[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
spillerix
Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 16 sty 2018, 23:35
x 24
x 16

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: spillerix »

Sashenka pisze: 14 mar 2019, 13:49 Miśka podejrzewa teraz większość ludzi na facebooku.
to się zdziwią :lol:
Saul Niguez
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 09 mar 2019, 14:02
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Saul Niguez »

lisa pisze: 14 mar 2019, 14:42
Sashenka pisze: 14 mar 2019, 13:49 Nizińska za bardzo się zaczęła rzucać w oczy. Jeśli ona jest agentem, to chyba najgorszym w historii tego programu, bo agent powinien działać z finezją, inteligentnie, a nie kierować na siebie uwagę (nie tylko uczestników, ale też widzów). Poza tym akurat w takich momentach jak ten z odwołaniem skarbnika agent powinien zachować kamienną twarz albo przytakiwać/negować, a nie śmiać się pod nosem. Jakoś nie wydaje mi się, żeby podali agenta na tacy w trzecim odcinku, a jeśli tak, to naprawdę słabo to wygląda.

Czy zadyma w taksówce coś zepsuła (oprócz wizerunku Agaty)? Mam wrażenie, że Misiek źle pokierował i dlatego nie wyszło hasło. Oczywiście nie uważam Miśka za agenta. :-)

Skoro w poprzednich edycjach nie było żadnych wskazówek dla widzów, to nie sądzę, żeby w tej były jakieś podpowiedzi typu napisy, migawki w czołówce czy istotne numery taksówek. :rolleyes:
Na tacy to był podany Koterski w tym odcinku, nie Nizińska. Przeciętny widz nie zwraca uwagi na takie szczegóły jak my, typu napis w rzeźni czy podśmiechiwanie się przy kłótni. Przeciętny widz zauważa to co jest mu przekazane przez uczestników w setkach czy przez montaż podejrzanych akcji. Nie bez przyczyny Miśka podejrzewa teraz większość ludzi na facebooku.

Podejrzewam, ze Agata może być agentem, ale nie mówię, że tak jest. Mozliwe, że się mylę. Ale stwierdzenie, że jej agentura jest podawana na tacy to bardzo duża przesada. Misiek w tym odcinku, owszem. Marysa w poprzednim, również. Ale nie Agata.
W punkt. 🍻
Sashenka
Obserwator
Posty: 357
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:48
x 246
x 17

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sashenka »

Myślę, że przeciętny widz bez problemu widział i słyszał zachowanie Nizińskiej w taksówce, a obstawiają Koterskiego bo jest pewnie najbardziej znany przeciętnemu widzowi.
Nie wykluczam Nizińskiej jako agenta, ale jak dla mnie to akurat ona się najbardziej rzucała w oczy w tym odcinku.
Saul Niguez pisze: 14 mar 2019, 14:28 A Viola niby znana taka? Ze znanych Koterski ,Andrzej
i Maria. Cala trojke wykluczam. Reszta jest slabo znana. Viole mozna z tv kojarzyc z jakis seriali ale zadna wielka kariera.


Widać jesteś bardzo młodym człowiekiem, ale ja Violę kojarzę jeszcze z lat 90. Była wtedy dość znaną modelką i częstym gościem telewizji. Występowała też regularnie w programie „Lalamido, czyli porykiwania szarpidrutów”. :-) A blisko 30 ról w filmach i serialach to całkiem niezły wynik jak na kogoś bez szkoły aktorskiej. No i patrząc na jej filmografię, trzeba zauważyć, że wystąpiła w aż pięciu produkcjach TVN-u i obecnie jest związana z tą stacją jako stylistka. W każdym razie na pewno jest bardziej znana niż Nizińska z dwoma epizodami w filmie i czterema w serialach (w tym tylko jedna była drugoplanowa, a reszta epizodyczna). Z TVN-em na razie łączy Nizińską chyba tylko epizod w jednym z odcinków „Na Wspólnej”, chyba że faktycznie szykują dla niej jakąś większą rolę w planowanym serialu. Albo jest agentem od czapy bez związku ze stacją?
Saul Niguez pisze: 14 mar 2019, 14:28 Drugi raz z rzedu aktorka to bylaby zenada.
Nie bardzo rozumiem, przecież Nizińska jest właśnie aktorką. I to z dyplomem.
Saul Niguez
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 09 mar 2019, 14:02
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Saul Niguez »

Czy Viola czy Agata i tak bedzie slabo. To juz Mucha lepiej albo Kordas.
Ostrowska nie zwiazana z tvn wiec chyba odeszli od tego warunku.
Zaluje ze nie poszedlem do big brothera.Dzieki niemu
bylbym slawny i mial nadzieje na wystep w agent gwiazdy 5.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6106
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1581

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Ja się nie zastanawiam nad Agentem. Dopóki jest to Agent Cyrk z małżeństwem i głupimi zwrotami akcji, to poszukiwanie nie ma sensu.
Weter93
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 16 kwie 2017, 15:46
x 1
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Weter93 »

Podsumowanie odcinka 3? - Cyrk.
Mariolki nie da się oglądać. Jeżeli jest taka poza kamerami, cóż - współczuje Andrzejowi.
Co do zadań - spoko, jednak w zagraniczniaku lepiej wypadły moim zdaniem.
Co do Agenta? - Ciężko kogokolwiek typować, bo póki co wszyscy są jednym wielkim Agentem.
Nizińskiej się przyjrzę, jednak moim zdaniem dalej obstawiam przy dwójce - Viola/Wiktor.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Viola jest obecnie znana najbardziej z portali plotkarskich jako była/obecna (niepotrzebne skreślić) narzeczona Karolaka...
Mało pytań widziałam na Fb czy innych forach kim jest, a o Agate same pytania kim jest... Naprawde niewielka grupa ja kojarzy (ja akurat kojarzę z preselekcji do Eurowizji)
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Weter93 pisze: 14 mar 2019, 18:17 Jeżeli jest taka poza kamerami, cóż - współczuje Andrzejowi.
Hmmm, wydaje mi się, że Andrzej w swoim związku czuje przede wszystkim, że jest dobrze zaopiekowany przez żonę ;)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
RXRi2
Użytkownik
Posty: 216
Rejestracja: 26 lut 2016, 2:53
x 67

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RXRi2 »

A mi obecność Marioli nie przeszkadza. Powiem więcej- jej występ przywodzi klimat starych edycji bo w tym co robi i mówi jest autentyczna. Zachowuje się jak normalny uczestnik ze wszystkimi swoimi ułomnościami i brakiem autokrytycyzmu, nie jak wystudiowany celebryta, który przez kontrowersyjne zachowanie może stracić followersów.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6106
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1581

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Mariola jako jednostka nie jest zła, ale jak dołożymy do tego pakietu ochronę męża, to jest to postać tragiczna.
Sashenka
Obserwator
Posty: 357
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:48
x 246
x 17

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sashenka »

Saul Niguez pisze: 14 mar 2019, 15:47 Ostrowska nie zwiazana z tvn wiec chyba odeszli od tego warunku.
Nie jakoś mocno związana, ale w pięciu czy sześciu serialach TVN-u się pojawiła, z tego, co widzę, przynajmniej w dwóch miała dość znaczącą rolę, więc pewnie stacji była już dobrze znana. :-)
Saul Niguez
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 09 mar 2019, 14:02
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Saul Niguez »

Ciekawe czy beda cos zbierac w tej edycji?
Patryk M

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patryk M »

Po 3 odcinkach program ma 1,2 mln widzów.

Obrazek

Obrazek

Jak widać, po tym całym cyrku z Górniak widownia spadła dość wyraźnie.
Ostatnio zmieniony 15 mar 2019, 12:30 przez Patryk M, łącznie zmieniany 1 raz.
R_321
Obserwator
Posty: 690
Rejestracja: 20 mar 2016, 13:59
x 15
x 164

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: R_321 »

Więc ta edycja będzie chyba ostatnią ... 9 % w grupie ogólnej ( a ostatni ep niecałe 8 %) to lekki wstyd jak na program z dość dużym rozmachem . W komercyjnej na razie w miarę przyzwoicie , ale ostatni ep już bez szału. Tendencja spadkowa raczej jest nieunikniona ze względu na porę roku. Nawet nie wiem czy edycja bez gwiazd , by coś pomogła temu programowi .

PS. Swoją drogą ,, All Together '' i ,, Ślad'' na Polsacie mogą być bardziej dumni :D
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6106
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1581

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Z drugiej strony TVP jest jednak trochę za mocne i w porównaniu nie wychodzi to aż tak tragicznie, co też nie znaczy, że jest dobrze. Jako wieloletniego fana boli mnie to, z jakim rozmachem, ale i brakiem myślenia zmagają się twórcy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości