[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Damian1998
VIP Expert
Posty: 2127
Rejestracja: 22 mar 2017, 22:09
x 1746
x 691

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damian1998 »

Przegerywać w komercyjnej z Na Sygnale to lekki wstyd.
"Żeby Polska była Polską. Bądźmy razem z Telewizją Polską" AD 2021 - J. O. Kurski 🤡🤡
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13153
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2248
x 2434

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Wyniki Agenta to mocna średniawka. Jeśli tendencja spadkowa będzie się utrzymywać, to niektóre odcinki będą mieć mniej niż 1 mln. Jeszcze przegrana z Na Sygnale w komercyjnej, w 3 epie już wyraźnie. Czyżby ostatnia edycja?
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Grupa komercyjna jeszcze trochę ich trzyma, na nią byli nastawieni, bo rok i dwa lata temu też szału nie było, ale raczej to ostatni sezon, choć co rok i tak zaskakiwali, więc pewności nie ma. Szkoda by było, bo ogląda się całkiem dobrze, produkcyjnie jest naprawdę nieźle, bez porównania do 1 sezonu, ale kasy dużo idzie, więc i cierpliwość się skończy.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3668
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 285
x 866

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

W nowym zwiastunie Andrzej sie zastanawia czy jego zona to nie AGent "bo nie wierzy już żonie ani sam sobie" jakoś tak :lol:
Mariola chyba dopiera da czadu niezłego :evil:
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

N-O-R-O-N pisze: 15 mar 2019, 9:13 Jeśli tendencja spadkowa będzie się utrzymywać, to niektóre odcinki będą mieć mniej niż 1 mln. Jeszcze przegrana z Na Sygnale w komercyjnej, w 3 epie już wyraźnie. Czyżby ostatnia edycja?
Też myślę, że po odejściu Edzi i Krysi będzie tylko gorzej i poniżej miliona wyniki są nieuniknione. Dlatego Miszczak gadał o nowym projekcie dla Kingi ;) Bo to ostatnia edycja.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11282
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 659
x 1878

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Czyli promocja programu Górniakową niewiele dała, chyba najwyższy czas by to zakończyć i tak wersję JV oglada się bez większego zaciekawienia...
Awatar użytkownika
spillerix
Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 16 sty 2018, 23:35
x 24
x 16

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: spillerix »

Szczerze to ja w edycjach 1-3 JV czekałem z tygodnia na tydzień na kolejny odcinek, szczególnie w trzecim sezonie. 4 oglądam, ale już bez emocji, a nawet w trakcie odcinka zdarza mi się czasem odchodzić na chwilę od TV.

Akcja z Edzią przypomniała mi, że to przecież nadal jest telewizja, czyli miejsce gdzie wiele rzeczy wcale nie jest takich jakie nam pokazuje.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3668
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 285
x 866

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

@spillerix dokładnie mam to samo, 3 edycja była naprawdę udana , (zreszta 2 też -do momentu niepotrzebnego powtoru Kędziora), a tu dokładnie jak piszesz oglada sie ale bez emocji..
Szkoda formatu, bo to jeden z lepszych jaki powstał, jesli chodzi o tego typu programy. Pozostaje mieć nadzieje ze pójdzie na półkę i moze za jakis czas go znów wyciagną , moze po sukcesach (oby) BB ze "zwykłymi szarakami" znów powróci "moda" własnie na zwykłych Kowalskich i Agent wróci właśnie w takim wydaniu...
Awatar użytkownika
spillerix
Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 16 sty 2018, 23:35
x 24
x 16

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: spillerix »

Pan Miszczak na wiosennej konfie ramówkowej mówił o większym skupieniu się na siódemce, czego przykładem jest BB. Agent z szarakami mógłby (jeśli w ogóle) trafić właśnie tam, ale szanse na to moim zdaniem są mimo wszystko zerowe. Ta celebrycka edycja będzie zdecydowanie ostatnią.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3668
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 285
x 866

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Edzia w DD TVN powiedziała ze przekazała producentowi "czarną listę" osób których by NIE chciała spotkac w programie :lol:
Jak stwierdziła była krótka....
Ostatnio zmieniony 16 mar 2019, 11:46 przez annawoj1104, łącznie zmieniany 1 raz.
adik1148
Użytkownik
Posty: 105
Rejestracja: 16 lut 2017, 9:56
x 50

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adik1148 »

Poprawka ! Czarna lista osobom,których NIE chciałaby widzieć w programie
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3668
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 285
x 866

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

NIE chciała-oczywiscie, mój bład, dzięki , za szybko chciałam napisac :lol:
Już poprawie jak sie da
RXRi2
Użytkownik
Posty: 216
Rejestracja: 26 lut 2016, 2:53
x 67

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RXRi2 »

A czy to nie jest tak, że przy doborze zawodników zawsze się pytają o listę niepożądanych gwiazd lub przynajmniej robią na ten temat research? Ktoś przecież musiał czuwać nad tym by Ostrowska nie trafiła do tej samej edycji co Frycz...
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6095
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 507
x 1578

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Tak delikatnie przypomnę, że Frycz była edycję wcześniej, więc tego problemu akurat nie było ;)
mortimer
Obserwator
Posty: 251
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:42
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mortimer »

[ Spoiler ]
annawoj1104 pisze: 14 mar 2019, 18:24 Viola jest obecnie znana najbardziej z portali plotkarskich jako była/obecna (niepotrzebne skreślić) narzeczona Karolaka...
Mało pytań widziałam na Fb czy innych forach kim jest, a o Agate same pytania kim jest... Naprawde niewielka grupa ja kojarzy (ja akurat kojarzę z preselekcji do Eurowizji)
Uwaga oficjalny profil Agent na FB kasuje posty
[ Spoiler ]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości