Miłość jest wszystkim

Premiery kinowe i telewizyjne, nasze ulubione produkcje.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Miłość jest wszystkim

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

W tym roku do kin wszedł film który w pewnym sensie jest następcą "Listów do M." a mianowicie komedia pt. Miłość jest wszystkim między innymi z Olafem Lubaszenko i Maciejem Musiałem w rolach głównych. Akcja fabuły dzieje się w Gdańsku. Zasada filmu jest taka sama jak w "Listach do M." a mianowicie perypetie kilku zakochanych połączonych jakimś wspólnym zdarzeniem lub osobą. Tym razem jest nią bezdomny który staje się gwiazdą mediów przebraną za Św. Mikołaja (w tej roli Olaf Lubaszenko) który jest zmuszony przyjąć tą rolę wbrew sobie. Podczas parady świąteczneh ratuje dziewczynkę która wpada do wody a następnie korzystając trochę psuje klimat świąteczny mówiąc co o nich myśli, wszystko z tej racji że jest on emocjonalnie rozbity z powodu braku rodziny.
Byłem na tym filmie i naprawdę mogę go wam podzielić - końcowe sceny są bardzo wzruszające.
Poland - Aktywnie najlepszy!
domi
Junior
Posty: 945
Rejestracja: 27 lip 2008, 11:37
x 72
x 124

Miłość jest wszystkim

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: domi »

Przy okazji, film "Miłość jest wszystkim" powstał na podstawie holenderskiego "Alles is liefde" z 2007 roku. Nawet trailer "Miłości" jest bardzo podobny do oryginału ;)
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Miłość jest wszystkim

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Faktycznie. Porównując z tym co widziałem w kinie niemal wszystko się zgadza.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

Miłość jest wszystkim

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Byłem, zobaczyłem i... Mimo, że nie jest to jakieś wybitne kino, to nie mam tej produkcji nic do zarzucenia. Film dobry na święta. Lubaszenko, Lichota i Grochowska robią robotę - reszta już gorzej :-) Do "Love Actually" jeszcze daleko, choć fabuła wydaje mi się mu bliższa niż w przypadku "Listów do M." - tylko ten Święty Mikołaj jest zmyłką.

PS. A najlepszy jest filmowy odpowiednik Lewandowskiego xD
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

Miłość jest wszystkim

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

TVN zapoczątkowuje tradycję, by co roku wyprodukować chociaż jeden film świąteczny.
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
Posty: 3024
Rejestracja: 25 sie 2010, 13:03
x 72
x 714

Miłość jest wszystkim

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik »

domi pisze:Przy okazji, film "Miłość jest wszystkim" powstał na podstawie holenderskiego "Alles is liefde" z 2007 roku. Nawet trailer "Miłości" jest bardzo podobny do oryginału ;)
Serio? No tego bym się nie spodziewał. Rozumiem, że 'Listy do M' były kalką 'Love Actually', ale jednak pisaną przez Polaków. A tutaj po prostu adaptacja zagranicznego filmu? Nie wiedziałem, że tak się w ogóle robi. :P Nawet tytuł ten sam, masakra. ;D
Ostatnio zmieniony 07 gru 2018, 10:01 przez Dominik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

Miłość jest wszystkim

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Na razie wyniki nie zachwycają. Jak Milionerzy na bank byli wcześniej zapowiedzeni, tak myślę, że ten koncert w niedzielę to próba ratowania wyniku w kinach.

Film delikatnie mówiąc jest porażką. Po niespełna 3 tygodniach ma ledwo 350.000 widzów. Myślę, że TVN przegiął rzucając dwa duże filmy świąteczne w tym roku (bo przecież Planeta Singli 2 też dzieje się w okresie świąt).
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

Miłość jest wszystkim

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Bardzo lubię filmy świąteczne i z reguły zawsze je oglądam, taki relaks w klimacie w czasie, gdy króluje pośpiech i ogarnianie tego wszystkiego. Żałuję, że nie pojawił się żaden amerykański film, z reguły się pojawiał. Na ten się nie wybieram, zniechęciła mnie i zajawka i co poniektórzy aktorzy :P Gdyby reżyserem był Mitja Okorn to i na aktorów przymknęłabym oko, bo akurat on jest mistrzem świątecznego nastroju, u innych reżyserów, chociażby w kontynuacjach "Listów do M", to już nie to samo, szkoda, że do tej produkcji Go nie zaproszono.
Poland pisze: końcowe sceny są bardzo wzruszające.
A wzruszałam się kilka dni temu na "Narodzinach gwiazdy", gdyby tam pojawił się śnieg, choinka, iluminacje to już w ogóle byłoby super :)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Filmy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości