Lista ''Hop Bęc''.

MYSZA32
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: 21 sie 2006, 15:00

Lista ''Hop Bęc''.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MYSZA32 »

Właśnie sprawdziłem. Strony hop bęc-a w portalu interia już niema . Wielka szkoda!.

1000 notowanie hop bęc-a było chyba w maju 2001. Pamiętam że na szczycie listy był ramstein z utworem zone.

A swoją droga , jekim cudem ramstein znalazł się na liście hop bęc , która nie była roockową listą?. Czekam na nowe posty od fanów hop bęca i tych któezy tak jak ja nie przepadają za Markiem N. piszcie.! Czekam równiesz na posty od słuchaczy jw23. Mam sporą kolekcję mp3 z tego programu.
wolfek

Lista ''Hop Bęc''.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wolfek »

Hop Bęc była listą bardzo elastyczną, nie zabrakło tam przecież tego co najsłynniejsze i najfajniejsze w danym czasie niezależnie od gatunku. Byla i Metallica "Unforgiven 2" , obok niej Scooter, zaraz potem 2Pac, innym razem 666, boysbandy, girlsbandy. U Jędrycha nie było podziału "to gramy a to już nie" . Nawet zdarzyło sie wypromować w Polsce wydany w 93 roku album Sarah Brightman "Dive" chociaż lista była od 97r. Wszyscy pamiętamy "Captain Nemo" czy "Ones in a lifetime". Wart zauważyć że Rmf nie gra tych kawałków które sam wypromował. Fakt, dużo muzyki dance'owej ale czy to źle?? W klubach wiele numerów dzięki właśnie Hop Bęc było rozpoznawane i można powiedzieć że Marcin dyktował modę. Dopiero od niedawna można taką Popliste przenieś na parkiet w której pojawiły sie taneczne numery.
Napewno dobrze by się stało gdyby "nieocenzurowana" lista Hop Bęc powróciła na ramy Rmf Fm. Pewnie rok temu usłyszelibyśmy chociażby Lordi "Hard Rock Hallelujah" w największej polskiej stacji.
Kilka perełek jak dla mnie z Hop Bęc
Sash "Ecuador"
Music Instructor "Super sonic"
Scooter "How much is the fish"
R'n"G "Here comes the sun" i wiele wiele innych
Hop Bęc

Lista ''Hop Bęc''.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hop Bęc »

Teraz jeszcze rmf maxx wydaje szajs w postaci Hop Bęc Vol.1 szkoda gadać.
MYSZA32
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: 21 sie 2006, 15:00

Lista ''Hop Bęc''.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MYSZA32 »

Ja bym jeszcze dodał grupe EIffel 65 to właśnie dzięki Jędrychowi Takie kawałki jak. Blue , Move your Body czy Too Much Of Heaven stały się wielkimi hitami w polsce.
Prosba. Ratunku!!!

Lista ''Hop Bęc''.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Prosba. Ratunku!!! »

Przypomniał mi sie stary kawałek z list HOP-BĘC z roku 1998, gdzie mozna znależć starsze notowania listy, gdzyz nie pamietam ani tytułu ani wykonawcy a jak zobacze to wtedy mi sie przypomni. Bardzo prosze o odp na mail: [email protected] . Z gory dziekuje. Pamietam take wojny nz utorem "Celine Dion - My heart will go on" walczyły takie hity jak "Metallica - Unforgiven II", "Modern Talking - Youre my heart youre my soul",
ezaq

Lista ''Hop Bęc''.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ezaq »

MYSZA32 pisze:Czekam równiesz na posty od słuchaczy jw23. Mam sporą kolekcję mp3 z tego programu.
Możesz podać do siebie jakiś kontakt? Albo odezwij się do mnie na gg1299178. Jestem bardzo zainteresowany wszelkimi nagraniami JW23. Osobiście na kasetach posiadam ok. 10h, głównie Czułe Ucho.
hop bec

Lista ''Hop Bęc''.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: hop bec »

witaj

sluchaj zle pamietasz w 1000 notowaniu listy hop bec byl ktos inny na szczycie
na szczycie byl
dj' dagostino " i krecisz mna jak plyta" w polskim tlumaczeniu mniestety niepamietam oryginalnego tytulu
ale bankowo ta piosenka byla na szczycie 1000 notowania
rmfek

Lista ''Hop Bęc''.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rmfek »

kilka sprostowań bo mylicie ludzie straszliwie!!!!!!!!!!!!!!!!!
w pierwszym notowaniu Hop Bęca wygrał utwór Puff Daddy i Faith Evans - I'll be missing you, który był też utworem najdłużej utrzymującym się na liście (150 wydań). pierwsza lista w rmf pojawiła się 16 czerwca w poniedziałek. Pamiętam że notowanie nr 200 było emitowane dokladnie 1 kwietnia 1998 roku i Grażyna Bekier, która kończyła Radio Muzyka Fakty w ramach prima aprilis zaprosiła na ostatnie wydanie Listy, na co Jędrych odpowiedział "że jak już kończyć to na okrągłym numerze", wtedy w 200 wydaniu miejsce drugie należało do Metalliki i Unforgiven II, a na pierwszym miejscu była specjalna wersja Celine Dion - My heart will go on ( wersja z powstawianymi cytatami z "Rejsu", wtedy w kinach wyświetlany był Titanic, miks przygotowany przez Montera). uwaga do kogoś kto napisał, że robił sobie przerwy w trakcie listy, gdy nadawane byly Fakty. otóż w czasie obecności Hop Bęca w rmf fm nie było faktów tylko wiadomości i to zawsze kwadrans przed pełną!!!!
w 1000 notowaniu wygrał utwór Gigi D'agostini - you spin me like a record. audycja skończyła się jakoś 20 minut po 20, a potem w obroty słuchaczy wziął Tomek Buszewski - mam nagrane obie audycje, aleTomek grał tam muzę - stary dobry rmf się przypomina!!!
szakal

Lista ''Hop Bęc''.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: szakal »

Racja, tak było. Słuchałem HOP BĘCa przez te wszystkie lata.Pamiętam jak w roku 1999 znajomi mi sie pytali jakie radio lubie najbardziej ? Odpowiedziałem RMF FM. A dlaczego ?
Po pierwsze i najważniejsze: Marcin Jędrych i Lista HOP BĘC !!!!
Po drugie wiadomosci kwadrans przed pełną godziną, nie tak jak inne stacje
Po trzecie jingle i zabawy wakacyjne
Po czwarte Inwazja Mocy
Cieszy fakt, że Jędrych wrócił do RMFki
Pozdrawiam
dawid_jgora
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 11 lis 2007, 16:02

Lista ''Hop Bęc''.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid_jgora »

No sam fakt cieszy, ale TenTop to już nie to samo co legendarny Hop-Bęc.
Awatar użytkownika
iSiO
Użytkownik
Posty: 78
Rejestracja: 26 maja 2006, 14:00
x 1

Lista ''Hop Bęc''.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: iSiO »

Podsumowanie wszystkich notowań Hop Bec-a z RMF FM

1

Puff Daddy & Faith Evans
I'll Be Missing You
2

Eiffel 65
Blue(Da Ba Dee)
3

Magma
Aicha
4

Bon Jovi
It's My Life
5

2Pac
Changes
6

Eminem
Stan
7

Britney Spears
Born To Make You Happy
8

Backstreet Boys
I Want It That Way
9

Young Deenay
Walk On By
10

Celine Dion
My Heart Will Go On
11

Backstreet Boys
All I Have To Give
12

Lighthouse Family
High
13

Backstreet Boys
Show Me The Meaning Of Being Lonely
14

ATC
Around The World
15

Backstreet Boys
As Long As You Love Me
16

Bomfunk MC's
Freestyler
17

R'N'G
Here Comes The Sun
18

Prodigy

Smack My Bitch Up
19

Enrique Iglesias
Be With You
20

Cher
Believe

Dane ze strony Hop Bec-a.
[email protected]
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 07 mar 2008, 12:38

Lista ''Hop Bęc''.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: [email protected] »

Fakt. Hop Bęc, podobnie jak Komputewa Lista Przebojów Radia Zet, to było coś, o wiele lepsze niż obecna Pop Lista, Hop-Bęc na RMFMaxx czy jakieś listy na Vivie lub MTV. Po prostu teraz, gdy różnorodność stylów muzycznych rozwija się z prędkością światła, stacje komercyjne zamknęły się na muzykę.(Zresztą, dotyczy to nawet takich stacji jak Trójka, gdzie coraz trudniej usłyszeć [może poza audycjami po północy] coś oryginalnego). I raczej nieprędko dorobimy się w radiu jakiejś niezwykłej listy przebojów. Nawet lista programu 3-ciego obniżyła loty...
Awatar użytkownika
809.8136
Użytkownik
Posty: 121
Rejestracja: 12 mar 2008, 17:29
Lokalizacja: warszawa
x 2
Kontakt:

Lista ''Hop Bęc''.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 809.8136 »

Jak pomyślę, jaką Radio ZET teraz ma listę przebojów, a jaką listą była "Komputerowa Lista Przebojów Radia ZET", to żal sie robi tego radia...
Obrazek

najczęściej: 306, 504, 505, 709, 809

często: 4, 19, 33, 36, 108, 148, 165, 177, 186, 189, 401, 503, 700, 706, 707, 715, 727

210, 1110, 2052, 2357, 8110, 8136
WhiteWhisper
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2008, 10:37

Lista ''Hop Bęc''.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: WhiteWhisper »

Błagam o pomoc!!! Czy ktoś może mi powiedzieć jakie utwory były na tej liście na 1. i 2. miejscu latem w roku 1998?
adam19960
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 05 lis 2009, 18:31

Lista ''Hop Bęc''.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adam19960 »

Hop Bęc było jedną z najlepszych list w Polsce. Ta, którą emituje teraz RMF Maxxx nie dorównuje pierwowzorowi.

@MYSZA32: To było "Sonne", a nie "Zone".
ODPOWIEDZ

Wróć do „Grupa RMF”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: panlukinek i 11 gości