[TVN] Agent-Gwiazdy

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Tradycja » 21 mar 2019, 0:14

Byc moze na jawne sojusze jest jeszcze za wczesnie, dziwne tez ze nie notuja jak to bywalo wczesnie nie zauwazylam zeby mial ktos dzienniczek zy inne zapiski poza zdjeciami.
szefszefow
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: szefszefow » 21 mar 2019, 0:41

Mój typ na agenta to Marysia, ale nie daje mi spokoju gra Marioli podczas pokera. Immunitet najmniej potrzebny agentowi, dlatego Mariola ciągle mówiła Andrzejowi, że nie chce jego koperty oraz ma być cicho i zostawić ją u siebie. Jako jedyna "chciała" zarobić coś dla grupy i mimo długiego braku odzewu, ciągle gadała jedno a to samo. A jej mina, kiedy Andrzej wymienił się tym immunitetem z Angeliką - coś mi tu śmierdzi...
Saul Niguez
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Saul Niguez » 21 mar 2019, 6:57

Ona odpadnie nastepna.
martusia90
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: martusia90 » 21 mar 2019, 8:34

Dla mnie niezmiennie od 1 odcinka Agentem jest Damian :) Wasze typy na Agatę były bardzo pocieszne :P
lost47
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: lost47 » 21 mar 2019, 9:33

Agent się ewidentnie nie popisał we wczorajszym odcinku. Zadanie z liczeniem było jak najbardziej do zepsucia wystarczyło umiejętnie w którymś momencie choćby o 1 cyfrę pomylić wynik i już by nie było zaliczone. Tutaj brawa dla grupy za czujność i wzajemną kontrolę. Ciekawe czy Wiktor chciał sabotować to zadanie czy serio się pomylił.
gawcia
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: gawcia » 21 mar 2019, 9:37

Czy ktoś pamięta który z uczestników wykładał banknoty na górze planszy ? Któryś z uczestników mówił że tam był zdublowany banknot. Agent mógł celowo podłożyć zamiast chować do kieszeni. Wydaje mi się że kręciła się tam Viola i Marysia ale pewności nie mam. Trzeba będzie sprawdzić na powtórce.
lost47
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: lost47 » 21 mar 2019, 9:46

Z tego co kojarzę chyba Marysia, Agata i Wiktor się też tam kręcił.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: wiatriwoda » 21 mar 2019, 9:47

Obok Agaty stał Damian.
VfV
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: VfV » 21 mar 2019, 10:18

Zaczynam zastanawiać się nad Mariolą. Z wykształcenia jest prawnikiem a zachowuje jak stereotypowa Grażyna, niektóre sytuacje gdy próbuje trzymać Andrzeja na smyczy są wręcz nieprawdopodobne, czy człowiek wykształcony zachowywałby się przed kamerami jak za przeproszeniem prostak? W konwencji kryminału taka osoba jest po za wszelkimi podejrzeniami, niewidzialna, każda wpadka jest mu wybaczana, wszystko można zrzucić na karb paskudnego charakteru. W dodatku jako, że w grze bierze udział małżeństwo, jest to dodatkowy dowód na jej niewinność bo przecież Andrju na pewno by wiedział, że jego żona jest agentem…a może jednak nie? To by było bardzo atrakcyjne w obrazku, gdyby na końcu okazało się jego pyskata, apodyktyczna żona grała dwie role. Tego nie było w żadnej edycji.
Za Mariolą też przemawia parę dziwnych zachowań w trakcie wykonywania zadań. Nie chciała lecieć na lotni, nie zależało jej na kasie i robiła sobie notatki, a nagle przy stole rezygnuje z zielonego immunitetu za marne 2.500. Albo faktycznie jest Grażyną, albo…dopiszcie sobie sami. Do tego w trakcie jazdy rowerem pomyliła się w tak prostym obliczeniu i nawet poobijany przez życie i słabo kontaktujący Andrzej poprawnie policzył wynik.
Z punktu widzenia programu, Mariola byłaby najlepszym agentem bo nikt na nią nie stawia. Przypomina mi się, cacus Mirka Paska, którego nikt nie traktował poważnie i brał za kompletnego fajtłapę. Ale czy tak jest? Znając producentów AG raczej poszli w bezpieczny wybór – jeśli wykluczyć kandydaturę Andrzeja, Marioli, Andżeliki, Katarzyny i Jonkisza – zostaje Marysia, Viola, Misiek, Wiktor i Damian. Czyli nie oszukujmy się, trochę banał. Z tej piątki Misiek byłby najciekawszym agentem, ale też jest trochę oczywisty i dużo osób go podejrzewa. Wydaje mi się więc, że agentem będzie Damian. Idąc kluczem poprzednich edycji jest mocno powiązany z TVN jako zwycięzca masterchefa. Pytanie czy powierzyliby rolę studentowi weterynarii, do tej pory agentami byli aktorzy i ludzie pracujący w radio/telewizji. Do tego klucza pasuje z kolei Marysia, Viola, Misiek.
Saul Niguez
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Saul Niguez » 21 mar 2019, 10:47

Ile razy mam napisac ze Mariola leci nastepna potwierdzone zrodlo przez nia sama. Po niej dwie osoby i dopiero Andrzej. Nie wiem dlaczego Jonkisza
i Angele wykluczasz. Ja tylko Golotow i Kasie bo to jest pewne. Pozostala 7-ka podejrzana.Oczywiscie na pole position wysuwa sie Viola i Maria. Na ten moment bym tak obstawil. I ze
Viole typuje Mrozik a Marie
Kordas i to oni zagraja o zwyciestwo.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: pulkownik » 21 mar 2019, 10:52

Ja bym się nie zdziwił, jakby Agentem była niepozorna Little, zresztą zyskuje w moich oczach po kiepskim występie w Tańcu z Gwiazdami. Nie mogę zaś patrzeć na Kordasa i Mrozika, obaj są dramatyczni, Mrozik to takie popłuczyny po Michale Mikołajczaku tylko kilka razy mniej strawne. Violka i Misiek to za proste typy, chyba jeszcze prostsze od Huberta w I edycji, ona naczelny schwarzcharakter pudelków, on z wizerunkiem wioskowego głupka.

@VfV Mariola jest taką "Grażyną" na co dzień, nie pojmuje jej zachowania, ciekawe tylko co zrobi "Andżej" jak już małżonka, oby jak najszybciej, wyleci.
loker53
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: loker53 » 21 mar 2019, 11:38

Przyznam się, że dałem się omamic napisem w rzeźni. Wielkie zaskoczenie, że Agata juz odpadła. Chciałbym, żeby agentem był Mrozik, bo byłby to naprawdę dobry agent.
RXRi2
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: RXRi2 » 21 mar 2019, 14:29

Interesujące jest to, że w żadnej internetowej dyskusji absolutnie NIKT nie bierze pod uwagę agentury Wołejnio. Wiem, że za wykluczeniem jej kandydatury przemawiają twarde fakty ale przecież Antek też wrócił do programu warunkowo a wzbudzał podejrzenia do samego końca.
krejzolekk
Obserwator

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: krejzolekk » 21 mar 2019, 15:41

@@Saul Niguez - możesz swoje spoilerowe mądrości dawać w spoiler, żeby nie psuć innym zabawę?
Saul Niguez
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Saul Niguez » 21 mar 2019, 16:41

A jak sie robi to na komorce?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”