[TVN] Agent-Gwiazdy

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Saul Niguez
Użytkownik
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Saul Niguez » 14 mar 2019, 9:20

Mint pisze:
14 mar 2019, 0:29
^
Wiktor przy eliminacji powiedział, że Agent był w wozie z literą "N", czyli Andrzej lub Mariola, a wiadomo, że w odcinkach otwarcie mówi, że nie ufa Marioli.. Choć wydaje mi się, że specjalnie kieruje na nią fałszywe podejrzenia i typuje kogoś innego.
+ Do postu wyżej: Nie ma to jak wprowadzanie niekonstruktywnej krytyki. ;)
A co Odeta i Ilona spelnily twoje oczekiwania?
Kobiety sie nie nadaja poprostu.
0 x
balarion
Użytkownik
x 309
x 236

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: balarion » 14 mar 2019, 11:09

Zauważcie sytuacje, w której jest kłótnia o kasę. Agata stoi obok i sobie jako jedyna podśmiechujki z nich robi. Słabo to realizacja ukryła
0 x
loker53
Użytkownik
x 3
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: loker53 » 14 mar 2019, 12:26

Akcja Mrozika ze zmianą skarbnika, kwintesencja agenta. Będę mu kibicował, bo świetnie wszedł w te grę
0 x
Awatar użytkownika
spillerix
Użytkownik
x 24
x 15

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: spillerix » 14 mar 2019, 12:53

Kinia na starcie odcinka wytłumaczyła co i jak zostało wyreżyserowane w poprzednich (myślę, że Krysia też była przewidziana tylko na 2 odcinki) wyrażając nadzieję, że już teraz wszystko wróci do normy...

Zadania fajne, choć widzieliśmy już je wcześniej w holenderskiej wersji. Zachowanie Marioli wraz z jej skrzeczącym krzykiem jest nie do wytrzymania, to chyba na prawdę najgorsza uczestniczka ze wszystkich edycji.

Irytujące jest również zachowanie pana Koterskiego wraz z żałosnym montażem, który wciska nam na siłę jego osobę jako agenta.

Co do Agenta, scena podczas zamiany skarbnika mówi chyba wszystko - śmiejąca się pod nosem Nizińska, która stoi z boku.

Obrazek

Wskazywało by na nią również niejako ujawnienie się w montażu dopiero w 3 odcinku. Wcześniej pokazywano ją jako spokojną i wykonująca zadania. W tym odcinku w taxi zachowywała się irracjonalnie. W sumie mogła sobie na to pozwolić mając u boku takiego a nie innego współtowarzysza. Do tego dochodzi zadanie na paralotni. Do tego rzut kamykiem do wody w czołówce, który jest w pewien sposób powiązany z Kanarami.

Na drugim miejscu stawiam na Kordasa, jednak zadanie z zegarkami i setka w której o nim mówił pokazało, że chyba raczej woli udawać i wprowadzać lekki zamęt aby zwrócić na siebie uwagę.

Trzecie typ to Viola, jednak wydaje mi się, że jest ona zbyt ekspresyjna, za bardzo emocjonalna i raczej nie wybrali by jej do tej roli.

Marysia i Mrozik - świetni uczestnicy, którzy rozumieją na czym polega zabawa w agenta. Trzymam za nich kciuki, myślę, że jedno z nich będzie zwycięzcą.

Edit.
Aha i jeszcze jedna rzecz co do 123 na jednej z taksówek. Myślę, że nie ma to nic wspólnego z grą. W Hiszpanii obok napisu taxi, bądź zamiast niego oznacza się po prostu strefy po jakich dana taxi się porusza.
0 x
Saul Niguez
Użytkownik
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Saul Niguez » 14 mar 2019, 13:17

Dobra analiza do tego napis "Nizin" w rzezni. Tam tez zachowala sie histerycznie i nawet nie znalazla zadnego kubika.
0 x
balarion
Użytkownik
x 309
x 236

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: balarion » 14 mar 2019, 13:32

spillerix, dokładnie o to ujęcie mi chodziło. Słaba ta realizacja strasznie. Jak można było wymienić wszystkich co zepsuli zadanie na lotni, tylko pominąć Agatę, która nawet na jedno pytanie nie dała odpowiedzi. Pana Dobę też celowo do taxy wzięła- tylko z nim mogła sobie pozwolić na taką zadymę. Robiąc taką akcję przy Marysi- ta od razu miałaby już pewność kto tu mąci. Szarpiąc się, drzeć sie bez sensu po kierowcy- zrobiła wszystko żeby zadanie zepsuć. Gdyby chciała go wykonać, to nie robiłaby na siłę zamętu.
0 x
Sashenka
Obserwator
x 102
x 4

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Sashenka » 14 mar 2019, 13:49

Nizińska za bardzo się zaczęła rzucać w oczy. Jeśli ona jest agentem, to chyba najgorszym w historii tego programu, bo agent powinien działać z finezją, inteligentnie, a nie kierować na siebie uwagę (nie tylko uczestników, ale też widzów). Poza tym akurat w takich momentach jak ten z odwołaniem skarbnika agent powinien zachować kamienną twarz albo przytakiwać/negować, a nie śmiać się pod nosem. Jakoś nie wydaje mi się, żeby podali agenta na tacy w trzecim odcinku, a jeśli tak, to naprawdę słabo to wygląda.

Czy zadyma w taksówce coś zepsuła (oprócz wizerunku Agaty)? Mam wrażenie, że Misiek źle pokierował i dlatego nie wyszło hasło. Oczywiście nie uważam Miśka za agenta. :-)

Skoro w poprzednich edycjach nie było żadnych wskazówek dla widzów, to nie sądzę, żeby w tej były jakieś podpowiedzi typu napisy, migawki w czołówce czy istotne numery taksówek. :rolleyes:
0 x
annawoj1104
Poster
x 146
x 498

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: annawoj1104 » 14 mar 2019, 14:03

@Sashenka otóz to!
Zeby nie było jak w poprzedniej edycji jak niektórzy tak uparli sie na Agenta Ciachorowskiego ze sie potem poobrażali ;)
No i Nizińska nie oszukujmy sie to jest jedna z mniej znanych osób dla ogółu w tej edycji , czy TVN dałby kogoś takiego na Agenta...

Ja póki co obawiam i obserwuje ciągle Violę, dużo pozaprogramowych informacji też wpływa na ta decyzję...
1 x
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 51
x 1374

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda » 14 mar 2019, 14:07

To był podręcznikowy przykład ''tunnel vision''. Gdy na początku sezonu przyjmie się kogoś za agenta, a potem wszystko pasuje pod tą tezę. Oczywiście czasem jest to trafne, ale w wielu wypadkach nie.
0 x
Saul Niguez
Użytkownik
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Saul Niguez » 14 mar 2019, 14:28

A Viola niby znana taka? Ze znanych Koterski ,Andrzej
i Maria. Cala trojke wykluczam. Reszta jest slabo znana. Viole mozna z tv kojarzyc z jakis seriali ale zadna wielka kariera. Drugi raz z rzedu aktorka to bylaby zenada. Moze tvn chce wypromowac Nizinska
?
0 x
lisa
Użytkownik
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: lisa » 14 mar 2019, 14:42

Sashenka pisze:
14 mar 2019, 13:49
Nizińska za bardzo się zaczęła rzucać w oczy. Jeśli ona jest agentem, to chyba najgorszym w historii tego programu, bo agent powinien działać z finezją, inteligentnie, a nie kierować na siebie uwagę (nie tylko uczestników, ale też widzów). Poza tym akurat w takich momentach jak ten z odwołaniem skarbnika agent powinien zachować kamienną twarz albo przytakiwać/negować, a nie śmiać się pod nosem. Jakoś nie wydaje mi się, żeby podali agenta na tacy w trzecim odcinku, a jeśli tak, to naprawdę słabo to wygląda.

Czy zadyma w taksówce coś zepsuła (oprócz wizerunku Agaty)? Mam wrażenie, że Misiek źle pokierował i dlatego nie wyszło hasło. Oczywiście nie uważam Miśka za agenta. :-)

Skoro w poprzednich edycjach nie było żadnych wskazówek dla widzów, to nie sądzę, żeby w tej były jakieś podpowiedzi typu napisy, migawki w czołówce czy istotne numery taksówek. :rolleyes:
Na tacy to był podany Koterski w tym odcinku, nie Nizińska. Przeciętny widz nie zwraca uwagi na takie szczegóły jak my, typu napis w rzeźni czy podśmiechiwanie się przy kłótni. Przeciętny widz zauważa to co jest mu przekazane przez uczestników w setkach czy przez montaż podejrzanych akcji. Nie bez przyczyny Miśka podejrzewa teraz większość ludzi na facebooku.

Podejrzewam, ze Agata może być agentem, ale nie mówię, że tak jest. Mozliwe, że się mylę. Ale stwierdzenie, że jej agentura jest podawana na tacy to bardzo duża przesada. Misiek w tym odcinku, owszem. Marysa w poprzednim, również. Ale nie Agata.
0 x
Awatar użytkownika
spillerix
Użytkownik
x 24
x 15

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: spillerix » 14 mar 2019, 14:47

Sashenka pisze:
Miśka podejrzewa teraz większość ludzi na facebooku.
to się zdziwią :lol:
0 x
Saul Niguez
Użytkownik
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Saul Niguez » 14 mar 2019, 14:52

lisa pisze:
14 mar 2019, 14:42
Sashenka pisze:

Na tacy to był podany Koterski w tym odcinku, nie Nizińska. Przeciętny widz nie zwraca uwagi na takie szczegóły jak my, typu napis w rzeźni czy podśmiechiwanie się przy kłótni. Przeciętny widz zauważa to co jest mu przekazane przez uczestników w setkach czy przez montaż podejrzanych akcji. Nie bez przyczyny Miśka podejrzewa teraz większość ludzi na facebooku.

Podejrzewam, ze Agata może być agentem, ale nie mówię, że tak jest. Mozliwe, że się mylę. Ale stwierdzenie, że jej agentura jest podawana na tacy to bardzo duża przesada. Misiek w tym odcinku, owszem. Marysa w poprzednim, również. Ale nie Agata.
W punkt. 🍻
0 x
Sashenka
Obserwator
x 102
x 4

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Sashenka » 14 mar 2019, 15:34

Myślę, że przeciętny widz bez problemu widział i słyszał zachowanie Nizińskiej w taksówce, a obstawiają Koterskiego bo jest pewnie najbardziej znany przeciętnemu widzowi.
Nie wykluczam Nizińskiej jako agenta, ale jak dla mnie to akurat ona się najbardziej rzucała w oczy w tym odcinku.
Saul Niguez pisze:
14 mar 2019, 14:28
A Viola niby znana taka? Ze znanych Koterski ,Andrzej
i Maria. Cala trojke wykluczam. Reszta jest slabo znana. Viole mozna z tv kojarzyc z jakis seriali ale zadna wielka kariera.

Widać jesteś bardzo młodym człowiekiem, ale ja Violę kojarzę jeszcze z lat 90. Była wtedy dość znaną modelką i częstym gościem telewizji. Występowała też regularnie w programie „Lalamido, czyli porykiwania szarpidrutów”. :-) A blisko 30 ról w filmach i serialach to całkiem niezły wynik jak na kogoś bez szkoły aktorskiej. No i patrząc na jej filmografię, trzeba zauważyć, że wystąpiła w aż pięciu produkcjach TVN-u i obecnie jest związana z tą stacją jako stylistka. W każdym razie na pewno jest bardziej znana niż Nizińska z dwoma epizodami w filmie i czterema w serialach (w tym tylko jedna była drugoplanowa, a reszta epizodyczna). Z TVN-em na razie łączy Nizińską chyba tylko epizod w jednym z odcinków „Na Wspólnej”, chyba że faktycznie szykują dla niej jakąś większą rolę w planowanym serialu. Albo jest agentem od czapy bez związku ze stacją?
Saul Niguez pisze:
14 mar 2019, 14:28
Drugi raz z rzedu aktorka to bylaby zenada.
Nie bardzo rozumiem, przecież Nizińska jest właśnie aktorką. I to z dyplomem.
0 x
Saul Niguez
Użytkownik
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Saul Niguez » 14 mar 2019, 15:47

Czy Viola czy Agata i tak bedzie slabo. To juz Mucha lepiej albo Kordas.
Ostrowska nie zwiazana z tvn wiec chyba odeszli od tego warunku.
Zaluje ze nie poszedlem do big brothera.Dzieki niemu
bylbym slawny i mial nadzieje na wystep w agent gwiazdy 5.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”