[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Takatar
Obserwator
Posty: 513
Rejestracja: 18 mar 2019, 15:41
x 170
x 197

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Takatar »

Moim zdaniem nie powinni ukrywać, że Wielki Brat jest w kilku osobach. Sądze, że lepiej by to wypadło w TV bez tego sztucznego dubbingu lub jego całkowity brak i wyciszenie głosu. Kiedy jest Czubówna to niech wtedy mówi do mieszkańców ale kiedy jej nie ma niech będą to osoby z produkcji.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

CaptainMorgan pisze: 20 mar 2019, 23:47 Za krótkie te wieczorne wydania. W sumie w BB 4.1 te łączenia Klawitera z uczestnikami były fajnym punktem, trochę mi tego brakuje.
Dokładnie. Dłuższe wydanie wieczorne, a i mogliby dawać co 2-3 dni łączenie z domem - zwłaszcza jak mają gości :)

Te popołudniowe wydania z Klawiterem łączącym się z domem były najlepsze w edycjach tv4.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Oglądaliście 3 odcinek "18+" ? Przecież ostrzejsze sceny to są codziennie w "Klanie" ! Naprawdę... Ktoś się mocno wygłupia z tymi odcinkami. Jeśli nie mają materiału to niech wcale nie robią i tyle. A kamery live też pozostawiają wiele do życzenia - jest ich 4 a większość pokazuje elewację domu z zewnątrz. Na co mamy się patrzeć ? Pilnować tego domu przed złodziejami, czy wypatrywać kota w ciemnościach ? :)
Masturbator2000
Użytkownik
Posty: 170
Rejestracja: 20 mar 2019, 17:43
x 23
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Masturbator2000 »

Teraz na live:
[ Spoiler ]
qmate
Użytkownik
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2016, 0:09
x 158
x 42

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: qmate »

Moja opinia jest taka, że nie jest tak źle, jak myślałem, że będzie.

Niemniej brakuje trochę tych wnętrz z pierwszej edycji, bardziej przytulne były, było też większe wrażenie "uwięzienia", bo mieli wtedy tylko maleńki spacerniaczek (a tutaj wielki ogród), dom był też ciaśniejszy (ten sprawia wrażenie pustego, co będzie narastać jak będą odpadać). Głos Wielkiego Brata był bardziej tajemniczy i taki wręcz autorytarny, to budowało zdecydowanie klimat. Pamiętam też, że komentarze pod odcinki podkładała chyba sama Martyna Wojciechowska - w sensie robiła za lektora. Nie podzielam opinii, że Wielki Brat sam w sobie powinien być zmarginalizowany.
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
Posty: 1104
Rejestracja: 31 mar 2016, 5:22
x 29
x 49

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycja »

Myslalam ze sie jakos odmlodze ;) poczuje klimat domu BB ale niestety straszna nuda, moze za jakis miesiac dwa jak sie wykruszy towarzystwo dam jeszcze szanse. Poki co strasznie niestrawny program.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Np. teraz są dwie kamery na elewację i jedna na gadanie 2 dziewczyn leżących na łóżkach. Co robią pozostali ? Czemu nie mamy na to podglądu ? Ja na pewno nie będę przedłużał pakietu, współczuję tym co wydali całe 50 zł, bo moim zdaniem zdecydowanie nie warto.
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Przedstawienie wyników nominacji naprawdę słabe. Nie rozumiem po co ta tajemnica przed widzami o Wielkim Bracie z męskim głosem skoro na live w Internecie już nie raz można go było usłyszeć.
Ja wiem, że w niedziele mówiono, że Wielki Brat to kobieta, bo "Siódemka jest kobietą", ale mimo wszystko jest to niepotrzebne.

Jutro Manuela. Pewnie pojawi się jeszcze Janusz, Gulczas w kolejnych odcinkach. Ciekawi mnie też czy zobaczymy w przyszłości uczestników, również z innych edycji.

Co tu dużo mówić. Powoli zaczyna się wszystko klarować i "Big Brother" ma swoje plusy i minusy.
2008-2023
Masturbator2000
Użytkownik
Posty: 170
Rejestracja: 20 mar 2019, 17:43
x 23
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Masturbator2000 »

bustram pisze: 21 mar 2019, 0:12 Np. teraz są dwie kamery na elewację i jedna na gadanie 2 dziewczyn leżących na łóżkach. Co robią pozostali ? Czemu nie mamy na to podglądu ? Ja na pewno nie będę przedłużał pakietu, współczuję tym co wydali całe 50 zł, bo moim zdaniem zdecydowanie nie warto.
Pozostali rozmawiali o tym jak przedstawia ich TVN. Widocznie nie pasowało to realizacji.
Masturbator2000
Użytkownik
Posty: 170
Rejestracja: 20 mar 2019, 17:43
x 23
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Masturbator2000 »

Live:
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
ali_cia
Junior
Posty: 860
Rejestracja: 25 lut 2016, 0:22
x 213
x 148

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ali_cia »

Dejmian pisze: 20 mar 2019, 21:51 Jeszcze tak dodam jedną rzecz od siebie. Ktoś tu przed startem tej edycji wypominał mi, że lustra weneckie odeszły do lamusa i że się upracie czepiam, a czy Wy widzicie jak te kamery łapią? One prawie ciągle pokazują wszystko z góry, nie ma tej "bliskości" z uczestnikiem, co było niezwykle ważne. Porównajcie sobie materiały chociażby z wcześniejszych edycji. Mówcie co chcecie, ale brak luster to ogromny problem i był to istotny aspekt programu. Inaczej się ten program oglądało. Już nie wymagam tak ogromnej ilości luster jak w ostatnich edycjach z Czwórki, ale kilka luster by się przydało. Choćby w łazience...
No ja mam ogromny problem z tym kamerowaniem i pokazywaniem uczestników. Cały czas mam wrażenie, że oglądam jakiś paradokument w stylu "Idealna niania' na TVN Style.
Awatar użytkownika
Majk87
Obserwator
Posty: 701
Rejestracja: 21 lis 2018, 23:04
x 1172
x 116

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Majk87 »

i znowu w takich momentach kamery sa wyłączane i trzeba czekać do rana, bezsens
Masturbator2000
Użytkownik
Posty: 170
Rejestracja: 20 mar 2019, 17:43
x 23
x 130

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Masturbator2000 »

To jest niepoważne, że w sumie tyle osób zajmuje się obsługą kamer i przełączaniem pomiędzy nimi, a nie potrafią tego ogarnąć.
Czy im tam nad głowami jakiś producent stoi i mówi co mają wycinać pokazując dom z zewnątrz? Bo niektóre zmiany obrazu są tak głupie i nagłe, że na to wygląda.
Obrazek
damianus
Użytkownik
Posty: 235
Rejestracja: 19 mar 2019, 23:49
x 10
x 67

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: damianus »

Według mnie było lepiej niż w ostatnich dniach. Widać że czytają opinie internautów i wyciągają wnioski.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości