[TVP2] The Voice of Poland - Najlepszy głos

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Bursztyncio
Użytkownik

Post autor: Bursztyncio » 22 wrz 2018, 22:05

Co myślicie o tej edycji The Voice? W komentarzach pod filmami z występów ciągle ta sama śpiewka - "Nie ma Tomsona i Barona", dodatkowo ogólne narzekanie, że wszyscy uczestnicy są słabi. Według mnie poziom jest dobry, śmiem twierdzić, że porównywalny do poprzednich dwóch edycji. Jedyne co mi się nie podoba to fakt, że nie jesteśmy w stanie posłuchać występów uczestników, którzy nie przeszli do kolejnego etapu, a co więcej nie ma przesłuchań kilku tych, którzy dostali się do bitew. A co wy myślicie na temat trenerów? Według mnie Piotr bardzo dobrze się sprawdza, mnie jego spokój pasuje. Przeszkadza mi natomiast słodzenie Patrycji. Czasem przesadza mówiąc, że występ był genialny, nawet gdy artysta sam ma świadomość, że nie do końca wyszło. No i jakoś brakuje mi Marysi. Jednak mimo wszystko ona była ikoną tego programu.
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 22 wrz 2018, 22:32

Może śpiewka ta sama, ale nie da się ukryć, że brak T&B wśród trenerów jest w tym roku mocno odczuwalny. Nie dziwię się, bo każdą edycję traktowali bardzo serio, a do tego wnosili do niego koloryt. Chyba przy tak dojrzałym formacie jak "TVoP" tak duże odświeżenie składu trenerskiego chyba jest zbyt ryzykownym krokiem. Sadowską ostatnio chyba poniosła nieco wyrachowana rutyna.

Zresztą w USA chyba rozwiązali to naprawdę dobrze. Połowa jurorów jest doświadczona, by nowicjuszom przekazać o co chodzi w programie formacie, a druga połowa jest wymienialna, by wprowadzić świeżość do programu.
Pozdrawiam, Trzeciak
Bursztyncio
Użytkownik

Post autor: Bursztyncio » 22 wrz 2018, 22:42

Masz rację, w USA mamy dwóch stałych trenerów. W Australii Delta Goodrem też jest stałym trenerem, co mnie ogromnie cieszy, bo bardzo ją lubię. Ja jednak cieszę się z braku podwójnego fotela, ale co człowiek, to opinia ;)
R_321
Obserwator

Post autor: R_321 » 22 wrz 2018, 22:47

Poziom w porównaniu do pierwszych 2 odcinków wzrósł :-) Jest kilka dobrych głosów , a poziom myślę , że jest porównywalny do poprzedniej edycji :-). Co do trenerów to Szpak błyszczy najbardziej , Piotr spisuje się bardzo dobrze i jest fajną kontynuacją mentora Andrzeja :D . Patrycja jest dla mnie neutralna , ale oczekiwałbym od niej bardziej merytorycznych wypowiedzi . A Hyży to Hyży :-) Rzeczywiście Tomsona i Barona brakuje . Dla mnie osobiście Tomson jako samodzielny trener sprawdziłby się jeszcze lepiej niż w duecie. Jakby wymienić Hyżego na Tomsona , Markowską na jakąś wokalistkę z większą charyzmą i byłby genialny skład :-) A co do wersji amerykańskiej Adam i Blake mogliby zrobić sobie małą przerwę od programu , bo są tam już 15 sezon :o
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 25 wrz 2018, 0:12

W startującej już tej nocy 15 edycji "The Voice" w USA pojawi się innowacja przypominająca nieco dzikie karty z pierwszych edycji "The Voice" na świecie pod nazwą "The Comeback Stage". Polega to na tym, że 6 uczestników, która odpadła na "Przesłuchaniach w ciemno" dostanie drugą szansę od 5 trenera. Zmierzą się oni także w "Bitwach" w tej specjalnej drużynie, a jeden z uczestników awansuje finalnie do odcinków na żywo:
Pozdrawiam, Trzeciak
Bursztyncio
Użytkownik

Post autor: Bursztyncio » 28 wrz 2018, 14:29

Z tego co widać na trailerze do jutrzejszych odcinków w programie wystąpi córka Agaty Hylińskiej, która brała udział w zeszłej edycji programu. Agacie nie udało się przejść etapu bitew, a szkoda, bo ma ona bardzo ciekawą barwę. Jeśli jej córka odziedziczyła po niej tę "chrypkę", to mam nadzieję, że zajdzie dalej, niż mama ;)
Awatar użytkownika
mateusz_71
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: mateusz_71 » 28 wrz 2018, 15:15

Powtórki sobotnich odcinków zostaną pokazane w niedzielę o 12:15 i 13:05. O 16:25 Dwójka pokaże mecz o 3. miejsce MŚ w siatkówkę. ;-)
http://www.tvp.pl/prasa/zmiany_programo ... 281042.txt
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 29 wrz 2018, 17:20

W przyszłym roku po 5-letniej przerwie format wróci do Szwajcarii: http://worldscreen.com/tvformats/the-vo ... itzerland/
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert

Post autor: Kamilo » 29 wrz 2018, 20:30

Z odcinka na odcinek utwierdzam się w przekonaniu, że gdyby Markowska nie matkowała pozostałym jurorom, to format zostałby rozłożony na łopatki - i to mimo całkiem przyzwoicie rokującego poziomu wokalnego uczestników. :o
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert

Post autor: 3rd » 29 wrz 2018, 20:36

A jeżeli mogę zapytać - w jaki sposób Markowska matkuje pozostałym trenerom?
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert

Post autor: Kamilo » 29 wrz 2018, 20:42

Ciągnie/podtrzymuje większość rozmów, podrzuca opinie, podpowiada innym kiedy odwrócić fotele, etc.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 29 wrz 2018, 20:50

Mamy kolejny powrót na scenę "TVoP". Dziś występuje Sebastian Wojtczak, który dwa lata temu wystąpił ze swoim bratem, gdzie doszli do "Bitew". Dziś występuje sam.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert

Post autor: 3rd » 29 wrz 2018, 20:56

Sebastian występował dwa lata temu chyba z partnerem, a nie bratem. Trochę dziwi mnie odwrócony fotel Piotra, do mnie nie przemówił ani występ konkursowy, ani teraz "Sen o Victorii". Kolejny raz zawitała do programu weselna energia.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 29 wrz 2018, 21:52

Tak, ten mój pośpiech... :angry:

Widać, że to nagrania już z późniejszej transzy. Widać to dość ostrożnie odwracających się trenerach, którzy mają już niemal kompket w drużynie, czy luźniejszej interakcji między tremerami. Jednej uczestniczne nawet zaproponowano rolę trenera. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 05 paź 2018, 16:48

Jutro uczestnikiem będzie Wojciech Ezzat, kolega GH z X Factor.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”