[Nowa TV] 24 godziny online.pl (2016-2018)

Programy telewizyjne, które nie są już emitowane.
ManiakTV
Obserwator
Posty: 465
Rejestracja: 05 wrz 2018, 12:10
x 46
x 30

[Nowa TV] 24 godziny online.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ManiakTV »

Miało być tak pięknie, niestety skończyło się źle
Generalnie, Program Informacyjny NowejTV był bardzo wporząsiu, robili transmisje na FB, i starali się być jakoś marką, ale mimo tego klapa niczym w Pulsie, małe stacje nie powinny deptać w programy informacyjne.
Ekipa się może również rozejść do Polsatu?
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[Nowa TV] 24 godziny online.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Wątpię, aby w Polsacie było kilkadziesiąt wakatów dla dziennikarzy, researcherów czy pracowników technicznych. Myślę, że każdy pójdzie gdzieś indziej. A na Tadlę czeka Superstacja, bo jakoś nie widzę jej z powrotem w TVN ;-)
Awatar użytkownika
komosa
Obserwator
Posty: 289
Rejestracja: 28 lut 2017, 2:08
x 34
x 12

[Nowa TV] 24 godziny online.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: komosa »

Szkoda, bo ich serwis informacyjny był jedynym w Polsce prowadzonym z jajem, w luźnej atmosferze - a jednocześnie na poziomie. Niestety, Nowa TV ma tak kiepski zasięg, że nie zdołała na reklamach zarobić tyle, by utrzymać serwis informacyjny (zwłaszcza z gwiazdami w roli prezenterów). A jeszcze z tydzień temu Beata Tadla pisała na facebooku: "kocham tę robotę"...
Ostatnio zmieniony 26 paź 2018, 16:54 przez komosa, łącznie zmieniany 2 razy.
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

[Nowa TV] 24 godziny online.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Ja myślę, że prowadzący i reporterzy ''24 Godzin'' jakoś sobie poradzą w innych mediach. Niektórzy już mają pracę w innych mediach, np. Magdalena Gwóźdź-Pallokat dzięki mężowi (korespondentowi ARD w Warszawie) pracuje w Deutsche Welle.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
rafik
VIP Expert
Posty: 1435
Rejestracja: 31 sty 2010, 13:10
x 177
x 111
Kontakt:

[Nowa TV] 24 godziny online.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rafik »

Szkoda, że ten program znika, ale niestety, tak jak to było w przypadku WP, zabił ich zasięg. Miał on na pewno formułę wyrózniającą się na tle programów informacyjnych u tych wielkich graczy. Znowu szkoda ekipy, całego programu, który mógł przypominać "Puls Raport". Ale mam nadzieję, że znajdą szybko nowe miejsca pracy :)

Nowa TV ma zapis koncesyjny o emisji programu informacyjnego między 6:00 a 23:00. Jak myślicie, co mogą wrzucić między tymi godzinami do ramówki kanału? Logiczną opcją byłoby wrzucenie powtórki "Wydarzeń", skoro Polsat jest właścicielem tego kanału. Tym samym wypełniliby te założenia przepisane w koncesji.
Dziękuję, że przeczytałeś/aś mój post :) Jeżeli chcesz, odpisz :)
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6216
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 600

[Nowa TV] 24 godziny online.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Frontowiec pisze:Ja myślę, że prowadzący i reporterzy ''24 Godzin'' jakoś sobie poradzą w innych mediach. Niektórzy już mają pracę w innych mediach, np. Magdalena Gwóźdź-Pallokat dzięki mężowi (korespondentowi ARD w Warszawie) pracuje w Deutsche Welle.
Niekażdy ma arcywpływowego współmażonka w mediach.

Do TVN wielu z tych dziennikarzy zwyczajnie nie pasuje, Polsat nie po to zabiegał przez kilka lat o Rymanowskiego i mianował Gawryluk szefową pionu, by teraz przywłaszczać całą zgraję zwolnionych z TVP, zaś Superstacja od jakiegoś czasu notuje wyraźną tendencję spadkową i na wiele transferów po prostu nie może sobie pozwolić. Ktoś wyżej napisał, że Kurski miał łeb nieobsadzając MUXu 8. Tak, decyzja wyjątkowo świńska, wszak to on z dnia na dzień pozbawiał wielu tych ludzi pracy i nie zrobiono absolutnie nic, by ich sytuację jakkolwiek złagodzić.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[Nowa TV] 24 godziny online.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Myślę, że wszyscy lub prawie wszyscy znajdą pracę, dość szybko, pewnie jedni od razu inni nie. Czasem przeszłość może mieć wpływ na to, gdzie się znajdą, ale za rok myślę, że mniej więcej o tej porze, może trochę później, potrzebna będzie, duża, doświadczona ekipa, która będzie musiała odbudować TVP, w sposób jak najbardziej obiektywny, by mogła odzyskać reputację rzetelnego, publicznego nadawcy.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6216
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 600

[Nowa TV] 24 godziny online.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Mimo wszystko bardzo wątpię w to, czy ekipa do odbudowywania TVP będzie potrzeba za rok, albo nawet „nieco” później. ;)
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

[Nowa TV] 24 godziny online.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

rafik pisze:Miał on na pewno formułę wyrózniającą się na tle programów informacyjnych u tych wielkich graczy.
Dokładnie to miał formułę amerykańską, czyli np. rozmowy prowadzących po materiale (podobnie też było w ''Puls Raporcie''). Szkoda tylko, że nie dorobili się serwisu sportowego, przejście z ''24 Godzin'' na serwis sportowy pewnie byłoby takie same jak w ''PR'' ;)
rafik pisze:Nowa TV ma zapis koncesyjny o emisji programu informacyjnego między 6:00 a 23:00. Jak myślicie, co mogą wrzucić między tymi godzinami do ramówki kanału? Logiczną opcją byłoby wrzucenie powtórki "Wydarzeń", skoro Polsat jest właścicielem tego kanału. Tym samym wypełniliby te założenia przepisane w koncesji.
Ja myślę, że raczej dadzą jakiś program powtórkowy z Polsatu News/Superstacji bądź coś takiego jak ''Taki Jest Świat'' TV Puls.

Zresztą jeden z pracowników ''24 Godzin'' też nie jest bezrobotny, mianowicie mówiąc Marek Czyż który prowadzi audycje ''Komentarze'' w Radiu Piekary ;)

@Kamilo Rządy PiS-u i Kurskiego w TVP nie będą długie (daje im jeszcze 2 lata), więc jak Kurski odejdzie z TVP to pewnie niektórzy wrócą na Woronicza, choć niektórzy jak np. Kraśko to już się udomowili na Wiertniczej.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
Posty: 3999
Rejestracja: 31 maja 2008, 23:06
x 119
x 151

[Nowa TV] 24 godziny online.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TiM »

Nowa TV na razie nie planuje zmiany koncesji, zaprzecza też doniesieniom o serwisie produkcji Polsatu w ramówce:
https://www.omediach.info/nowa-tv-bez-s ... -koncesji/
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[Nowa TV] 24 godziny online.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

No to ciekawe co dadzą w ramówce. Czyżby produkcje od Superstacji?
Poland - Aktywnie najlepszy!
Dkdomjk
Obserwator
Posty: 405
Rejestracja: 20 cze 2016, 14:58
x 654
x 78

[Nowa TV] 24 godziny online.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dkdomjk »

Mnie ciekawi co zrobią ze studiem.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[Nowa TV] 24 godziny online.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

No właśnie tu jest haczyk - nie wiadomo czy to co mówią też tyczy się produkcji Superstacji.
Co do studia to może one zostanie. Może prognoza pogody i "Bywanie na dywanie" się ostaną
Poland - Aktywnie najlepszy!
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

[Nowa TV] 24 godziny online.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Superstacja należy do Grupy Polsat, więc raczej odpada. Ja myślę, że raczej stworzą coś a'la ''Taki Jest Świat'' TV Puls, czyli kilkuminutowy serwis informacyjny z michałkami, żeby wypełnić swoją koncesje.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3401
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 405
x 704
Kontakt:

[Nowa TV] 24 godziny online.pl

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Będą kupować materiały z nowej newsowej agencji Polsatu:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum programów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości