[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1879

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Jeżeli to się potwierdzi to będzie duże wow, nie tylko mamy różnorodny skład od Czubówny przez Dobę a na Gołocie kończąc, ale przynajmniej wreszcie nazwa jest adekwatna do składu.

Jednocześnie patrząc jak inwestują w gwiazdy można stwierdzić, że powrotu do edycji z no-name'ami raczej nie będzie, bo jednak obecny widz TVN'u woli oglądać celebrytów.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Pierwsze zdjęcie Kini:)
Awatar użytkownika
Christianus
User of the Year 2022!
Posty: 1690
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:26
x 1221
x 1895

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Christianus »

pulkownik pisze:Muszę przyznać, że wielkie wow zrobił na mnie news o udziale Krystyny Czubówny, bądź co bądź stroniącej od showbiznesu, do tego w takim wieku - podziwiam odwagę :)
Krystyna Czubówna miała już lekki romans z show-biznesem, występując osiem lat temu w nieco zapomnianym już "Tylko nas dwoje", wcześniej też w "Show!Time". To jednak "bezpieczniejsze" programy, niewymagające większego wysiłku fizycznego, dlatego również muszę wyrazić podziw dla Pani Krystyny. Widzę, że coraz więcej osób w wieku 60+ udowadnia, że jeszcze nie powiedziały ostatniego słowa: Marek Włodarczyk rok temu w "Agencie", do niedawna Zygmunt Chajzer w "Ameryce Express", teraz Czubówna i Doba... fajnie, że wreszcie mają szansę, zwłaszcza obserwując ostatnie edycje "Tańca z gwiazdami", w których publiczność nie dawała większych szans starszym uczestnikom. Od razu widać, że mogą oni zajść dalej tam, gdzie nie liczą się smsy i podlizywanie się widowni ;)

A co do dzisiejszych informacji, wyraźnie widać, że TVN postanowił zawalczyć o widza mocnym składem. Po spadkach z ostatniej edycji byłem nieco zdziwiony decyzją o kontynuacji, ale jak pokazuje przykład "Top Model", czasem nie warto zbyt wcześnie rezygnować z dobrego formatu. Z tak dobrymi nazwiskami to się może udać.
Fame Is The Name of the Game :D
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Skoro postarali sie o Gołote Górniak czy Czubównę, to jak chcę Zakościelnego w AE ;) Niech też sie postarają

Serio ale zestwienie tych nazwisk z jakąś Mucha czy Jonkisze... Ale rozumiem budżet nie jest z gumy żeby byli jeszcze Małysz Chodakowska czy Rubik (Anja)
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1814
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 845
x 1017

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Nina pisze:
havanew pisze: Dużo bardziej prawdopodobne jest wstrzymanie zdjęć na kilka dni na potrzeby bądź co bądź największej gwiazdy wszystkich czterech edycji.
Nie chce mi się wierzyć w aż taką "rzeźbę" w programie, ale nie wykluczam, że produkcja uznała, że taki ruch po prostu się opłaci. Mielibyśmy chyba pełne spectrum emocji w wykonaniu tej infantylniej, manierycznej i histerycznej, ale jednak dużej gwiazdy.
Mi natomiast nie chce się wierzyć w kontrakt dla Górniak na trzy odcinki, bo co jak co, ale odpapadając tak szybko diva sprytem by się nie wykazała. :P Całkiem realne wydaje się odejście z powodów zdrowotnych/rodzinnych na początku programu, ale terminarza koncertów nikt nie oszuka i nie każdy widz da się nabrać na emocjonalne odejście Edyty, a już na pewno nie z tego forum. ;)
R_321
Obserwator
Posty: 690
Rejestracja: 20 mar 2016, 13:59
x 15
x 164

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: R_321 »

Czyli zostały nam jeszcze 3 nazwiska. Idąc tropem poprzednich edycji obstawiam jeszcze jakiegoś blogera :-) Ciekawe czy zostawią program w środy czy może zaryzykują zmianę pasma , np. poniedziałek na wiosnę jest jak na razie wolny od 21.30 do 23.30 :-) Generalnie brawa dla TVN-u , że próbują , walczą i tak łatwo nie rezygnują z tego formatu , mimo iż ostatnia edycja z udziałami nie powalała :-) Gwiazdy zapowiadają się bardzo fajne , oby tylko agent nie był tak przewidywalny jak Gołota czy Czubówna :-)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

Re: RE: [TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

annawoj1104 pisze:Skoro postarali sie o Gołote Górniak czy Czubównę, to jak chcę Zakościelnego w AE ;) Niech też sie postarają

Serio ale zestwienie tych nazwisk z jakąś Mucha czy Jonkisze... Ale rozumiem budżet nie jest z gumy żeby byli jeszcze Małysz Chodakowska czy Rubik (Anja)
Chyba nie masz świadomości ile kasy dostaną te młode gwiazdy i ich angaż nie jest z oszczędności.

Wysłane z mojego G3311 przy użyciu Tapatalka
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

@ wiatriwoda może i nie wiem, ale załoze sie że na Fb Agenta bedą zaraz pytania kim jest Jonkisz Kołakowska etc. Bo co do Górniak czy Gołoty to raczej nikt nie bedzie mial wątpliwości..
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Przepiękna pocztówka Kini z jednego z wielu portów na Gran Canarii.

Nareszcie obsada "Agenta - Gwiazdy" jest gwiazdorska: Górniak, Doba, Czubówna, Gołota, Koterski, Sadowska na duży plus; obojętni mi są Kołakowska, Kordas oraz Jonkisz, natomiast DrewnoMonster na ogromny minus - pewnie pomogły kontakty z TZG. Od razu jestem #teamCzubówna. Na sam minus to duża możliwość szybkiego zawierania sojuszy np.: Kordas-DrewnoMonster, Górniak-Sadowska-Gołota.

Nie znamy jeszcze 4 nazwisk, ponieważ babka w białej bluzie paląca papierosa to na pewno Kołakowska, a nie Nizińska - one są po prostu do siebie podobne. Ta w zielonym do złudzenia przypomina mi Paschalską - angaż z tych nudnych, ale ok. Reszta - ???
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5528
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1187
x 1540

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

Kołakowska jest chyba troche wyższa od tej dziewczyny co pali papierosa.
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13417

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Nizińska z fajkiem, obok Miśka:

Obrazek

Kołakowska vel Kołek obok niezidentyfikowanego człowieka w niebieskiej koszulce:

Obrazek
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Dobra, myślałem, że to ta sama osoba. Buty wszystko wyjaśniły. W takim wypadku Nizińska trafia do grupy ludzi mi obojętnych w tej edycji.

Zapomniałem też wspomnieć o lokalizacji tejże edycji. Szczerze, ani na plus, ani na minus. Jedyna edycja, jaka się odbyła na Kanarach to niemiecka z 2001 roku. Chociaż Hiszpania w kontekście polskich edycji powinna bardzo dobrze się kojarzyć (najlepsza edycja ever). Turcja chyba byłaby lepsza.
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5528
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1187
x 1540

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

pulkownik pisze:Nizińska z fajkiem, obok Miśka:

Obrazek
Ten w koszuli też niezidentyfikowany jakiś.
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Moze ten w niebieskiej koszuli to ktos z produkcji.
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 367

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

Trochę byłem zaskoczony udziałem Górniak, ale w sumie to nic zaskakującego.
Tak patrząc 10 lat w tył to Edzia ciągle brała udział w jakichś programach tv:
2007-2009- " Jak oni śpiewają"
2010- " Taniec z gwiazdami"
2012 - "Bitwa na głosy-
2013,2014,2015 "The voice of Poland"
2016 "Hit Hit Hurra!"
2017- "The voice kids"
i teraz jeszcze to
Szkoda, że nie skupia się na muzyce, tak jak na udziałach w programach telewizyjnych, bo od 6 lat nie wydała płyty...
^-^
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości