Administratorzy i moderatorzy

Wszystko co związane z działaniem tego forum.
Pawel

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Tomek pisze:Pan @Pawel dostaje tygodniowego bana za swój podpis:
Większa kompromitacja niż PO? Praca Trzeciaka jako moderatora.
Może i podpis nie był najwłaściwszy miejscem ale to co wyprawia niejaki @Trzeciak to jest kpina z tego forum. Jeśli miało to zwrócić uwagę na jego zachowanie, to warto było. Mam nadzieję że @Karol coś z tym zrobi bo to co wyprawia ten moderator to jedna wielka kpina i nie raz już przekazywałem poprzez PW tego dowody.
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

A nie łatwiej będzie odpuścić i założyć własne forum? Będziesz wtedy jego administratorem oraz moderatorem.
Twój podpis też jest nie na miejscu. Sugerujesz, że tu na forum jest cenzura?
Pawel

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

A ile razy można tobie tłumaczyć że nic mnie twoje zdanie nie interesuje?
Memorex_94
VIP Expert
Posty: 2289
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:05
x 5
x 182

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Memorex_94 »

Że cię będzie tak piekło, że dalej nie masz Moderatora to się nie spodziewałem. Ochłoń bo każdy inny moderator/admin już dawno by ci miał bana na stałe wlepione. I tak ze swoimi prowokacjami i zachowaniami jesteś traktowany bardzo ulgowo. :)
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Do Pawła:

1. Kiedy @Trzeciak źle moderował forum? Gdy pisałeś chamski wpis do kacpra na priva (jest w regulaminie), czy gdy usuwał posty nie na temat w wątku o ostrzeżeniach (off-top według pierwszego postu w wątku)? Przypominam, że sam zgłaszałeś posta z tej dyskusji, więc mogłeś spodziewać się, iż jakiś moderator może zainteresować się nie tylko jednym wpisem, a całą wymianą zdań i przenieść ją w całości do kosza. Spodziewasz się, że administracja będzie tylko sprawdzać to, co zgłosiłeś bez całego kontekstu?

Dotyczy to też reszty osób - to, że tak ostatnio kosz kwitnie to zasługa nie jednej, a kilku osób, którzy wzajemnie siebie zgłaszają. Dziwię, że chce wam się tak tracić czas na posty, które potem trzeba wywalić ;).

2. Radzę popatrzeć na siebie. Gdybyś nie złamał regulaminu, to @Trzeciak nie miałby powodu, aby dać ostrzeżenie. Gdybyś nie wymyślał dziwnego podpisu nie miałbym przykrości z dawaniem ci tymczasowego bana (ja go dałem, nie jakieś "wolne media" - także: trudno, abym zostawiał coś, co łamie regulamin; dla potomności jednak skopiowałem do posta). Gdybyś nie wojował tutaj z nami, miałbyś więcej czasu na ciekawsze czynności w życiu.

Dotyczy to też reszty osób :P.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Pawel

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

@Tomek, informacje o tym co mi się nie podoba w pracy danego moderatora wysyłam do administratora, jako że osoba pełniąca taką funkcję jest ponad moderatorami.
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

Pawel pisze:A ile razy można tobie tłumaczyć że nic mnie twoje zdanie nie interesuje?
Nigdy w życiu nie spotkałem bardziej chamskiego człowieka niż ty...
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Ustalmy kilka zasad, do których się jednak niektórzy z Was będą musieli dostosować.

1. Wątek ten nie służy prywatnym wycieczkom w stronę moderatorów. Ocena konkretnych działań moderatorów nie może być przedmiotem publicznych dyskusji, która zamieni się w ich opluwanie - to także ludzie, którzy nie są etatowymi pracownikami forum, a czerpią z obecności tutaj co najwyżej satysfakcję.

2. @Pawel, jeśli masz jakikolwiek problem z @Trzeciakiem, to proponuję, abyś zgłosił to za pośrednictwem PW właśnie do niego. Zrobiłeś to do mnie, odpisałem Ci, zadałem pytania, po czym zostałem zlany. Może ja także zacznę tak reagować na Twoje prośby czy zapytania?

3. Męczące jest nagminne zgłaszanie postów "niezgodnych z regulaminem". No ludzie... (a dokładnie Panie Zgłaszający...), czy naprawdę muszę co logowanie na forum odczytywać powiadomienia na każdy post, który krytykuje Wasze zachowanie. Nie lepiej przyjrzeć się postom w innych wątkach, które naprawdę zaniżają poziom forum?

4. Proszę moderatorów, aby karali użytkowników, którzy stają się męczący dla oczu. Liczy się dobro jednostek, ale ważniejsze jest także to wspólne, bo codziennie utarczki słowne pomiędzy niektórymi użytkownikami stają się obciążeniem dla umysłów wszystkich.
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

@Karol Mam wrażenie że punkt 3 odnosi się do mnie. To zaznaczę tylko że zgłosiłem Ato-Mana za wyzywanie ludzi którzy wolą lektora niż dubbing od "upośledzonych" i jest to moje jedyne zgłoszenie... Nikogo jakoś tu nie zgłaszałem. Owszem wszedłem w prywatną polemnikę z Pawłem ok, przyznaje się, daj mi nawet te ostrzeżenie. Ale on pierwszy zaczął w moją stronę atak i tyle. Ani razu go nie zaczępiłem bo krytykował TVN, dla mnieto on może zrobić zamach bombowy na tą stację i tak to będe mieć gdzieś. A że jestem uczulony na kulturę tego świata a szczególnie Polaków to po prostu lecę prosto z mostu. I tyle ode mnie
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Pawel

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Karol pisze: 2. @Pawel, jeśli masz jakikolwiek problem z @Trzeciakiem, to proponuję, abyś zgłosił to za pośrednictwem PW właśnie do niego. Zrobiłeś to do mnie, odpisałem Ci, zadałem pytania, po czym zostałem zlany. Może ja także zacznę tak reagować na Twoje prośby czy zapytania?
Przepraszam bardzo, ale nic takiego nie zauważyłem. Wysłałeś to jako PW? Żadnej PW od Ciebie z pytaniami nie mam. Może zrobiłeś to na forum w czasie mojego śmiesznego bana i gdzieś zniknęło to w gąszczu postów, bo po tygodniu czasu nie mam czasu czytać wszystkiego i po prostu kilknąłem w "oznacz wszystkie fora jako przeczytane".
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Ja chciałbym tylko powiedzieć, że jeśli Pawel jeszcze raz oczerni jakiegoś moderatora czy innego użytkownika bez argumentacji (zasłanianie się wysyłaniem przykładów do Karola) to zarabia ode mnie kolejnego bana. Taki sposób pisania podpada pod zwykłe hejterstwo.

Ogólnie, jeśli widzicie jakiś wpis łamiący regulamin to go zgłaszajcie go, a nie odpisujcie. Potem dochodzi do takich absurdów, że dostaje zgłoszenie posta łamiącego regulamin, po czym okazuje się, że zgłaszający w międzyczasie napisał pod nim posta tak samo niestosującego się do zasad. Nie dość, że moderator musi wywalić pół strony rozmowy to jeszcze powinien porozdawać na lewo i prawo ostrzeżenia i bany.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Pawel

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Na razie to ty oczerniasz moją osobę tym wpisem więc może też zastanów się co piszesz. Wyzywasz innych od hejterów a sam stosujesz groźby pod adresem zwykłych użytkowników forum.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Raczej uczulam przed dalszym łamaniem regulaminu.

Przed chwilą zgłosiłeś post Łotr1SW_TVN. Biorąc pod uwagę, że on już w międzyczasie posypał głowę popiołem, a ty wyskakujesz z kolejnym postem nie na temat to mam ci dać bana?
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Pawel

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Jeśli odnoszenie się do Twoich gróźb to post nie na temat to najlepiej zbanujcie wszystkich i będziecie się bawić we własnym gronie.

Co do sprawy z @Trzeciakiem to zgadzam się z @Karolem. Moderatorzy to też tylko ludzie i mogą popełniać błędy. Chociaż, ze względu na swoją funkcję, jednak dobrze by było aby robili ich jak najmniej. Ja wtedy się niepotrzebnie zagotowałem bo można to było wyjaśnić w inny sposób.

Co nie zmienia faktu, że dzięki tej całej sytuacji, mogłem poznać lepiej niektóre osoby z forum ;).
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Administratorzy i moderatorzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Pawel pisze:Jeśli odnoszenie się do Twoich gróźb to post nie na temat to najlepiej zbanujcie wszystkich i będziecie się bawić we własnym gronie.
Za Karolem - wypadało przeczytać dokładniej jego post:
1. Wątek ten nie służy prywatnym wycieczkom w stronę moderatorów. Ocena konkretnych działań moderatorów nie może być przedmiotem publicznych dyskusji, która zamieni się w ich opluwanie - to także ludzie, którzy nie są etatowymi pracownikami forum, a czerpią z obecności tutaj co najwyżej satysfakcję.
Pawel pisze:Ja wtedy się niepotrzebnie zagotowałem bo można to było wyjaśnić w inny sposób.
No i tyle mi wystarczy. Mniej emocji, więcej racjonalnego myślenia.

1. Możesz zgłosić swoją sprawę do Trzeciaka lub samego administatora.
2. Możesz napisać to nawet na forum w odpowiednim temacie byle poparte jakąś sensowną argumentacją (wczoraj zapytałem, o co chodzi z Trzeciakiem to znowy dostałem odpowiedź w stylu "zgłosiłem przykłady do admina" - chyba nie na tym miał polega dyskusja na forum). W innym wypadku podpada to pod obrażanie. Patrz pierwszy punkt napisany przez Karola, który zacytowałem.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości