Radio ZET

Awatar użytkownika
polakos8
Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 26 paź 2017, 19:47
Lokalizacja: Warszawa
x 8

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: polakos8 »

A jak w ogóle oceniacie Michała Krasuckiego? Radzi sobie?
Według mnie bardzo profesjonalny :D Razem z Białkowskim zawsze bardzo dobrze przygotowani. Dlatego chętnie słucha się wiadomości w nocy :D
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Pewnie, że radzi. Jak na osobę, która zna się bardziej na technicznych sprawach, jest bardzo dobrze. Krzysztofa Białkowskiego także lubię słuchać.
Sniezyneczka
Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 31 sie 2017, 10:47
x 127
x 1

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sniezyneczka »

Proszę zamieścić w całości mój wysłany chwilę temu komentarz (post).Byłam zalogowana przy wejściu na forum.
Tradycjonalista

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

PIS przeciwko przejęciu Eurozet przez Agorę. Tym bardziej jestem ZA i kibicuję Agorze: https://[link zakazany]/artykul/e ... ta-mazurek
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Także mam nadzieję, że Agora wygra. Kibicuję także PMPG Polskim Mediom. To są jedyni normalni kandydaci.
Sniezyneczka
Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 31 sie 2017, 10:47
x 127
x 1

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sniezyneczka »

Dotyczy ostatnich postów Panów: Rico,Karola i Jokera odnośnie zmiany właściciela stacji Eurozet-u.Rozumiem,że właścicielem Eurozet-u zostanie w 60% strona czeska i w 40% strona polska.Nie mam żadnych preferencji co do nowego właściciela stacji Eurozet-u.Chciałabym jedynie,żeby był to właściciel o wysokim morale,kochający radio i znający się choć trochę na jego prowadzeniu.Aby były to stacje nielekceważące słuchaczy,odpowiadające na ich zapytania,wątpliwości i reklamacje.Stacje muszą mieć kompetentną kadrę,począwszy od prowadzących i wydawców audycji,a skończywszy na Dyrekcji stacji i Zarządu Eurozet-u.Nie mogą według własnego widzimisię bezzasadnie lub w odwecie za racjonalną krytykę pracy czy programów radia blokować ("dożywotnio")słuchaczy na swoich forach społecznościowych.Tak dzieje się w Meloradiu.Wydawcy i prowadzący potrafią ukryć wyłącznie merytoryczne (na temat) posty (np.o...herbacie czy kawie) i zablokować słuchaczy,aby uniemożliwić im wygranie przewidzianych w konkursach niedrogich gadżetów.Są wśród prowadzących osoby uczciwe,dla których liczy się jedynie dobra odpowiedź (jak np.Pan Redaktor Andrzej Sołtysik),ale takie są w mniejszości. Jednocześnie wielokrotnie demonstruje się na zdjęciach na fb i instagramie zdjęcia "melopsa" wydawcy audycji,wylegującego się lub przykrytego melokocem z metką Meloradia,w towarzystwie radiowego kubka tej stacji (ostatnio 18-go stycznia b.r.).Nagminne jest w tej stacji blokowanie niewygodnych słuchaczy na forach społecznościowych Meloradia,krytykujących jego pracę (jak przyznawanie nagród osobom,których odpowiedzi na fb zawierają masę błędów merytorycznych,łamanie własnych regulaminów konkursów) i nie odpowiadanie przez prowadzących audycje i ich wydawców oraz Dyrekcję Radia i Zarządu Eurozet-u na pytania,wątpliwości i reklamacje słuchaczy.Jednocześnie proszę nowych właścicieli stacji Eurozet-u o odblokowanie wszystkich zablokowanych na fb i instagramie Meloradia słuchaczy oraz o zmiany w ramówce Meloradia.Chodzi mi o usunięcie średniowiecznego programu o wróżbach,który interesuje dziesięciokrotnie mniej słuchaczy,niż inne programy(stwierdziłam to,analizując ilość wpisów słuchaczy na forach społecznościowych Meloradia).W miejsce tej audycji po raz któryś proszę o wprowadzenie autorskiej audycji muzycznej (o historii rock'a czy np.Beatlesów) oraz o wprowadzenie takiej lub podobnej do "Z archiwum ZET",audycji w Radiu ZET,prowadzonej przez fachowca,Pana Redaktora Piotra Sworakowskiego.Będzie to odpowiednia przeciwwaga dla podobnej audycji o historii muzyki, prowadzonej przez konkurencję, czyli Radio RMF FM.Podniesie to wskaźniki słuchalności Meloradia i Radia ZET.Audycje te będą przyjęte z zainteresowaniem i radością przez słuchaczy obu stacji .
Pepek94
Junior
Posty: 844
Rejestracja: 31 mar 2009, 18:06
Lokalizacja: powiat ostrowiecki
x 44
Kontakt:

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pepek94 »

W Wiadomościach TVP mówiono o Agorze w bardzo negatywnym świetle.
A poza tym sądzę, że system oznaczeń wiekowych w TV musi zostać natychmiast zmieniony!
Droga TVP, zdejmij spoty KRBRD z anteny natychmiast!
Precz z "dwunastkami" w godz. 6-20.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Wspominano także o sprzedaży Eurozetu. Dziwne, żeby w propisowskiej propagandowej telewizji mówiono o Agorze pozytywnie...
Tradycjonalista

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

To ze o Agorze w TVP mówi się negatywnie to żadne zaskoczenie. Zaskoczeniem jest pozytywne nastawienie TVP do Agory w kontekście kupna Eurozetu. Agora, Fratria, PMPG i Jakubas walczą o Radio ZET. Czesi podbijają cenę. Czy to już ostatnia prosta do sprzedaży Eurozet? Wątpię.

Czytaj więcej na: https://[link zakazany]/artykul/a ... -radia-zet
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Od jakiegoś czasu nie ma programu GaZETki, chyba zdjęli tę audycję.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Spośród nowości obecnej ramówki najlepiej wypadają dla mnie Coolturalny wieczór, Nie zły pacjent w Radiu ZET, To właśnie weekend. Najmniej mi się spodobał program Stuhra i Więdłochy. Dziwne, że ten program nie jest nadawany na żywo.
Tradycjonalista

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

Czy taśmy Kaczyńskiego mogą zablokować przejęcie Eurozetu przez Agorę? No nie wiem. W państwie PIS każdy scenariusz jest możliwy:
https://[link zakazany]/artykul/t ... -radia-zet
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Ta sprzedaż i tak powinna zostać zablokowana. 🙂 Dajmy szansę nowemu graczowi.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Nowemu, który wprowadzi swoją propagandę?
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Niby jaką propagandę? Fratria zacznie emitować patriotyczne piosenki? 😂😂 Agora jest prędzej do tego zdolna 😜
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eurozet”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości