[TVN] Agent - Gwiazdy (2016-2019)

Archiwalne programy TVN.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

@Saul Niguez po co piszesz te bajki?
Toż tu sa fani Agenta od 1 edycji i doskonale kazdy wie, ze finał nienagrany jeszcze, więc sory ,ale :lol: jedynie
Saul Niguez
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 09 mar 2019, 14:02
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Saul Niguez »

Udalo sie jupi.
Kilka przemyslen.
Montaz jeszcze nie spalil Sadowskiej,Jonkisza,Little,
Violi. Teraz stawiam na Sadowska bo jest ukazywana ze sie bardzo stara wykonac zadanie i motywuje innych. I te "Olo byles swietny" tak jakby bylo jej zal ze przez nia odpada sympatyczny dziadek. Przypomina mi Ilone. Ona mi sie podoba wizialnie i jej barwa glosu. Kiedys jak bylem szczylem poszedlem na casting do takiego przedstawienia spiewanego na podstawie "High School Musical" i trafilem do pokoju gdzie ona byla w jury. Zaspiewalem 4 wersy "Breeking free" i mi przerwali i kazali wrocic jak przejde mutacje glosu a ja poprostu mam dziwny glos. Ona sie tak pozytywnie usmiechnela do mnie...kibicuje jej.
Jonkisz to no-name,little to taka Maja a Viola niczym
Lucinska.
Saul Niguez
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 09 mar 2019, 14:02
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Saul Niguez »

annawoj1104 pisze: 21 mar 2019, 20:05 @Saul Niguez po co piszesz te bajki?
Toż tu sa fani Agenta od 1 edycji i doskonale kazdy wie, ze finał nienagrany jeszcze, więc sory ,ale :lol: jedynie
Ale finalowy test sie odbyl a to chyba najwazniejsze.
To sa tylko moje wizje.

Jedynie
[ Spoiler ]
Kingonday
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 22 mar 2019, 0:05
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kingonday »

Powiem wam że byłby to dobry myk.
Odchodzi Pani Czubowna która załóżmy była agentem, i w jej miejsce potrzebujemy kogoś, kto odpadł wcześniej by nie wzbudzić podejrzeń, czyli Pani Kasia. Automatycznie ludzie twierdzą że nie może być agentem bo odpadła. Dobre zamieszanie zrobila Edzia swoim odejsciem. Więc Pani Kasia zajmuje miejsce Czubowny I ciąg agenta dalej jest prowadzony. To byłby świetny pomysł, lecz niestety raczej nie jest on aktualny.
RXRi2
Użytkownik
Posty: 216
Rejestracja: 26 lut 2016, 2:53
x 67

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RXRi2 »

Kingonday pisze: 22 mar 2019, 0:10 Powiem wam że byłby to dobry myk.
Odchodzi Pani Czubowna która załóżmy była agentem, i w jej miejsce potrzebujemy kogoś, kto odpadł wcześniej by nie wzbudzić podejrzeń, czyli Pani Kasia. Automatycznie ludzie twierdzą że nie może być agentem bo odpadła. Dobre zamieszanie zrobila Edzia swoim odejsciem. Więc Pani Kasia zajmuje miejsce Czubowny I ciąg agenta dalej jest prowadzony. To byłby świetny pomysł, lecz niestety raczej nie jest on aktualny.
Istnieje również możliwość, że od początku agentem była Kasia. Nie wiemy przecież czy gdyby nie losowe odejście Czubówny, nie przywróconoby Wołejnio w inny sposób.
Scenariusz, w którym Wołejnio jest agentem a dwie największe gwiazdy edycji -Czubówna i Górniak to uczestniczki-słupy, które mają zaaranżować jej powrót i odwrócić uwagę właściwej 11-tki graczy byłoby oryginalną intrygą ale realną gdyby program tworzył ktoś inny niż obecna przewidywalna ekipa. To intro Kingi z 3 odcinka, w którym ma nadzieję, że podobne zwroty akcji w programie nie będą miały miejsca brzmi dość niejednoznacznie. Tak jakby kryło się w tym jakieś niedopowiedzenie. Nie wiem czy do tej pory na świecie zdarzało się by agent miał swoich pomocników w postaci fikcyjnych zawodników. Gdyby tutaj okazało się, że Edyta od początku była sprzymierzeńcem Kasi i miała swoją rolę do odegrania tak jak Krystyna to mogliby tym zamknąć usta wszystkim, którzy mówili, że program był ustawiony bo Edyta musiała wracać na koncerty. Owszem, byłby ustawiony ale jako element gry a nie w wyniku zobowiązaniań zawodowych gwiazdy.
Saul Niguez
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 09 mar 2019, 14:02
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Saul Niguez »

Niestety to brzmi jak jakies science-fiction. Zreszta o tym odwracaniu uwagi wspomniala Marysia. No i ta
Kacha jest strasznie wybuchowa nie nadaje sie do tej roli. Nie wiem po co ja przywrocili skoro Edyta odchodzila. To jest nie fair wobec reszty uczestnikow.
Czemu takiej Agatki nie przywroca?
Saul Niguez
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 09 mar 2019, 14:02
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Saul Niguez »

[ Spoiler ]
Sashenka
Obserwator
Posty: 357
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:48
x 246
x 17

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sashenka »

Muszę przyznać, że uśmiałam się jak norka, gdy Agata odpadła.

Jakoś nie wydaje mi się, żeby Kasia była agentem. Szczerze mówiąc, w ogóle nie wiem, kto to jest.
dumar
Obserwator
Posty: 258
Rejestracja: 05 sty 2019, 14:24
x 7
x 49

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dumar »

Opis szóstego odcinka zdradza, kto odpadnie w piątym:
https://www.teleman.pl/tv/Agent-Gwiazdy-6-1860818
mortimer
Obserwator
Posty: 251
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:42
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mortimer »

Ale wtopa czyli kolejna Pani Out i zgadza sie ze 5 odcinek:_).Czyżby zmieniono Agenta w trakcie gry?i chodzi mi nie o tą co odpadla.
Agrest
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2019, 8:45
x 2

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Agrest »

A co z ostrzeżeniami z pierwszych odcinków "uwaga na KASĘ"?
Po powrocie KASi temat KASa ucichł?
Sashenka
Obserwator
Posty: 357
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:48
x 246
x 17

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sashenka »

Myślę, że nie ma co się na siłę doszukiwać wskazówek.
Saul Niguez
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 09 mar 2019, 14:02
x 1

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Saul Niguez »

Agent to Viola albo Maria ze wskazaniem na ta druga.
Jesli bylby facet to bylbym w niezlym szoku.
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Błagam ludzie nie popadajcie w paranoję z tymi wskazówkami - nie chcemy kolejnych 50 stron z teoriami na temat jakiegoś zdjęcia banknotu. Jest to męczące + JV raczej o tego typu zabiegach nie myśli.
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
gostek687
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 21 mar 2018, 23:25

[TVN] Agent-Gwiazdy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gostek687 »

Póki co zostaję przy podejrzeniach Sadowskiej i Kordasa.

P.S.Ma ktoś może linki, gdzie można obejrzeć inne, zagraniczne edycje Agenta, najlepiej z polskimi napisami?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości