[TVN] Agent-Gwiazdy

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Buarzej
Użytkownik
x 754
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Buarzej » 27 lut 2019, 23:12

Nie wiem, czy ktoś to zauważył, ale tym razem przy eliminacji nie było wreszcie spoilera w formie "za chwilę Kuba Wojewódzki", napis wleciał tuż po czerwonym ekranie :P
0 x
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 59
x 1733

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda » 27 lut 2019, 23:14

A i Mrozik był na czacie na YT i nie odpadł :) A miałem takie obawy...
0 x
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
x 30
x 19

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Tradycja » 27 lut 2019, 23:25

Misiek wszystko nagrywa albo foci, chyba juz moda na notatniki minela, chyba ze jest tez za wczesnie.
0 x
Asjata
Poster
x 93
x 271

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Asjata » 27 lut 2019, 23:29

Opis 2 odcinka ze strony TVN:
[ Spoiler ]
0 x
LOVE ISLAND FAVES: MARIETTA | FRANCISZEK
BIG BROTHER FAVES: MALWINA | ANNA | MARTYNA
DWTS FAVES: DAMIAN
jastrzab100
Użytkownik
x 1
x 4

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: jastrzab100 » 27 lut 2019, 23:36

Podobał mi się dzisiejszy odcinek. Czekałam na niego z niecierpliwością. Bardzo dobry skład. Miałam ochotę wyłączyć telewizor,tylko jak Edyta zaczęła swoją terapię. Za dużo jak dla mnie.
Zaskoczyło mnie to, że Czubówna wydaje się jakaś mało sympatyczna. Mimo to chętnie bym ją zobaczyła w finale.
Sadowska to dla mnie agent tak oczywisty jak Hubert w pierwszej edycji. Mam nadzieję, że tym razem jednak okaże się nim ktoś mniej przewidywalny, najchętniej Doba :-) A Sadowska ze swoją inteligencją i sprytem mogłaby to wygrać.
A może będzie hiper przewrotnie i agentem okażą się Gołoty :-) Agent w dwóch osobach, to byłoby coś.
0 x
Mint
Użytkownik
x 43
x 36

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Mint » 27 lut 2019, 23:39

sebastiannn pisze:
27 lut 2019, 22:29
Serio odpada Kasia?
[ Spoiler ]
[ Spoiler ]
0 x
R_321
Obserwator
x 3
x 32

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: R_321 » 28 lut 2019, 1:59

Nie sądzę , by Agentem był Andrzej , który jest pod ciągłą kontrolą swojej żony . Prędzej ona chociaż nie sądzę . W ogóle jeśli Gołotowie chcą coś ugrać w tym programie to w zadaniach muszą działać osobno , żeby mieć większą kontrolę nad pozostałymi uczestnikami . Po pierwszym odcinku na agenturę wysuwa się Maria i Krystyna , a przewodnikiem grupy został Wiktor , który mam nadzieję zajdzie daleko albo okaże się agentem , bo ten chłopak wie o co chodzi w tej grze , a i jego kandydatura na Agenta byłaby nieoczywista i całkiem sporym zaskoczeniem ;-)
0 x
lost47
Użytkownik
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: lost47 » 28 lut 2019, 9:18

Wiktorowi również kibicuję bo chyba najbardziej profesjonalnie wszedł do gry ze wszystkich uczestników. Dziwna natomiast była dla mnie akcja Krystyny, że nikt nie zorientował się, że ona miała tą kartkę w toalecie. W związku z tym jakoś odrzucam ją na ten moment jako Agenta bo wydaje mi się, że jeszcze za wcześnie aby pokazali tak otwarcie sabotowanie zadania przez Agenta. Skakanie ze skarpy jak dla mnie Gołotowie dziwnie to obstawili. Szukanie słów w zasadzie zadanie stworzone dla Agenta. W tym ogólnym chaosie mógł zrobić wszystko. Jedynie Wiktor chciał wprowadzić jakieś zasady. Jeśli to on okaże się Agentem to będzie mistrzostwo. Jak dla mnie Agent jeszcze jest w ukryciu i albo sabotuje bardzo delikatnie albo wręcz działa dla grypy chcąc zdobyć zaufanie. Muszę zobaczyć sobie jeszcze raz dokładnie ten odcinek czy było pokazane kto pierwszy przy zadaniu ze słowami zaczął zabierać te karteczki z podłogi.
0 x
annawoj1104
Activist
x 168
x 569

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: annawoj1104 » 28 lut 2019, 9:57

Jesli faktycznie
[ Spoiler ]
Póki co nie ma takiego typu, ciężko -troche chaosu było są osoby które z wiadomych powodów są wyeliminowane na wstęppie, ale reszta to niewiadoma. Sadowskiej chyba jednak nie podejrzewam-raczej obsatwiam ja na finałową 3 nie na Agenta
Bardzo pozytywanie odbieram Mrozika, lubię takich zawodników-i trzymam kciuki za niego.
Co do uczestnictwa Gołotów-podpisuję sie pod wszystkim co tu zostało napisane-dla mnie to wieksze naciaganie niz udział Divy ;)
0 x
lost47
Użytkownik
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: lost47 » 28 lut 2019, 10:11

Fakt udział Gołotów jest mega niesprawiedliwy wobec innych uczestników.
0 x
Jordi
VIP Expert
x 1239
x 1427

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Jordi » 28 lut 2019, 10:12

Mnie ten 1ep oglądało się dobrze, ale chyba tylko dlatego, że nie miałem kompletnie żadnych oczekiwań i bardziej miałem "polewkę" z dram Edzi, czy nieogaru Gołoty, niż z tego kto tam kręci i jest Agentem :lol:

Największe zaskoczenie to Krystyna - widać, że od początku będzie mieszać, żeby zajść jak najdalej, a może i wygrać. Mrozika nie znam, ale faktycznie jedyny próbował łączyć grupę. Jak wyszło to widzieliśmy :P

Po zapowiedzi wiem, że najwięcej wkurzenia będzie z sobą niosła Mariola. Mam nadzieję, że szybko rozłączą ją z Andrzejem w którymś zadaniu, bo to wygląda żenująco - jak mamusia prowadząca 3-letnie dziecko do żłobka O.o Serio przy niej Edzia to super uczestniczka :o

Ciężko wyrokować po tym odcinku kto jest agentem, ale na razie jakoś tak Marysia mi pasuje, niemniej nie jestem nawet 50% pewien, więc nie obstawiam póki co.

Technicznie nadal jest to najsłabiej robiony program rozrywkowy na TVN. Niby jest w miarę, niby jest dynamicznie, ale jest sporo chaosu, czołówka za mocno zzieleniała, oni tam jak kosmici wyglądają. Niemniej i tak to najlepsza produkcja JV w tym kraju obok Milionerów. Programy dla Polsatu do pięt nie dorastają :)

A Kinia jak zwykle pojechała na wakacje myląc "Pamiętniki z wakacji" z ciekawym reality-szoł :P
0 x
annawoj1104
Activist
x 168
x 569

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: annawoj1104 » 28 lut 2019, 10:20

Nie wiem czemu mam takie przeczucie -nie daje w spoiler-bo to moje przypuszczenie ze Głotowie odpadna nawet w jednym odcinku -bo chyba mozemy sie spodziewać odcinka z podwójną eliminacją.

W poprzedniej edycji jakoś 3 lub 4 odcinek byłam już za agentura Ilony tak na 99%-choć byłam mocno zakrzyczana min na FB jak to napisałam, dostałam kilka odpowiedzi ze przecież na bank to Ciachorowski lub ktoś tam jeszcze ,jednak trzymałam sie do końca swojego.
W 2 edycji zaś nie chciałam do końca wierzyc że to Odeta, no taka nijaka mi sie wydawała, i obstawiałam niemal wszystkich nawet w pewnym momencie Włodarczyka czy Kędziora-tylko nie Odete :lol:
0 x
martusia90
Użytkownik
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: martusia90 » 28 lut 2019, 11:42

Moim zdaniem Maria nie jest Agentem. Zachowuje się bardziej jak Majka w poprzedniej edycji. Ja na agenta obstawiam Kordasa. Dałaby radę, i jest swój chłop z TVN. Mrozik również na duzy plus :)
0 x
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 59
x 1733

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda » 28 lut 2019, 11:45

W 1 ankiecie po ogłoszeniu głosowałem na Krysię i myślę, że to też było by fajne jakby taka postać została agentem, choć było by jej czasem trudniej, niż tym młodszym uczestnikom. Ale po 1 odcinku widać, że możliwości miała by :)
1 x
Sashenka
Obserwator
x 102
x 4

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Sashenka » 28 lut 2019, 13:18

Cześć! Dawno mnie tu nie było. :-)

Kiedy zobaczyłam listę uczestników, intuicja powiedziała mi, że agentem jest Viola, a Marysia zajdzie daleko. :-) Intuicja może jednak czasami zawieść, więc zobaczymy, co będzie.

Co do odcinka – mam podobne odczucia, jeśli chodzi o pp. Gołotów. Żenada. A gdy usłyszałam, jaki to Andrzej jest wrażliwy, to niemal się oplułam. Od razu mi się przypomniało, jak ten wrażliwiec spytał dziennikarza, czy – cytuję – chce w ryj. Edytę pozostawię bez komentarza…

Nie spodziewałam się też, że Czubówna skoczy! W ogóle to dziwne to zachowanie z kopertą. Co do kamery w toalecie – mogło to na potrzeby programu zostać dograne później i zmontowane. Przynajmniej mam taką nadzieję, bo kamerzysta wchodzący z uczestnikiem do kibelka to byłoby nie tylko dziwne, ale nawet niesmaczne. Bo przecież Krystyna wyraźnie powiedziała, że coś jej zaszkodziło, a nie, że idzie się przeczesać.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”