Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Dokładnie tak, a już przy wspólnych scenach Vanessy i Paulina chemia wprost bucha z ekranu. Tutaj akurat twórcy podołali zadaniu.

Wygląda na to, że Luz Elena Gonzalez w roli demonicznej Susany, prześcignie słynną kreację Laury Zapaty :) Ogromny plus tej telenoweli.

Piosenka przewodnia i urocza Claudia Martin ratują wątek protagonistów. Osavaldo de León jest totalnie bezpłciowy.
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Ktoś mi odpowie, kiedy w "Marii z przedmieścia" akcja posunie się o te 7 lat do przodu?
pablo21
Junior
Posty: 1226
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 114
x 178

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

Za kilka odc. - chyba jakość po odc. 20 jak pamiętam? :-)
xime
Użytkownik
Posty: 109
Rejestracja: 21 paź 2013, 15:37
x 4
x 1

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: xime »

Prawie miesiąc za nami, a nadal nie wiadomo jaką oglądalność mają nowe telenowele? :( W cenniku "Światło Twoich oczu" ma o 50% wyższą cenę niż Maria, ale może to jest spowodowane godziną. :huh: Ktoś się orientuje w tych cyferkach i ma porównanie z innymi tytułami?

Na początku nie byłam przekonana do ŚTO, ale przyzwyczaiłam się i zostałam przy oglądaniu. Nadal uważam, że główni bohaterowie to porażka, oboje grają słabo, protagonista może gorzej, ale to żadna pochwała dla niej bo ona też jest słaba. Mimo ich gry to jednak całość nie jest taka zła, druga para jest rewelacyjna. Myślałam, że przerzucę się na te tureckie seriale, ale jednak zostałam przy latino.
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Niezapomniana "Luz Maria" z wizytą w Warszawie:)

https://www.instagram.com/p/BoTaxIFH2XV ... ngiecepeda
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Znamy już powód pobytu Angie Cepedy w Polsce - kolumbijska aktorka zagra w drugiej części "Kobiet mafii" Patryka Vegi.

https://www.novela.pl/na-goraco/angie-c ... y-mafii-2/
Awatar użytkownika
AgnieszkaWawa
Użytkownik
Posty: 234
Rejestracja: 13 mar 2015, 8:32
x 31
x 6

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AgnieszkaWawa »

Czy na prawde nie ma jeszcze żadnych wyników oglądalności nowych telek Tv4 ? Jestesmy na 20 odcinku.

Btw. Przekonałam sie do ,,Światło twoich oczu"- po słabym początku,w koncu jest ,,telkowato", miło i przyjemnie. Powoli przekonuje sie do protow. Reszta obsady świetna.
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Oczywiście pod koniec października po "Niewolnicy Victorii" o godz. 5.00 po raz enty "Niesamowite" a po "Dziesięć przykazań" z godz. 8.00 na godz. 7.00 "Zbuntowany anioł". A o godz. 8.00 "Lombard...".
Myślałem, że po powtórce 1. sezonu "Dziesięć przykazań" TV Puls pokaże 2. sezon ale niestety nie... Ale czego można spodziewać się po Pulsie?!
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Czyli dobrze zrobiłem rezygnując z tej stacji. Szczerze mówiąc wrócę do niej tylko raz, gdy będzie kontynuacja OHB (jeśli będzie), a resztę swoich telenowel, o ile wykupią jakąkolwiek w przyszłości, mogą sobie... :angry:
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Adix2004 pisze:Myślałem, że po powtórce 1. sezonu "Dziesięć przykazań" TV Puls pokaże 2. sezon ale niestety nie...
"Ziemia obiecana" mignęła mi na Trwam. I tu należało się jej spodziewać bardziej, niż na innym kanale.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Od 26 października stacja Nickelodeon będzie emitowała amerykańską telenowele młodzieżową "Vikki RPM". Emisja w piątki o godz. 14.45. W głównej obsadzie znalazła się m.in. Scarlet Gruber (Vanessa z "Światło twoich oczu") i Isabella Castillo (Alma z "W obronie honoru"). Serial liczy 60. odcinków.
vlv
Junior
Posty: 839
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 122
x 117

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Atahan pisze:Czyli dobrze zrobiłem rezygnując z tej stacji. Szczerze mówiąc wrócę do niej tylko raz, gdy będzie kontynuacja OHB (jeśli będzie), a resztę swoich telenowel, o ile wykupią jakąkolwiek w przyszłości, mogą sobie... :angry:
Myślicie, że kontynuacja OHB jest w ogóle realna? Jak przerwali emisję, było info, że do końca roku niby ma być ciąg dalszy, ale to chyba był fejkowy news od jakiejś fanki z fb.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Trzęsienie ziemi w meksykańskiej Televisie.
Odpowiedzialny za produkcję kontentu Patricio Wills odsunął od pracy tak uznanych producentów jak Nathalie Lartilleux, Salvador Mejia, Ignacio Sada Madero, Carlos Moreno czy Nicandro Diaz, a to oznacza jedno - koniec klasycznych telenowel w meksykańskiej wytwórni. Wills zrobi z niej niestety drugie Telemundo. Ponoć już szykuje miejsce dla swojego koleżki Mintza, który zdążył zniszczyć produkcję telenowel w Telemundo i TV Azteca. Teraz panowie obrali za cel Televisę.

Jest też druga, dobra wiadomość. Byli producenci Televisy wspólnie z Miguelem Rosenfeldem otwierają nowy dom produkcyjny FenixxVI. Jest więc szansa na przetrwanie gatunku klasycznych telenowel latynoamerykańskch. Firma Rosenfelda przez wiele lat reprezentowała interesy Delli Fiallo, królowej telenoweli 'rosa'. Posiada również prawa do części jej twórczości, a także innych pisarzy, jak Ligia Lezama, Vicel Nouel, Jose Ignacio Cabrujas, Arturo Moya Grau, Abel Santa Cruz, czy Humberto "Kiko" Olivieri.

Kilka dni temu w jednej z meksykańskich restauracji doszło do spotkania właściciela Televisy Emilio Azcarragii z byłymi już producentami. Pożegnalna kolacja, czy być może "nieoficjalny" patronat nad nowym projektem?
Eduardo
Obserwator
Posty: 512
Rejestracja: 01 sie 2017, 15:45
x 50
x 268

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Eduardo »

^
A dla mnie to dobra informacja. W końcu skończą może z tymi męczącymi klasycznymi telenowelami. Tu już nie chodzi o to żeby telenowele były kryminalne. Ale żeby były ciekawe scenariusze, a nie wciąż te same nudne schematy.
Najbardziej cieszy odejście Lartilleux, która kojarzy mi się z takimi gniotami jak Kotka, Dzikie Serce czy Nie igraj z aniołem.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Tylko, że to właśnie te klasyczne telenowele są największymi hitami nie tylko w krajach macierzystych, ale także na rynkach zagranicznych. Nie bez powodu to właśnie klasyczne telenowele z lat 90-ych mają teraz największe widownie tam, gdzie są przypominane. Widzowie mają serdecznie dość trupów i lejącej się krwi w serialach amerykańskich. Nie oszukujmy się, ciekawe scenariusze oznaczają właśnie kryminał, trupy przynajmniej w co 3-4 odcinku i lejącą się krew. Telemundo już prawie nie produkuje telenowel, o Aztece nie wspominając. Nie wyciągnęli z tego żadnych wniosków.

Co do spotkania Azcarragi z byłymi już producentami Televisy to jednak mam wrażenie, że oficjalnie była to pożegnalna kolacja, ale nieoficjalnie pewnie zabezpiecza sobie tyły chociażby w postaci dystrybucji produktów.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości