Sylwester 2018/2019 w TVN

Byle wydarzenia transmitowane w telewizji.
Karolka_
Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 06 gru 2017, 12:41
x 1

Sylwester 2018/2019 w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karolka_ »

I mamy Edytę Górniak na deser :)
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

Sylwester 2018/2019 w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Edyta z taśmy YH ,ale wiem że była chora chyba nie dała rady sie wykurować
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

Re: Sylwester 2018/2019 w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Burza confetti zrobiła wrażenie

Wysłane z mojego G3311 przy użyciu Tapatalka

Karolka_
Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 06 gru 2017, 12:41
x 1

Sylwester 2018/2019 w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karolka_ »

Tak Sylwester w TVN skomentował Artur Gadowski, podczas którego miał wystąpić:
xselix
Użytkownik
Posty: 180
Rejestracja: 12 lip 2018, 14:26
x 17

Sylwester 2018/2019 w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: xselix »

Byłem wczoraj na koncercie TVN-u. Nagłośnienie na Placu Bankowym było tragiczne. Początkowo stałem w miarę blisko sceny, jednak zdecydowanie przesadzono z regulacją basów, bo wokalu i muzyki prawie w ogóle nie było słychać. Około 23:00 udało mi się trochę cofnąć, jednak muzyka była ustawiona tak cicho, że głównie było słychać rozmowy ludzi dookoła. Sam koncert był całkiem udany, jednak wydaje mi się, że wszystko co dobre pokazano w ciągu pierwszych 2 godzin. Występy były trochę wtórne - nie dość, że na każdym koncercie telewizyjnym występują zwykle ci sami artyści, to zawsze śpiewają to samo, a w dodatku w tych samych aranżacjach. Mało było zeszłorocznych radiowych hitów, bo właściwie tylko „Zakryj” Sarsy. Sporo nudnych coverów :/

Byłem na wielu imprezach masowych w Warszawie, ale czegoś takiego jak wczoraj jeszcze nie widziałem. Na Plac Bankowy wpuszczono zdecydowanie za dużo osób. Było bardzo ciasno, nie dało się przejść, ludzie się pchali, potykali, nawet deptali po ludziach leżących na ziemi. Filip Chajzer napisał na Instagramie, że ktoś nawet został ranny. Tuż za sceną około północy był całkiem spory pożar, płonął duży śmietnik, a ogień rozprzestrzenił się na krzak. Ludzie puszczali petardy w mocno zagęszczonych miejscach. Na miejsce koncertu zaczęto wpuszczać dopiero o 19, dlatego ochrona sprawdzała ludzi bardzo pobieżnie. Niektórym udało się nawet wejść z szampanem. Podsumowując - nie było bezpiecznie.
Paweu
Obserwator
Posty: 363
Rejestracja: 02 mar 2016, 16:58
x 98
x 181

Sylwester 2018/2019 w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Paweu »

To prawda, w telewizji było widać, że na Placu Bankowym jest bardzo dużo ludzi, ale Filip nie napisał o tym rannym człowieku odnośnie koncertu. Nie wiadomo nawet dokładnie dlaczego został poszkodowany. Poza tym, z całą empatią i szacunkiem, ale nie chce mi się komentować inteligencji tego małżeństwa w kontekście takiej imprezy masowej. Kto słyszał, żeby małżonek trzymał wszystkie osobiste rzeczy łącznie z telefonem żony? Oczywiste, że w każdym większym tłumie można się rozdzielić i może być potem problem z dotarciem do siebie nie mając żadnej możliwości kontaktu. Decydując się na udział w takiej imprezie, trzeba wiedzieć pewne rzeczy i być przygotowanym. To nie jest tylko rola organizatora. Z tym nagłośnieniem to ciekawe, bo nawet na Instastories u ludzi spod sceny wszystko dobrze słychać.

Dla mnie 2. miejsce. Za nowoczesną scenę, najlepszy pokaz o północy, ciekawe covery i spójność. TVN w końcu rozpoczął energicznie. Ten medley to był bardzo dobry wstęp do całego widowiska. Problemem TVN są prowadzący. Nie chodzi mi o wygłupy rodem z Polsatu, ale poza Prokopem reszta mało kreatywna i nudna.
Awatar użytkownika
Majk87
Obserwator
Posty: 701
Rejestracja: 21 lis 2018, 23:04
x 1172
x 116

Sylwester 2018/2019 w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Majk87 »

Także brak disco polo robi niższy wynik mimo wszystko.
Paweu
Obserwator
Posty: 363
Rejestracja: 02 mar 2016, 16:58
x 98
x 181

Sylwester 2018/2019 w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Paweu »

TVN robi koncerty sylwestrowe w innym stylu. Stara się, ale nie rywalizuje, bo wie, że w Polsce bez disco polo nie da się wygrać. Miszczak już powiedział, że w TVN nie będzie disco polo. I Bogu niech będą dzięki, że nie ma trzech takich samych imprez.

Ponadto TVN pokazał, że bez fajerwerków nie musi być nudno. Konfetti, światła, lasery i wystarczy.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6216
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 600

Sylwester 2018/2019 w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Moim zdaniem, niezmiennym od lat, warszawskie sylwestry TVN są cały czas za mało ambitne. Kładą się cieniem na disco polo i niespecjalnie szukają przy tym nowych odbiorców.
W minionym roku było już za późno, ale może ten coś zmieni.
Awatar użytkownika
barcabarcelona
Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: 08 gru 2018, 13:58
x 11

Sylwester 2018/2019 w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: barcabarcelona »

Jak już nie chcą tego disco to niech chociaż ściągną kilka mocnych zagranicznych gwiazd. Chyba tylko to może uratować tę imprezę.Jak zwykle też bardzo słabi prowadzący, ale to już norma w TVN. Pod tym względem TVP i Polsat odjechali im lata świetlne.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Sylwester 2018/2019 w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

TVN tak jak wspomniałem na innym forum za bardzo chce być poważny przez co tylko na tym traci bo jest zwyczajnie mówiąc sztywniakiem. Ponadto zwraca im się brak robienia częstych widowisk na szeroką skalę przez co wychodzi tak jak wychodzi.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

Sylwester 2018/2019 w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Ja jestem w stanie zaryzykować stwierdzeniem, że gdyby TVN zaprosił disco-polo to mógłby na tym paradoksalnie stracić, wyniki pokazują , że co roku gromadzi niską, ale utrzymującym się na stałym poziomie wierną widownię, która ewidentnie stroni od tego typu gatunku muzyki. :)
brigus
Użytkownik
Posty: 106
Rejestracja: 03 gru 2015, 16:22
x 20

Sylwester 2018/2019 w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: brigus »

Dobrze, że jest jedna impreza trochę wyróżniająca się od konkurencji. Jak widać, od kilku lat, władze TVN nie zamierzają uczestniczyć w tym wariackim wyścigu na słupki, jaki urządzają sobie TVP z Polsatem. W tym roku zbliżono się do granic absurdu w związku z podróżami Sławomira.
Awatar użytkownika
musicmaster
Obserwator
Posty: 391
Rejestracja: 31 sty 2018, 13:05
Lokalizacja: Polska
x 9
x 56

Sylwester 2018/2019 w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: musicmaster »

Naprawdę szanuję TVN za konsekwentne odcinanie się od nurtu disco-polo.
Natomiast tegoroczna impreza była zła, wyjątkowo zła. Począwszy od wyjątkowo odrażającej sceny, poprzez fałsze na fałszach wokalistów, fatalną akustykę, kiepską lokalizację, skończywszy na żenująco dobranym repertuarze. Jedynie pokaz laserów w całym tym przedsięwzięciu był udany. No i zapomniałbym o słabych prowadzących, no może za wyjątkiem Prokopa. Politycznych wstawek Chajzera nawet nie mam zamiaru komentować.
Impreza antyDiscoPolo w moim odczuciu stała się większym kiczem, tandetą i sztucznością niż ŁubuDubu Polsatu. TVP2 bezkonkurencyjnie, nawet nie ma co porównywać.
Taka oto moja opinia na gorąco. ;)
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Sylwester 2018/2019 w TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Medyk24 pisze: 01 sty 2019, 15:57 Ja jestem w stanie zaryzykować stwierdzeniem, że gdyby TVN zaprosił disco-polo to mógłby na tym paradoksalnie stracić, wyniki pokazują , że co roku gromadzi niską, ale utrzymującym się na stałym poziomie wierną widownię, która ewidentnie stroni od tego typu gatunku muzyki. :)
Moim zdaniem po prostu TVN po prostu nie umie robić koncertów w przeciwieństwie do TVP2, Polsatu a nawet TVP1 gdzie to już stało się specjalnością. Teraz to wszystko na TVN'ie się po prostu mści. Gdyby TVN w miejscu Miszczaka dostał kogoś w stylu terentiew, Smugi albo nawet szefostwa jakieś dużej stacji radiowej to od razu byłby postawiony na nogi.
Poland - Aktywnie najlepszy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum eventów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości