[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Curvy Model
Junior
Posty: 960
Rejestracja: 21 lis 2015, 13:38
x 203
x 144

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Curvy Model »

W edycji albańskiej nawet nie kryją się, że wszyscy jadą równo z playbackiem :D
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6106
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1581

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

To jest przerażające właśnie w albańskiej, że tam znajome jest prawie nic.
R_321
Obserwator
Posty: 690
Rejestracja: 20 mar 2016, 13:59
x 15
x 164

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: R_321 »

Moja punktacja za 1 ep :

10 p - Honorata ( bardzo dobrze odwzorowane fałsze , zabrakło HABA ! :lol: i szkoda , że nie był to legendarny już występ z Sopotu :lol: . Czekam na bardziej ,, ambitne'' postacie w jej wykonaniu )
7 p - Marek ( bardzo dobrze odwzorowany głos , jest olbrzymi potencjał )
6 p - Rafał ( technicznie bez zarzutów , ładnie zaśpiewane , ale Bruno Marsa nie było tam za dużo )
5 p - Mateusz ( głos Tiny jak na niski głos Mateusza fajnie odwzorowany , popracowałbym nad nauką chodzenia na szpilkach i choreografią . Czekam na kolejne występy , potencjał jest bardzo duży. Faceci w jego wykonaniu mogą być miazgą :-) )
4 p - Ada ( zęby jej ewidentnie utrudniały , występ całościowo kolorowy i bardziej do pośmiania się . Na wygraną zdecydowanie nie zasłużyła )
3 p - Michalina ( zadanie niby proste , ale nie do końca sobie z nim poradziła . Dobrze odwzorowane ruchy Antkowiaka :-) )
2 p - Boogie ( Panasewicza próżno tam szukać , ale trzymam kciuki i może jeszcze zaskoczy jak Jasionowski :-) )
1 p - Kasia ( może barwowo była trochę podobna do Kylie , ale niezliczona ilość fałszu i śpiewanie pod dźwiękiem odebrało przyjemność z występu. Mam nadzieję , że to był wynik stresu i kolejne występy będą coraz lepsze :-) )

Generalnie odcinek mocno średni , jedynie 2 występy godne uwagi. Ciekawie zapowiada się jutrzejszy występ Mateusza i Michaliny :-)
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5528
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1187
x 1540

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

Jeszcze nie wrzucałem punktacji, więc robię to teraz.
1p Rafał
2p Michalina
3p Boogie
4p Kasia
5p Mateusz
6p Adriana
7p Marek
10p Honorata
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
ttbzfani123
Obserwator
Posty: 491
Rejestracja: 24 lut 2018, 13:30
x 22
x 15

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ttbzfani123 »

Michalina dziś była w Polsat News
czarna2115
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 21 sie 2018, 22:48

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: czarna2115 »

Czy ja cos spojleruje ,poprostu ktos dodal zdjecie tutaj Dawida Kwiatowskiego i bylo napisane na nim ze nim byl Bogus wiec nie do mnie pretensje ok :/
czarna2115
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 21 sie 2018, 22:48

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: czarna2115 »

Liberat pisze:@czarna2115. Dziewczyno, nie dociera do ciebie, że ujawnianie informacji na temat wykonywanych postaci przed premierą programu jest surowo zabronione? Jeszcze rozumiem, gdybyś pisała o tym z kimś na priv, ale chwalenie się tym na publicznym forum to przesada. Później możesz mieć pretensje tylko do siebie, jeśli przyjdzie ci zapłacić kilka tysięcy złotych kary.

Jak już macie tak ogromną potrzebę spoilerowania sobie wszystkiego, przenieście to na priv.
Nic nie spojleruje ,ktos dodal tu zdjecie jakKwiatka i miala sam Kwiatek napisane
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5528
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1187
x 1540

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

czarna2115 pisze:Czy ja cos spojleruje ,poprostu ktos dodal zdjecie tutaj Dawida Kwiatowskiego i bylo napisane na nim ze nim byl Bogus wiec nie do mnie pretensje ok :/
Nie przypominam sobie, żeby ktoś tu dodawał takie zdjęcie.
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1814
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 845
x 1017

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Od tego sezonu zrobił się niestety duży nieporządek w tym temacie wynikający z dołączenia użytkowników, którzy uważają chyba, że sensem tego programu jest prześcigiwanie się w informacjach o dalszych losach uczestników. Moi drodzy, to nie jest "Agent". Przy okazji pozdrawiam stałych komentatorów 9-tej edycji. :)
Awatar użytkownika
Christianus
User of the Year 2022!
Posty: 1691
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:26
x 1221
x 1896

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Christianus »

Na trzy godziny przed nowym odcinkiem pozwolę sobie dodać punktację:

10 pkt. - Marek Molak
7 pkt. - Honorata Skarbek
6 pkt. - Rafał Szatan
5 pkt. - Mateusz Ziółko
4 pkt. - Adriana Kalska
3 pkt. - Michalina Sosna
2 pkt. - Bogumił "Boogie" Romanowski
1 pkt. - Katarzyna Maciąg

Występ uczestników poprzednich edycji na plus, choć faktycznie ciężko zrozumieć dlaczego w programie zabrakło ich przedstawienia, skoro i tak zostało ono nagrane. Poziom dosyć niski, wyróżniłbym jedynie Marka i Honoratę. Występy Rafała, Mateusza i Adriany na pewno nie dostałyby tyle punktów, gdyby przypadły np. na pierwszy odcinek poprzedniego sezonu. Pod tym względem przypomniał mi się trochę start 3 serii, w którym też zabrakło mi jakiś szczególnych zachwytów i mało kto zasłużył na te wysokie oceny. Wygrana całkowicie niesprawiedliwa. Mam nadzieję, że dzisiejszy odcinek dostarczy nam więcej pozytywnych zaskoczeń ;)
Fame Is The Name of the Game :D
Awatar użytkownika
Liberat
Obserwator
Posty: 633
Rejestracja: 26 lut 2018, 16:55
x 57
x 127

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liberat »

@czarna2115. O jakie zdjęcie ci chodzi? Nikt żadnego zdjęcia nie dodawał, a przynajmniej nie pamiętam takiej sytuacji. Nawet jeśli ktoś dodałby zdjęcie związane z
[ Spoiler ]
Inspiration comes in the middle of the night when you should be doing homework.
Awatar użytkownika
Christianus
User of the Year 2022!
Posty: 1691
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:26
x 1221
x 1896

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Christianus »

Zapomniałem dodać, że wyjątkowo oglądałem odcinek na Ipli. Pierwszy raz pauzowałem w trakcie kołowrotka, żeby zobaczyć, jakie inne postaci zostaną "wylosowane" w następnych tygodniach, jednak poza ósemką wykonawców, których dzisiaj zobaczymy, znaleźli się wyłącznie artyści odwzorowywani dwie edycje temu, również w pierwszym odcinku. Nie wiecie czy zawsze tak to wyglądało?
Fame Is The Name of the Game :D
Brendon312
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 06 wrz 2018, 17:21

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Brendon312 »

Christianus pisze:Zapomniałem dodać, że wyjątkowo oglądałem odcinek na Ipli. Pierwszy raz pauzowałem w trakcie kołowrotka, żeby zobaczyć, jakie inne postaci zostaną "wylosowane" w następnych tygodniach, jednak poza ósemką wykonawców, których dzisiaj zobaczymy, znaleźli się wyłącznie artyści odwzorowywani dwie edycje temu, również w pierwszym odcinku. Nie wiecie czy zawsze tak to wyglądało?
Spokojnie ;D te nie wylosowane postacie, to najczęściej postacie które się już powtarzały.
Awatar użytkownika
Christianus
User of the Year 2022!
Posty: 1691
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:26
x 1221
x 1896

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Christianus »

OK, myślałem, że może w ten sposób uda się dowiedzieć kogo zobaczymy w kolejnych odcinkach. Oglądam program od samego początku i dopiero teraz mnie to zainteresowało :lol:
Fame Is The Name of the Game :D
czarna2115
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 21 sie 2018, 22:48

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: czarna2115 »

Ok juz wiecej niw pisze,pozatym zjecie zostalo zgloszone i go nie ma wiec..... Zegnam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dumar, Google Adsense [Bot], Ronaldova i 23 gości