[TTV] Królowe życia (2016-2022)

Archiwalne programy TVN.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TTV] Królowe życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Ej oglądam to dość czesto,ale przyznam ze nie wiem który to który-ten projektant ten starszy co obchodził 50 urodziny niedawno-jak sie nazywa? To Rafał czy Gabriel?
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TTV] Królowe życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Gabriel ma ponad 25 lat pracy przy futrach, no i jednak wygląda na parę lat starszego od Rafała, więc podejrzewam, że prędzej on skończył 50 lat.

Gabriel to ten krótko ścięty, Rafał ma dłuższe włosy i zwykle zachowuje się jak rozkapryszona księżniczka popiskująca, jak jej to w kółko coś nie pasuje :P

Ja to tak naprawdę uważnie oglądam tylko na Dagmarze, no i w ostatnim sezonie Aga mi się spodobała. Iza i chłopaki to taka "przerwa na herbatkę" i często nawet wychodzę na chwilę zrobić coś, jak ich pokazują ;D
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TTV] Królowe życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Ten projektant kończył chyba w poprzednim sezonie 50 lat, a ten drugi była mowa że jest 15 lat od niego młodszy. Ale nigdy nie jestem w stanie powiedziec który jak sie nazywa-nie wiem czemu... Czyli jeśli dobrze zrozumiełam projektatnt czyli ten którego mama tez często występuje to Gabriel, a ten drugi to Rafał, moze zapamietam :lol:
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TTV] Królowe życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Pisząc wcześniej post też się wsparłam siecią, żeby się upewnić. Tak, Gabriel to ten z mamą, starszy i sympatyczniejszy, Rafał to młodszy, długowłosy/a "rozkapryszona księżniczka" :P
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TTV] Królowe życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Z odcinka na odcinek coraz gorzej sie ogląda parke panów, ja wiem ze te sceny i sytuacje to rezyserka pełna, ale jeczenie i sztuczność gry tego młodszego mnie męczy że zmieniam kanał już...
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TTV] Królowe życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

To prawda, młody bardzo się "rozhulał" w kreowaniu siebie jako gwiazdy, trzeba przyznać, że Gabriel robi to z większym wyczuciem i z jakąś taką nieśmiałością ;)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

[TTV] Królowe życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

annawoj1104 pisze:Z odcinka na odcinek coraz gorzej sie ogląda parke panów, ja wiem ze te sceny i sytuacje to rezyserka pełna, ale jeczenie i sztuczność gry tego młodszego mnie męczy że zmieniam kanał już...
Moim zdaniem i tak są lepsi, niż Iza. Ale może nie jestem obiektywny. :P Agnieszka, o ile w poprzednim sezonie miała ciekawe perypetie, tak w tym na razie jest dosyć nudnawo.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TTV] Królowe życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Ja ich akurat (panów) bardzo lubiłam od poczatku (chociaz do dziś mam problem który to Gabriel który Rafał) ,ale zwyczajnie w tym sezonie ten młodszy chyba za bardzo chce sie wczuwac w role aktora i wychodzi mu jak wychodzi, wieczne jeczenie
Moze jestem w błedzie ale odnoszę wrazenie ze najbardziej naturalna osobą jeśli chodzi o zachowanie jest Edzia koleżanka Dagmary, ona chyba taka marudna jest i tyle, jesli gra taką marudę-to swietnie jej akurat to wychodzi.
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

[TTV] Królowe życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

Gabriel to główna postać, projektant futer, starszy. :D Rafał to ten z dłuższymi włosami.

Też lubię Edzię. Właśnie za tą naturalność, a jeżeli to gra aktorska, to wybitna, zgadzam się z Tobą.
Mafia
Obserwator
Posty: 554
Rejestracja: 23 sie 2018, 18:07
x 121
x 33

[TTV] Królowe życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mafia »

Oglądałem powtórkę przypadkiem https://vod.pl/playerpl-promocja/progra ... E06,114080

Dobry odcinek :D Gabriel i Rafał wprowadzili się do nowego mieszkania, i rano obudził ich odgłos uprawiania seksu.. Długo analizowali od kogo to , w końcu przyszedł inny sąsiad który się zapierał że to jednej od nich jest... :P I się doczekał że jednak to dźwięki kobiety nad nimi : D
Jestem tu nowy, a jakby już od dawna... :)
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TTV] Królowe życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Na Fb programu zrobiła sie afera po ostatnim odcinku , a mianowicie dotyczy ona sytuacji w której Dagmara i jej koleżanka kąpały psa na myjni samachodowej, są nawet komentarze że zostało złożone zaiwdomienie o znęcanie sie nad zwierzęciem, w sumie przegili trochę... Nawet rozumiem to oburzenie ludzi...
tunika15
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2018, 16:06
x 1

[TTV] Królowe życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tunika15 »

Ta nowa afera mnie nie dziwi, ten program istenieje by wzbudzać sensacje ... ciekawe jak to wyjdzie z tym psem .... biedny
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

[TTV] Królowe życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

Nina pisze:To prawda, młody bardzo się "rozhulał" w kreowaniu siebie jako gwiazdy
Racja, teraz TTV emituje również powtórki 2. sezonu, a tam Rafał taki cichy, nieśmiały, nie to co teraz, że piszczy i zwraca uwagę. :/

W ubiegły piątek zakończono emisję 5. sezonu. Komentarze na Facebooku są raczej negatywne, komentujący mają pretensję, że w tej serii było widać za bardzo reżyserkę.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TTV] Królowe życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Dokładnie. Ten sezon jechał reżyserią totalnie jak paradokumenty i to nie TVN, a bardziej Polsatu :(

Poza tym przewietrzyłbym skład z Gabriela i Rafała - ich perypetie to momentami żenada głównie z powodu Rafała, który faktycznie bardzo poczuł się "gwiazdą" programu, a to nie dla niego, a w większości dla Dagmary ludzie oglądają.

Nawet Iza tak nie wkurzała w tym sezonie jak chłopaki. Zostawiłbym natomiast Agę - ona jest "najnormalniejsza" z nich i przyjemnie się ogląda, chociaż córeczka z gachem potrafią zirytować...
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

[TTV] Królowe życia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

Ogólnie to w takim tempie dwóch serii po 12 odcinków rocznie dosyć szybko zabraknie pomysłów scenarzystom. :) Na wiosnę potrzebni są nowi bohaterowie, bo wątki Izy się wypaliły.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości