[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
Posty: 3147
Rejestracja: 29 kwie 2016, 20:18
x 861
x 1637

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Manieq »

Brawo, TVN robi z trampoliny na której się wybił tanią plandekę z paniami urody a'la pewne słynne siostry lub innymi skandalistkami...
Pozdrawiam, Manieq | 💙💛
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

A słynne siostry pewnie też dostały propozycję, a to, że się tym nie chwalą może oznaczać, że coś jest na rzeczy. :P
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

annawoj1104 pisze:Zaraz sie okaze że beda to twarze z Trudnych Spraw czy Dlaczego ja, w końcu one czesto sie pojawiają w programach TVNowskich typu House Hanters Apetyt na Miłość czy Hipnoza ;)
Dla mnie najlepszym przykładem takiego angażu był program Uwaga o patostreamerze DanielMagical, gdzie zwykłego chłopaka wypowiadającego z tłumu grał "aktor" z serialu Szkoła :lol:.
http://www.wykop.pl/ramka/4534719/uwaga ... i-na-zywo/

Biorąc pod uwagę ten absurdalny przykład (program interwencyjny z podstawionym człowiekiem, po co? :rolleyes:) i fakt, że TVN teraz chce ludzi "sprawdzonych" do swojego programu jestem na 100% przekonany, że edycja będzie reżyserowana od początku do końca.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Nie ma to jak powielać bzdury pisane przez wykopowiczów. Tam nie było żadnego aktora ze Szkoły, może jest łudząco podobny, ale nie znaczy, że to był on. Jak ktoś serio widzi, że to ta sama osoba, to zalecam udać się do okulisty.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Zapomniałem wspomnieć, że poza gościem przygotowano także grupkę dzieci z karteczkami, oburzonych patostreamami :lol:
https://www113.zippyshare.com/v/zAPs3u7J/file.html
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
szefszefow
Obserwator
Posty: 293
Rejestracja: 27 kwie 2016, 19:33
x 14
x 35

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: szefszefow »

Wydaje mi się, że Rafalala na snapie potwierdziła swój udział w programie.
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2525
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1992
x 660

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

Jeśli to prawda, to ten program sięgnął dna, zanim się jeszcze zaczął.
15 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49673
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

annawoj1104 pisze:Zaraz sie okaze że beda to twarze z Trudnych Spraw czy Dlaczego ja, w końcu one czesto sie pojawiają w programach TVNowskich typu House Hanters Apetyt na Miłość czy Hipnoza ;)
"House Hunters" jak już. Jak widać TVN7 dąży do tego, by powtórzyć częste wyczyny Pulsu. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
rafik
VIP Expert
Posty: 1435
Rejestracja: 31 sty 2010, 13:10
x 177
x 111
Kontakt:

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rafik »

Jeżeli ma taki być ten "Wielki Brat" po powrocie, to ja już bym wolał, aby ten program nie wracał. Mnie to już naprawdę wkurza, że TVN robi każdy program z gwiazdami. "Agent" z gwiazdami, "Azja/Ameryka Express" z gwiazdami, każdy inny program musi być z gwiazdami (minus MT i MasterChef). Czemu nie mogli tym razem zrobić, tak samo jak MC czy MT z normalnymi ludźmi, tylko musieli wepchnąć trzecioligowych bohaterów czerwonego dywanu? Wiem, pewnie komercja. Ale emisja jest w TVN7. Fajnie, że Discovery wyczuło w tym kanale żyłkę złota, ale czy to nie powinien być odpowiedni kanał, aby tam nadać normalnego 'Big Brothera" z normalnymi ludźmi, bez reżyserki? Kompletnie tego nie rozumiem.
Dziękuję, że przeczytałeś/aś mój post :) Jeżeli chcesz, odpisz :)
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Nie wiem czy Szulim będzie chciała prowadzić program z takim składem, w sumie nie wiem czy obecnie jest w TVN ktoś chętny, nawet w desperacji.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19307
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2216
x 13420

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Biorąc pod uwagę patologię która się garnie do tego show, to program powinien prowadzić nie kto inny jak Chajzer jr. :lol: Z drugiej strony ja bym tam widział Ryśka Cebulę, emocje wyczuwam podobne jak w wyjazdowej "Uwadze" :lol:
leszczak
Obserwator
Posty: 443
Rejestracja: 17 mar 2010, 15:33
x 57
x 292

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: leszczak »

Jeżeli zrobią wersję programu z tymi "Gwiazdami" znanymi z internetu to są hipokrytami i obłudnikami krzycząc na patostreamy a sami nadając podobne dno. Jedno jest pewne. Pierwsze edycje były produkowane, gdy Internet w Polsce służył do nauki i czatów i nikt jeszcze sie tam nie obnażał ze swoim tyłkiem i debilizmem a takich ludzi na ulicy ciężko było znaleźć z łapanki, stąd jeszcze to wszystko było naturalne. Teraz mają takich osobników podanych na tacy, wystarczy wejść na social media, godzinka researchu i cały skład patologii gotowy. Masakra.
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

Skoro TVN chce nadawać "Big Brothera" z takimi celebrytami, to mógłby się zastanowić i wprowadzić do Polski format "I'm a Celebrity...Get Me Out of Here!" :D
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2525
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1992
x 660

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

Zgadzam się z poprzednikami - jeśli chcą promować tą patologię, to nie muszą tego robić zabijając doszczętnie "Wielkiego Brata". Już wystarczająco Czwórka go zajechała. Powinni zrezygnować z "BB" i dać mu spokój. To jest właśnie to, że przy pierwszych sezonach nie było jeszcze takich dziwaków, a teraz to wszystko próbują upchnąć do programu. Szkoda tylko, że to się tak bardzo gryzie ze słowami Pana z Endemola sprzed kilku lat, kiedy mówił, że program poszedł w złą stronę, a powinna być radosna i familijna atmosfera.
15 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Myślę, że propozycje sięgnięcia po "gwiazdy" internetu to pewnie próba przyciągnięcia przed telewizory młodych ludzi, którzy telewizji oglądają mało albo wcale.

Niestety kiepsko się to zapowiada. Chociaż z drugiej strony większość postaci o których piszecie kompletnie nie kojarzę (bo śledzenie życia jakichkolwiek "gwiazd" mnie nie interesuje), więc dla mnie pewnie będzie to wyglądać jakbym oglądał zwykłych ludzi.

Z resztą już oglądając "Agent - Gwiazdy" czy "Azje/Ameryke Express" miałem problem z rozpoznaniem tych "gwiazd", które tam brały udział.

Ogólnie słabo to się zapowiada póki co . Byłem przekonany, że do Siódemki "Big Brother" wróci w zmienionej formule (przykład "Agenta"), jednak myślałem, że postawią na coś w stylu, np. niebo i piekło jak w niemieckiej edycji.
2008-2023
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości