[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Mnie ten 1ep oglądało się dobrze, ale chyba tylko dlatego, że nie miałem kompletnie żadnych oczekiwań i bardziej miałem "polewkę" z dram Edzi, czy nieogaru Gołoty, niż z tego kto tam kręci i jest Agentem :lol:

Największe zaskoczenie to Krystyna - widać, że od początku będzie mieszać, żeby zajść jak najdalej, a może i wygrać. Mrozika nie znam, ale faktycznie jedyny próbował łączyć grupę. Jak wyszło to widzieliśmy :P

Po zapowiedzi wiem, że najwięcej wkurzenia będzie z sobą niosła Mariola. Mam nadzieję, że szybko rozłączą ją z Andrzejem w którymś zadaniu, bo to wygląda żenująco - jak mamusia prowadząca 3-letnie dziecko do żłobka O.o Serio przy niej Edzia to super uczestniczka :o

Ciężko wyrokować po tym odcinku kto jest agentem, ale na razie jakoś tak Marysia mi pasuje, niemniej nie jestem nawet 50% pewien, więc nie obstawiam póki co.

Technicznie nadal jest to najsłabiej robiony program rozrywkowy na TVN. Niby jest w miarę, niby jest dynamicznie, ale jest sporo chaosu, czołówka za mocno zzieleniała, oni tam jak kosmici wyglądają. Niemniej i tak to najlepsza produkcja JV w tym kraju obok Milionerów. Programy dla Polsatu do pięt nie dorastają :)

A Kinia jak zwykle pojechała na wakacje myląc "Pamiętniki z wakacji" z ciekawym reality-szoł :P
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3668
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 285
x 866

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Nie wiem czemu mam takie przeczucie -nie daje w spoiler-bo to moje przypuszczenie ze Głotowie odpadna nawet w jednym odcinku -bo chyba mozemy sie spodziewać odcinka z podwójną eliminacją.

W poprzedniej edycji jakoś 3 lub 4 odcinek byłam już za agentura Ilony tak na 99%-choć byłam mocno zakrzyczana min na FB jak to napisałam, dostałam kilka odpowiedzi ze przecież na bank to Ciachorowski lub ktoś tam jeszcze ,jednak trzymałam sie do końca swojego.
W 2 edycji zaś nie chciałam do końca wierzyc że to Odeta, no taka nijaka mi sie wydawała, i obstawiałam niemal wszystkich nawet w pewnym momencie Włodarczyka czy Kędziora-tylko nie Odete :lol:
martusia90
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 26 mar 2017, 14:20
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: martusia90 »

Moim zdaniem Maria nie jest Agentem. Zachowuje się bardziej jak Majka w poprzedniej edycji. Ja na agenta obstawiam Kordasa. Dałaby radę, i jest swój chłop z TVN. Mrozik również na duzy plus :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38069
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

W 1 ankiecie po ogłoszeniu głosowałem na Krysię i myślę, że to też było by fajne jakby taka postać została agentem, choć było by jej czasem trudniej, niż tym młodszym uczestnikom. Ale po 1 odcinku widać, że możliwości miała by :)
Sashenka
Obserwator
Posty: 357
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:48
x 246
x 17

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sashenka »

Cześć! Dawno mnie tu nie było. :-)

Kiedy zobaczyłam listę uczestników, intuicja powiedziała mi, że agentem jest Viola, a Marysia zajdzie daleko. :-) Intuicja może jednak czasami zawieść, więc zobaczymy, co będzie.

Co do odcinka – mam podobne odczucia, jeśli chodzi o pp. Gołotów. Żenada. A gdy usłyszałam, jaki to Andrzej jest wrażliwy, to niemal się oplułam. Od razu mi się przypomniało, jak ten wrażliwiec spytał dziennikarza, czy – cytuję – chce w ryj. Edytę pozostawię bez komentarza…

Nie spodziewałam się też, że Czubówna skoczy! W ogóle to dziwne to zachowanie z kopertą. Co do kamery w toalecie – mogło to na potrzeby programu zostać dograne później i zmontowane. Przynajmniej mam taką nadzieję, bo kamerzysta wchodzący z uczestnikiem do kibelka to byłoby nie tylko dziwne, ale nawet niesmaczne. Bo przecież Krystyna wyraźnie powiedziała, że coś jej zaszkodziło, a nie, że idzie się przeczesać.
gawcia
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 15 mar 2017, 11:03

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gawcia »

Ciekawy odcinek ale jednak brakuje napięcia które towarzyszyło agentom z Marcinem w roli prowadzącego. Wg mnie agentem na pewno nie jest Krysia - jeszcze się nie zdążyło żeby w pierwszym odcinku tak jawnie wystawili nam odpowiedź. Edyta odpada - za dużo dramatów ;) Misiek Koterski jak dla mnie też nie bo zbyt pajacuje. Dodatkowo gdyby był agentem to by nie pokazali że kartki z wyrazami zabrał - zostawili by takie wow na finał ;) Przeczucie mówi mi że to któryś z tych młodych facetów co muszę sobie wygooglować kim oni są. Marysia się nadaje na agenta ale byłaby zbyt oczywista jak Hubert. Z babek najbardziej pasuje na razie Viola K. Trzeba podążać za kasą... Sprawdzić która grupa wzięła jokery zamiast kasy ze skrzynki. Przy skoku agent pewnie dostał cynk jak Gołotowie obstawili więc potrzebował chwili na odebranie informacji. Na zadaniu z wykreśleniem był taki chaos że w sumie ciężko będzie szczegóły wyłapać na powtórkach.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Jordi pisze: 28 lut 2019, 10:12 Mnie ten 1ep oglądało się dobrze, ale chyba tylko dlatego, że nie miałem kompletnie żadnych oczekiwań i bardziej miałem "polewkę" z dram Edzi, czy nieogaru Gołoty, niż z tego kto tam kręci i jest Agentem :lol:
[...]
A Kinia jak zwykle pojechała na wakacje myląc "Pamiętniki z wakacji" z ciekawym reality-szoł :P
Bardziej wczorajszy odcinek oglądało się jak kolonie dla dorosłych, jak to swego czasu nazwała "Agentka" z drugiej edycji w 2017 - Odeta Moro. ;)

Przyznam szczerze, że wielkim fanem "Azji/Ameryki Express" także nie jestem, programowi moim zdaniem sporo brakuje do ideału, ale tam przynamniej czuć, że to jest prawdziwe reality-show z akcją, połączone z walką i rywalizacją, a nie relacja z "ekscytujących" wakacji celebrytów z podchodami co jakiś czas. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Weter93
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 16 kwie 2017, 15:46
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Weter93 »

Muszę stwierdzić, że nowy sezon zapowiada się interesująco, chociaż obsada moim zdaniem znacznie gorsza od zeszłorocznej edycji.
Edyta Górniak nie irytuje mnie tak bardzo jak myślałem. Muszę nawet stwierdzić, że jest całkiem całkiem.
Małżeństwo Gołotów - nie kupuję tego. Pani Gołota jest tak upierdliwa, że aż ciężko na nią patrzeć. Rozumiem, że ten program w pewnym sensie ma ją wypromować, ale ludzie - miejmy litość. Znacznie lepiej oglądałoby się Pana Gołotę samego, tym bardziej że Andrzej to całkiem sympatyczny gość i mógłby być taką maskotką tego programu. W tym momencie jednak nie widzę większego sensu bycia razem tego małżeństwa w tym programie (chyba, że będzie jakiś wielki twist i któreś z nich okaże się być molem tego sezonu), a zapowiedź drugiego epizodu już zdradza, że Mariolka będzie dyrygować mężem.
Co do samych zadań - ciekawe, w szczególności to trzecie. Agent się mógł tutaj wykazać. Byłbym bardzo miło zaskoczony, gdyby Agentem okazał się być np. Aleksander Doba. Póki co nie ma jednak co typować ze 100% pewnością, może drugi odcinek pokaże coś więcej.

Na chwilę obecną moim typem na agenta jest: Wiktor lub Viola. Liderkę głosowania - Sadowską, póki co odrzucam. Zbyt bardzo rzuca się w oczy.
waldemarsson
Użytkownik
Posty: 97
Rejestracja: 17 lut 2017, 15:37
x 7

Re: [TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: waldemarsson »

Właśnie obejrzałem odcinek i mam trochę mieszane uczucia póki co. Strasznie słabe było to wejście z kamerą do toalety za panią Czubówną, wręcz obrażające inteligencję widza. Żadnego uczestnika to nie zdziwiło? Przez takie rzeczy ten program wygląda na reżyserowany...
Zadania natomiast bardzo na plus. Fajnie, że już bylo zadanie na wysokościach, zresztą podobne do tego z 1.edycji, chyba też z pierwszego odcinka, i oby jeszcze trochę ich było jak wtedy.
Dramę E.Górniak dało się obejrzeć. Trochę dziwne za to było te wyznanie Katarzyny, że skoczyła, bo dzięki temu znajdzie miłość i założy rodzinę...
No i bardzo ciekawa zapowiedź kolejnego odcinka.
gruzożer
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 15 mar 2017, 13:55
x 3

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gruzożer »

lost47 pisze: 28 lut 2019, 10:11 Fakt udział Gołotów jest mega niesprawiedliwy wobec innych uczestników.
Byłby gdyby ten program był na poważnie

A przecież jest oczywiste że mamy do czynienia z programem reżyserowanym gdzie uczestnicy odgrywają swoje role wg scenariusza.Jak jest napisane w scenariuszu że pani Czubówna wchodzi do toalety to wchodzi a za nią kamerzysta.

Jak zwykle największe gwiazdy zaczną odpadać w polowie programu-głowę dam że Górniak, Sadowska, Czubówna, Koterski nie odpadną w pierwszych pięciu odcinkach.

A gdyby tu była normalna , uczciwa rywalizacja to dlaczego nie?


Bardzo lubię ten program, oglądam wszystkie edycje ale autentycznie rozczulają mnie ludzie którzy myślą że te gwiazdorskie edycje są na poważnie.
lost47
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 09 mar 2016, 10:57
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lost47 »

gruzożer pisze: 01 mar 2019, 9:20
lost47 pisze: 28 lut 2019, 10:11 Fakt udział Gołotów jest mega niesprawiedliwy wobec innych uczestników.
Byłby gdyby ten program był na poważnie

A przecież jest oczywiste że mamy do czynienia z programem reżyserowanym gdzie uczestnicy odgrywają swoje role wg scenariusza.Jak jest napisane w scenariuszu że pani Czubówna wchodzi do toalety to wchodzi a za nią kamerzysta.

Jak zwykle największe gwiazdy zaczną odpadać w polowie programu-głowę dam że Górniak, Sadowska, Czubówna, Koterski nie odpadną w pierwszych pięciu odcinkach.

A gdyby tu była normalna , uczciwa rywalizacja to dlaczego nie?


Bardzo lubię ten program, oglądam wszystkie edycje ale autentycznie rozczulają mnie ludzie którzy myślą że te gwiazdorskie edycje są na poważnie.
Wiadomo, że gwiazdorskie edycje są w dużej mierze pod scenariusz. Prawdziwy Agent był za czasów Mellera jak brali udział zwykli uczestnicy. Teraz po tym jak bardzo popularny jest dany uczestnik można się domyślić do jakiego etapu dotrze albo, że jest Agentem. Przecież wiadomo, że jak w poprzedniej edycji byli Peja, Maja albo Ilona, która może przyciągnąć widownie z Rancza to nie polecą w pierwszych odcinkach. Z Gołotami chodzi mi raczej o sam fakt, że dali parę. Prędzej do Ameryka Express by się nadawali gdzie każdy ma swojego towarzysza. W tym wypadku każdy z pozostałych uczestników Agenta mógłby chcieć zabrać swoją drugą połowę. Z resztą chyba nawet coś podobnego powiedział Koterski w 1 odcinku.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

waldemarsson pisze: 28 lut 2019, 22:45Trochę dziwne za to było te wyznanie Katarzyny, że skoczyła, bo dzięki temu znajdzie miłość i założy rodzinę...
Ona już w Żonach Hollywood była z lekka "zdesperowana" na punkcie znalezienia faceta i założenia rodziny. No ma już blisko 46 lat, więc nawet nie ma się co dziwić.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

gruzożer pisze: 01 mar 2019, 9:20
Byłby gdyby ten program był na poważnie

A przecież jest oczywiste że mamy do czynienia z programem reżyserowanym gdzie uczestnicy odgrywają swoje role wg scenariusza.Jak jest napisane w scenariuszu że pani Czubówna wchodzi do toalety to wchodzi a za nią kamerzysta.
Reżyseria to coś naturalnego jeśli chodzi o takie programy, natomiast podejrzenia o ustawionym scenariuszu są na razie bezpodstawne.
Pozdrawiam, Trzeciak
gruzożer
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 15 mar 2017, 13:55
x 3

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gruzożer »

Acha czyli np Edyta Górniak mogła odpaść w pierwszym odcinku haha.

Przeraża mnie naiwność niektórych.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

[ Spoiler ]
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości