[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Mafia
Obserwator
Posty: 554
Rejestracja: 23 sie 2018, 18:07
x 121
x 33

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mafia »

Niestety, nie mogłem obejrzeć o 20. Szukam linka gdzie wrzucili pełny odcinek :> Ktoś już doszedł do tego, kogo to damski głos na 100%?
Jakoś przez tyle reklam, zapowiedzi nic nie mówili że będzie głos damski także. Wg waszych komentarzy to niezła kicha się szykuje :)

Ciekawe, po co te drogie pakiety jak 10 zł /doba. Można wykupić player+ (pra)premiery 20 zł / msc na wszystko i też będzie dostęp. Dziewczyna używa od dawna, to przy okazji sobie skorzystam :D Aktualnie "Ładujemy baterie (....)" Czyli powinno być do 01:00 :) A tu widziałem że już o 23 brak.

@Majk87 aha, ciekawe jak bedzie.
Jestem tu nowy, a jakby już od dawna... :)
Awatar użytkownika
Majk87
Obserwator
Posty: 701
Rejestracja: 21 lis 2018, 23:04
x 1172
x 116

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Majk87 »

Tak ma być bo pytałem ich na fejsie jak to jest właśnie i tak mi napisali, jeszcze jak ktoś ma ten pakiet player+ to ma mieć dostęp do dodatkowych materiałów ale prawdopodobnie nie do tych 18+. A pakiety te małe takie nieopłacalne pewnie dlatego że jak ktoś chce wypróbować to dawaj 10zł która jest właśnie nieopłacalna bo za cały sezon jest tylko albo aż 50zl.
Awatar użytkownika
Reality
VIP Expert
Posty: 653
Rejestracja: 12 lip 2012, 9:24
Lokalizacja: Warszawa
x 54
x 98

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Reality »

Ciągle zastanawiam się, jak to możliwe, że z tych 15000 osób TVN wybrał akurat aktora ze swojego serialu... Jest to o tyle dziwne, że dwójka aktorów z tego samego serialu była kilka dni temu w specjalnej 24h akcji "dla celebrytów"... Zbieg okoliczności? 🤣
Zapewnienia prowadzącej jakoby w programie miałoby nie być osób znanych też się mają nijak do tego co zobaczyliśmy... Ciekawe czy ta "wielka popularność" castingu nie była trochę za bardzo rozdmuchana i TVN musiał szukać uczestników na własną rękę ;)

Co do prawdziwej tożsamości Wielkiego Brata to w najbliższym czasie nie zostanie ona ujawniona :)
Mafia
Obserwator
Posty: 554
Rejestracja: 23 sie 2018, 18:07
x 121
x 33

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mafia »

Też się dziwię, tej selekcji ..Porażka. @Majk87 czyli, jak mam ten pakiet co wspomniałem, to będę miał cały czas dostęp? Bo już zgłupiałem :D (oprócz 18+). Dzx

W sumie na player napisane: DO 16h ;)
Jestem tu nowy, a jakby już od dawna... :)
Awatar użytkownika
Majk87
Obserwator
Posty: 701
Rejestracja: 21 lis 2018, 23:04
x 1172
x 116

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Majk87 »

W tym co masz live niby tylko do najbliższej niedzieli i niektóre materiały z BB nie wiem które dokładnie. A później mają zostać tylko te wybrane materiały w w tym pakiecie co masz i już bez live. Nie wiem czemu tak to zrobili ale tak mi napisali.

Z tym live trochę dziwne bo miało być non stop czyli 24h ale z drugiej strony oglądać jak ktoś śpi... Ale z tego co pamiętam poprzednie edycje były 24h nawet polsatowski Bar.

No i właśnie jest napisane że do 16h więc nie mozna mieć pretensji że live zakończy się po np. 12h
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
Posty: 1104
Rejestracja: 31 mar 2016, 5:22
x 29
x 49

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycja »

Przemeczylam otwarcie.
Agnieszka w parze z Pogodynkiem wypadaja slabo, ze tez nie moga jej dopasowac prowadzacego na miare jej wieku, wygladu, wzrostu ?
No chyba ze celowo takie kontrasty.

Sklad ekipy taki ogolnie mowiac instafriendly ;) z jednego akademika.
Tak patrze i mysle ze jednak TV ma gdzies widza, ludzie domagaja sie wreszcie w programach ludzi "z ulicy " czytam to na kazdych forach i lipa.
czarna2115
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 21 sie 2018, 22:48

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: czarna2115 »

Jak ktos chialaby sie podzielic linkiem chcetnie wezme :D
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Ludzie, co do dostępu w ramach pakietu z prapremierami to odczytajcie sobie maila jakiego wczoraj dostaliście od Playera zamiast siać ferment że macie cały czas za free.
NetiX
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 18 mar 2019, 8:26
x 7
x 2

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: NetiX »

Czołówka otwierająca Big Brother 2019:

Zresztą wszyscy pewnie już widzieli ;)
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13417

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Skład nie powala, trochę jak zjazd absolwentów AWF-u :P Cały anturaż, dom, oprawa, studio, bardzo ładne, estetyczne, ale to TVN, więc było wiadomo że będzie wizerunkowo fajnie. Czy program się sprzeda? Mam jednak wątpliwości, widać, że postawiono na kontrasty i poza 2-3 przypadkami, spodziewam się, że uczestnicy będą grzeczni.
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Od wczorajszego popołudnia miałem nieprzeczytanych 36 podstron. Widać, że program wzbudził na forum wielkie zainteresowanie.
Małgorzata Ohme w materiale dla "Dzień Dobry TVN" powiedziała, że szukali osób które również będą ze sobą się kłócić. W pierwszej edycji również mieliśmy różnych ludzi, ale jak ktoś wspomniał potrafili ze sobą stworzyć skład. Pojawia już się także kombinowanie z głosowaniem. Dużo osób spodziewało się, że wczoraj ktoś odpadnie a tu twist i przesunięcie na dzisiaj.

To będzie mój jedyny komentarz co do 6 edycji Big Brothera. Dobrze, że Grzegorz Miecugow tego nie widzi.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Była teraz ta Pobudka w TV i to krótkie łączenie z domem i nic więcej, bez prowadzących czy lektora. Kawałek streama po prostu.
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
Posty: 3032
Rejestracja: 25 sie 2010, 13:03
x 73
x 724

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik »

Wejście na żywo - ludzie sobie gadają, minuta i po wejściu. Po co to? :D
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Już pojawiła się pierwsza recenzja: https://www.o2.pl/artykul/big-brother-n ... 931079809a
Pozdrawiam, Trzeciak
jas06
Junior
Posty: 1335
Rejestracja: 28 gru 2016, 13:13
Lokalizacja: 51°30'45.3"N 0°13'08.5"W
x 339
x 200

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jas06 »

No i z skróconym intrem, tak jak było po materiale przedstawiającym uczestnika.
on/jego
To jest nasza wojna (także informacyjna)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 4 gości