[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

Re: [TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Dobry spot, tak nowocześnie wygląda to.

Wysłane z mojego G3311 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

TAK dla normalnych ludzi, dobrze że na razie nie postawili na pseudocelebrytów (chociaż połączenie Linkiewicz, Olfaktorii oraz Mamy Oli Kisio byłoby zabójcze - dla mnie w pozytywnym sensie - mogłoby to być ciekawe i najzwyczajniej w świecie się udać).

Co do loga, to może być. Tak jak wspomniano lepiej by polska wersja miała swój oryginalny styl, ale sądzę, że może się to jeszcze zmienić. Chociaż jeśli pozostanie takie proste i minimalistyczne to dla mnie na plus. Jako czołówkę widziałbym mix kolorowych czołówek z UK wraz z przedstawieniem uczestników jak w Kanadzie.

Co do zasad to nie widzę przeszkód by zrobić mix UK&US. We wtorki mogliby zrobić zadanie o HoH jako immunitet, pozostali uczestnicy nominują dwie osoby do eliminacji (w przypadku remisu to HoH wybiera osobę do odpadki). W czwartki zadanie o PoV z możliwością uratowania jednej osoby zagrożonej i rozpoczęcie głosowania widzów na osobę do odpadki lub do pozostania w domu, a w sobotę eliminacja live.

Skoro wszystkie reguły odchodzą w zapomnienie, to mogliby zaadaptować niektóre twisty z edycji zagranicznych (np.: skrycie marzę o chaos/mess week, czyli krótko mówiąc triple eviction jak w Kanadzie (jednak muszą uzbierać tych 16 uczestników), double eviction (ale to już norma w edycjach), tudzież Polska decide). Natomiast nie chcę pokus czy bliźniaków/trojaczków, "souldates".

Teraz mały off-top: Jakie polecacie edycje z BBUK? Mam w planach BBUK7, UBB, BB16 z powodu Queen Nikki Grahame. Wiem jedynie, że BB16 aka Timebomb była słaba, ale chciałbym się dowiedzieć waszych opinii.
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2525
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1992
x 660

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

Zwiastun bardzo, ale to bardzo klimatyczny! I z szacunkiem do pierwszej serii z Januszem na czele. :)
15 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
Huerco
Obserwator
Posty: 474
Rejestracja: 13 gru 2013, 17:03
x 4
x 71
Kontakt:

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Huerco »

W promo są fragmenty hiszpańskiej edycji, w której do domu weszło... 100 uczestników. ;) Moment że światłami.
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Spot bardzo dobry, prosty, klimatyczny. Na ogromny plus to nawiązanie do pierwszej edycji, wszak ta też będzie poniekąd pierwszą edycją. Główne logo podobne do standardowego loga, neutralnie ponieważ liczyłem na feerię kolorów a tak jest tylko ta kamerka.
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2525
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1992
x 660

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

Logo wygląda naprawdę nieźle!
Asjata, polecam BB13UK z 2012 roku. Moja ulubiona edycja! Ciekawi uczestnicy, mnóstwo świetnych zadań i bardzo fajny klimat. BB14 też niczego sobie. :)
15 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Dzięki za polecenia, jednak mam jeszcze pytanie jaka jest twoja opinia dotycząca sezonu ósmego oraz piętnastego (jeśli pamiętasz), ponieważ w Timebomb się znaleźli uczestnicy z tych edycji i jestem ciekaw czy są warte obejrzenia.
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
barty
Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: 19 cze 2016, 0:29
x 1
x 12

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: barty »

BB UK z 2012 to akurat chyba jedyna edycja, która oglądałem faktycznie niemal codziennie, więc też mogę polecić. Osobiście planuję wrócić do wcześniejszych edycji jeszcze za czasów Channel 4, których nie widziałem w całości. To był jednak trochę inny klimat, program nie był przekombinowany. Casting też dużo lepszy niż później.

Spot fajny, chociaż liczyłem na wykorzystanie muzyki Elementfour. Natomiast tak szczerze to muszę przyznać, że liczę że doniesienia o Kossakowskim jednak się nie potwierdzą. Kompletnie go nie widzę w tym programie. Dalej uważam, że na ten moment najlepsza byłaby Szulim.
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2525
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1992
x 660

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

Ja natomiast zastanawiam się, kto tym razem będzie Wielkim Bratem. Ostaszkiewicz miał dobry głos w edycjach 1-5. Był bardzo charakterystyczny.
Asjata, ósmego sezonu z C4 nie oglądałem, natomiast Timebomb był słabiutki bardzo. Owszem, byli uczestnicy z poprzednich serii, jednak na niewiele się to zdało. Uważam, że od 2015 zaczął się upadek BBUK.
15 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Właśnie czytałem, że Time bomb to z lekka katastrofa.

Co do naszej edycji to ponownie podkreślę, że nie chcę wchodzenia do domu nowych graczy w połowie sezonu, wg mnie niszczy to sezon.
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
rafik
VIP Expert
Posty: 1435
Rejestracja: 31 sty 2010, 13:10
x 177
x 111
Kontakt:

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rafik »

Dejmian pisze:No Moi Drodzy! Mamy to! Wchodzę na stronę http://www.bigbrother.tvn.pl i...
CASTING!!! Nowe logo to oko!
Obrazek
Uwaga: strona nie wyświetla się na niektórych przeglądarkach.
Całe szczęście. Ale oby nie była to edycja pół-celebrycka.
Dziękuję, że przeczytałeś/aś mój post :) Jeżeli chcesz, odpisz :)
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Spot dziś widziałem w tvn.

Co do zasad myślę, że przyjęcie tych z USA jest calkiem prawdopodobne. TVN zawsze przy powrotach po drugim czasie stara się jednak odróżnić program od poprzednich edycji.

Co do logo programu to oczywiście domyślałem się, że będzie nowe. Jednak mi się znacznie bardziej podoba to z trzech pierwszych polskich edycji. Szkoda, że przy tym nie zostali.

Jeżeli chodzi o prowadzących to też Kossakowskiego tu nie widzę.
Mógłby wrócić duet Sołtysik-Wojciechowska.

No i Wielki Brat. Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale czy nie było to tak, że w niemieckich edycjach miał on wymiar symboliczny i niezwykle rzadko było można usłyszeć głos Wielkiego Brata? Może tutaj postąpią w podobny sposób?
2008-2023
barty
Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: 19 cze 2016, 0:29
x 1
x 12

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: barty »

Nie sprawdzałem tego, ale wydaje mi się, że wielu edycjach jest właśnie tak, że Wielki Brat nie jest konkretną osobą tylko raczej ma charakter symboliczny, abstrakcyjny, a głosu użycza mu wiele osób. Nie obraziłbym się, gdyby tutaj było podobnie.
Poti
Junior
Posty: 1181
Rejestracja: 09 gru 2018, 11:24
x 5
x 65

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poti »

Fajnie było by gdyby od poniedziałku do piatku podglądy Domu Wielkiego Brata i nominacje były w TVN7. Natomiast główny live kto odchodzi w głównym TVN.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Ważne, że jednak casting. Wierzyć mi się nie chciało, że TVN walnie 5 sort pseudocelebrytów jak Solorz 10 lat temu...

Kossakowski? Nie pasuje mi do tego formatu. Zgadzam się, że już lepszy Sołtysik z Wojciechowską, lub Szulim, która chyba byłaby najlepszym wyjściem.

No to szanse na sukces rosną :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości