[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6095
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 507
x 1577

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Status Marioli jest gorszy niż Benjamina, który przyjechał na plan 3 edycji gwiazdorskiej właściwie na doczepkę. Andrew powinien jeśli już dobrać Pana Dobę do typowania, bo tak to mieliśmy popis kompletnej niesamodzielności. Ja cały czas nie mogę dwóch rzeczy przeboleć- po jakiego grzyba jest aż 14 gwiazd i dlaczego KR zamiast prowadzić ten program to uczestników wręcz coachuje? Zadanie ze sprayem było najgorszą tego typu wizytówką.

Zgadzam się, że Wiktor się pozytywnie wyróżnia @wiatriwoda
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Wiktora uwielbiam i mam nadzieję, że daleko zajdzie. Marzę o jego sojuszu z Sadowską. W ogóle w tym odcinku o sojuszach kompletnie nie było mowy, co dla mnie zarówno na plus jak i na minus. Oby dali w przyszłym odcinku jakieś ich zalążki.
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3627

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Oby tylko Koterski nie zachowywał się jak 5 latek na imprezie, bo czuje, że on mnie może wnerwiać.
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
Posty: 1098
Rejestracja: 31 mar 2016, 5:22
x 29
x 49

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycja »

Pisalam na czacie ze przewiduje sojusz Damian - Angelika ona chyba byla z nim na Studniowce co oczywiscie moze tez nic nie znaczyc.
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Koterski stoi za Mariolką w rzędzie najbardziej irytujących uczestników, oby się ogarnął i przestał pajacować.
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Buarzej
Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: 25 sty 2018, 16:49
x 983
x 3

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Buarzej »

Nie wiem, czy ktoś to zauważył, ale tym razem przy eliminacji nie było wreszcie spoilera w formie "za chwilę Kuba Wojewódzki", napis wleciał tuż po czerwonym ekranie :P
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3627

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

A i Mrozik był na czacie na YT i nie odpadł :) A miałem takie obawy...
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
Posty: 1098
Rejestracja: 31 mar 2016, 5:22
x 29
x 49

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycja »

Misiek wszystko nagrywa albo foci, chyba juz moda na notatniki minela, chyba ze jest tez za wczesnie.
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Opis 2 odcinka ze strony TVN:
[ Spoiler ]
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
jastrzab100
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 16 maja 2016, 12:01
x 1
x 4

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jastrzab100 »

Podobał mi się dzisiejszy odcinek. Czekałam na niego z niecierpliwością. Bardzo dobry skład. Miałam ochotę wyłączyć telewizor,tylko jak Edyta zaczęła swoją terapię. Za dużo jak dla mnie.
Zaskoczyło mnie to, że Czubówna wydaje się jakaś mało sympatyczna. Mimo to chętnie bym ją zobaczyła w finale.
Sadowska to dla mnie agent tak oczywisty jak Hubert w pierwszej edycji. Mam nadzieję, że tym razem jednak okaże się nim ktoś mniej przewidywalny, najchętniej Doba :-) A Sadowska ze swoją inteligencją i sprytem mogłaby to wygrać.
A może będzie hiper przewrotnie i agentem okażą się Gołoty :-) Agent w dwóch osobach, to byłoby coś.
Mint
Użytkownik
Posty: 157
Rejestracja: 10 mar 2018, 20:32
x 40
x 46

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mint »

sebastiannn pisze: 27 lut 2019, 22:29 Serio odpada Kasia?
[ Spoiler ]
[ Spoiler ]
R_321
Obserwator
Posty: 690
Rejestracja: 20 mar 2016, 13:59
x 15
x 164

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: R_321 »

Nie sądzę , by Agentem był Andrzej , który jest pod ciągłą kontrolą swojej żony . Prędzej ona chociaż nie sądzę . W ogóle jeśli Gołotowie chcą coś ugrać w tym programie to w zadaniach muszą działać osobno , żeby mieć większą kontrolę nad pozostałymi uczestnikami . Po pierwszym odcinku na agenturę wysuwa się Maria i Krystyna , a przewodnikiem grupy został Wiktor , który mam nadzieję zajdzie daleko albo okaże się agentem , bo ten chłopak wie o co chodzi w tej grze , a i jego kandydatura na Agenta byłaby nieoczywista i całkiem sporym zaskoczeniem ;-)
lost47
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 09 mar 2016, 10:57
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lost47 »

Wiktorowi również kibicuję bo chyba najbardziej profesjonalnie wszedł do gry ze wszystkich uczestników. Dziwna natomiast była dla mnie akcja Krystyny, że nikt nie zorientował się, że ona miała tą kartkę w toalecie. W związku z tym jakoś odrzucam ją na ten moment jako Agenta bo wydaje mi się, że jeszcze za wcześnie aby pokazali tak otwarcie sabotowanie zadania przez Agenta. Skakanie ze skarpy jak dla mnie Gołotowie dziwnie to obstawili. Szukanie słów w zasadzie zadanie stworzone dla Agenta. W tym ogólnym chaosie mógł zrobić wszystko. Jedynie Wiktor chciał wprowadzić jakieś zasady. Jeśli to on okaże się Agentem to będzie mistrzostwo. Jak dla mnie Agent jeszcze jest w ukryciu i albo sabotuje bardzo delikatnie albo wręcz działa dla grypy chcąc zdobyć zaufanie. Muszę zobaczyć sobie jeszcze raz dokładnie ten odcinek czy było pokazane kto pierwszy przy zadaniu ze słowami zaczął zabierać te karteczki z podłogi.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3668
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 285
x 866

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Jesli faktycznie
[ Spoiler ]
Póki co nie ma takiego typu, ciężko -troche chaosu było są osoby które z wiadomych powodów są wyeliminowane na wstęppie, ale reszta to niewiadoma. Sadowskiej chyba jednak nie podejrzewam-raczej obsatwiam ja na finałową 3 nie na Agenta
Bardzo pozytywanie odbieram Mrozika, lubię takich zawodników-i trzymam kciuki za niego.
Co do uczestnictwa Gołotów-podpisuję sie pod wszystkim co tu zostało napisane-dla mnie to wieksze naciaganie niz udział Divy ;)
lost47
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 09 mar 2016, 10:57
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lost47 »

Fakt udział Gołotów jest mega niesprawiedliwy wobec innych uczestników.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości