[POLSAT] The story of my life - Historia naszego życia [KOSZ]

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
dawid333
Użytkownik
x 1

[POLSAT] The story of my life - Historia naszego życia [KOSZ]

Post autor: dawid333 » 04 wrz 2018, 21:04

Abbott pisze:Faktycznie, nie mam żadnych podstaw by to stwierdzać 8) ;D
W związku Michała i Dominiki dzieje się coś niepokojącego? Coś, co może wkrótce doprowadzić do rozwodu?

Jest to związek zgoła inny od jego poprzednich związków i to pod każdym możliwym względem. Nawet laicy w tym temacie potrafią to zauważyć. Michał też się zmienił przez ten czas i już nie szokuje tak swoim zachowaniem. Duża w tym zasługa właśnie jego obecnej żony, która znalazła sposób na Michała. Stąd też się wzięło moje pytanie na jakiej podstawie. Bo opieranie na podstawie co było kiedyś nie ma najmniejszego sensu i nie ma nic wspólnego ze stanem obecnym. :)
Karol pisze: Na żartach się trzeba znać, a nie przeżywać każdą docinkę w kierunku Michała Wiśniewskiego lub Ich Troje. A prawda jest taka, że przemiał żon jest u niego niezły :lol:
Zarzucasz mi, że się nie znam na żartach? OK.
Nie tak dawno to właśnie ja żartowałem sobie na forum z Ewy Farnej i wtenczas część forumowiczów mnie zaatakowała. Dlaczego wtedy nie zwróciłeś im uwagi, że nie znają się na żartach? Czyżby brak konsekwencji i obiektywizmu? Może nie zrobiłeś tego specjalnie, ale tak to wygląda.
Jakoś Ci nie przeszkadzało, że się nie znają na moich żartach.

Z Michałem Wiśniewskim jest też ten problem, że pod jego adresem pojawiają się tylko i wyłącznie kpiny, drwiny i obrażanie. Jakoś nigdy nic pozytywnego tutaj, czy ogólnie w internecie nie piszą. Ciągle tylko hejt. A czy kiedyś ktoś napisał, że np jest super człowiekiem, bo udziela się charytatywnie, bo ma gest, bo ma poczucie humoru i dystans do siebie, bo potrafi się mądrze wypowiadać na różne tematy, bo będąc nikim potrafił stać się kimś? Ano nigdy. Więc jak się mogą czuć jego fani? Ano ciężkie życie mają. Nie ukrywam, że nim jestem.

To co napisał powyżej kolega nie jest żadną docinką a wręcz komplementem powiedziałbym biorąc pod uwagę jakie wypowiedzi pod jego adresem padają :) I sam się zaśmiałem pod nosem. Problem w tym, żę taka wypowiedź jest wynikiem braku dostatecznej wiedzy na jego temat. Bo gdyby kolega śledził to co się u Wiśni dzieje obecnie i to naprawdę co się dzieje, a nie to co napiszą na pudelku, to by tego nie napisał. I tylko o to mi chodziło. Tak samo Ty Karol piszesz, że prawdą jest to że miał przemiał. Ano miał cztery żony, tylko że on żadnej swojej żony nigdy nie zostawił. To one zostawiały jego. A to już jest różnica, nie sądzisz? Więc z tym przemiałem to też nie jest prawda :) Chyba że chodziło Ci o samą ilość bez skupienia się na tym, że jedną rzucał i brał się za inną, bo tak nie było :)
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2018, 21:12 przez dawid333, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 225
x 1047

[POLSAT] The story of my life - Historia naszego życia

Post autor: Karol » 04 wrz 2018, 21:11

Interesujące streszczenie biografii MW. :lol: No i? Jak się to ma do żartów z ilości żon? Czy to ważne kto kogo zostawił? To one miały czterech mężów czy on cztery żony? Liczby to liczby i z nich piejemy.
0 x
dawid333
Użytkownik
x 1

Post autor: dawid333 » 04 wrz 2018, 21:15

Karol pisze:Interesujące streszczenie biografii MW. :lol: .
Ulżyło Ci, że sobie szydzisz ze mnie? Tylko na tyle Cie stać? Szydera, tak? Jesteś żałosny.
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 225
x 1047

Post autor: Karol » 04 wrz 2018, 21:21

Ulżyło Ci? ;-)
0 x
dawid333
Użytkownik
x 1

Post autor: dawid333 » 04 wrz 2018, 21:41

Masz jakiś problem z tym że napisałem jakie są fakty i dlatego ze mnie szydzisz czy z innego powodu robisz ze mnie szyderę?. To jest w porządku.? Kto Cię nauczył takiej kultury?
Zarzucasz mi że się nie znam na żartach. Ale jak ktoś się nie zna na żartach kiedy ja żartuję to już nie masz z tym problemu. Wzorowy Admin :lol: Do Farnej się nie odniósł. A jakże :lol:
A może to Ty masz jakiś problem i zero szacunku? Skoro tak bardzo Ci przeszkadza moja obecność.
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 225
x 1047

Post autor: Karol » 04 wrz 2018, 21:44

Widziałem, że wybuchniesz :lol:
Obrazek

Posty i tak trafiły do Kosza, tam gdzie ich miejsce. :-) A uwagi co do admina możesz zgłaszać w stosownym dziale.
0 x
Zablokowany

Wróć do „Kosz”