również emitowany w poniedziałki o godz. 20:00, oraz w soboty o godz. 22:00.

Szczerze mówiąc szkoda mi tego kanału, który staje się kolejnym zapychaczem powtórkowym Polsatu.
PPM pisze:Od 6 sierpnia o 22:00 kolejna produkcja Polsatu. Tym razem będzie to serial „Fala zbrodni”.
Sprawdzałam właśnie ramówkę na teleman.pl i po powyższych pozycjach nie ma nawet śladu.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Nowa TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Bo zmienili ramówkę. Będzie za to w każdy weekend ''Kabaretowa Ekstraklasa'' Polsatu o godz. 17:25 oraz 19:00 (w soboty o godz. 21:55 oraz 22:50).

Także od wtorku, 21 sierpnia br. będzie emitowany serial ''Daleko od noszy. Reanimacja'' z 2017 roku.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Nowa TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Czyli najwyższy czas usunąć Nową na moim dekoderze. Szkoda.
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

Nowa TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Ja nadal widzę w ramówce „Falę zbrodni” w poniedziałki o 21:55
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Nowa TV (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Od września br. zmiany w ramówce Nowa TV:

- Program Mateusza Jędrasia ''Wszyscy zginiemy'' będzie przeniesiony na niedzielę o godz. 18:55.
- Powraca program publicystyczny ''Tu i Teraz'' (emisja od poniedziałku do piątku o godz. 18:55).
- Paradokument Polsatu ''Słoiki'' będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 19:05.
- Powrócą po wakacyjnej przerwie programy ''Federacja'' (sobota, godz. 18:55) oraz ''Bywanie na dywanie'' (niedziela, godz. 13:00).
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny Polsatu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości