Sylwester 2018/2019 w Polsacie

Byle wydarzenia transmitowane w telewizji.
Mattes2610
Użytkownik
Posty: 64
Rejestracja: 22 paź 2018, 13:10
x 1
x 3

Sylwester 2018/2019 w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mattes2610 »

Okolo miesac temu widzialem Wywiad od Farnej i potwierdzila ze bedzie sylwester z Polsatem ale nie mogla powiedziec gdzie niestety
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

Sylwester 2018/2019 w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

Bo pewnie będzie w Katowicach ale gdzie nie wiedzą. Być może jednak będzie pod spodkiem. Ale tak jak pisałem nie muszą nagłaśniać tego Sylwestra żeby ludzie się zjechali. Być może Polsat też szykuje wielkie bum i jak wypromują go nawet z początkiem grudnia to zarobią i tak. Bo to jak z filmami jeśli film będzie dobry to nie trzeba go promować nie wiadomo iloma zwiastunami czy plakatami :)

Poza tym Katowice to miasto imprezowe, miasto muzyki... I wystarczy tam poinformać na tydzień przed o wydarzeniu i ludzie zjadą się tam. Jeszcze wydaje mi się że brak informacji o sylwestrze w Katowicach może być na ten moment, przyczyną koncert Palucha który odbędzie się w Katowicach właśnie w grudniu i póki co na ten koncert jest hype, a po tym właśnie ruszą z sylwestrem. A zwłaszcza że, Paluch też występował pod spodkiem, może tam gdzie teraz wystąpi będzie i Sylwester
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Alek1224
Thinker
Posty: 5516
Rejestracja: 03 lut 2016, 11:01
x 82
x 512

Sylwester 2018/2019 w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alek1224 »

Na pewno pod Spodkiem nie będzie bo tam jest teraz wielka konstrukcja na Szczyt, który kończy się dopiero 14 grudnia a prace wolontariuszy - 18 grudnia.
Tomek001
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 14 lis 2018, 17:32

Sylwester 2018/2019 w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek001 »

Mam okna na spodek, rozłożyli konstrukcje w 2 dni to złożą ją w półtora, tak jak było ze scena na sylwestra od 6 grudnia budowali a złożyli ja w 3/4 dni ;)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Sylwester 2018/2019 w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Akurat scenę zawsze się dłużej buduje, niż ją demontuje. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Tomek001
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 14 lis 2018, 17:32

Sylwester 2018/2019 w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek001 »

To samo z konstrukcją która wcale nie jest taka skomplikowana. Namiot podgrzewany?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Sylwester 2018/2019 w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Sama konstrukcja - to już zależy jak duża. Dodajmy do tego oświetlenie, lampy, ekrany LED-owe, i to wszystko trzeba zgrać z systemem informatycznym, a to trochę czasu trwa. Ponadto jeszcze do tego kilkudniowe próby kamerowe. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
backstage
VIP Expert
Posty: 1418
Rejestracja: 17 gru 2009, 21:02
x 32
x 43

Re: Sylwester 2018/2019 w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: backstage »

@Tomek001 scena to nie tylko metalowa konstrukcja. Bardzo czasochłonny jest również montaż oświetlenia, multimediów, czy elementów scenografii. To mega skomplikowany logistycznie proces.
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

Sylwester 2018/2019 w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

Tomek001 pisze:Mam okna na spodek, rozłożyli konstrukcje w 2 dni to złożą ją w półtora, tak jak było ze scena na sylwestra od 6 grudnia budowali a złożyli ja w 3/4 dni ;)
6 grudnia ale którego roku?
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Alek1224
Thinker
Posty: 5516
Rejestracja: 03 lut 2016, 11:01
x 82
x 512

Sylwester 2018/2019 w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alek1224 »

Tomek001 pisze:Mam okna na spodek, rozłożyli konstrukcje w 2 dni to złożą ją w półtora, tak jak było ze scena na sylwestra od 6 grudnia budowali a złożyli ja w 3/4 dni ;)
To chyba źle patrzysz bo tą konstrukcję stawiają od mniej więcej ostatniego tygodnia października i jeszcze robią.
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

Sylwester 2018/2019 w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

A może oni już maja wszystko gotowe tylko nie mówią jakie to miejsce. No nic trzeba czekać, Sylwester w Polsacie nie jest odwołany na pewno. Pytanie teraz kiedy potwierdzą zależy od tego jak się dogadają z Katowicami. Widocznie chcą trzymać go w ścisłej tajemnicy, bo szykują niespodziankę.
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Sylwestrowa
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 14 lis 2018, 17:51

Sylwester 2018/2019 w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sylwestrowa »

Tylko to trochę nie fair wobec chętnych na taki sposób spędzenia sylwestra, po co robić tajemnice z imprezy na którą tyle ludzi być może czeka. Strasznie mnie to dziwi, jeśli ktoś nie jest pewny czy ten sylwester się odbędzie to zrezygnuje i organizatorzy sami na tym stracą
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

Sylwester 2018/2019 w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

Tylko że tak jak piszę, kwestia tego że jeśli trzymają to w tajemnicy to znaczy że mają opracowany plan i chcą tego Sylwestra wypromować w inny sposób niż poprzednie, bo będzie coś nowego niż w poprzednich latach. No i druga sprawa że jeśli ludzie dowiedzą się nawet na dwa tygodnie przed imprezą o imprezie to i tak do Katowic się zjadą na największą impreze roku. I nie ma dla nich związku to kiedy o tym poinformują. A sam Polsat może na tym stracić jedynie w wynikach tv. Jeśli jest to trzymane w tajemnicy to nie bez powodu.

A jeśli pojawią się jeszcze takie gwiazdy jak choćby Alvaro Soler to imprezowiczów samo to ściągnie do Katowic. Jedno jest pewne Polsat nie odwołał imprezy, Katowice nie zaprzeczyły że Sylwester będzie u nich. A to nie jest przypadek, to musi coś znaczyć. Co? Dowiemy się wydaje mi z początkiem Grudnia na pewno. A ja nawet się cieszę z tej tajemnicy, bo zamierzam z Holandii dzień przed Sylwestrem właśnie tam się wybrać i iść na impreze Sylwestrową do Katowic
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Mattes2610
Użytkownik
Posty: 64
Rejestracja: 22 paź 2018, 13:10
x 1
x 3

Sylwester 2018/2019 w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mattes2610 »

A co z ta Informacja od Goscia? Moze gada Prawde ja sprobuje w Nastepnym tygodniu znowu sie skontaktowac z Urzedem Miasta Katowic i zobaczymy co powia bo juz jest wedlug mnie czas poinformowac ludzi gdzie ten Sylwester bedzie zeby mozna bylo planowac. Jestem na 99% pewny ze bedzie jednak pod Spodkiem. Beda pracowac 24 na dobe zeby zrobic ten Sylwester.!
Tomek001 pisze:SYLWESTER Z POLSATEM ZOSTAJE W KATOWICACH!
SCENA BEDZIE POSTAWIONA W POBLIŻU RYNKU, DOKŁADNIE NA PLACU POD SUPERJEDNOSTKĄ SKIEROWANA BĘDZIE W STRONE SPODKA GDZIE STOI OBECNIE HALA KTÓRA MA ZOSTAĆ ROZEBRANA DO CZASU SYLWESTRA. ;D
Awatar użytkownika
Łotr1SW_TVN
Poster
Posty: 1863
Rejestracja: 24 mar 2016, 7:34
Lokalizacja: Katowice-Holandia
x 9
x 12
Kontakt:

Sylwester 2018/2019 w Polsacie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łotr1SW_TVN »

Ponoć jak @Trzeciak potwierdził jest to w jakiś sposób potwierdzone w znajomościach. Też mi się i w sumie wydaje że może być pod spodkiem że się doskonale wyrobią.
[ Spoiler ]
"I AM Groot"
( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum eventów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości