TVP INFO

Tematyczne stacje nadawane przez Telewizję Polską.
Pawel

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

kamil2505 pisze: 03 lut 2019, 14:13
Pawel pisze: 03 lut 2019, 13:30
N-O-R-O-N pisze: 03 lut 2019, 12:41 Ups. Narracja o złej komercyjnej konkurencji, bo rzekomo nie informuje o ataku na Ogórek właśnie spektakularnie upadła. :lol:
Się obudzili jak zobaczyli że ludzie z nich kpią. Poszła wtedy dyrektywa że trzeba jednak coś powiedzieć na ten temat.
"Powiedział co wiedział" - jak zwykle z resztą. Jak już się wypowiadasz to chociaż najpierw sprawdź, by nie powielać nieprawdy.
Temat ataku na Panią Ogórek był poruszany zarówno w TVN24 w "Wstajesz i wiesz", jak i w Polsacie - w "Nowym Dniu". Dodatkowo dość obszernie omawiano ten temat w "Czterech Stronach Prasy" oraz "Loży prasowej". W serwisie o 14:00 w TVN24 to druga informacja, zaraz po krótkiej wzmiance, że za chwilę odbędzie się konwencja Biedronia (tematowi Pani Ogórek poświęcono przynajmniej 7 minut - od 14:02 do 14:09).
Przecież od początku piszę że się obudzili jak zobaczyli że ludzie z nich kpią. Ludzie od rana negatywnie pisali o zachowaniu konkurencyjnych stacji informacyjnych. Normalne więc że w końcu się "zająknęli" na ten temat. Teraz poświęcają więcej uwagi bo temat zrobił się medialny. Ale oczywiście jedyne co z tego wyniknie to kolejny stek hejtu i w końcu stanie się coś gorszego.
domi pisze: 03 lut 2019, 14:28 W TVN jest dziś o wiele więcej o ataku na Ogórek niż przez dwa ostatnie lata w TVP o finale WOŚP którym żyje cala Polska ;/
Proszę nie kłamać. Mnie i wielu innych osób, które znam, ten happening nie interesuje.
Ostatnio zmieniony 03 lut 2019, 14:32 przez Pawel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
Posty: 2352
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Kraków/Biecz
x 2109
x 1049

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lupus28 »

Pawel pisze: 03 lut 2019, 14:09 A do tego to wszystko dąży, m.in. dzięki takiej retoryce jaką prezentujecie.
Czyją retorykę masz na myśli?
Obrazek
Obrazek
Że o słynnej wypowiedzi rzeczniczki PiS nie wspomnę.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Proszę odpuścić wzajemne oskarżenia w ramach naszej społeczności i wrócić do omawiania tematu.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Pawel

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Już w innym temacie wklejałem screeny z mową miłości w wykonaniu ludzi opozycji. Jak chcesz się licytować na obrazki to wystarczy w google grafika wpisać odpowiednie słowa i wyjdą odpowiednie screeny na jednych i drugich.
Ostatnio zmieniony 03 lut 2019, 14:33 przez Pawel, łącznie zmieniany 1 raz.
***konrad***
Użytkownik
Posty: 107
Rejestracja: 10 mar 2018, 16:52
x 5
x 17

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ***konrad*** »

Ciag dalszy przeginania pały przez TVP Info, mówią o nienawiści a oni co jakiś czas przemycają zdjęcia opozycji.

Nie ma na nich mocnych, czują się bezkarni i nikt nic z tym nie robi jak wokół siebie mają towarzystwo wzajemnej adoracji w tym KRRiTV.
domi
Junior
Posty: 945
Rejestracja: 27 lip 2008, 11:37
x 72
x 124

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: domi »

Pawel pisze: 03 lut 2019, 14:30
kamil2505 pisze: 03 lut 2019, 14:13
Pawel pisze: 03 lut 2019, 13:30

Się obudzili jak zobaczyli że ludzie z nich kpią. Poszła wtedy dyrektywa że trzeba jednak coś powiedzieć na ten temat.
"Powiedział co wiedział" - jak zwykle z resztą. Jak już się wypowiadasz to chociaż najpierw sprawdź, by nie powielać nieprawdy.
Temat ataku na Panią Ogórek był poruszany zarówno w TVN24 w "Wstajesz i wiesz", jak i w Polsacie - w "Nowym Dniu". Dodatkowo dość obszernie omawiano ten temat w "Czterech Stronach Prasy" oraz "Loży prasowej". W serwisie o 14:00 w TVN24 to druga informacja, zaraz po krótkiej wzmiance, że za chwilę odbędzie się konwencja Biedronia (tematowi Pani Ogórek poświęcono przynajmniej 7 minut - od 14:02 do 14:09).
Przecież od początku piszę że się obudzili jak zobaczyli że ludzie z nich kpią. Ludzie od rana negatywnie pisali o zachowaniu konkurencyjnych stacji informacyjnych. Normalne więc że w końcu się "zająknęli" na ten temat. Teraz poświęcają więcej uwagi bo temat zrobił się medialny. Ale oczywiście jedyne co z tego wyniknie to kolejny stek hejtu i w końcu stanie się coś gorszego.
domi pisze: 03 lut 2019, 14:28 W TVN jest dziś o wiele więcej o ataku na Ogórek niż przez dwa ostatnie lata w TVP o finale WOŚP którym żyje cala Polska ;/
Proszę nie kłamać. Mnie i wielu innych osób, które znam, ten happening nie interesuje.
Ależ ja nie kłamię, tutaj dowód :DD : Akcja charytatywna, która jest wspierana przez miliony Polaków w Polsce i na świecie rzeczywiście nie zasługuje na więcej niż 14 sekund ;/ Za to atak na Ogórek zasługiwał na wydanie specjalne TVN-u i Polsatu przez całą noc :P
Pawel

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Czytaj ze zrozumieniem. Odpowiadałem na twoje stwierdzenie jakoby finałem WOŚP żyła cała Polska.
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Pawel pisze: 03 lut 2019, 14:30
kamil2505 pisze: 03 lut 2019, 14:13
Pawel pisze: 03 lut 2019, 13:30

Się obudzili jak zobaczyli że ludzie z nich kpią. Poszła wtedy dyrektywa że trzeba jednak coś powiedzieć na ten temat.
"Powiedział co wiedział" - jak zwykle z resztą. Jak już się wypowiadasz to chociaż najpierw sprawdź, by nie powielać nieprawdy.
Temat ataku na Panią Ogórek był poruszany zarówno w TVN24 w "Wstajesz i wiesz", jak i w Polsacie - w "Nowym Dniu". Dodatkowo dość obszernie omawiano ten temat w "Czterech Stronach Prasy" oraz "Loży prasowej". W serwisie o 14:00 w TVN24 to druga informacja, zaraz po krótkiej wzmiance, że za chwilę odbędzie się konwencja Biedronia (tematowi Pani Ogórek poświęcono przynajmniej 7 minut - od 14:02 do 14:09).
Przecież od początku piszę że się obudzili jak zobaczyli że ludzie z nich kpią. Ludzie od rana negatywnie pisali o zachowaniu konkurencyjnych stacji informacyjnych. Normalne więc że w końcu się "zająknęli" na ten temat. Teraz poświęcają więcej uwagi bo temat zrobił się medialny. Ale oczywiście jedyne co z tego wyniknie to kolejny stek hejtu i w końcu stanie się coś gorszego.
Jasne - "obudzili jak zobaczyli że ludzie kpią". :lol: :rolleyes: Informują o tym z samego rana. W sumie masz racje, obudzili się, zaczęli jak co niedziela programy na żywo o 6 rano i zaczęli informować. I raczej "kpina innych ludzi" im do tego nie była potrzebna.
No chyba, że spodziewałeś się całonocnego wydania specjalnego z tego wydarzenia. :lol:
2008-2023
domi
Junior
Posty: 945
Rejestracja: 27 lip 2008, 11:37
x 72
x 124

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: domi »

@Pawel Czyli rozumiem że dlatego, że Ciebie i osób z Twojego otoczenia nie interesuje WOŚP to VV słusznie postąpiły przeznaczając WOŚP 14 sekund? Mnie i wiele osób z mojego otoczenia kompletnie nie interesował Sylwester Marzeń z Dwójką, ale potrafię zrozumieć to, że TVP poświęciła temu wydarzeniu tyle czasu. Dlatego z dziennikarskiego punktu widzenia kompletnie nie potrafię zrozumieć dlaczego pomijanie WOŚP to dobra decyzja. Sorry za offtopic, ale śmieszne dla mnie jest atakowanie TVNu i Polsatu za zbyt mało? relacji z ataku na Ogórek w momencie gdy TVP przez ostatnie trzy lata notorycznie pomija niewygodne dla PiSu informacje.
brigus
Użytkownik
Posty: 106
Rejestracja: 03 gru 2015, 16:22
x 20

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: brigus »

Pawel pisze: 03 lut 2019, 14:33 Już w innym temacie wklejałem screeny z mową miłości w wykonaniu ludzi opozycji. Jak chcesz się licytować na obrazki to wystarczy w google grafika wpisać odpowiednie słowa i wyjdą odpowiednie screeny na jednych i drugich.
Paweł, serio? Ty chcesz pouczać innych na temat mowy nienawiści? Mam wklejać Twoje posty z tego forum?
Np taki po ataku na Miecugowa z tematu TVN24, Pamiętasz co sobie wtedy myślałeś?
Pawel pisze: 04 sie 2013, 10:20
adamz689 pisze:Waldus_5 co Ty wiesz o podwójnych standardach :D
"Premier Donald Tusk skomentował atak na dziennikarza TVN Grzegorza Miecugowa. - Mam wewnętrzną potrzebę powiedzieć, że nie akceptuję i uważam za coś wyjątkowo ohydnego używanie przemocy wobec kogoś, dlatego, że ten ktoś ma inne poglądy - mówił Tusk."
Wtedy jakoś nie miał zastrzeżeń.
http://www.youtube.com/watch?v=WaCYOFUoco4
Oto cała logika tego rudego kłamcy.

Jakoś mnie nie dziwi że niektórzy mają już dość tej całej prawdy całą dobę.
viewtopic.php?f=116&t=306&p=155697#p155697

Co się stało, że tak radykalnie zmieniłeś poglądy? ;)

Niestety, żyjemy w jakiejś chorej rzeczywistości, w której niektórzy akceptują fizyczne ataki na dziennikarzy. Nie wiem co musi się zmienić w głowach, żeby z tym skończyć. Najgorsze jest to, że policja praktycznie nic nie robi, chociaż jest na miejscu. Mnie jest szkoda Pani Ogórek, pomijając jej sympatie polityczne, została przypadkową ofiarą tej wojenki. Nie wiem także co chcieli osiągnąć ludzie, którzy ją zaatakowali i następnie się tym chwalą. Dwa tygodnie po ataku na Adamowicza, wszystko wraca do przeklętej normy.
rynienka
Obserwator
Posty: 292
Rejestracja: 23 sie 2017, 22:15
x 16
x 48

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rynienka »

Czy TVP Info transmitowało konwencję Biedronia lub jej fragmenty?
Awatar użytkownika
rafik
VIP Expert
Posty: 1435
Rejestracja: 31 sty 2010, 13:10
x 177
x 111
Kontakt:

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rafik »

Transmisja konwencji była w bardzo dużym fragmencie na żywo. Nie było "pasków grozy", tylko normalne cytaty.
Dziękuję, że przeczytałeś/aś mój post :) Jeżeli chcesz, odpisz :)
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38179
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3644

Re: TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

O jaki przypadek

Wysłane z mojego G3311 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

https://twitter.com/hanna_lisowa/status ... 8072563712 No i wiemy kto zaczął pyskówkę pod TVP. 🙂 Zabrakło tylko środkowego palca.
tv_fan
Obserwator
Posty: 658
Rejestracja: 06 gru 2016, 20:08
x 42
x 139

TVP INFO (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tv_fan »

Jaok jest od wielu lat znany z prowokacji zarówno na marszach TV Trwam jak i na marszach feministek. Robienie sensacji z tego, że prowokował ludzi pod TVP jest więc po prostu śmieszne. Natomiast nie wiem dlaczego miałoby to usprawiedliwiać agresywne zachowanie wobec M. Ogórek? Bo taka obecnie obowiązuje narracja w szeregach zwolenników opozycji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne TVP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 9 gości