TVP - sprawy bieżące

Forum poświęcone działalności Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 560
x 2733

Nowości w TVP

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Z tym programem Rochstar się po prostu nie wyrobi do jesieni, dlatego powraca ta beznadziejna na lodzie.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Nowości w TVP

Post autor: Ice »

Lepsze to niż ta cała ''Bitwa Chórów''. Chociaż jedno i drugie to kicz. Już po samej ogólnej zapowiedzi tego ''hitu'' mogę tak stwierdzić. Jeszcze chcieli do tego Rubika zaangażować.
A fe!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 560
x 2733

Nowości w TVP

Dlatego czekam tylko na "Fort Boyard". Czczę ten teleturniej, mam nadzieję, że będzie w miarę dobrze wykonany.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3052
x 1340

Nowości w TVP

Post autor: Trzeciak »

Jesienią pojawi się w TVP2 nowy serial "Czas Honoru" (pod roboczą nazwą "Cichociemni") - będzie on miał 13 odcinków, i opowiada o polskich skoczkach spadochronowych, którzy w 1941 roku zostali przerzuceni z Londynu do Warszawy z celem organizowania zbrojnego ruchu oporu. Obsada tego serialuciekawa, bo np. występować będą m.in. Englert, Wieczorkowski, Wesołowski, Globisz, czy Stelmaszyk - podaje "Dziennik.

A w TVP1 jesienią ma się pojawić teleturniej dotyczący PRL-u.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3052
x 1340

Nowości w TVP

Jesienią w TVP2 pojawi się nowy program Moniki Richardson. Ma on roboczą nazwę "Made in Poland" i jego tematem będzie miejsce Polski na tle innych krajów Europy. Gośćmi programu będą osoby z Polskiego i zagrnicznego show-biznesu. Rozmowy będą się toczyć m. in. na temat aktualnej sytuacji politycznej i społecznej w kraju oraz polskich cech narodowych i ciekawostek z kraju - podaje serwis eFakt.pl
Pozdrawiam, Trzeciak
Spooky
VIP Expert
x 2
x 3

Nowości w TVP

Post autor: Spooky »

Made in Poland to teleturniej dla polonii zagranicą na antenie TVP Polonia trochę głupio będzie jak będą dwa programy o tej samej nazwie.
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Nowości w TVP

Post autor: Alfernando »

Nawiązując do tego co napisał 3q33 to niesądze aby teleturniej o PRL wypalił wszak był już jeden TelePRLe prowadzony przez Kabaret Elita i szybko zniknął z anteny, ale niebył on najlepiej zrealizowany.
Made in Polan Piotrze to nazwa robocza. Niesądze aby ostatecznie nosił taką nazwę.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 560
x 2733

Nowości w TVP

Piotr_Szczecin pisze:Made in Poland to teleturniej dla polonii zagranicą na antenie TVP Polonia trochę głupio będzie jak będą dwa programy o tej samej nazwie.
Ale to tylko robocza nazwa. Gdy tworzy się jakiś projekt, to trzeba go nazwać.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3052
x 1340

Nowości w TVP

Alfernando pisze:Nawiązując do tego co napisał 3q33 to niesądze aby teleturniej o PRL wypalił wszak był już jeden TelePRLe prowadzony przez Kabaret Elita i szybko zniknął z anteny, ale niebył on najlepiej zrealizowany.
On tak szybko nie zniknął. Z tego co ja wiem teleturniej był emitowany od lutego 2005 roku do czerwca 2006 roku. I ten teleturniej byłby zapewne w jesiennej ramówce gdyby nie ówczesny prezes Bronisław Wildstein, który przeprowadzał w tym czasie "wielką czystkę" (zarówno w ramówce jak i w obsadzie telewizji). Wykreślił prawie wszystkie programy, które "fałszują historię" i "kojarzą się pozytywnie z PRL-em". To dlatego przez kilka miesięcy nie mogliśmy zobaczyć w TVP m. in. "Stawki większej niż życie" czy "Czterech pancernych i psa". Zniknęła także "Wielka gra", która była najstarszym oraz najbardziej wymagającym i cenionym teleturniejem w Polsce.

Co do nowego porgramu pod roboczą nazwą "Made in Poland", to wątpię, by powtórzył popularność programu "Europa da się lubić". To zapewnie będzie inny program. Z doświadczenia myślę, że dłużej niż do 2009 roku ten program się nie utrzyma, choć tak naprawdę oceniał program będę, gdy go zobaczę.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3052
x 1340

Nowości w TVP

Jak podał serwis wirtualnemedia.pl program "Fort Boyard" będzie emitowany w soboty o 20:05, czyli o tej samej porze, co show Polsatu - "Jak oni śpiewają". Ciekawe, czy TVP wygra starcie z "śpiewającymi gwiazdami"? Myślę, że ma pewne szanse ze względu np. na obsadę gwiazdorską. Z drugiej strony TVP nie miała innego wyjścia, tym bardziej, że konkurencyjne stacje też pokażą swoje "wielkie nowości". i na pewno takich "pojedynków" będzie więcej.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
x 11

Nowości w TVP

Post autor: TiM »

Tylko nie trzecia edycja GTNL :( Znowu ta szmira z Dodą na czele. Za to Fort Boyard wygląda ciekawiej, co prawda za bardzo nie pasują mi uczestnicy, ale liczę że ten program dobrze wyjdzie ATM.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3052
x 1340

Nowości w TVP

Jak podał seriws press.pl program "Made in Poland" będzie produkowany przez Studio A należącego do GRUPY ATM. Program ten będzie wzorowany na francuskim "Made in France" i będzie emitowany w soboty o 19:05. Serwis wirtualnemedia.pl donosi, że "Fort Boyard" będzie miało trudną sytuację w sobotni wieczór, bo zmierzy się z Polsatowskim show "Jak oni śpiewają" i nowy TVN-owskim show "Mam Talent", chyba, że emisja tego ostatniego rozpocznie się po 21, bo wtedy prawdopodobnie wg Pressu zakończy się odcinek "Fort Boyardu".
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Nowości w TVP

Mam talent to raczej o 21:00, bo wcześniej jest Niania i pewnie coś nowego na miejsce Kryminalnych wsadzą.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3052
x 1340

Nowości w TVP

Jak podała Polska Agencja Prasowa wieczorna "Panorama" na TVP2 od jesienii będzie emitowana o ...... 0:30. Bardzo fajnie. Jescze chwila, i pewnie TVP2 będzie ją emitowała o 2:00 lub 3:00 w nocy :lol:
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Alfernando
Poster
x 1
Kontakt:

Nowości w TVP

No to szkoda, bo codziennie oglądałem Panorame o północy zapewne teraz też bede oglądał. Ale ten serwis jest już na wyginięciu. Szkoda, bo zdecydowanie lepsza jest Panorama niż Wiadomości. Szkoda.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja Polska”