nk.pl (dawniej nasza-klasa.pl)

Co w sieci piszczy.
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
Posty: 3999
Rejestracja: 31 maja 2008, 23:06
x 119
x 151

nk.pl (dawniej nasza-klasa.pl)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TiM »

Lepiej później niż w wcale :) Mnie też te reklamy wkurzają. N-K robi się straszną komercją. Jeżeli tak dalej będzie to usunę konto (i polecę to moim znajomym :P)
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

nk.pl (dawniej nasza-klasa.pl)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

Jedna rzecz nie podoba mi się w tej funkcji. Jeżeli zdecydujemy sie wyłączyć informowanie innych o tym że odwiedziliśmy ich profil automatycznie jesteśmy pozbawienie możliwości oglądania osób które odwiedziły nas.
Awatar użytkownika
Artu
Junior
Posty: 917
Rejestracja: 05 lis 2007, 14:10
x 2

nk.pl (dawniej nasza-klasa.pl)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artu »

Dwie nowe funkcje:
1. Ustawienie statusu widoczny/niewidoczny - nawet fajne
i do tego 2. Ustawienie opisu, czyli Gadulec na liście aktywnych znajomych nk. Trochę mi się nie podoba bo:
1: Przecież jak ktoś się wyloguje to też go przez jakiś czas jeszcze widzę, więc statusy są lekko nagięte.
2. Dzięki tej funkcji dzieci neostrady tp zaszaleją. Możemy się spodziewać opisów takich jak: ";** ;** cmoKooSie Dla FsHyStkiH SjOmAleQ ;* ;*** cmOk cMok" albo "NiKt MnJe nJe KoFFa NioM iDem SieM SabIĆ ;((((((" :lol: Na szczęście nie mam żadnego PoKe w znajomych = mam spokój, ład i porządek na liście :D
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
Posty: 3999
Rejestracja: 31 maja 2008, 23:06
x 119
x 151

nk.pl (dawniej nasza-klasa.pl)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TiM »

Artu, tymi przykładami mnie dobiłeś :lol: Zresztą nawet bez tych opisów dzieci neo szaleją. Zakładają głupie konta typu: Pan kropeczka (dodaj mnie do znajomych). A administratorowie N-K nci z tym nie robią bo im więcej kont, tym więcej kasiory z reklam :P
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

nk.pl (dawniej nasza-klasa.pl)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Macie czasem klany z ludźmi z takimi sami nazwiskami jak wasze ?? Ja dostatnią dostałem PW od takiego klanu który ma to samo nazwisko co ja.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Artu
Junior
Posty: 917
Rejestracja: 05 lis 2007, 14:10
x 2

nk.pl (dawniej nasza-klasa.pl)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artu »

Ciekawe ile z rzekomych 11 milionów użytkowników NK to tacy jak tacy albo tacy? Po trzech dniach nazbierałem z 10 takich obrazków.
PS. W przypadku linku #2 warto zwrócić uwagę na datę dodania zdjęcia.... :D
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3397
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 404
x 703
Kontakt:

nk.pl (dawniej nasza-klasa.pl)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Artu Nasza Klasa to jedna wielka komercja nic więcej - pół strony przysłania reklama maszynki do golenia z twoim imieniem. A te fora to jedna wielka porażka...
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3397
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 404
x 703
Kontakt:

nk.pl (dawniej nasza-klasa.pl)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Ale te konta nie będą płatne bo taka jest idea NK. Według mnie stacza się ona co raz bardziej na dno. Konta 7,8 latków to gruba przesada - powinni wprowadzić jakieś limity wiekowe.
Awatar użytkownika
Artu
Junior
Posty: 917
Rejestracja: 05 lis 2007, 14:10
x 2

nk.pl (dawniej nasza-klasa.pl)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Artu »

Już lepsze byłyby limity długości nazwy profilu, może przestalibyśmy oglądać takie kwiatki jak

Kod: Zaznacz cały

VIP :) ;) JaAaN KoOoWaLsKiiI ;* ;* VIP
:D
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3397
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 404
x 703
Kontakt:

nk.pl (dawniej nasza-klasa.pl)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Najbardziej wkur**a===e cą nazwy miejscowości. Ludzie piszą np:

ANqa KoFFAlsQaAAAA i wpisują do pola miejscowość pierwsze trzy litery rejestracji samochodów: OGL CITY. Co znaczy Opole.
U znajomych mojej siostry znalazłem takiego kwiatka w opisie profilu:
Hej jestem taqA zaqrencona lAsqaaaa xD. Uffjelbjam chłopców + pshyjacielllleeeee oras moda i Muzyqa bez tEgoo nje MOoOoGe Rzyc. OD wrzEsnja w shoostej klasJe CzEka mnei thesth! - czy ktoś to rozumie, zupełnie jak z tego translatora!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

nk.pl (dawniej nasza-klasa.pl)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

cmabb93 pisze:Ale te konta nie będą płatne bo taka jest idea NK. Według mnie stacza się ona co raz bardziej na dno. Konta 7,8 latków to gruba przesada - powinni wprowadzić jakieś limity wiekowe.
Nie w tym rzecz. Po pierwsze nasza-klasa.pl ma to do siebie, że jest serwisem dla wszystkich. Początkowo była kierowana do absolwentów, ale jak pokazuje życie ludzie po 25 roku życia nie są dobrą grupą docelową w internecie. Poza tym nie można zapanować nad tym kto się rejestruje, bo mimo komercji, serwis i tak jest jednym z najpopularniejszych w Polsce, a nowe konta - także te normalne - pojawiają się bardzo szybko.

Jeśli chodzi o ogólną komercję. Nasza-klasa.pl startowała od zera, początkowo z takich serwerów, które były w stanie obsłużyć jedynie kilkaset użytkowników jednocześnie, przy godzinach szczytu pojawiały się awarie, które potem usuwano nawet kilka godzin. Po sprzedaży okazało się, że reklamy są jedynym ratunkiem dla serwisu, by ten w ogóle mógł się opłacać. Przy 11 mln kont i niewiarygodnie potężnym generowanym transferze, koszty utrzymania serwerów są olbrzymie. Myślę, że dzięki uploadom zdjęć oraz ich ciągłym przeglądaniu przez tysiące użytkowników online, nasza-klasa.pl generuje o wiele większy transfer niż serwisy społecznościowe wielkich portali razem wzięte albo po prostu jak cały onet.pl, który dla porównania składa się w większości z prostych grafik i niezbyt dużej ilości zdjęć.
Awatar użytkownika
andrzej204
Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 01 sie 2008, 17:54
Kontakt:

nk.pl (dawniej nasza-klasa.pl)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: andrzej204 »

ja używam firefoxa więc nie pojawiają mi się reklamy. Najpierw myślałem że to reklama sex.com a nie domeny.pl
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

nk.pl (dawniej nasza-klasa.pl)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

LIczy się KASA :D

Sam FF nie wystarczy, polecam do tego Adblock Plus z aktualną subskrypcją filtrów
Awatar użytkownika
andrzej204
Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 01 sie 2008, 17:54
Kontakt:

nk.pl (dawniej nasza-klasa.pl)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: andrzej204 »

używam tego dodatku, ale i tak nieporadzi sobie z niektórymi reklamami(np na interi)
Awatar użytkownika
Julia
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 12 wrz 2006, 12:05

nk.pl (dawniej nasza-klasa.pl)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Julia »

Już trzeci raz dostałam zaproszenie do grona swoich imienniczek. Durne to... Albo miłośnicy jakiegoś miasta. Albo zwierzaki. NK schodzi na psy. Przepraszam psy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Internet”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości