[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
czarna2115
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: czarna2115 »

Będzie ktoś robil streama? ;)
Awatar użytkownika
rafal_rambo
Obserwator
x 10
x 153

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: rafal_rambo »

Arturess pisze: 17 mar 2019, 23:00 Jest gdzieś do obejrzenia już cały dzisiejszy odcinek programu bezpłatnie? Dopiero wróciłem z roboty i nie mogłem oglądać na żywo...Dodam, że mieszkam obecnie w UK, na playerze chyba nie można oglądać za granicą,jest więc jakas alternatywa bądź sposób by oglądać pelne odcinki,które już były w tv?
Jak jeszcze Anglia jest w UE ;) to możesz oglądać na www.player.pl
https://pomoc.player.pl/dostep_w_UE
Awatar użytkownika
Arszenik
Użytkownik
x 3
x 1

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Arszenik »

Zostały dwa streamy tylko z ogrodu. Na pozostałych dwóch komunikat "Ładujemy baterie, wracamy o 9" Tak przypadkiem nie miało być do pierwszej?
Jordi
VIP Expert
x 1836
x 1829

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

O dziwo mnie działają kanały (mam pakiet plus z prapremierami wykupiony), ale nic specjalnego się nie dzieje. Aga z Maciejem na dworzu (Maciej megazły, że nie są w domu), a uczestnicy w domu mają jakieś puzzle znaleźć, ale im się nie chce i gadają i się poznają :P

Też zauważyłem, że BB3 BB4 wyłączono. Ale dom na BB2 włączono.
elise
Użytkownik
x 1
x 3

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: elise »

dostają 1000zł na zakupy które będą w sobotę.
z tego 1000 obstawiają kwotę za zadanie. przykładowo obstawiają 200 zł, że wykonają zadanie A. jeżeli wykonają mają w budżecie 1200 zł, jeżeli nie 800zł.

do wyboru mają 200 lub 400.
i przegłosowali 400zł - tyle obstawiają za zadanie.

jeszcze nie wiedzą ile zadań itp.
kamil2505
VIP Expert
x 14
x 326

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kamil2505 »

Ale kogo się spodziewaliście tam w dzisiejszych czasach? To było przecież oczywiste, że wejdą tam osoby, które lubią być w mediach społecznościowych. Z resztą nawet reklamy zapowiadające program z pytaniami o dziubek itp. same nawiązywały do tego jakich ludzi możemy się tam spodziewać.

Co do wieku uczestników to bym nie przesadzał. W pierwszej edycji też najstarszy uczestnik miał 47 lat i był jednym uczestnikiem po 40tce. Najstarsza uczestniczka miała 37 lat.

Póki co jeżeli chodzi o uczestników mamy takie pół na pół - trochę typowo nastawionych na sławe, ale i jest kilku zwykłych ludzi. Zobaczymy jak to będzie wyglądało dalej.
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 4M 30zł
Jordi
VIP Expert
x 1836
x 1829

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

Zliczałem sobie punkty w naszej zabawie w TTBZ i leciał sobie jeden stream.

W skrócie:

- Maciej jest KOSZMARNY. Nie myliło mnie przeczucie. Chłop uważa się za gwiazdę i jest na 1000% pewny, że on zostanie. Wielki foch, że musi spać na dworze, do tego bluzga niesamowicie, a poziom humoru ma na wysokości muszli klozetowej...

- Z uczestników już troszkę polubiłem Radka i Klaudię. Iza jest strasznie wycofana na razie, ale sympatyczna bardzo. Tak samo zaskakuje młoda Karolina góralka. Aga troszkę mnie zaskoczyła w pewnym momencie ilością bluzg, ale też raczej na plus :)

- Prócz dobijającego totalnie Macieja wkurza raper, który jest okropnie głośny, ale raczej nieszkodliwy się zapowiada. Poza tym udawana Krupa, pani "chcę być celebrytką". No i momentami Igor niestety pokazuje oblicze typowego "boksera-mięśniaka"...

- Daniel z Łukaszem chyba się polubili, bo rozmawiali bardzo długo.

- Do bólu nijacy tego wieczoru Oleh, Iza, Marlena, Model...

- Już mają zadanie na tydzień, jak i mieli zadanie specjalne, dzięki któremu dostali się do sypialni ;)
Zdzichu
VIP Expert
x 110
x 148

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Zdzichu »

Typowa sztuczna landrynkowa produkcja TVNu o pięknych młodych ludziach sukcesu. To ja już wolałbym oglądać reboot w TV4 bo przynajmniej pewnie trafiłoby się więcej normalnych ludzi a kogoś udającego celebrytę reszta nominowałaby do opuszczenia programu w pierwszym głosowaniu.

Mam nadzieję że program będzie klapą bo inaczej w następnym sezonie pewnie będzie natłok takich produkcji zarówno od Polsatu (powrót Baru, no tylko nie to) jak i TV Puls która ciągle szuka pomysłu na siebie...
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 64
x 311
Kontakt:

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Tomek »

Co do streamingu - TVN i Endomol mogliby nie robić sobie jaj i dać do playera całą pierwszą (i powiedzmy - trzecią) edycję Big Brothera:
- wszystkie główne wydania tygodniowe
- nocne Extra z głównej anteny i TVN7
- nawet w ogóle wszystkie nagrania 24h do przejrzenia

Dzięki temu osoby urodzone na przykład po 1997 roku, którzy nie mieli dane oglądać oryginalnych edycji, mogliby zapoznać z całą historią emisji oryginalnego programu (minus oczywiście reklamy), nie tylko tymi wszystkimi trzępkami z youtube, które ktoś kiedyś nagrał na VHS.

Co do BB 2019 - nie wiem, dlaczego ktokolwiek chciałby płacić zgrai ludzi za lansowanie się ;).
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Majk87
Obserwator
x 984
x 101

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Majk87 »

Jordi pisze: 17 mar 2019, 23:38 O dziwo mnie działają kanały (mam pakiet plus z prapremierami wykupiony), ale nic specjalnego się nie dzieje. Aga z Maciejem na dworzu (Maciej megazły, że nie są w domu), a uczestnicy w domu mają jakieś puzzle znaleźć, ale im się nie chce i gadają i się poznają :P

Też zauważyłem, że BB3 BB4 wyłączono. Ale dom na BB2 włączono.
W tym pakiecie live ma być dostępny do najbliższej niedzieli. Później live tylko w płatnym pakiecie BB.
Mafia
Obserwator
x 87
x 28

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Mafia »

Niestety, nie mogłem obejrzeć o 20. Szukam linka gdzie wrzucili pełny odcinek :> Ktoś już doszedł do tego, kogo to damski głos na 100%?
Jakoś przez tyle reklam, zapowiedzi nic nie mówili że będzie głos damski także. Wg waszych komentarzy to niezła kicha się szykuje :)

Ciekawe, po co te drogie pakiety jak 10 zł /doba. Można wykupić player+ (pra)premiery 20 zł / msc na wszystko i też będzie dostęp. Dziewczyna używa od dawna, to przy okazji sobie skorzystam :D Aktualnie "Ładujemy baterie (....)" Czyli powinno być do 01:00 :) A tu widziałem że już o 23 brak.

@Majk87 aha, ciekawe jak bedzie.
Jestem tu nowy, a jakby już od dawna... :)
Awatar użytkownika
Majk87
Obserwator
x 984
x 101

[TVN/TVN7] Big Brother

Tak ma być bo pytałem ich na fejsie jak to jest właśnie i tak mi napisali, jeszcze jak ktoś ma ten pakiet player+ to ma mieć dostęp do dodatkowych materiałów ale prawdopodobnie nie do tych 18+. A pakiety te małe takie nieopłacalne pewnie dlatego że jak ktoś chce wypróbować to dawaj 10zł która jest właśnie nieopłacalna bo za cały sezon jest tylko albo aż 50zl.
Awatar użytkownika
Reality
VIP Expert
x 25
x 50

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Reality »

Ciągle zastanawiam się, jak to możliwe, że z tych 15000 osób TVN wybrał akurat aktora ze swojego serialu... Jest to o tyle dziwne, że dwójka aktorów z tego samego serialu była kilka dni temu w specjalnej 24h akcji "dla celebrytów"... Zbieg okoliczności? 🤣
Zapewnienia prowadzącej jakoby w programie miałoby nie być osób znanych też się mają nijak do tego co zobaczyliśmy... Ciekawe czy ta "wielka popularność" castingu nie była trochę za bardzo rozdmuchana i TVN musiał szukać uczestników na własną rękę ;)

Co do prawdziwej tożsamości Wielkiego Brata to w najbliższym czasie nie zostanie ona ujawniona :)
Mafia
Obserwator
x 87
x 28

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Mafia »

Też się dziwię, tej selekcji ..Porażka. @Majk87 czyli, jak mam ten pakiet co wspomniałem, to będę miał cały czas dostęp? Bo już zgłupiałem :D (oprócz 18+). Dzx

W sumie na player napisane: DO 16h ;)
Jestem tu nowy, a jakby już od dawna... :)
Awatar użytkownika
Majk87
Obserwator
x 984
x 101

[TVN/TVN7] Big Brother

W tym co masz live niby tylko do najbliższej niedzieli i niektóre materiały z BB nie wiem które dokładnie. A później mają zostać tylko te wybrane materiały w w tym pakiecie co masz i już bez live. Nie wiem czemu tak to zrobili ale tak mi napisali.

Z tym live trochę dziwne bo miało być non stop czyli 24h ale z drugiej strony oglądać jak ktoś śpi... Ale z tego co pamiętam poprzednie edycje były 24h nawet polsatowski Bar.

No i właśnie jest napisane że do 16h więc nie mozna mieć pretensji że live zakończy się po np. 12h
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”