[TVP1/TVP2/TVP ABC] Eurowizja Junior

Wydarzenia organizowane i transmitowane przez stacje telewizyjne.
retis432
Użytkownik
x 4

[TVP1/TVP2/TVP ABC] Junior Eurowizja

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: retis432 »

Trzeciak pisze:Akurat jedynie pan prowadzący udźwignał pełną nieporozumień Junior Eurowizję w 2016 roku. ;)
Widziałem i wiem o co ci chodzi :)
Mam tu na myśli głównie finał.
Na tablicy pokazało się kto wygrał, ale zanim prowadząca to powiedziała minęło z 5 sekund, mimo że powinna powiedzieć dokładnie w tym samym momencie. To była żenada na całego :) Gruzinka się już od dawna cieszy, a ta dopiero mówi kto wygrał :)
Oczywiście ta Eurowizja miała o wiele więcej wad. Nawet scena była nieprzemyślana.
Trzeciak pisze: Warto dodać, że w latach 2014 i 2015 roku event prowadziła tylko jedna osoba - w obu przypadkach były to kobiety, a w latach 2003-2013 JESC prowadziły duety damsko-męskie. Warto tu wspomnieć, że JESC w 2005 roku w Belgii współprowadził mający polskie korzenie Danzel. :)
Najlepiej chyba jednak spojrzeć na dwie ostatnie Eurowizje Junior i spróbować znaleźć podobnych prowadzących.
Zdecydowanie lepiej wygląda jak Eurowizję Junior nie prowadzą tylko dorośli.
ManiakTV
Obserwator
x 23
x 19

Post autor: ManiakTV »

Najlepiej aby prowadził ktoś, kto się zna na tym a szczególnie angielski na wyższym poziomie, bo chyba po polsku nie będą "szprechtać"? :D
ManiakTV
Obserwator
x 23
x 19

Wybaczcie, że post pod postem
Ale eReMeFka już zaczęła trzepać nutke Roksany ;)
Po X czasie znudzi się to każdemu jak znam życie xd
Awatar użytkownika
musicmaster
Obserwator
x 12
x 28

Post autor: musicmaster »

Utwór Roksany to moim zdaniem paplanina niegodna wygranej.
Natomiast ona sama jest ponadprzeciętna - zarówno wokalnie, osobowościowo, jak i medialnie. Zwierz sceniczny w pozytywnym tego sformułowania znaczeniu. :)

Cieszmy się, że impreza takiej rangi zawita do Polski. Jest to konkurs najsilniej powiązany z wokalną imprezą ESC dla dorosłych, więc może będzie to preludium do naszego zwycięstwa właśnie w niej. Oby tak było. Teraz piłeczka po stronie władz TVP.
Niech się eksperty wykażą. ;)

Lepszych uwarunkowań politycznych, historycznych (zwieńczenie wiadomego 100-lecia), społecznych możemy już nie doczekać.
Szwedzi nas pokochali, generalnie chyba nigdy w naszym kraju nie było takiego pozytywnego szumu wokół Eurowizji, wygraliśmy JESC - więc zagwarantowaliśmy sobie dodatkową promocję w Izraelu, możemy pokazać wreszcie całemu światu naszą piękną kulturę i odczarować mit faszystów, ignorantów i cebulaków. Jest realna szansa na zwycięstwo.

Panie Kurski, nie spiernicz Pan tego. Rozmachu!
retis432
Użytkownik
x 4

musicmaster pisze:Utwór Roksany to moim zdaniem paplanina niegodna wygranej.
Oryginalne określenie na hit muzyczny :)
Bo "jej" piosenka nosi znamiona hitu.
musicmaster pisze: Natomiast ona sama jest ponadprzeciętna - zarówno wokalnie, osobowościowo, jak i medialnie.
Wokalnie to się zgodzę, ale gdzie ty widzisz ponadprzeciętną osobowość i medialność?
Widzę, że żarty się ciebie trzymają :)
musicmaster pisze: Cieszmy się, że impreza takiej rangi zawita do Polski. Jest to konkurs najsilniej powiązany z wokalną imprezą ESC dla dorosłych, więc może będzie to preludium do naszego zwycięstwa właśnie w niej. Oby tak było.
Ja jednak jestem realistą. Uważam, że Polska nie ma szans wygrać ESC.
Awatar użytkownika
musicmaster
Obserwator
x 12
x 28

Post autor: musicmaster »

Ma takie same szanse jak każdy inny. Potrzeba "tylko" trochę sprytu, nośnego utworu, osobowości, zaplecza fanów i finansowania.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3216
x 1427

Post autor: Trzeciak »

retis432 pisze: Wokalnie to się zgodzę, ale gdzie ty widzisz ponadprzeciętną osobowość i medialność?
Widzę, że żarty się ciebie trzymają :)
A ja widzę, że nie potrafisz w kulturalny sposób dyskutować i wymieniać poglądów, skoro określasz takie poglądy "żartami". Jeszcze raz taki "wyskok" zobaczę i otrzymasz ostrzeżenie.
musicmaster pisze:Utwór Roksany to moim zdaniem paplanina niegodna wygranej.
Czy niegodna? Po wygraniu patetycznej piosenki Gruzji sprzed dwóch lat i dramatycznej Rosji sprzed roku można było się spodziewać, że wygra coś lżejszego i bardziej radosnego. Sam utwór był już przed próbami w Mińsku był już typowany do ścisłej czołówki, a na teledysku i próbach tylko zyskał. Z kolei ja typowałem po pierwszym odsłuchu co najwyżej miejsce Regi sprzed roku, ale stało się to samo, co z rosyjską piosenką z Tbilisi. Zarówno teledysk, choreografia, jak i wykonanie były świetnie. Taki urok Eurowizji. ;)
musicmaster pisze:Natomiast ona sama jest ponadprzeciętna - zarówno wokalnie, osobowościowo, jak i medialnie. Zwierz sceniczny w pozytywnym tego sformułowania znaczeniu.
Przyznam, że Roksana Węgiel momentami przypomina inną zwyciężczynię polskiego "The Voice" - Martę Gałuszewską. Prywatnie to taka zwykła dziewczyna z sąsiedztwa, a na scenie - jak sam napisałeś - osobowość muzyczna. :)
retis432 pisze:Ja jednak jestem realistą. Uważam, że Polska nie ma szans wygrać ESC.
Jakoś zwycięstwo Portugalii w 2017 w Kijowie (a Portugalia czekała na ten wielki moment od debiutu aż 53 lata), czy Austrii w 2014 roku w Kopenhadze (w 48 lat po pierwszym triumfie) przeczą twojej tezie o tym, że dane kraje nie mają szans na triumf. Gdyby nie pech i pewne zapisy w ówczesnym regulaminie ESC - Polska już w 1994 roku wygrałaby Konkurs.

Przy okazji - Francja po swoim spektakularnym tegorocznym powrocie zapowiedziała, że pojawi się na Junior Eurowizji w Polsce w przyszłym roku. :): https://eurovoix.com/2018/12/12/france- ... confirmed/

Reprezentacji Armenii także zobaczymy w Polsce, a od EBU zależy czy na przyszłorocznym Konkursie pojawi się Kazachstan.
Pozdrawiam, Trzeciak
retis432
Użytkownik
x 4

Trzeciak pisze:skoro określasz takie poglądy "żartami".
Sorry, ale widziałem tyle wywiadów z Roksaną, że jestem pewien tego co napisałem :)
Tylko wokalnie jest świetna.
A zobacz poniższą wypowiedź Tuleshovej do mikrofonu.
Jak ona szybko i sensownie się wypowiada. Od razu wie co powiedzieć i w dodatku zawsze mówi inteligentnie. Przepaść w porównaniu do Roksany, która mówi niepewnie, ciągle się powtarza, brakuje jej słów i na wywiadach wygląda tak jakby ją siłą tam zaciągali :)

https://www.youtube.com/watch?v=s0veIpWz8lA
Trzeciak pisze: można było się spodziewać, że wygra coś lżejszego i bardziej radosnego.
I właśnie dlatego Angelina zajęła II miejsce. Jej radosna piosenka prawie by pokonała Roksanę, a ten taniec to po prostu cudo.
Trzeciak pisze: Gdyby nie pech i pewne zapisy w ówczesnym regulaminie ESC - Polska już w 1994 roku wygrałaby Konkurs.
Uważam, że można by również na ESC wprowadzić możliwość głosowania na własny kraj. Może dzięki temu Polska zajęłaby trochę lepsze miejsce.
Trzeciak pisze: a od EBU zależy czy na przyszłorocznym Konkursie pojawi się Kazachstan.
A jest w ogóle możliwość, żeby Danieliya pojawiła się znowu, czy można tylko raz tam występować?
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 18
x 191
Kontakt:

Post autor: Poland »

Jak nie przekroczy 14-tki to może dalej występować. Zdarzali się już uczestnicy co dwa razy występowali - na przykład Lerika która to raz reprezentowała Rosję a raz Mołdawię.
Poland - Aktywnie najlepszy!
retis432
Użytkownik
x 4

Tylko ciekawi mnie reakcja fanów. Jest możliwość, że wielu specjalnie na złość nie chciałoby głosować na osobę, która pojawiłaby się drugi raz.

Poza tym był wywiad, w którym jej matka powiedziała, że Danieliya nie będzie już więcej uczestniczyć w żadnych konkursach. Chociaż może tak tylko mówiła.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3216
x 1427

Post autor: Trzeciak »

retis432 pisze:
Trzeciak pisze:skoro określasz takie poglądy "żartami".
Sorry, ale widziałem tyle wywiadów z Roksaną, że jestem pewien tego co napisałem :)
W takim wypadku jestem pewien, że zasłużyłeś na ostrzeżenie za narzucanie swojej racji innym użytkownikom. W twoim przypadku jest to drugie, więc jeśli otrzymasz trzecie udasz się na 2-tygodniową przerwę.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 18
x 191
Kontakt:

Post autor: Poland »

Oto dosyć ciekawy i realizowany na żywo anglojęzyczny wywiad z Roksaną Węgiel w międzynarodowej audycji eurowizyjnej " Eurovision Radio International​​ " emitowanej na antenie maltańskiego Radia Galaxy 105: https://www.sendspace.com/file/u0ncv9
Audycja emitowana była w tą środę po 20:00.
Poland - Aktywnie najlepszy!
retis432
Użytkownik
x 4

To jest faktycznie bardzo ciekawy wywiad. Rozmawiają (próbują rozmawiać) z nią po angielsku, a ona nie zna angielskiego :)
ManiakTV
Obserwator
x 23
x 19

Wstydziłbym się tego wystąpienia, po angielsku umie śpiewać a dziamgać to ni :E
I tak Roksana będzie za nie długo gwiazdką niższową ;)
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
x 497
x 702

Post autor: 3rd »

Niektórzy państwo chyba zapomnieli, że mowa tu o trzynastolatce... Wstyd!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eventy w telewizji”