wPolsce.pl

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6216
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 600

Telewizja wPolsce.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Arcyprofesjonalna transmisja przemówienia premiera.
Pawel

Telewizja wPolsce.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Dla ludzi bez fejsa całkiem ok.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6216
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 600

Telewizja wPolsce.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Też nie, bo nawet z fejsa coś nie pykło - i finalnie po paru minutach walki poszły reklama i autopromocja.
Pawel

Telewizja wPolsce.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Założyłem że pykło ;).
morus1000
Poster
Posty: 2087
Rejestracja: 05 cze 2006, 16:44
x 86
x 134

Telewizja wPolsce.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: morus1000 »

wPolsce.pl zadebiutował na liście Netii na kanale 192.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Telewizja wPolsce.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Oglądalność wPolsce.pl w październiku to lipa - 0,002 proc. w 4+ oraz 0,001 proc. w 16-49. Ale nie ma tego złego. Kanał dołączył do sieci kablowej Vectra. Jeśli to im nie pomoże, choć są od dawna dostępni w CP, UPC, Netii i Evio, to naprawdę nie ma popytu na kanały prawicowe w Polsce.
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

Telewizja wPolsce.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Może gdyby wPolsce.pl był w NC+, Multimedia Polska, Toya czy Inea, to pewnie by procent oglądalności wzrósł ;).
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6216
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 600

Telewizja wPolsce.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Zwi... Rozwijają się. :) Do ramówki trafia ukraiński serial komediowy „Sługa narodu”:
To ukraiński serial komediowy opowiadający o nauczycielu, który nieoczekiwanie wygrywa wybory prezydenckie po tym, jak w nagraniu zamieszczonym w internecie ostro skrytykował korupcję w obozie władzy. Po objęciu stanowisko stara się nie korzystać z żadnych przywilejów i żyć jak dotąd, jednocześnie musi walczyć ze spompowanymi politykami i urzędnikami.

Czytaj więcej na: https://[link zakazany]/artykul/t ... uga-narodu
https://[link zakazany]/artykul/t ... uga-narodu
Spooky
VIP Expert
Posty: 1028
Rejestracja: 03 paź 2007, 15:34
Lokalizacja: Szczecin
x 26
x 90

Telewizja wPolsce.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Spooky »

Niby tak małą oglądalność ma ten kanał według Nielsena, a tymczasem w internecie oglądalność na YouTube sięga momentami kilku tysięcy, a średnia to 1,5 tys wynik wydaje się wystarczający na taką produkcję
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Telewizja wPolsce.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Pierwszy raz zdarza mi się oglądać Telewizję wPolsce.pl na ekranie telewizora i mam kilka uwag technicznych:
- stacja ma beznadziejną, w ogóle mało kompatybilną ze sobą oprawę swoich programów - każda czołówka, jingiel, czy id z innej parafii;
- grafika ekranowa... No cóż. Trochę inna od konkurencji, ale nie powala. Jak w małej telewizji kablowej;
- tragiczna jakość dźwięku. Nie jestem przekonany czy w ogóle nadają w stereo, choć to nie jest aż tak ważne w telewizji informacyjnej. Poza tym dźwięk jest jakiś płaski, zero wzmocnień, nawet subwoofer nie jest w stanie nadać mu dynamiki - w przeciwieństwie do TVP Info czy TVN24. W materiałach z puszki zauważyłem brak synchronizacji z obrazem.
- dziwna jakość obrazu. Niby 1080p, a jednak pikseloza, chyba nadmierna kompresja.
morus1000
Poster
Posty: 2087
Rejestracja: 05 cze 2006, 16:44
x 86
x 134

Telewizja wPolsce.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: morus1000 »

Telewizja wPolsce.pl po paśmie powtorkowym od 15 jak mówił prezenter zaczęło się wydanie specjalne programu "DZIEŃ wPolsce.pl - pilnujemy Polski" z powodu śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.
rotalplus
Obserwator
Posty: 558
Rejestracja: 18 maja 2012, 13:09
x 21

Telewizja wPolsce.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rotalplus »

Karol pisze: 08 sty 2019, 10:18 Pierwszy raz zdarza mi się oglądać Telewizję wPolsce.pl na ekranie telewizora i mam kilka uwag technicznych:
- stacja ma beznadziejną, w ogóle mało kompatybilną ze sobą oprawę swoich programów - każda czołówka, jingiel, czy id z innej parafii;
- grafika ekranowa... No cóż. Trochę inna od konkurencji, ale nie powala. Jak w małej telewizji kablowej;
- tragiczna jakość dźwięku. Nie jestem przekonany czy w ogóle nadają w stereo, choć to nie jest aż tak ważne w telewizji informacyjnej. Poza tym dźwięk jest jakiś płaski, zero wzmocnień, nawet subwoofer nie jest w stanie nadać mu dynamiki - w przeciwieństwie do TVP Info czy TVN24. W materiałach z puszki zauważyłem brak synchronizacji z obrazem.
- dziwna jakość obrazu. Niby 1080p, a jednak pikseloza, chyba nadmierna kompresja.
Oglądasz z satelity? Bo mam wrażenie że przekaz satelitarny leci z jakiegoś streamu internetowego, bo często ten pasek informacyjny się zawiesza i obraz i dźwięk jak w twoim opisie
morus1000
Poster
Posty: 2087
Rejestracja: 05 cze 2006, 16:44
x 86
x 134

Telewizja wPolsce.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: morus1000 »

Belki w telewizji wPolsce.pl podobne są do jednej z opraw TVP INFO.
Załączniki
20190114_204759.jpg
morus1000
Poster
Posty: 2087
Rejestracja: 05 cze 2006, 16:44
x 86
x 134

Telewizja wPolsce.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: morus1000 »

W telewizji wPolsce.pl bez kiru, jedynie tematy na temat hejtu i pani Ogórek.
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
Posty: 3147
Rejestracja: 29 kwie 2016, 20:18
x 861
x 1637

Telewizja wPolsce.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Manieq »

Jest za to poszarzone logo.
Pozdrawiam, Manieq | 💙💛
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości