Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Historia telewizji w Polsce i na świecie. Nieistniejące kanały telewizyjne odbierane w naszym kraju.
Awatar użytkownika
CHRIS
Użytkownik
Posty: 125
Rejestracja: 07 sie 2007, 11:05
Lokalizacja: Poznań-Grunwald

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Post autor: CHRIS » 30 mar 2008, 13:20

Zapraszam do umieszczania w tym wątku ramówek zagranicznych stacji TV
0 x
Awatar użytkownika
CHRIS
Użytkownik
Posty: 125
Rejestracja: 07 sie 2007, 11:05
Lokalizacja: Poznań-Grunwald

Archiwalne Ramówki Zagranicznych Stacji TV

Post autor: CHRIS » 30 mar 2008, 13:33

Na początek może coś od siebie;

SKY ONE

Sobota 24.07.1993

07.00 54, Gdzie Jesteś? - Serial Komediowy
07.30 Rin Tin Tin - Serial Przygodowy
08.00 Fabryka Śmiechu - Kreskówki
13.00 Gwiazdy Wolnej Amerykanki
14.00 Pogoda dla Bogaczy - Serial
15.00 Zaczarowani - Serial Komediowy
15.30 Fakty z Życia - Serial Komediowy
16.00 Kreskówki
17.00 Książęta Hazardu - Serial Komediowy
18.00 Gwiazdy Wolnej Amerykanki
19.00 Beverly Hills 90210 - Serial
20.00 Błysk - Serial
21.00 Nierozwikłane Zagadki - Program Dokumentalny
22.00 Gliny I - Reportaże z Akcji Policyjnych
22.30 Gliny II - Reportaże z Akcji Policyjnych
23.00 Gwiazdy Wolnej Amerykanki
24.00 Program Rozrywkowy

DSF

08.45 Sport Rano - Magazyn
10.00 Sport Best Of...
12.00 Uśmiech, proszę! - Najzabawniejsze sytuacje zarejestrowane kamerą video (powt.)
13.00 Przegląd Sportowy
15.00 Sprawni z DSF
15.30 Sport Po Południu
17.30 Motory i Legendy
18.30 Elegancja na Lodzie i Parkiecie
19.30 Wiadomości
19.40 Siatkówka - Liga światowa, w przerwie: Aktualności Sportowe
21.30 Tenis - Puchar Federacji
22.00 Ring Wolny - Boks zawodowy w USA
00.00 Porażki (powt.)
00.30 Ring Wolny!
01.30 Ring Wolny!

EUROSPORT

08.30 Aerobik
09.00 Magazyn Sportów Motoryzacyjnych
10.00 Tour de France: Wydarzenia 18. Etapu
11.00 Tenis - Puchar Federacji Pań - Ćwierćfinał
12.00 Golf - Dutch Open
13.00 Formuła 1 - Wielka Nagroda Niemiec
14.00 Tenis - Turniej Panów w Stuttgardzie
16.00 Tour de France - 19. Etap - Na Żywo
17.00 Golf - Dutch Open
19.00 Tenis - Turniej Panów
21.00 Tenis - Turniej Panów w Stuttgardzie
22.00 Formuła 1
23.00 Tour de France - Wydarzenia
00.00 Tenis - Puchar Federacji Pań - Półfinał

SUPER CHANNEL

12.00 C & A
13.00 Videogenerator
17.00 Magazyn Ekologiczny
17.30 Magazyn Mody
18.00 Scena Super
18.30 Obraz
19.00 Wieczór Filmowy
19.45 Historia Jacka Londona - Dramat produkcji USA
21.30 Koleje Losu
22.00 Wiadomości
22.30 Scena Super
23.00 Złoty Okres Rock'n'Rolla
00.00 Absolutnie Na Żywo
01.00 Videogenerator

ARD 1 PLUS

16.45 Bumerang (1) - Magazyn Ekologiczny
17.15 Teksas
18.00 Wymarzone Zawody
18.30 Kreskówki
18.45 Kamień Marzeń (12)
19.10 Piaskowy Dziadek - Dobranocka
19.15 Rozmowa z Alise Fuss
20.00 Wiadomości
20.15 Amerykańska Wojna Domowa (2)
21.20 Sto Arcydzieł
21.30 Kto Raz Jadł z Blaszanej Miski (2) - Film Fabularny
23.00 Schmidt: Show o Północy

Źródło; TELE MAGAZYN
0 x
Awatar użytkownika
CHRIS
Użytkownik
Posty: 125
Rejestracja: 07 sie 2007, 11:05
Lokalizacja: Poznań-Grunwald

Archiwalne Ramówki Zagranicznych Stacji TV

Post autor: CHRIS » 10 cze 2008, 19:01

Ramówki z 25.03.1994 roku

RTL 2

05.25 Dr Westphall - Serial USA
06.10 Kobieta Warta 7 Milionów Dolarów - Serial Przygodowy USA
07.00 Vampy - Seriale Rysunkowe
09.55 Ruck Zuck - Telegra
10.25 Proszę się Uśmiechnąć - Domowe Wideo
10.55 Dr Westphall - Serial USA
11.55 Hulk - Serial USA
12.50 Vampy - Seriale Rysunkowe
16.55 Szwajcarscy Robinsonowie - Serial Przygodowy USA
17.50 Ruck Zuck - Telegra
18.20 Proszę się Uśmiechnąć - Domowe Wideo
18.55 Action News - Wiadomości
19.00 Urlop po Włosku - Serial
20.00 Action News - Wiadomości
20.15 Billy The Kid - Western USA z 1950 roku
21.45 Action News - Wiadomości
21.55 Ostatnia Broń - Western produkcji Włoskiej z 1964 roku
22.55 Action News - Wiadomości (w przerwie filmu)
24.00 Ukłucie Kaktusa - Tragikomedia USA z 1982 roku
01.40 Bravo TV - Magazyn Muzyczny

PRO 7

05.05 Otyłość To Atut - Serial Komediowy USA
05.25 Przelot - Serial Komediowy produkcji USA
05.50 Trick - Filmy Rysunkowe
07.15 Parker Lewis - Serial produkcji USA
07.45 Grek zdobywa Chicago - Serial produkcji USA
08.15 Dynastia - Serial produkcji USA
09.15 China Story - Film produkcji Angielskiej z 1961 roku
11.30 Gorączka College'owa - Serial Komediowy produkcji USA
12.00 Bill Cosby Show - Serial Komediowy produkcji USA
12.30 Agentka z Secem - Serial Kryminalny produkcji USA
13.25 Dynastia - Serial USA
14.25 Hardcastle i McCormick - Serial USA
15.20 Otyłość to Atut - Serial USA
15.50 Grek zdobywa Chicago - Serial USA
16.25 Trick 7 - Filmy Rysunkowe
17.55 Parker Levis - Serial Komediowy USA
18.25 Przelot - Serial Komediowy USA
18.55 Gorączka College'owa - Serial USA
19.25 Bill Cosby Show - Serial USA
20.00 Wiadomości
20.15 Akademia FBI - Komedia Kryminalna produkcji USA z 1988 roku
21.45 Zdrajca - Serial USA
22.50 Wiadomości
23.00 Mad Max - Egzekutor - Film Fabularny produkcji Australijskiej z 1981 roku
00.45 Kung Fu - Serial USA
01.40 Wiadomości
01.50 Sarah Hardy - Thriller Psychologiczny produkcji USA z 1989 roku
03.20 Wiadomości
03.30 Hardcastle i McCormick - Serial USA
04.15 Jackie Ripper - Kryminalny produkcji Niemieckiej z 1976 roku

MTV

06.00 Przeboje na dzień dobry - R. de Ruvo
09.00 Teledyski - Marijne
12.00 Muzyka Soul
13.00 Największe Przeboje - P. King
14.00 Teledyski - Simone
16.30 Raport Muzyczny - K. Backer
17.00 Wiadomości Muzyczne
17.15 3 Teledyski jednego Wykonawcy
17.30 Pojedynek MTV
18.00 Muzyka Non Stop - P. Dann
20.00 Największe Przeboje MTV
21.00 Najbardziej Oczekiwane - P. King
22.30 Beavis & Butthead - Serial Animowany
23.00 Raport Muzyczny
23.15 Z MTV w Kinie - P. Dann
23.30 Wiadomości Muzyczne
23.45 3 Teledyski jednego Wykonawcy
00.00 Duran Duran
01.00 Teledyski - Marijne
02.00 Chill Out Zone
03.00 Noc z Teledyskami

FILMSAT

06.00 Filmy Animowane dla dzieci
08.00 Bonanza - Serial Obyczajowy produkcji USA odcinek 67
09.00 Trzech Muszkieterów Na Dzikim Zachodzie - Western Komediowy produkcji Włoskiej
10.40 1941 - Komedia produkcji USA
12.45 Prawo Jazdy - Komedia produkcji USA
14.20 Gliniarz z Beverly Hills - Komedia Sensacyjna produkcji USA
16.15 Dragnet - Komedia Kryminalna produkcji USA
18.00 Wilczek - Komedia produkcji USA
19.40 Z Planu - Magazyn Filmowy
20.00 PREMIERA: Śmierć w Słońcu - Komedia Sensacyjna produkcji USA
21.45 Z Planu - Magazyn Filmowy
22.00 Biały Duch - Sensacyjny produkcji USA
23.35 Zakochane Pielęgniarki - Komedia produkcji USA
01.05 Laski - Komedia produkcji USA
02.45 Kot Fritz - Komedia Animowana produkcji USA
04.00 Dziesięciu Komandosów z Navarony - Wojenny Wielka Brytania/Jugosławia
0 x
Awatar użytkownika
CHRIS
Użytkownik
Posty: 125
Rejestracja: 07 sie 2007, 11:05
Lokalizacja: Poznań-Grunwald

Archiwalne Ramówki Zagranicznych Stacji TV

Post autor: CHRIS » 09 lip 2008, 12:23

TELE 5 (DE)

21.05.1988

06.00 Video nonstop
07.00 Sounds of Silence
07.55 Wiadomości (co godzinę do 19.55)
08.00 Mężczyzna dziewcząt
09.00 Bim Bam Bino - Program dla dzieci
10.00 Film Fabularny
12.00 Gambler - Quiz
13.00 Off beat
14.00 Bim Bam Bino - Program dla dzieci
15.00 Sport
16.00 Kino
17.00 Live at 5
18.00 Przeglądający pozdrowienia
19.00 Świat Sportu
20.00 Mobil
21.00 Hard'n'heavy
22.00 Wczoraj
23.00 Pełny Tour
00.00 Gorący Ogień
01.00 Nocny Expres
02.00 Le Mans - Francuski Film Fabularny
03.30 Special: Londyn rock festiwal
05.00 Video nonstop
0 x
Awatar użytkownika
wwe19989
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 16 sty 2008, 15:04
Lokalizacja: Rudnik pow. Cieszyn
Kontakt:

Archiwalne Ramówki Zagranicznych Stacji TV

Post autor: wwe19989 » 10 lip 2008, 14:32

sky sports takeij stacji
0 x
Demokracja = Ustrój, w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy a profesor z uczelni jeden. System wielce nie sprawiedliwy.
Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju! = mitologia dla mas.
Nie ma demokracji bez oficjalnych konfliktów – wyrzekanie się konfliktowości to grób demokratyzmu
-Stefan Kisielewski.
Awatar użytkownika
CHRIS
Użytkownik
Posty: 125
Rejestracja: 07 sie 2007, 11:05
Lokalizacja: Poznań-Grunwald

Archiwalne Ramówki Zagranicznych Stacji TV

Post autor: CHRIS » 13 lip 2008, 14:07

Ramówki z 8 Lipca 1995 roku...

RTL

05.40 Pinokio - Serial Animowany
06.05 Księżniczka Lila - Serial Animowany
06.30 Sharky i George - Serial Animowany
06.55 Podróże Guliwera - Serial Animowany
07.20 Hero Turtles - Serial Animowany
07.45 Dwa Głupie Psy - Serial Animowany
08.10 Dziki Zachód - Serial Animowany
08.40 Kapitan Planeta - Serial Animowany
09.05 Powrót do Przyszłości - Serial Animowany
09.35 Power Rangers - Serial
10.00 - 11.20 Disney & CO - Blok filmów i seriali z wytwórni Walta Disneya
11.20 Marzenia Kalifornijskie - Serial Komediowy
11.45 Książę Bel-Air - Serial Komediowy
12.10 Pełna Chata - Serial Komediowy
12.45 Liczna Rodzinka - Serial Komediowy
13.10 Kto tutaj jest Bosem? - Serial Komediowy
14.10 Robert - Serial
15.00 Tenis: Transmisja z turnieju w Wimbledonie, Finał Pań
17.45 Westerdeich - Serial Familijny
18.45 Aktualności
19.10 Aber Hallo - Show Franka Elstnera (powt.)
20.15 Ślub Marzeń - Show Lindyde Moll z 1994 roku
22.00 Jak, Proszę?! - Show Satyryczne
23.00 Sobotnia Noc - Komedia, Satyra i Muzyka
24.00 Więzienie III - Film produkcji USA z 1987 roku
01.35 Nie umieraj w młodości - Film produkcji USA z 1986 roku
03.10 Na Co do Kina - Yankee Zulu
03.40 Ponadnaturalni - Horror produkcji USA z 1985 roku
05.00 Seriale Animowane

SAT 1

05.50 Za Galaktyką w Lewo - Serial
06.20 Mój Mały Pony - Serial Animowany
06.45 Halo, Bobby! - Serial Animowany
07.10 Don Coyote i Sancho Panda - Serial Animowany
07.35 Feivel - Serial Animowany
08.05 Conan - Serial Animowany
08.30 Doug - Serial Animowany
09.00 Po dwudziestu Latach - Komedia Kryminalna produkcji Włoskiej z 1985 roku
10.50 Superhuman Samurai Cyber-Squad - Serial
11.20 Highway II - Komedia USA z 1984 roku
13.20 Mr. Smith - Serial Komediowy
13.50 Catwalk - Serial
14.45 Cagny & Lacey - Serial Kryminalny
16.45 Baywatch - Serial
17.45 Wiadomości
17.55 SKL - Gra o Miliony
18.00 Piłka Nożna
18.30 Idź na Całość! - Teleturniej
19.30 Koło Fortuny - Teleturniej
20.15 Pasterka Św. Katarzyny - Film Austriacki z 1955 roku
22.10 Mann-O-Mann - Show
23.10 Fascynacje Nagim Pięknem - Erotyczny produkcji Francuskiej z 1989 roku
00.00 Raport o Uczennicach - Erotyczny produkcji Niemieckiej z 1971 roku (3)
01.25 Śmiertelna Siła - Kryminalny produkcji USA z 1988 roku
03.05 Kobiety w Reklamie
03.35 Hotelowy Podglądacz - Erotyczny produkcji USA z 1984 roku

Źródło; GŁOS WIELKOPOLSKI

...i 5 Kwietnia 1997 roku

PRO 7

05.20 Seriale Animowane
11.15 Batman - Serial
12.15 Teenage Ninja Turtles - Komedia Sensacyjna produkcji USA z 1990 roku
14.00 Time Trax - Serial
15.05 MacGyver - Serial
16.05 Bugs - Serial
17.10 Głębia - Sensacyjny produkcji USA z 1976 roku
19.30 Wiadomości
19.45 The Baldy Man - Serial
20.15 Stożkogłowi - Komedia S.F produkcji USA z 1993 roku
22.05 Pamięć Absolutna - Fantastyczny produkcji USA z 1990 roku
00.15 XTRO II - Fantastyczny produkcji Kanadyjskiej z 1990 roku
01.55 Wiadomości
02.05 Blown Away - Sensacyjny produkcji Kanadyjskiej z 1992 roku
03.40 Wiadomości

DSF

08.30 Dominion
09.00 Z Archiwum Sportu: Idole
10.00 W NBA
11.00 Hokej na Lodzie
11.30 Gillette World Sport Special
12.00 Football Mundial - Magazyn
12.30 Piłka Nożna - 2 liga Niemiecka
13.00 W NBA
14.00 Historia Formuły 1 (4)
15.00 Automobilizm - Rajdowe MŚ: Rajd Portugali
16.00 Żużel: Liga Niemiecka
17.00 Motorvision - Magazyn
18.00 Taniec: Zawody formacji Latynoamerykańskich w Aachen
20.00 Przeboje DSF
20.15 Wiadomości
20.30 Mistrzowie Boksu - Magazyn
22.30 Bilard: MŚ
23.30 Wrestling
01.30 Best Direct
02.00 Trójbój Siłowy

Źródło: TELE MAGAZYN
0 x
Awatar użytkownika
CHRIS
Użytkownik
Posty: 125
Rejestracja: 07 sie 2007, 11:05
Lokalizacja: Poznań-Grunwald

Archiwalne Ramówki Zagranicznych Stacji TV

Post autor: CHRIS » 01 gru 2008, 14:42

Ramówki z 31.12.1998 roku

RTL

06.15 Muppets in Disney World
07.00 Mała Myszka na Prerii - Serial Animowany
07.20 Wild West... - Serial Animowany
07.45 Hyperman - Serial Animowany
08.10 Earthworm Jim - Serial Animowany
08.30 Casper - Serial Animowany
08.55 Królewska Przygoda Annie - Film
10.25 Susie Q - Komedia USA
11.55 Galactica - S.F produkcji USA
14.00 Szansa dla Karierowicza
15.15 Don Camillo - Komedia
17.15 Problemy chodzą Parami
18.45 Wiadomości
19.10 Sylwester z Atze Schrodel
20.15 7 dni - 7 głów
22.00 Dowcipy, Skecze, Gromkie Brawa 1998
23.55 Szczęśliwego Nowego Roku - Pokaz Sztucznych Ognii w Kolonii
00.05 Orędzie Noworoczne - Program Kabaretowy
00.10 Sobotnia Noc z RTL: Gala 8. Międzynarodowego Festiwalu Rozrywki w Kolonii
01.05 Klasa 1999 - Sensacyjny S.F produkcji USA
02.35 Zza Światów - Horror USA
04.00 The Horror At 37.000 Feet - Przygodowy USA z 1972 roku

RTL 2

05.30 - 10.30 Seriale Animowane
10.30 Olimpiada Zwierząt - Przygodowy USA z 1979 roku
11.50 La Grenouille Et La Baleine - Film dla Dzieci produkcji Kanadyjskiej z 1988 roku
13.25 Wonder Woman - Sensacyjny produkcji USA z 1975 roku
14.40 My Uncle: The Alien - Komedia Fantastyczna USA z 1996 roku
16.15 Wojny Robotów - S.F produkcji USA z 1993 roku
17.30 Savage Harvest - Horror USA z 1980 roku
19.00 Skyway To Death - Dramat Przygodowy USA z 1974 roku
20.15 Let's Dome - Bal Sylwestrowy '99
00.20 Absolut '99
00.25 Schizofremia + Thriller Erotyczny Kanada z 1984 roku
02.25 Teksański Rozwód - Dramat Obyczajowy USA z 1994 roku odc.1 i 2

SAT.1

05.30 TV Sniadaniowa
09.00 Petrocelli - Serial
10.00 Słówka - Teleturniej
11.00 Jorg Pilawa - Talk-Show
12.00 Vera w Południe - To Był Rok 1998
13.00 Sonja - Best Of
14.00 Babka z Zakalcem - Komedia Obyczajowa USA 1991
15.50 Michael Jackson Live - HIStory Tour '97
18.30 Wiadomości
18.45 Gruby i Belg witają Nowy Rok
19.30 Przegląd Tygodniowy - Program Rozrywkowy
22.00 Wielkie Party z SAT.1 - Relacja Na żywo z Berlina
00.30 The Rolling Stones Live - Bridges To Babylon Tour 1998
02.20 Oldie-Show - Teraz Bal się dopiero Rozpoczyna - Show

VIVA

06.00 Pobudka z Vivą
09.00 Co jest Grane - Muzyczne doniesienia
10.00 Planeta Viva - Magazyn Rozmaitości
11.00 Chartsurfer - Listy Przebojów
12.00 Viva Hity - Nowości i Standardy Pop-Rockowej Sceny
13.00 Film Ab - Magazyn
14.00 Co jest Grane - Muzyczne Doniesienia
15.00 Interaktiv on Board - Teledyski na Telefon
17.00 Hartsurfer - Listy Przebojów
18.00 KeWL - Live-Show
20.00 Muzyczny Przegląd 1998 roku
22.00 Nite Club - Magazyn Nocny
23.00 Nocne Teledyski

Zródło ANTENA
0 x
michal
VIP Expert
Posty: 2915
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:55
x 5
x 17

Archiwalne Ramówki Zagranicznych Stacji TV

Post autor: michal » 03 gru 2008, 0:09

STV1 09.03.2003 jeszcze za czasów kryzysu i przed novim zaciatokiem STV.
Udalosti z ČT
Repríza z 08.03. STV2
7:12 Telenákup
7:24 Živá panoráma
7:50 Dopraváčik uja Sládka "STEREO"
Milan Sládek naučí deti orientovať sa v každodennej dopravnej situácii.
8:00 Flipper a Lopaka 18/26 "DUO"
Dexterova svadba
Animovaný seriál pre deti.
8:30 Šmykľavka
Súťažná hitparáda detských pesničiek.
8:55 Otecko sa mi nepáči 5/7
Kočík
Pôvodný televízny seriál.
9:10 ELÁ HOP!
Zábavno-inšpiratívny program.
9:35 Bábovka
Sladké raňajky pre všetky deti.
10:05 Marcelino 18/26 "STEREO"
Sliepka Irena
Animovaný seriál.
10:30 Banský poník 31/44 "STEREO"
Rybačka
Kanadský seriál pre mládež.
10:50 Pesničky z Hviezdičky "STEREO"
Veronika Helebrandová: Naozajstný kamarát
10:58 Telenákup
11:00 Ľudia a svet
Priekopníci "DUO"
Laos
Americký dokumentárny seriál.
11:55 O päť minút dvanásť
Diskusná relácia.
12:55 Euroexpres
Publicistická relácia.
13:05 Svet v obrazoch
Zaujímavostí zo sveta.
13:30 Dobrá zvesť
Magazín pre kresťanov.
14:00 Živio!
Hudobno-zábavná relácia.
14:30 Ochrancovia prírody "DUO"
Steve a netopiere
Prírodopisný seriál.
15:00 Vtipnejší vyhráva "ČB"
Silvestrovský program z roku 1973.
15:50 Televízny informačný kaleidoskop
Publicistická relácia.
16:20 Ako divé husi 1/3 "STEREO"
Filmová sága o osudoch slovenského drotárskeho rodu Kypúsovcov.
17:10 Táraninky
Detská talk show.
17:20 Historický kalendár
17:30 Cestuj s nami
Magazín o cestovaní.
18:00 Svetlá prístavu 8/16 "DUO"
Veľryba
Anglický seriál.
18:50 Večerníček
Tút
V službách jej Veličenstva
Animovaný seriál.
19:00 Daj si...
Magazín zo sveta varenia.
19:10 Ťah lotérií
19:20 Počasie
19:23 Snehové správy
19:30 Noviny STV
19:47 Góly-body-sekundy
VPS 1948
20:00 Sudkyňa Amy /15./ "STEREO"
Iný kraj, iný mrav
Americký seriál.
20:55 Ozvena hromu "DUO"
Rodinný príbeh z austrálskeho prostredia.
22:35 Benefícium 2000
VPS 2234
K úmrtiu hlásateľky Eleny Galanovej
23:45 Krížom krážom
Prehľad spoločenských podujatí.
Repríza z 07.03.
0:02 Záver vysielania
Prehľad vysielania + štátna hymna SR
Znalazłem to na starej stronie stv.sk poprzez www.archive.org
0 x
Awatar użytkownika
CHRIS
Użytkownik
Posty: 125
Rejestracja: 07 sie 2007, 11:05
Lokalizacja: Poznań-Grunwald

Archiwalne Ramówki Zagranicznych Stacji TV

Post autor: CHRIS » 26 kwie 2009, 20:30

Sobota 02.02.1991: SCREENSPORT

08.00 Kick boxing
09.00 Bilard
11.00 Amerykańska koszykówka akademicka
13.00 Wyscigi samochodów olbrzymów
14.00 Sporty motorowe
15.00 Koszykówka-liga NBA (mecz San Antonio-Houston)
17.00 Sporty Siłowe
18.00 Hiszpański Sport
18.15 Narciarstwo zawodowe
19.00 Wyscigi na lodzie
20.00 Świat mistrzów
20.30 Transmisje z wyscigów samochodowych i motocyklowych(live)
21.30 Wyscigi konne w Francjii
22.00 Golf
00.00 Zawodowy Boks
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 15532
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 354
x 1911

Archiwalne Ramówki Zagranicznych Stacji TV

Post autor: Karol » 26 kwie 2009, 20:56

Sylwestrowe ramówki popołudniowe stacji europejskich z 1999 roku:

ARD:
17:15 Brisant
17:43 Magazyn regionalny
17:55 Zakazana miłość
18:25 Marienhof
18:55 Herzbaltt
20:00 Wiadomości
20:05 Orędzie noworoczne kanclerza Niemiec
20:15 Silvesterstadl - koncert
1:00 Wiadomości
1:45 Crazy Horse: Naga rozrywka
2:45 Wiadomości
3:00 Dubler - komedia francuska 1977


BBC Prime:
17:00 Hity muzyki pop II
17:30 Armia taty
18:30 Zapnij pasy
19:00 East End
19:30 Letni kochankowie biorą ślub
20:00 Czarna żmija
20:30 Tylko głupcy i konie
21:30 Szybki Show
22:15 Strefa O
0:00 Później z Jools Holland
1:00 Doktor Who: Istota z jamy
1:30 Sex i czekolada - film


DSF:
17:00 Takeshi's Castle
17:45 Amerykańscy gladiatorzy
18:45 Monster Trucks
19:00 FIS Ski
19:30 FIS Snowboard
20:00 Stoke
20:30 Dorf's First Games at Mt. Olympus
21:15 Dorf's Golf Bible
22:00 Dorf of Golf
22:30 Takeshi's Castle (31-36)


M6:
13:30 Przygody Hucka (1-2) - film USA, reż. Peter H. Hunt
17:25 Mary Poppins - musical USA 1964
19:50 La securite sort de la bouche des enfants
19:54 Pogoda
20:00 Prezydenckie życzenia noworoczne
20:15 Disney sur son 31 - filmy dla dzieci
20:35 Pogoda
20:40 Lekcja jazdy na nartach - film animowany
20:50 Magiczny wieczór z Waltem Disneyem
23:55 M6 świętuje mijające stulecie
0:05 Jean-Michel Jarre - koncert stulecia u stóp piramid


NBC:
15:00 NBC Giga
20:00 NBC Giga NewMedia Party 1.0 - magazyn
0:00 NBC Giga Millennium Bug
0:30 NBC Giga NewMedia Party 1.0


ORT:
12:30 Ludzie czynu - komedia ZSRR 1963
14:00 Wiadomości
14:25 Dżentelmen - show
15:00 Smakowite historie
15:10 Pies Barbos i niezwykły kross - komedia rosyjska
15:25 Na luzie - program rozrywkowy
16:00 Szczęściarze - komedia ZSRR 1971
17:35 Pole cudów
18:45 Bimbrownicy - komedia rosyjska
19:10 Wriemia
19:55 Orędzie noworoczne prezydenta Rosji Borysa Jelcyna
20:02 Program noworoczny
0:15 Noworoczny poranek


Pro7:
16:10 Banana Joe - włoska komedia sensacyjna 1980
17:45 Strefa cienia - horror USA 1996
19:30 Net Aid: Gwiazdy śpieszą z pomocą! - program muzyczny
19:55 Wiadomości
20:15 Net Aid - koncert 1999
0:00 TV Total (wydanie specjalne)
0:45 Bullyparade
1:10 Mężczyzna, który patrzy - włoski film erotyczny 1994
2:50 Słodki grzech
3:30 Uwięziona Helena - thriller USA 1993


RTL:
17:00 RTL-Millennium - początek roku 2000 - relacja z Hongkongu (na żywo)
18:45 Wiadomości
19:20 Najzabawniejsze zamieszanie świata (1)
20:15 7 dni, 7 głów (wydanie specjalne)
22:00 RTL-Millennium - początek roku 2000 - relacja z Moskwy (na żywo)
22:05 Żarty, skecze, fałszywe nuty 1999
23:45 RTL-Millennium - początek roku 2000 - relacja z Berlina (na żywo)
0:15 Freitag Nacht News
1:00 RTL-Millennium - początek roku 2000 - relacja z Londynu (na żywo)
1:05 W krzywym zwierciadle: Menażeria - komedia USA 1977


RTL2: (moim zdaniem najciekawsza ramówka :D)
11:00 2000 Live - The Final Countdown - program rozrywkowy (na żywo)

SAT.1:
15:00 SAT.1-Silvester-Studio (na żywo z Berlina)
17:30 Gruby i Belg obchodzą Sylwestra
18:00 Blitz (na żywo)
18:30 Szósta trzydzieści
18:50 Świat się śmieje
19:30 Przegląd wydarzeń tygodnia (wydanie specjalne)
22:00 Wielka impreza sylwestrowa SAT1 - relacja koncertu spod Bramy Brandenburskiej (na żywo)
0:30 ABBA - szwedz./austral. film muzyczny 1977
2:15 Teraz impreza naprawdę się rozkręca


VOX:
16:55 Voxtours: Karaiby
17:45 Wiadomości
18:10 Kucharski pojedynek
19:10 Clever
19:40 Macie brzmienie?
20:15 Absolwent - komedia USA 1967, reż. Mike Nichols, wyk. Dustin Hoffman
22:10 Weekend w Palm Springs - film USA 1985, reż. James Frawley
23:45 Magazyn o północy
1:20 DCTP Nacht Club

ZDF:
11:50 Millennium - z ZDF w rok 2000 - relacje z obchodów Sylwestra na całym świecie
17:30 Marzenie o ślubie - film niemiecki 1997, reż. Erich Neureuther, wyk. Herbert Herrmann
18:15 100 lat - odliczanie
19:00 Wiadomości
19:25 Ukryta kamera
20:15 Sylwester - po prostu nerwy - opowieści sylwestrowe z serialami: Nasz Charly, Moje córki, Leśniczówka Folkenau, Dwóch mężczyzn w kuchni
21:45 Wiadomości
21:50 Noc tysiąclecia - wielka gala sylwestrowa ZDF - relacja z Berlina
0:25 Berlińskie powietrze - program muzyczny
1:00 Wiadomości
1:15 Impreza tysiąclecia - program muzyczny
0 x
michal
VIP Expert
Posty: 2915
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:55
x 5
x 17

Archiwalne Ramówki Zagranicznych Stacji TV

Post autor: michal » 26 kwie 2009, 22:24

CHRIS pisze:Na początek może coś od siebie;

DSF

00.30 Ring Wolny!
01.30 Ring Wolny!
Czy wiesz @CHRIS co to był za program "Ring Wolny!"?
0 x
Awatar użytkownika
CHRIS
Użytkownik
Posty: 125
Rejestracja: 07 sie 2007, 11:05
Lokalizacja: Poznań-Grunwald

Archiwalne Ramówki Zagranicznych Stacji TV

Post autor: CHRIS » 27 kwie 2009, 15:11

michal pisze:Czy wiesz @CHRIS co to był za program "Ring Wolny!"?
Niestety nie pamiętam co to był za program :( :( :(

Piątek 28.02.1997: VTV

06:00 Śniadanie z VTV
08:00 Rzeka Missisipi - Film Dokumentalny (powt.)
08:30 Telezakupy
09:00 TeenAge - Magazyn dla Młodych widzów
10:00 Dziki Kwiat - Dramat Psychologiczny (powt.)
11:30 Retro - Przegląd Wydarzeń Tygodnia
11:45 Serial Fabularny
12.15 Extream Limits - Magazyn Sportowy
12:30 Studio Sport
12:40 - 16:00 Przerwa
16:00 Poziom Mistrza - Gra Komputerowa
17:00 Lista Przebojów K.O.
18:00 Sportowe Popołudnie
18:30 Losowanie KENO 10
18:35 Jedwabny Szlak - Serial Dokumentalny
19:30 Dziennik VTV
19:45 Wiadomości Sportowe
20:00 Airwolf - Serial Sensacyjny
20:50 Lotniskowce - Serial Dokumentalny
21:15 Unipoker - Gra TV
21:30 VTV Reality
22:00 Wiadomości
22:10 Studio Sport
22:20 Cicha Godzinka - Publicystyka
23:20 Tourclub - Magazyn Sportowy
23:50 Wiadomości Sportowe
0 x
michal
VIP Expert
Posty: 2915
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:55
x 5
x 17

Archiwalne Ramówki Zagranicznych Stacji TV

Post autor: michal » 27 kwie 2009, 18:38

Sobota 9 kwietnia 1994
Rai Uno
6:00 Euronews - magazyn informacyjny
6:45 "Mój Mozart" - magazyn kulturalny
7:15 "Conspiracy of Hearts" ("Laguerra segreta di Suor Katrin") - angielski film wojenny, 1960, reż Ralph Thomas
9:15 Nocny przyjaciel - przedstawienie muzyczne
10:15 "Blue Deville"- film przyg. USA 1986, reż. Jim Johnson
11:50 Canal Grande - telewizyjny magazyn informacyjny
12:20 Check up (1) - magazyn medyczny
12:25 Prognoza pogody
12:30 Wiadomości flesz
12:35 Check up (2) - magazyn medyczny
13:25 Losowanie Lotto
13:30 Wiadomości
13:55 Trzy minuty o...
14:00 Antena
14:20 Spotkanie w Antenie
14:45 Studio sport: koszykówka, liga włoska
16:20 Lenny - serial
16:45 Międzynarodowe afery - program publicystyczny
17:45 Wiadomości
18:00 Koncert na zakończenie prac konserwacyjnych w kaplicy sykstyńskiej
19:00 Wielkie wystawy - magazyn kulturalny
19:35 Słowo i życie - magazyn katolicki
19:50 Prognoza pogody
20:00 Wiadomości
20:30 Wiadomości sportowe
20:40 Wszyscy w domu - program rozrywkowy
23:05 Wiadomości flesz
23:10 Wiadomości specjalne
0:05 Wiadomości i prognoza pogody
0:35 Spodkania w kinie
0:40 Podróż Kapitana Fracasse - komedia włoska. Fr. 1990. reż. Ettore Scola, wyst: Massimo Troisi, Ornella Muti, Vincent Perez, Emmanuelle Beart i inni
2:50 Wiadomości flesz
2:55 Książe Piekieł - włoski film fabularny, reż Ettore Scola, wyst.: Vittorio Gassman, Mickey Roony, Gabriele Ferzetti i inni (99 min)
4:35 Seven Chances - komedia USA 1925, Reż, Buster Keanton, wyk.Buster Keanton, Ray barnes. Ruth (nazwiska niestety nie mam ponieważ jest ucięte.)
0 x
kamil2505
VIP Expert
Posty: 1836
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 8
x 261

Archiwalne Ramówki Zagranicznych Stacji TV

Post autor: kamil2505 » 09 maja 2009, 14:13

Big Brother to show, który w Niemczech odniósł ogromna popularność. Zamieszczam program z czerwca 2000 roku z emisja finału programu:
RTL 2

12:55-17:00 Seriale animowane
17:00 Złączeni na zawsze
17:30 Krok za krokiem
18:00 Pełna chata
18:30 The Single Guy
19:00 Bajer w Bel-Air
20:00 Wiadomości 2
20:15 Big Brother - finał
00:40 Montana - film sensacyjny USA 1997, reż. Jennifer Leitzes, wyk. Kyra Sedgwick

Finał trwał jak widać prawie 4 i pół godziny! W polskich edycjach zawsze planowano finały na dwie i pół godziny, a i tak wszystko się przedłużało.
0 x
michal
VIP Expert
Posty: 2915
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:55
x 5
x 17

Archiwalne Ramówki Zagranicznych Stacji TV

Post autor: michal » 09 maja 2009, 22:09

Oto ramówka z Gazety Telewizyjnej z dnia 22/10/1999 , str. 14 którą znalazłem w archiwum Gazety Wyborczej.
VOX
06:25 Siostry
07:20 Magazyn reklamowy
08:55 St. Tropez
09:55 Siódme niebo
10:50 Detektyw Remington Steele
11:50 Kucharski pojedynek
12:55 Siostry
13:50 Między nami
14:20 Dobre czasy, złe czasy
14:50 St. Tropez
15:50 Siódme niebo
16:45 Detektyw Remington Steele
17:45 Wiadomości
18:10 Kucharski pojedynek - teleturniej
19:15 Nieśmiertelny
20:15 Concorde Affair - włoski film sensacyjny 1978
22:10 Hostile Environment - film sensacyjny USA 1998
23:55 Wiadomości
00:10 Magazyn o północy
00:40 DCTP Nacht Club
DSF
06:15 Sport kurios
07:15 Beach Clash (7)
08:15 K-tel
08:45 Poza kontrolą (5)
09:15 Motobike
10:15 Motorvision
11:15 NHL Powerweek
11:45 Magazyn reklamowy
12:00 Poza kontrolą (6)
12:30 Takeshi's Castle (20)
13:15 Amerykańscy gladiatorzy
14:15 Touchdown
14:45 Poza kontrolą (7)
15:00 (na żywo) Golf: Belgacom Open
17:15 Takeshi's Castle (21)
18:00 DSF Newscenter
18:30 InTeam
19:00 DSF Newscenter
19:30 InTeam
20:00 DSF Newscenter
20:15 Motobike
21:15 DSF Newscenter
21:30 Piłka nożna: II liga niemiecka - 9. kolejka
22:15 DSF Newscenter
22:30 Stoke
23:00 Knockout
00:00 Action: Świat wrestlingu
00:45 Sport kurios
01:15 Best Direct
01:45 Poza kontrolą (8)
02:15 Action: Świat wrestlingu
TV 5 EUROPE
06:00 Wiadomości
06:15 Dziennik
06:30 Telewizja śniadaniowa
08:00 Wiadomości - Radio Kanada
08:30 D - magazyn mody
09:05 Zig Zag Cafe
10:00 Wiadomości
10:15 Oczy Heleny 12:05 100 procent pytań - teleturniej
12:30 Wiadomości TV francuskiej
13:05 Faks kulturalny
14:00 Wiadomości
14:15 Oczy Heleny
16:00 Wiadomości
16:15 Pytania TV 5
16:30 Jedźmy zobaczyć
17:05 Piramida
17:30 Pytania dla mistrza
18:00 Wiadomości
18:15 Oczy Heleny
20:00 Wiadomości TV belgijskiej
20:30 Wiadomości TV francuskiej
21:00 Wiadomości
21:05 Marguerite Volant
22:00 Wiadomości
22:15 Program rozrywkowy
00:00 Wiadomości TV szwajcarskiej
00:30 Soir 3
01:05 Magazyn społeczny
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wspomnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości