[TVP1] To był rok! (2019-2021)

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19315
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2217
x 13423

[TVP1] To był rok!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Bo Królik by wolał postać przy pulpicie z jakimiś dziewczynami jak w KCPL, a nie wspominać jak było za Gierka z Wandą i Markiem ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVP1] To był rok!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Dobrze, że nie kierowałem się opiniami tu niektórych, bo bym myślał, że to szalony hit :lol:
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVP1] To był rok!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

pulkownik pisze: 08 mar 2019, 22:54 Czy Ty musisz każdego kita Kury tłumaczyć? Czasem gadasz jak polityk. Nawet jak coś jest kupą, to będziesz próbował udowadniać, że ta kupa przynajmniej ładnie pachnie. ;)
Wybacz, ale nie posunąłeś się ze swoimi wnioskami za daleko? Chyba mam takie samo prawo wyrażać zadowolenie z formatu, jak Ty go krytykować, w końcu o gustach się nie dyskutuje? ;)

Swoją drogą - nie dziwę po tym odcinku, że show jest hitem w Holandii i Belgii, ale w Polsce sukcesu nie będzie. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 367

[TVP1] To był rok!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

Michał56 pisze: 26 lut 2019, 0:11 Jedyne czego może być pewny, to to, że program w obecnej porze emisji będzie klapą. ;)
Trzeciak pisze: 26 lut 2019, 0:15 Zagranicą póki co program jest hitem. ;)
Michał56 pisze: 26 lut 2019, 0:17 A tutaj przy takiej konkurencji raczej nie będzie miał okazji stać się hitem, niestety. ;)
Trzeciak pisze: 26 lut 2019, 0:28 Konkurencja, która też po prostu słabnie. ;)
rynienka pisze: 26 lut 2019, 0:58 Czyli co, TVP1 podczas emisji "Tańca z gwiazdami" powinna nadawać ekran kontrolny? Trzeba walczyć, a potencjalna widownia "To był rok" jest inna niż programu Polsatu. Dlatego równocześnie dobrym ruchem było przesunięcie "The Wall" na późniejszą godzinę, bo on z kolei ma widownię bliższą do "Tańca".

Pozwolę sobie na taki długi cytacik. TVP1 lepiej by wyszła nadając w tym paśmie jakiś film, niż premierowy program.
Jeśli program wyciągnie okolice 1 mln to już będzie super...
^-^
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TVP1] To był rok!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Już pisałem gdzie indziej, że w Niemczech hitem program też nie jest, choć faktem jest też, że tamtejsza wersja "Kocham Cię, Polsko!" na Sat.1 też się nie przyjęła i zleciała po jednym sezonie.

Koncertowo załatwił Kurski piątkowy prime-time w TVP. Nie zdziwię się, jak będą równie nerwowe ruchy, jak Polsatu z "Surprise, surprise!", a myślę, że w kwietniu program będzie nadawany na innym paśmie, jeśli nie na innej antenie. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Damianou18
Activist
Posty: 4282
Rejestracja: 13 mar 2016, 17:18
Lokalizacja: Szczecin
x 1013
x 88

[TVP1] To był rok!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damianou18 »

45 osób przynajmniej dostało 111 złotych :) ale finał dość ciekawy.

Tragicznie nie jest, ale dobrze nie jest. Tylko za dużo gadaniny i to psuję odbiór. Mało konkurencji.

Pasmo tragiczne, jak na taki program. Ale chyba znając Kurskiego będą jakieś zmiany.
Ostatnio zmieniony 08 mar 2019, 23:36 przez Damianou18, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVP1] To był rok!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Dla mnie program zły nie jest. Może jest przegadany z lekka, ale to nadal prosta i przyjemna rozrywka.

Goście fajnie dobrani, Marzena daje radę, Mucha jest świetna. Tylko ten Antek totalnie zagubiony tu nie pasuje tak jak się spodziewałem.

Studio zrobione schludnie i z pomysłem, intro i muzyczka kiczem trącą, jak i sam program jest "paździerzowy", ale dla mnie w pozytywnym znaczeniu.

Lepsze to niż ostatnie KCP i szkoda, że to nie jest w soboty o 20:10 tylko DDD, bo przeczuwam szybkie roszady w programie. Piątek to samobójstwo dla takiego programu. TzG w głównej i Superkino TVN w 16-49, które już bardzo ucieka coraz słabszemu Megahitowi Polsatu.
wiatriwoda pisze: 08 mar 2019, 23:09 Dobrze, że nie kierowałem się opiniami tu niektórych, bo bym myślał, że to szalony hit :lol:
Dobrze, że każdy może obejrzeć i mieć swoje zdanie. W każdym programie, czy serialu ;) Każdy człowiek ma inne upodobania.
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 367

[TVP1] To był rok!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

@Trzeciak u jak widać konkurencja w postaci Polsatu póki co nie słabnie.
Bo obstawiam, że ten odcinek "DWTS" też miał okolice 3 mln.
Mam nadzieję, że Kurski nie zrobi tak szalonego ruchu jak swego czasu Terentiew z "Daleko od noszy "z roku 2017, gdzie premiery przerwała a potem przeniosła na pasmo nocne. :lol:
To był rok! miał szanse na w miarę przyzwoite wyniki ale nie w takim paśmie. Czasem mam wrażenie, że niektórzy układając ramówkę w ogóle nie sprawdzają co oferuje w tym czasie konkurencja.
^-^
tvferdex97
Poster
Posty: 1531
Rejestracja: 14 maja 2014, 6:59
x 312
x 25

[TVP1] To był rok!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tvferdex97 »

Jakby w tym paśmie dali np. zreaktywowane "Kochamy polskie seriale/komedie" albo inny świetny nostalgiczny teleturniej "300% normy" i odcinki trwałyby tyle co KcP, to też sukcesu w tym paśmie by nie odniosły, także i w przypadku tego nowego dzieła mnie nie zdziwi tragiczna oglądalność. Emocje jak na grzybach normalnie.
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 367

[TVP1] To był rok!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

Dlatego w tym paśmie trzeba było dać jakąs zapchajdziurę np. jakieś filmy, a nie premierowy nowy program...
^-^
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVP1] To był rok!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

W piątki w starciu z TzG najlepiej ostatnio radziły sobie te miniseriale Niemieckie, czy Francuskie czy jakie takie inne. Pamiętam, że niektóre potrafiły koło 2mln wyciągać.

I chyba to jest najlepsze wyjście w tym paśmie. OMSNM jest słabiutkie w tym sezonie i raczej widownia spadła, więc na Jedynce powinno być coś "przeciwstawne" jak na Polsacie jest rozrywka jako szoł, na TVN rozrywka jako film, to TVP mogłoby dać jakieś miniserie, skoro to już się sprawdzało.

TBR widziałbym w soboty po DDD (w końcu tylko 6 epów to ma mieć), albo w niedziele - to też trochę inna widownia niż Stulecie Winnych, no ale Jacek już tak się podniecił tym 3mln w premierowym epie, że pewno o tym nie pomyśli. A MCJ póki co dość słaby start, nie mówiąc o Polsacie...
Ostatnio zmieniony 08 mar 2019, 23:41 przez Jordi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
SNOL
Immortal VIP
Posty: 3931
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
x 274
x 323
Kontakt:

[TVP1] To był rok!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SNOL »

Może rzeczywiście lepiej by było, gdyby drużyny były większe? W KCP nudy zawsze nadrobi ktoś z większym entuzjazmem, charyzmą.
Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 14 lat.
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

[TVP1] To był rok!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

Program przegadany ale ciekawy.. fajne wspomnienia dla starszych a młodzi mogą zobaczyć jak było i jak chodzili ubrani :) Program raczej zleci po jednym sezonie a szkoda.. natomiast tak jak mówiłem tu hejtujecie a na profilach gwiazd zachwalają program ;) Każdy ma swoje guściki a ja będę wiernym widzem :)
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVP1] To był rok!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

SNOL pisze: 08 mar 2019, 23:40 Może rzeczywiście lepiej by było, gdyby drużyny były większe? W KCP nudy zawsze nadrobi ktoś z większym entuzjazmem, charyzmą.
To dobry pomysł. Mogliby chociaż po jednej osobie dorzucić. No i niech mniej gadają jednak trochę, a więcej konkurencji :)
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 367

[TVP1] To był rok!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

@adijos98d doszliśmy do takiego etapu, że każda nieprzychylna opinia to "hejt", a to trochę przesada.
Mi się program podoba no ale nie w tym paśmie.
^-^
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości