[TVP2] O mnie się nie martw

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[TVP2] O mnie się nie martw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

W TVP VOD dostępny jest już 1 odcinek nowej serii, w czołówce zdjęcia bohaterów, zgodnie z przewidywaniami niezły kicz.
Awatar użytkownika
kamol
VIP Expert
Posty: 2028
Rejestracja: 26 gru 2015, 17:25
x 417
x 579

[TVP2] O mnie się nie martw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamol »

W czołówce zdjęcia każdej postaci w białej koszulce (jakby na wf), słaba strasznie...
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVP2] O mnie się nie martw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Medyk24 pisze: 22 lut 2019, 21:02 W TVP VOD dostępny jest już 1 odcinek nowej serii, w czołówce zdjęcia bohaterów, zgodnie z przewidywaniami niezły kicz.
Aż mi przypominała pewną oprawę audiowizualną Jedynki i Dwójki wprowadzoną niemal siedem lat temu. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3402
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 405
x 704
Kontakt:

[TVP2] O mnie się nie martw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

kamol pisze: 22 lut 2019, 21:29 W czołówce zdjęcia każdej postaci w białej koszulce (jakby na wf), słaba strasznie...
[ Spoiler ]
Nie jestem fanem tego serialu, ale skutecznie zachęciłeś mnie do obejrzenia 1. odcinka i chyba oglądaliśmy zupełnie inne produkcje...
Przecież absolutnie wiadomo co się wydarzyło. Jest przypomnienie ostatnich scen Kulig, później widać Marcina w depresji. Dodając 1+1 wiadomo, ze Iga zginęła. Nie wszystko musi być jak w "Trudnych Sprawach" czy "Dlaczego ja?". Czasami pewne niedopowiedzenia są częścią historii.

Czołówka jak dla mnie spoko :) Białe stroje fajnie gaszą energetyczną grafikę ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3645

[TVP2] O mnie się nie martw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Bardzo słaba czołówka. Stara była jakaś, a ta to lata 90, w złym wydaniu, nie wiadomo z jakiej okazji. Wystarczyło puścić fragment piosenki i stare logo w lepszej jakości i by wystarczyło, a tu zepsuli totalnie. A logo to już szkoda gadać :lol:
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16077
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

[TVP2] O mnie się nie martw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Tak chciałem napisać, że to czołówka rodem sprzed 2 dekad? Wygląda kiczowato i naprawdę słabo.


Co do samego odcinka... No niestety nie był dobry. Wszystko prawie że niszczy KOSZMARNY wprost Marcin Kaszuba - scenarzystki poszły w najgorszą stronę jaką mogły - owszem wiadomo było, że walną w tym wątku dramatyzm, ale zrobienie z niego totalnego chama to już gruby błąd. Szczerze już w połowie epa miałem ochotę dać mu w twarz i dziwię się, że wszyscy pozwalają mu się rozstawiać po kątach :O No ale zobaczymy dalej, wiadomo było, że muszą to pokazać. Niestety zapowiedź 2 odcinka nie napawa optymizmem... Serio niech on wyjedzie w 3-4 epie i nie wraca jeśli tak durne pomysły na niego mają scenarzystki.

Plusy tego odcinka? Sylwia z Pawłem (jezu dawajta ich więcej, a nie 3-4 sceny w odcinku), Krzysiek z Martą na swoim poziomie, czyli stałe punkty "w dobrej formie".

Co do stażystów - na razie dwójka mnie rozwala - roztrzepana ruda i chłopak :D Ale niestety 1ep to w połowie wkurzający na maksa Marcin...

Słabe 3 za start tego sezonu i jeśli nic się nie zmieni przed kolejne 2-3 epy, to niech oni to kończą. Szkoda, bo wystarczyłoby wywalić głównego bohatera jak już główną uśmiercili i skupić się na innych bardzo dobrych postaciach...
Awatar użytkownika
atomówka96
VIP Expert
Posty: 1601
Rejestracja: 02 maja 2016, 9:45
x 474
x 114

[TVP2] O mnie się nie martw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: atomówka96 »

Jordi pisze: 25 lut 2019, 2:13 Słabe 3 za start tego sezonu i jeśli nic się nie zmieni przed kolejne 2-3 epy, to niech oni to kończą. Szkoda, bo wystarczyłoby wywalić głównego bohatera jak już główną uśmiercili i skupić się na innych bardzo dobrych postaciach...
Marzenie ściętej głowy, może w następnym sezonie (o ile jeśli będzie).
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3645

[TVP2] O mnie się nie martw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Po 2 odcinkach poziom niestety słaby, namieszane wątków bez sensu, tak, że szok. Liczyłem, że śmierć Igi otworzy możliwości do ratowania fabuły, ale raczej to nie nastąpi. Wg mnie jest za dużo głównych bohaterów na stałe w obsadzie i piszą im wszystkim prawie wątki.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16077
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

[TVP2] O mnie się nie martw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Wątki to nic przy Kaszubie, który 2 ep z rzędu jest nie do zniesienia.

Szkoda, bo np wątek Wojtka i jego byłej był okej, w końcu pojawiła się Grażka, a wątek Sylwii i Pawła z terapią to niegłupi pomysł - może nie jest to wątek komediowy, ale ma chociaż sens, a nie załamany od 2 lat Marcin, który ma gdzieś wszystko totalnie... No i stażyści już słabsi w tym odcinku. Serial spokojnie obyłby się bez nich.

Odcinek znowu słaby, ALE ostatnia scena i zapowiedź daje nadzieję, że jeszcze może uda się wyjść z twarzą. Podobało mi się, że
[ Spoiler ]

A Marcin jak dalej ma załamanie mieć, to niech po prostu się powiesi, bo ja po dwóch epach mam ochotę rzucić kapciem w tv, jak go widzę...
Awatar użytkownika
kamol
VIP Expert
Posty: 2028
Rejestracja: 26 gru 2015, 17:25
x 417
x 579

[TVP2] O mnie się nie martw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamol »

Cały czas jestem zdania, że śmierć głównej bohaterki serialu, który miał być komediowy, lekki i do odmóżdżenia się po tygodniu to przegięcie...

Nie mogła wyjechać z Marcinem i dziewczynkami/sama/zostać zastąpiona przez Justynę Schneider?
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
Posty: 1104
Rejestracja: 31 mar 2016, 5:22
x 29
x 49

[TVP2] O mnie się nie martw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycja »

Serial w tym sezonie przeistacza sie w eksperymentalny twor, nie wiem jako moga na prosta wyprowadzic zycie bohaterow dla ktorych Iga byla bliska i jeszcze utrzymac komediowy charakter.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16077
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

[TVP2] O mnie się nie martw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

3ep już zaczął przypominać nieco dawne OMSNM. Mało Marcina, a i w końcu chyba coś zrozumiał na szczęście.

Fajni Krzysiek z Martą, powrót Iwonki, całkiem ciekawa sprawa Pawła i stażystki. Hela, która wyrasta na megamądrą dziewczynę. Tylko bez sensu te zgrzyty u Pawła i Sylwii.

Ogólnie ep przeciętny z paroma przebłyskami i tak póki co ewidentnie najlepszy z tego cieniutkiego jak do tej pory sezonu.
Patryk M

[TVP2] O mnie się nie martw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patryk M »

Tylko 1,35 mln widzów serialu.

Obrazek

Obrazek

https://[link zakazany]/m/artykul/o ... ata-widzow

Niecałe 6% w 16-49 też nie daje powodu do dumy. Chyba pora to kończyć.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3645

Re: [TVP2] O mnie się nie martw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Bez dwóch zdań zajechali serial pod każdym względem i koniec to powinna być formalność. Choć tak słabych wyników się nie spodziewałem.

Wysłane z mojego G3311 przy użyciu Tapatalka

darotv
Obserwator
Posty: 596
Rejestracja: 13 wrz 2017, 9:10
x 3
x 171
Kontakt:

[TVP2] O mnie się nie martw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: darotv »

Ja bym widział ten serial w poniedziałkowy wieczór po MjM. Może to by mu trochę pomogło, chociaż pytanie czy da się go jeszcze uratować. Z drugiej strony chyba nie należy się spodziewać jakichś nowych bardziej komediowych aniżeli poważnych i historycznych seriali, które zdołałyby zgarnąć jakaś sensowną widownię...
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Tomasz_B i 18 gości