[TVN] Ameryka Express

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
x 20
x 206

[TVN] Ameryka Express

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

Wygraną Domańskich można było wywnioskować już z setek wmontowanych w odcinek (tych z pokoju hotelowego). Olka jak na aktorkę ma bardzo "przezroczystą twarz", z której można wyczytać było wielką radość. Oczy jej się świeciły.

Bardzo emocjonujący odcinek, doskonały finał.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2332

Re: [TVN] Ameryka Express

Post autor: wiatriwoda »

Pewnie padły serwery ;)

Wysłane z mojego G3311 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 528
x 1300

[TVN] Ameryka Express

Post autor: Medyk24 »

Program nadal trzyma poziom, a nawet można rzec, że obecne edycja była najlepsza spośród wyemitowanych i moim zdaniem AE wciąż przoduje w programach typu reality-show w Polsce.
POZDRAWIAM > Medyk24
Jordi
VIP Expert
x 1961
x 1892

[TVN] Ameryka Express

Post autor: Jordi »

Ciekawe jak AG4 wypadnie. Obsadowo wyciągnęli wnioski, ale niestety tam za produkcję odpowiada JV, a nie sam TVN, który zrobił AE3 momentami wprost genialnie :D

Jak po północy Domówka to poczekam :)
annawoj1104
VIP Expert
x 224
x 775

[TVN] Ameryka Express

Post autor: annawoj1104 »

No mam nadzieje ze skoro robia 4 Agenta to i AE 4 też bedzie
To prawda najlepsze reality show jakie mamy w polskiej TV
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2332

[TVN] Ameryka Express

AE jest już potwierdzone :)
Jordi
VIP Expert
x 1961
x 1892

[TVN] Ameryka Express

Post autor: Jordi »

AE4 Miszczak zapowiedział już po emisji 3 czy 4 epa tej edycji :D
Mint
Użytkownik
x 43
x 39

[TVN] Ameryka Express

Post autor: Mint »

Totalnie niespodziewani zwycięzcy, nawet sama Ola myślała, że odpadną na samym początku.
Ona - burza emocji, robiąca niezłe show, drama queen, ale mega sympatyczna ;D
On - złoty facet, znoszący załamania siostry, przyjmujący wszystko na klatę, jedzący wszystkie świństwa bez wahania, bystre oko i człowiek rywalizacji, od początku mówił, że oni to wygrają.

Kto się tego spodziewał? Kto od początku wiedział, że tak to się potoczy? :o
Bo ja, szczerze mówiąc, gdy dowiedziałem się o ich uczestnictwie, to sam myślałem, że będą jakąś zwykłą, szarą parą bez polotu, ewentualnie mającą swoje pięć minut i koniec, a tu proszę!

Rewelacyjny montaż (pomijając kilka wpadek z miejscem na napisy, których samych nie wyświetlono).
TVN po raz kolejny udowadnia, że umie budować napięcie, wywoływać emocje, trzymać w niepewności i zaciekawiać do końca.

Najlepszy finał wszystkich trzech edycji!
I najlepsza edycja.
Liczę na to, że ewentualne kolejne edycje również będą tak udane jak ta, do tego z tak fantastycznymi uczestnikami. :DD
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert
x 20
x 198

[TVN] Ameryka Express

Post autor: CaptainMorgan »

Ameryka ma dużo lepsze wyniki niż Agent, kolejna edycja to tylko formalność. Zresztą ten sezon ma chyba najwyższe wyniki spośród 3 edycji.
Awatar użytkownika
spillerix
Użytkownik
x 24
x 15

[TVN] Ameryka Express

Post autor: spillerix »

Ja myślę, że TVN nawet nie wyobraża sobie nie tylko przyszłej jesieni bez kolejnego sezonu, ale i kolejnych lat ;) Coś czuję, że ten format zadomowi się w TVNie na dobre - tak jak Kuchenner Rewolucje.
adijos98d
Poster
x 90
x 94

[TVN] Ameryka Express

Post autor: adijos98d »

Jestem przeszczęśliwy że Ola i Dawid wygrali :D Kibicowałem im od 1 odcinka, przechodzili ledwo co z odcinka na odcinek a tu nagle wygrana :D 3 sezon był najlepszy spośród wszystkich sezonów i liczę na kolejny udany sezon i wspaniałych uczestników :D Program lepiej mi się ogląda niż "Agent"
Damianou18
Activist
x 399
x 66

[TVN] Ameryka Express

Post autor: Damianou18 »

Kiedy patrzyliśmy na to, kto będzie w tej edycji Ameryki. Widzieliśmy się szykuję interesujący skład, ale że to wyjdzie w taki rewelacyjny sposób?! To chyba nikt się tego nie spodziewał! :D Super Domańscy, Lara, wyśmienici Chajzery, Karolaki czy Musiały, trochę wkurzający jedynie ten Fit, ale dało się z nim przeżyć :P no i mułowata Mellerowa XD

Nie ma co tu mówić, najlepsza edycja pod względem ludzi i zadań :D no może troszkę na równi z pierwszą, kultową edycją, ale chyba jednak już nie :P Ameryka dobrze zrobiła temu programu :D A Szulim z każdym sezonem robi się lepsza :)
Mint
Użytkownik
x 43
x 39

[TVN] Ameryka Express

Post autor: Mint »

FinalAnswer98 pisze:Ja jestem jeszcze ciekawy jednej rzeczy poza programem (jeśli nie lubicie polityki nie otwierać)
[ Spoiler ]
Oczywiście jestem bardzo zadowolony z wyniku :D Jestem z powiatu garwolińskiego, więc podwójnie mnie to cieszy :D
Nie lubię zdradzać swoich danych, ale zrobię wyjątek i sam powiem więcej. Też jestem i mnie do tego uczy bardzo bliska krewna rodzeństwa Domańskich. :)
annawoj1104
VIP Expert
x 224
x 775

[TVN] Ameryka Express

Post autor: annawoj1104 »

O ile Renulka po 1 edycji jest kojarzona z tym czym jest kojarzona, i przez kolejne edycje media sie zastanawiały "kto bedzie nową Renulką" to Olka myśle też zapisała sie na kartach historii programu jako nawiększa maruda i najczęsciej rezygnujaca osoba, pewnie teraz bedą sie zastanawiac "czy bedzie druga Domańska " :lol:
A dla Dawidka medal dodatkowy powinien byc za to ze dał rade to wszytsko dzeilnie znosić ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2332

[TVN] Ameryka Express

Tak, Ola wykreowała nową postać reality-show. W tym sezonie z resztą swój styl mieli Musiałowscy, Fity, Karolaki.
Pierwsza edycja była wow, bo była pierwsza, taki sentyment, było wiele zaskoczeń i fajnych momentów, ale całościowo, bez wątpliwości gdyby popatrzeć na wiele elementów, to ten sezon wygrywa w cuglach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”