[TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Arturess
Użytkownik
x 20

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Arturess »

Dla mnie trochę nudno i sztywno jak na tą chwilę. Już nie chodzi tylko o samych ludzi,ale o produkcję - irytuje mnie ten obecny Wielki Brat, żadnych emocji,a do tego jak będą nominacje to nie na żywo tylko w materiale następnego dnia...szkoda jeszcze,że wyników i odejścia nie nagrają i nie puszcza kolejnego dnia :/
Ostatnio zmieniony 19 mar 2019, 17:49 przez Arturess, łącznie zmieniany 1 raz.
Mabos
Obserwator
x 183
x 123

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Mabos »

Witam
To mój pierwszy post, pomimo że od 1. edycji Agenta Gwiazdy czytam forum :)

Ogladam BB na player od wczoraj. W sumie kilka ładnych godzin. W dużej mierze uczestnicy rozmawiają na każdy z możliwych tematów, więc raczej nic ciekawego w domu nie słychać.
W obecnej chwili uczestnikom wielki brat
[ Spoiler ]
Dzisiaj uczestnicy mieli zadanie,
[ Spoiler ]
Niektórzy pisali o orientacji Łukasza,
[ Spoiler ]
Uczestnicy na pierwszy rzut oka są podobni, ale te różnice zaczną wychodzić co raz bardziej.
Mojej uwadze padło kilka osób:
- Karolina - wypowiada się racjonalnie , jak na swój młody wiek i wydaje się niekonfliktową osobą.
- Tomek - trochę filozofuje, ma zdanie chyba w każdym temacie, ale dobrze czuje grę i wie o co chodzi w tym wszystkim.
- Daniel - dla mnie nawiedzony poprzez swoją „religie”-ja tego nie kupuje, uważam że może być często typowany podczas eliminacji.
- Maciej - głupie zachowanie po alko w ogrodzie, mam mieszane uczucia co do jego osoby.
Reszta osób jakaś taka nijaka, być może nie zwrócili po prostu mojej uwagi swoją osobą, ale zobaczymy później.
Pozdrawiam Was 🙂

donixxx
A propos Twojej wypowiedzi, Klaudia
[ Spoiler ]
leszczak
Użytkownik
x 2
x 27

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: leszczak »

Ogólnie rzecz biorąc Maciek przypomina mi Tomka z czwartej edycji. Wciskał Jolce, wciskał innym uczestnikom w ogrodzie i mówił, że idzie do domu bo z motłochem nie będzie siedział w jednym domu... Nagadał się, poudawał macho, po czym z tego co pamiętam został w tym domu dalej. Podobna osobowość do Macieja. Sytuacja z gejem analogia do Adriana Nadolskiego. To byla największa zagadka czy on jest gejem czy nie. Kuba Klawiter na LIVE nawet przekazywał mu pytania i toczyła się dyskusja na ten temat. Tutaj może być podobnie. 😉 P.S Wiem, że to może zbędny bajer ale brakuje mi jakiegoś loga BB z okiem w rogu ekranu 😉 Może to sentyment 😉
elise
Użytkownik
x 1
x 3

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: elise »

info z liva
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 929
x 468

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Spiderman0409 »

Live:
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Saba397
Obserwator
x 30
x 122

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Saba397 »

Spiderman0409 pisze: 19 mar 2019, 18:07 Live:
[ Spoiler ]
Specjalnie tak robią bo ci co mają wykupione już by wszystko wiedzieli. To co dzisiaj będzie o 20 w TVN7 to można powiedzieć będzie wczorajszy dzień i wieczór. I tak każdego dnia. Dzisiejsze nominacje dopiero jutro w TVN7.
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 929
x 468

[TVN/TVN7] Big Brother

Saba397 pisze: 19 mar 2019, 18:12
Spiderman0409 pisze: 19 mar 2019, 18:07 Live:
[ Spoiler ]
Specjalnie tak robią bo ci co mają wykupione już by wszystko wiedzieli. To co dzisiaj będzie o 20 w TVN7 to można powiedzieć będzie wczorajszy dzień i wieczór. I tak każdego dnia. Dzisiejsze nominacje dopiero jutro w TVN7.
chłopie nie rób spojlerów ludziom, zakryj tekst
Mabos
Obserwator
x 183
x 123

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Mabos »

Live
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3223
x 1431

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Trzeciak »

A jaki to spoiler z informacją o tym, że wyniki nominacji poznamy jutro? Gdyby było wiadome kto kogo nominował to bym rozumiał.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
x 929
x 468

[TVN/TVN7] Big Brother

Trzeciak pisze: 19 mar 2019, 18:17 A jaki to spoiler z informacją o tym, że wyniki nominacji poznamy jutro? Gdyby było wiadome kto kogo nominował to bym rozumiał.
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Takatar
Obserwator
x 164
x 163

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Takatar »

Widac ze jest to zdecydowanie inny Big Brother niz 18 i 11 lat temu. Jezeli tak dalej pojdzie moze zniknac na dobre z polskiej telewizji.
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Huerco
Obserwator
x 4
x 58
Kontakt:

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Huerco »

Zainteresowanie programem i wyniki oglądalności jak na razie wskazują, że to na pewno nie będzie ostatnia edycja. Wiadomo, że to inny Big Brother. Przecież minęło 17 lat!
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2238

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda »

Te skandale z uczestnikami niby są dobre, że grał w serialach i z kim się tam prowadził, bo to promocja, ale z drugiej strony idzie fama, że to wszyscy tacy, ciekawe jak produkcja myślała przy castingach, czy brała to pod uwagę, czy przypadek czy celowe działania.
Awatar użytkownika
Final98
VIP Expert
x 116
x 656

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Final98 »

Takatar pisze: 19 mar 2019, 18:23 Widac ze jest to zdecydowanie inny Big Brother niz 18 i 11 lat temu. Jezeli tak dalej pojdzie moze zniknac na dobre z polskiej telewizji.
Oj nie wiem, dopiero niedawno program ruszył, trzeba poczekać z tydzień czy dwa kiedy cały boom opadnie i wyklaruje się faktyczna, wierna show widownia.
Awatar użytkownika
Saba397
Obserwator
x 30
x 122

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Saba397 »

Wiele osób ogląda na player LIVE i mówi, że wszyscy się nudzą itp. Ja dodam, że kiedyś nie było takiego LIVE jak teraz. Praktycznie od rana do późnego wieczora jest LIVE. Więc pomyślcie sobie w starych edycjach szczególnie ta z tv4 też pewnie tak się zachowywali. Szczególnie jak teraz wszyscy są uzależnieni od internetu i komórki to pozostaje im tylko rozmowa xD Do TV zawsze wybierają najciekawsze momenty. Jak Wielki Brat ogłosi wyniki mieszkańcom to wtedy niektórym pewnie uśmieszek z buzi zniknie i zaczną się konflikty. Wiadomo dopiero drugi dzień to dopiero się rozwinie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”