[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
RXRi2
Użytkownik
Posty: 216
Rejestracja: 26 lut 2016, 2:53
x 67

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RXRi2 »

Dlaczego Edyta czekała z oświadczeniem do trzeciej wyczytanej osoby? Co by było gdyby czerwony ekran pojawił się wcześniej? :-\
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1879

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Na szczęści pewnie jest jakaś osoba, która czuwa aby formuła była zgodna z oryginałem i pod tym względem nie mogą zrobić za dużo machlojek. Tak czy inaczej tym zagraniem format dobił lekko dna i wcale nie będzie mi żal gdyby miał się zakończyć na tym sezonie.
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
Posty: 1104
Rejestracja: 31 mar 2016, 5:22
x 29
x 49

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycja »

Spora czesc widowni jednak chce tropic agenta, ciagle pokladajac nadzieje ze mozna ogladac ten program nie jako relacja z cudzej zabawy ;) tylko tez forma zagadek dla nas, dla widza.
Czlowiek pochloniety siedzi, stara sie kodowac kazdy szczegol, byc moze przydatny a na koniec swietnego odcinka dostaje pstryczka w nos.Tak sie poczulam.
balarion
Junior
Posty: 835
Rejestracja: 19 kwie 2017, 11:03
x 419
x 527

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: balarion »

uwazajcie na kase

Nazwisko Marysi. Wszystko jasne juz
Awatar użytkownika
spillerix
Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 16 sty 2018, 23:35
x 24
x 16

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: spillerix »

Co masz na myśli?
RXRi2
Użytkownik
Posty: 216
Rejestracja: 26 lut 2016, 2:53
x 67

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RXRi2 »

SadowsKASAdowsKASAdowska
balarion
Junior
Posty: 835
Rejestracja: 19 kwie 2017, 11:03
x 419
x 527

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: balarion »

to haslo Kini. 2 razy juz mowila "uwazajcie na kase". Marysia ma w nazwisku te literki, to jest na 100% podpowiedz. Brawo JV, ze to pierwsza edycja z podpowiedzia, choc prosta.
Awatar użytkownika
spillerix
Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 16 sty 2018, 23:35
x 24
x 16

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: spillerix »

Nie sądzę, aby wywalili się z tak jasną podpowiedzią już na samym początku
Weter93
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 16 kwie 2017, 15:46
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Weter93 »

Jeżeli faktycznie "Uważajcie na kasę" - gdzie KASA oznacza SADOWSKA, to rozwiązanie całej zagadki kto jest Agentem to będzie to słabe - i to bardzo.

Poza tym - Sadowska jest zbyt eksponowana w tej edycji - Viola i Koterski wprost mówili, że jej nie wierzą. Jeżeli JV daje aż takie sygnały, to albo nie przemyśleli montażu, albo kładą lachę na produkcję. Ja będę jednak dobrej myśli i sądzę, że to hasło będzie prowadziło do czegoś innego,

Co do drugiego odcinka - zadaniowo moim zdaniem ta edycja wymiata poprzednie sezony. Wydaje mi się, że same zadania wypadają bardziej naturalnie i lepiej się je ogląda.

Nie będę się rozpisywał dokładnie, - po tym odcinku najbardziej na Agenta pasuje Viola i w dalszym ciągu Wiktor. Dobrze, że "odpadł" ten kto "odpadł", chociaż bardziej nienaturalnie nie dało się tego zrobić.

Szkoda Czubówny, chyba że to dobra gra :)

p.s
Swoją drogą marzy mi się, żeby podpowiedzi odnośnie Agenta były u nas realizowane jak w zagranicznych edycjach - gdzie są dodawane w post produkcji, albo celowo ułożone już w trakcie kręcenia - jak choćby akcja z koszulką w 1 sezonie UK, gdzie tamtejszy Agent założył koszulkę, która odnosiła się do Williama III, który umarł na powikłania w skutek upadku z konia, który potknął się, o uwaga - krecią norę.
W tej samej edycji o ile mnie pamięć nie myli butelki z wodą były oznaczone nazwiskiem Agenta :)
lost47
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 09 mar 2016, 10:57
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lost47 »

Według mnie odcinki są stanowczo za krótkie. Mogli spokojnie dać jak Azja czy Ameryka Express. Byłoby więcej czasu na pokazanie działalności Agenta.
R_321
Obserwator
Posty: 690
Rejestracja: 20 mar 2016, 13:59
x 15
x 164

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: R_321 »

Skoro chcieli zaprosić Edytę jako machinę promocyjną na 2 odcinki to szkoda , że tego nie wykorzystali przy ,, Ameryka Express'' . Diva łapiąca stopa i prosząca o nocleg + jej dramy jeszcze lepiej , by się sprzedały ;-) . Co do Agenta ja konkretnego nazwiska jeszcze nie mam , ale obstawiam Marię , Wiktora , który ma świetne predyspozycje do tej roli , a jak nim nie jest to mam nadzieję , że daleko zajdzie , Damiana , Violę i po tej szopce z Edytą przyjrzę się Kasi , bo jej agentura choć na ten moment mało możliwa , jest bardziej prawdopodobna niż agentura Antka w 1 edycji . Antek wrócił do programu za zgodą Sylwii , a Kasia za pośrednictwem produkcji. To , co Marysia powiedziała na końcu , że zagranie z Edytą mogło być odwróceniem uwagi od Agenta
Awatar użytkownika
Reality
VIP Expert
Posty: 653
Rejestracja: 12 lip 2012, 9:24
Lokalizacja: Warszawa
x 54
x 98

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Reality »

Zastanawia mnie jedno. Po zadaniu w rzeźni, Angelika trzyma przy wszystkich jokera. Jest to pokazane kilka razy... Następnie w setce mówi, że zdecydowała, że nie będzie się dzielić z innymi tym, że ma jokera. To błąd w montażu? Niepotrzebne to wrzucili, czy jak?
Awatar użytkownika
spillerix
Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 16 sty 2018, 23:35
x 24
x 16

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: spillerix »

Faktycznie, trzyma w rękach przy wszystkich jokera :) Prawdopodobnie ta setka jak Angelika mówi o nim pochodzi z jakiegoś innego zadania i montażyści ponownie się nie popisali.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Już (albo dopiero) plotkarskie media podłapały temat

https://www.pomponik.pl/plotki/news-ska ... Id,2871472
Awatar użytkownika
chatterbox
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: 12 maja 2016, 15:08
x 7
x 12

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: chatterbox »

Przykro mi to mówić, ale nie dałam rady obejrzeć żadnego z dwóch odcinków do końca. Powodów jest kilka:

1. Totalna rezyserka - jak zobaczyłam akcję z Krysią wchodzącą niby za potrzebą do toalety i wchodzącego za nią kamerzystę to oszalałam...

2. Małżeństwo Gołotów w programie - chyba zrobiono to tylko pod publikę.

3. Głębokie i melodramatyczne historie Edyty, które są już jedną wielką dramą.

4. Odejście Edyty - wiadomo, że dla koncertów, ale oczywiście wyreżyserowane na wielką dramę. W ogóle branie kogoś do programu, tylko na 2 odcinki to straszna porażka produkcji.

4. Puste wypowiedzi w setkach (Violi o puszczaniu bąków).

5. Krzyki i piski. Czy one wszystkie muszą tak głośno piszczeć w każdej sytuacji? Czy nie potrafią mówić normalnie?

Mam wrażenie, że program jest jednym wielkim show dla tych gwiazdek, a nie realnym programem w ktorym chodzi o znalezienie Agenta. Uderza w moją inteligencję jako widza, który faktycznie chciałby zobaczyć rywalizację, podejrzewać każdego, stykać się z montażem pełnym zagadek i podpowiedzi jak w zagranicznych edycjach... :( :( :(

Ta edycja Agenta będzie tą najgorszą.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości