Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Też uważam, że jeśli Polsat nie chciałby kontynuować emisji telenowel to przenieśli by emisję na rano a nie do TV6. Choć nie wiadomo co wykombinuje Polsat.
Co do kanału Polsat Romans nie będę się wypowiadał na ten temat, kolejna maszynka do zarabiania pieniędzy.
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

"Słodka miłość" od marca powraca do TV Puls.
https://www.telenovela.pl/start/slodka- ... -w-tv-puls
pablo21
Junior
Posty: 1226
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 114
x 178

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

Czy toś pamięta? "Telenovela "moje serce bije dla Loli" leciała przed czy po "Słodkiej miłości"?
Jesli po tzn. że powinni mieć jeszcze prawa do "Moje serce bije dla Loli" Telemundo i może je powtórzą? :-)
Myslałem że to koniec emisji powtórkowych i po zakończeniu powtórki "Niewolnicy Wiktorii" poleci po 2 odc. "Zbuntowany Anioł" a tutaj niespodzianka. :-) Dobra wiadmość po przerwali tą telenovelę. Może i tak "Santa Diabla" powtórza i wreszcie w całości wyemitują? :-)
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

"Moje serce bije dla Loli" było emitowane przed "Słodką miłością".
pablo21
Junior
Posty: 1226
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 114
x 178

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

To pewnie już praw nie mają do niego? :-( A co jeszcze leciało po "Słodkiej miłości" w TV Puls? "Za głosem serca" i inne? Dobrze pamiętam? Może je powtórzą skoro niedawno TV Puls w playpuls.pl wrzucał odc. "Za głosem serca"? :-(
Wygląda na to że pasmo poranne telenovel w TV Puls ma dobre wyniki i im się opłaca powtarzać je o tej porze? To już nie mal stałe pasmo teraz od 6 do 8 rano :-)
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

"Za głosem serca" leciało razem z "Santa diablą". "Santę..." mogliby też wrzucić o tej 6.00. Z emisji "Słodkiej..." bardzo się cieszę!
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Naprawdę? Dają telenowele, która nie utrzymała się przy premierowej emisji.
Oglądałem do 10. odcinka potem skończyłem. Gdyby wyemitowali wersję 301. odcinkową to ta telenowela mogłaby być fajna, wersja TV Puls (120. odcinków) to dno. Najciekawszych wątków nie ma, wydaje mi się, że wycieli najlepsze wątki a dali najnudniejsze. Wątki strasznie niepoukładane.
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Pewnie producent uznał, że wersja eksportowa jest z najciekawszymi wątkami, ale osobiście uważam, że to bez sensu. To tak, jakby np. od nas chcieli kupić "Zakochani po uszy", ale my zrobimy wersję eksportową i ze 160 odcinków wyjdzie 50.
Teraz mi przyszła taka myśl, szkoda, że Puls nie pójdzie śladami TV4 i nie wznowi emisji telenowel na Pulsie 2 w godzinach 16:00 - 19:00. Jeśli prezes chciał zrobić kanał dla dzieci wystarczyło zrobić Puls Junior i całodobowo emitować animacje. Jakby skrócili Junior TV np. od 6:00 do 16:00... Chociaż z drugiej strony, pewnie nie ujrzelibyśmy nawet 50% serialu, po czym zostałby wyrzucony z ramówki.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Atahan pisze: 12 lut 2019, 10:15 Teraz mi przyszła taka myśl, szkoda, że Puls nie pójdzie śladami TV4 i nie wznowi emisji telenowel na Pulsie 2 w godzinach 16:00 - 19:00. Jeśli prezes chciał zrobić kanał dla dzieci wystarczyło zrobić Puls Junior i całodobowo emitować animacje. Jakby skrócili Junior TV np. od 6:00 do 16:00... Chociaż z drugiej strony, pewnie nie ujrzelibyśmy nawet 50% serialu, po czym zostałby wyrzucony z ramówki.
O czym ty marzysz? Na Pulsie2 utrzymał się tylko Zbuntowany anioł w paśmie 21.00 - 22.00. Po Zbuntowanym wrzucili Santa diablę, ale już w godzinach 23.00 - 00.00, a po tygodniu nawet przesunęli o 30 min później. Santa była tam emitowana w sumie chyba przez 3 tygodnie, po czym ją zdjęli i wsadzili paradokumenty. Tym bardziej nie dadzą na Puls2 telenowel w paśmie 16.00 - 19.00, skoro nawet między 23.00 a 00.30 prezesowi nie pasowało. Dla niego pasmem telenowel w najlepszym razie mogą być godz. 5.00 - 7.00 - cudem Moisesa i Zbuntowanego w paśmie 7-8 nie ruszył.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
pablo21
Junior
Posty: 1226
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 114
x 178

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

ZERO informacji w tym tygodni o zmianie kanału emisji telenoveli "Paulina" w TV4. Nawet dzisiaj podczas ostatniej emisji odc. w TV4 bo od Poniedziałku odc 23 już w TV6 o 17.15. Powinni dać jakiś pasek na dole ekranu lub reklamy promujące a tutaj żadnych informacji. :-(
Skąd widzowie mają wiedzieć o przenosinach emisji z TV4 do TV6? "Światło Twoich Oczu" końcówka do bani. Bez sensu to wszystko. Przynajmniej dokończyli emisję w TV4 do końca a "Paulina" przeskoczy z emisją do TV6.
Ann
Użytkownik
Posty: 239
Rejestracja: 13 lip 2011, 19:52
x 2

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ann »

Dzisiaj też nie dali żadnego info ze emisja przechodzi do TV6 ? No nie mów... liczyłam na jakiś pasek
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

"Królowa Południa" od 25 lutego o godzinie 19:30 w Tele5. Od marca stacja rozpocznie również emisję telenoweli "Pieska miłość" (godz. 15:00).
AnaBr
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: 15 lip 2016, 14:22
x 2

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AnaBr »

Wprawdzie to powtórki, ale mimo wszystko to dobra wiadomość dla fanów telenowel latino.
A tak dla przypomnienia , te telki byly już wcześniej emitowane na Tele5 czy tylko na Noveli one były ?
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Może skuszą się na premierę po którejś powtórce? Skoro dają powtórki telenowel o "normalnej" porze więc kto wie :)
TV4 dało dupy, że nie poinformowali o przeniesiu emisji "Pauliny". Pamiętam, że jak przenieśli emisję "Nieposkromionej miłości" z TV4 do TV6 to taki pasek się pojawił, a tu nic :(
Szkoda, że TV Puls zamiast "Zaklinaczki dusz" nie dał w paśmie jakiejś telenoweli :( Może "Zaklinaczka..." to dla nich premiera ale serial był już emitowany na wielu kanałach m.in. na konkurencyjnej TVN 7. Wydaje mi się, że jeśli Telewizja Puls dała by premierę to mogłby ona zabierać dobre wyniki oglądalności.
"Królowa Południa" była jakieś dwa miesiące temu emitowana na Tele 5, ale w rannych godzinach.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

AnaBr pisze: 15 lut 2019, 23:16
A tak dla przypomnienia , te telki byly już wcześniej emitowane na Tele5 czy tylko na Noveli one były ?
Na Tele5 Królowa Południa była kilka razy. Obie natomiast także były emitowane na Polonii1 - także kilka razy.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości