Sylwester 2018/2019 w Polsacie

Byle wydarzenia transmitowane w telewizji.
Awatar użytkownika
backstage
VIP Expert
Posty: 1418
Rejestracja: 17 gru 2009, 21:02
x 32
x 43

Sylwester 2018/2019 w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: backstage »

SzymonNP pisze:Może Poznań. W końcu z największych polskich miast tylko Poznań nie organizował jeszcze telewizyjnej imprezy sylwestrowej(...)
Też byłbym za Poznaniem, choć nic na to nie wskazuje.
MB89

Sylwester 2018/2019 w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MB89 »

Z tego co wiem, to raczej tegoroczna Sylwestrowa Moc Przebojów, raczej odbędzie się po raz kolejny w Stolicy Górnego Śląska. Obecny prezydent i jego współpracownicy są za pozostawieniem tej imprezy w Katowicach. Sytuację jedynie mogą zmienić wybory samorządowe i prezydenckie. Największy konkurent Krupy czyli Makowski jest przeciwny finansowaniu takich imprez. Z tego co wiem współpraca z Urzędem Miasta a Telewizją Polsat układa się bardzo dobrze. Polsat może jeszcze nie informuje, gdzie odbędzie się tegoroczna zabawa sylwestrowa, ze względu na to czy obecny prezydent zostanie wybrany na kolejną kadencję.
Alek1224
Thinker
Posty: 5516
Rejestracja: 03 lut 2016, 11:01
x 82
x 512

Sylwester 2018/2019 w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alek1224 »

Mi też się wydaje ze po wyborach się to rozstrzygnie i jeśli Katowice to trzeba tylko inny plac znaleźć. Od siebie mogę dodać ze może to być lotnisko na Muchowcu (dzielnica). Nie jest to główny prort lotniczy. Zwykle odbywają się tam różne imprezy i aerokluby tam trenują.
MB89

Sylwester 2018/2019 w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MB89 »

To była by w sam raz lokalizacja na taką imprezę jaką jest Sylwestrowa Moc Przebojów. Ten teren idealnie pasuje na taki koncert.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Sylwester 2018/2019 w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

MB89 pisze:Z tego co wiem, to raczej tegoroczna Sylwestrowa Moc Przebojów, raczej odbędzie się po raz kolejny w Stolicy Górnego Śląska. Obecny prezydent i jego współpracownicy są za pozostawieniem tej imprezy w Katowicach. Sytuację jedynie mogą zmienić wybory samorządowe i prezydenckie. Największy konkurent Krupy czyli Makowski jest przeciwny finansowaniu takich imprez. Z tego co wiem współpraca z Urzędem Miasta a Telewizją Polsat układa się bardzo dobrze. Polsat może jeszcze nie informuje, gdzie odbędzie się tegoroczna zabawa sylwestrowa, ze względu na to czy obecny prezydent zostanie wybrany na kolejną kadencję.
Moim zdaniem kłopotem nie jest to kto czy obecny Prezydent Katowic zostanie wybrany tylko to czy da się pogodzić budowę sceny z konferencją klimatyczną ONZ (ma być po raz pierwszy w Polsce w grudniu) i podobnymi oficjalnymi wydarzeniami organizowanymi w Spodku podczas ostatniego miesiąca roku.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Alek1224
Thinker
Posty: 5516
Rejestracja: 03 lut 2016, 11:01
x 82
x 512

Sylwester 2018/2019 w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alek1224 »

Dawało się ale spotkanie ONZ jest bardzo dużym wydarzeniem i blokuje wszystko.
MB89

Sylwester 2018/2019 w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MB89 »

Ten Szczyt Klimatyczny jest bardzo wielkim wydarzeniem dla Katowic oraz całej Polski. Do naszego kraju przyjedzie mnóstwo ekspertów od spraw klimatycznych. Jednakże najbardziej zabezpieczanym miejscem będzie Strefa Kultury i okolice się niej znajdujące oraz hotele w których będą znajdowali się goście. Szczyt Klimatyczny będzie utrudnieniem dla mieszkańców mieszkających w okolicach Centrum i Strefy Kultury. O ile wiem to Katowicom w organizacji tego Szczytu pomagają obecnie rządzący naszym krajem. Sam Prezydent Katowic jak i jego przedstawiciele, wiele razy podkreślali że liczą na dalszą współpracę z Telewizją Polsat w sprawie tego Sylwestra, a jedynie podkreślali że ten Sylwester, na pewno nie będzie się mógł odbyć w tym na placu pod Spodkiem który znajduje się w Strefie Kultury. Więc radzę jeszcze wszystkim spokojnie poczekać jak telewizja i miasto rozwiążą tą sprawę i nie pisać jakie to miasta mają przejąć od Katowic tego sylwestra. Sam Szczyt Klimatyczny ONZ COP 24 odbywać się będzie w dniach od 4 do 13 grudnia w tych dniach będą się toczyć najważniejsze dyskusje związane z tym Szczytem.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Sylwester 2018/2019 w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Skoro stacja nie potwierdziła miejscowości, gdzie odbędzie się impreza, a są przesłanki do tego, że ta może się zmienić, to trudno się dziwić, że są spekulacje. Zresztą jako ludzie potrafimy pewne rzeczy przewidywać.
Pozdrawiam, Trzeciak
MB89

Sylwester 2018/2019 w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MB89 »

Ja mam trochę inne informacje na ten temat. Mieszkam w Katowicach i jak słyszałem to ten Sylwester powinien raczej pozostać, a jak wcześniej pisałem zmieni tylko swoją lokalizację. O ile także wiem to 9 listopada o godzinie 20 Polsat i Disco Polo Music pokażą na żywo koncert Disco Attack ze SPODKA.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Sylwester 2018/2019 w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Raczej Disco Polo Music i Polo TV. Polsat będzie emitował w tym czasie, i to na żywo półfinał największego swego talent-show, czyli "World of Dance". ;)

Zresztą ze względu na wybory samorządowe wiadomo, że sytuacja może się zmienić.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

Sylwester 2018/2019 w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

wiatriwoda pisze:Polsat oficjalnie potwierdził organizację Sylwestrowej Mocy Przebojów :) Co ciekawe w prezentacji jesieni wspomina o 1 gwieździe, którą prawdopodobnie będzie Alvaro Soler.

Kurczę, jeśli ta impreza będzie w Katowicach a Alvaro Soler będzie to już żałuje że mnie nie będzie :( niestety Holandia nie daje urlopu na Sylwestra lipa wielka :(

Moim zdaniem Sylwester ten będzie jednak w Katowicach
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
multimedia
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 22 lis 2016, 13:07

Sylwester 2018/2019 w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: multimedia »

Wiem,że Was to nie zaskoczy,ale Farna po raz kolejny w Polsacie (mówila w wywiadzie).Miasta nie chciala podac,poniewaz telewizja jeszcze tego nie oglosila :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Sylwester 2018/2019 w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

MB89 pisze:Z tego co wiem, to raczej tegoroczna Sylwestrowa Moc Przebojów, raczej odbędzie się po raz kolejny w Stolicy Górnego Śląska. Obecny prezydent i jego współpracownicy są za pozostawieniem tej imprezy w Katowicach. Sytuację jedynie mogą zmienić wybory samorządowe i prezydenckie. Największy konkurent Krupy czyli Makowski jest przeciwny finansowaniu takich imprez. Z tego co wiem współpraca z Urzędem Miasta a Telewizją Polsat układa się bardzo dobrze. Polsat może jeszcze nie informuje, gdzie odbędzie się tegoroczna zabawa sylwestrowa, ze względu na to czy obecny prezydent zostanie wybrany na kolejną kadencję.
Jeśli to wiele wyjaśni, to wygląda na to, że Krupa reelekcję wywalczy już po pierwszej turze. Więc to tylko od Polsatu zależy, czy za ponad 2 miesiące stacja po raz czwarty swoją imprezę sylwestrową zoorganizuje w stolicy Górnego Śląska. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Sylwester 2018/2019 w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Teraz tylko pozostanie pogodzenie Sylwestra ze szczytem klimatycznym który ma być w Katowicach.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Mattes2610
Użytkownik
Posty: 64
Rejestracja: 22 paź 2018, 13:10
x 1
x 3

Sylwester 2018/2019 w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mattes2610 »

Czekam na Informacje od Stacji i modle sie zeby Sylwestrowa Moc byla znowu w Katowicach bo przylatuje specjalnie na ta impreze z Niemiec!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum eventów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości