[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Dominik pisze: 24 mar 2019, 11:26 Zgadzam się z Karolem, uczestnicy są po prostu nieciekawi. Jak to mówią, tylko nudni ludzie się nudzą. ;)
A z tą wpadką roku bym nie przesadzał. Przeciętny widz nie ma pojęcia, co tam dokładnie się dzieje, bo ogląda tylko zmontowane fragmenty w TVN 7, albo w ogóle podsumowanie tygodnia w TVN. Myślę, że grupa fanatyków, który poświęcają swój czas na nieustanne oglądanie streamów jest głównie na tym forum. :P
Za duży rozgłos póki co jest w Internecie, by zostawić sprawę tak po cichu.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 07 mar 2019, 19:01
x 913
x 460

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Spiderman0409 »

na TVN "Co Za Tydzień" o Big Brother
Awatar użytkownika
Saba397
Obserwator
Posty: 455
Rejestracja: 30 sty 2019, 19:33
x 28
x 123

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Saba397 »

Pamiętacie reklamę TV ,,Ciesz się, że nie jesteś uczestnikiem" Patrząc co się dzieje to te słowa nabierają takiego znaczenia, że produkcja chyba chciała od początku zrobić im ekstremalne warunki. Przykładowo zimna woda, mało jedzenia, brak artykułów pierwszej potrzeby - tu to przegięli.
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
Posty: 3024
Rejestracja: 25 sie 2010, 13:03
x 72
x 714

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik »

Trzeciak pisze: 24 mar 2019, 11:31
Dominik pisze: 24 mar 2019, 11:26 Zgadzam się z Karolem, uczestnicy są po prostu nieciekawi. Jak to mówią, tylko nudni ludzie się nudzą. ;)
A z tą wpadką roku bym nie przesadzał. Przeciętny widz nie ma pojęcia, co tam dokładnie się dzieje, bo ogląda tylko zmontowane fragmenty w TVN 7, albo w ogóle podsumowanie tygodnia w TVN. Myślę, że grupa fanatyków, który poświęcają swój czas na nieustanne oglądanie streamów jest głównie na tym forum. :P
Za duży rozgłos póki co jest w Internecie, by zostawić sprawę tak po cichu.
Wpisałem hasło 'Big Brother' i rzucają się newsy o tym, że jeden dokonał coming outu, drugi opuścił program, a trzecia chce to zrobić. Fora, tudzież komentarze na Facebooku nie są jeszcze miarą ogromnej popularności danego tematu. A jeśli temat wspomnianych niedoróbek się rozniesie szerzej, to tylko z korzyścią dla programu, bo ludzie będą chcieli zobaczyć, czy jest aż tak źle. ;)
ACAS
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 22 mar 2019, 21:31
x 1

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ACAS »

Prawdę mówiąc to nawet nie możemy powiedzieć czy uczestnicy są ciekawi czy nie, gdyż póki co nawet nie mają warunków do bawienia się w BB. Ich żywot jest wręcz przykry, a oni sami nie mają inicjatywy do "dram" gdyż wszyscy są zjednoczeni w narzekaniu i walce z producentami, nikt nie ma nawet siły czy chęci by zrobić coś ciekawego.

Straszna kicha, wszystkie elementy tej układanki były na stole - widzowie byli, ludzie byli (notka - niektórzy zarzucają że każdy taki sam, lecz pomimo tego każdy ma tą jedną charakterystyczną cechę która go definiuje przynajmniej przez ten pierwszy tydzień) marketing był. Tylko pomysłu i umiejętności wykonania nie ma.

Toż to szok żeby problem wody jest nierozwiązany przez 7 dni! Powinni wyłączyć kamery na dzień, wprowadzić fachowców z zakazem odzywania się, na rzecz odcinków skleić tylko fragmenty z basenu czy jakiejś rozmowy w pokoju, rozwiązanie jest, uczestnicy pewnie też chcą się bawić w BB, więc pewnie by poszli na jakąś ugodę że nie mogą wychodzić z jakiegoś pomieszczenia przez dzień, a w zamian przyjdzie ekipa i przez cały dzień i noc im wszystko naprawi.

Dla nich to faktycznie szoda czasu, sytuacja wygląda marnie, nuda kompletna, choroby, 100.000 zł można zarobić w inny sposób. W dodatku produkcja już pokazała, że wyjść stamtąd to żaden problem, wystarczy powiedzieć i Ciebie puszczą. Ba, w dodatku będą ci robili reklamę i będą opowiadali o twoich zaręczynach i zapowiedziach w stylu "jeszcze o mnie usłyszycie" jak dzisiaj w DDTVN z Danielem.

Przykro się na to patrzy jak jeden z wydawało się najprostszych formatów Reality Show można sknocić tak bardzo, ot polska przypadłość w tej branży, niestety.

Nawet pierwszy tydzień nie minął a w domu jest pożar, a sama produkcja wisi na włosku gdyż jeżeli sytuacja nie ulegnie drastycznej poprawie to masowe wyjścia będą nieuniknione. Boję się czy w obecnym stanie program w ogóle przetrwa te 3 miesiące.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Dominik pisze: 24 mar 2019, 11:45
Trzeciak pisze: 24 mar 2019, 11:31
Dominik pisze: 24 mar 2019, 11:26 Zgadzam się z Karolem, uczestnicy są po prostu nieciekawi. Jak to mówią, tylko nudni ludzie się nudzą. ;)
A z tą wpadką roku bym nie przesadzał. Przeciętny widz nie ma pojęcia, co tam dokładnie się dzieje, bo ogląda tylko zmontowane fragmenty w TVN 7, albo w ogóle podsumowanie tygodnia w TVN. Myślę, że grupa fanatyków, który poświęcają swój czas na nieustanne oglądanie streamów jest głównie na tym forum. :P
Za duży rozgłos póki co jest w Internecie, by zostawić sprawę tak po cichu.
Wpisałem hasło 'Big Brother' i rzucają się newsy o tym, że jeden dokonał coming outu, drugi opuścił program, a trzecia chce to zrobić. Fora, tudzież komentarze na Facebooku nie są jeszcze miarą ogromnej popularności danego tematu. A jeśli temat wspomnianych niedoróbek się rozniesie szerzej, to tylko z korzyścią dla programu, bo ludzie będą chcieli zobaczyć, czy jest aż tak źle. ;)
Fora jak fora, Facebook jak Facebook, ale o sprawie już trąbi na swojej stronie internetowej nawet RMF. To już szersze grono. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

W salonie coś zabawnego się dzieje to co mamy?

BB1 nudne koszmarnie rozmowy Macieja, Karoliny, Igora.
BB2 a jakżeby oczywiście to samo.
BB3 ogród
BB4 taras z widokiem na salon. Widać bawiących się mieszkańców, ale nic nie słychać.


Ja nie wiem może tej osobie co tam siedzi po prostu nie chce się przełączać tych kamer, bo nie wierzę, że to jakaś wielka filozofia cyknąć kamerę i piknąć odpowiednie mikrofony na jeden kanał...
sagnol
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 24 mar 2019, 10:31
x 5

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sagnol »

Dzień dobry,
mój pierwszy post tutaj.

Pozwole sobie skomentować BB.

Uczestnicy:
dalej podtrzymuje swoją opinie z fb sprzed tygodnia że nastapił zły dobór ludzi do programu, o ile z przypadku kilku ludzi zmieniłem zdanie tak po tyg utwierdziłem że jest sporo nijakich ludzi, ktorzy nic nie wnosza do programu: Iza, Marlena, Kasia, Magda, Oleh.
Generalnie mamy ludzi podobnych do siebie, w zachowaniu, wiekiem. przecież jakby tam dali jakiegoś 60-latka/ke, to już samo to że jest ktoś w tym wieku z 20-30 latkami byłoby ciekawe do oglądania.


Realizacja:
do internetowych przekazów sie nie odnosze, bo nie ogladam, nie zapłace za to. Ale czesc pokazywana w telewizji .....no sory, ale co to jest?
dlaczego nie ma połgodzinnego live powiedzmy o 17.30-18 z salonu gdzie wszysycy siedza przy stole, są rozmowy, gry słowne, quizy, pytania od widzów przekazywane powiedzmy przez takiego chajzera, gdzie widzowie poznaja uczestników? dlaczego w ciągu dnia jest tylko godzina relacji z porzedniego dnia o 20? a nie połtorej godziny? dlaczego po 23 nie ma relacji bez cenzury, tylko nudne gadanie psycholoŻKI z chajzerem? mnie to kompletnie nie interesuje, wiecej wniosków potrafie sam wyciągnac na podstawie tego co obejrze niz jest powiedziane podczas tego wejscia. odpusciłem oglądanie tego wejśćia po 23.

Treść programu:
tam sie nic nie dzieje, jak to ogladam to mam wrazenie ze produkcja nie ma w ogole pomysłu jak zagospodarowac tych ludzi. ktos tu wrzucił linka jakie zadania mieli ludzie z brytyjskiej edycji, zacytuje bo te zadania są genialne w swojej prostocie:
Kolejną interesującą konkurencją było zadanie tygodniowe, polegające na pracy w Fabryce Big Brother. Wielki Brat ogłosił, że każdy z graczy zostanie przywdziany w strój robotnika i w wyznaczonym czasie będzie musiał udać się do pracy. Wszyscy mieszkańcy musieli pracować w oddzielnych pomieszczeniach, a zlecone zadania były obrzydliwe i nużące. Zawodnicy musieli np. zajmować się kilkugodzinnym rozdzielaniem różnokolorowych robaków, selekcjonowaniem świńskich wnętrzności oraz skręcaniem śrubek i nakrętek wyciągniętych uprzednio z oleju. Kiedy do pracy udała się pierwsza osoba, niespodziewanie Wielki Brat przekazał pozostałym domownikom treść prawdziwego zadania tygodniowego.Okazało się, że przez wszystkie dni w Fabryce Big Brother pracować będzie tylko jedna i zawsze ta sama osoba, a w tym czasie pozostali mieszkańcy będą mogli bawić się, jeść, słuchać muzyki i korzystać z innych rozrywek, jakie zafunduje Wielki Brat. Zadanie tygodniowe polegało na zatajeniu całego spisku przed nieszczęśnikiem pracującym w Fabryce. Kiedy pracująca osoba po kilku godzinach wracała do Domu, wszyscy pozostali udawali, że również spędzili uciążliwe chwile podczas kilkugodzinnej, obrzydliwej pracy. Mieszkańcom do samego końca udało się zmylić pechowca, a zadanie tygodniowe zostało zaliczone.

Natomiast w ciągu ostatnich dni, do Domu Wielkiego Brata weszła trójka nowych kandydatów na uczestników: dwie kobiety (jedna z nich jest córą Polki i Kuwejtczyka) i jeden mężczyzna. Spośród nich tylko dwie osoby zostaną pełnoprawnymi mieszkańcami. Póki co, wszyscy zamieszkali w Sekretnym Ogrodzie Wielkiego Brata, o którego istnieniu pozostali domownicy nie mają pojęcia. Trójka kandydatów musi żyć w ukryciu przed pozostałymi i aby coś zjeść, musi nocami wykradać żywność z lodówki.

czy wyobrazacie sobie takie zadania w tej edycji? patrzac co uczestnicy mieli do wykonania podczas pierwszego tygodnia, przypomne: gra planszowa gdzie pytaniami były komentarze z forum nt. uczestników (a co z kontaktem z zewnątrz, dlaczego uczestnicy poznaja opinie na swoj temat podczas pobytu w domu?), zbicie 3 mebli ogorodowych z palet? mam wrazenie ze za tydzien jak bedzie 15 stopni na dworze to dadzą im kwiatki i każą posadzic je w ogrodzie. no oglądalnosc gwarantowana.

poza tym jestem zdania ze potencjał domu jest niweczony. dlaczego za frajer oddawana była druga sypialnia, dlaczego za frajer oddawany był basen (coś ekstra, czego nikt nie miał w poprzednich edycjach)? przeciez taki basen powinien być nagrodą za całotygodnie tematyczne zadania i nie już w pierwszym tygodniu. dlaczego pokoj mediany nie jest w ogole wykorzystywany? dlaczego nie ma tam np. konsoli do gier? dlaczego pogranie sobie w giery nie jest nagrodą dla uczestników np dla druzyny ktora wygra w paintballa w ogrodzie, ktory jest ogromny w tej edycji, albo w lasery w przyciemnionym domu nocą?, albo obejrzenie meczu reprezentacji za np jakiś test wiedzy o piłce, albo jakiś meczyk miedzy druzynami tez w ogrodzie? już tu mamy okazje do wymyslania jakis zadań dla uczestników.



ogladajac ten program mozna miec wrazenie ze wzieła sie za niego stacja ktora nigdy wczesniej nie realizowała tej formuły i sie uczy, a poza tym fundusze na ten program są ograniczone. Ale ten program realizuje tvn i endemol, czyli podmioty ktore robiły ten program dobrze 18-16 lat temu. Czy naprawde nie ma teraz tam w ekipie nikogo z tamtych lat, kto powiedziałby im jak to powinno sie robic?
ten program ma tak tracony potencjał ze głowa mała patrząc na to w jak interaktywnych czasach dzisiaj zyjemy i patrzac na to jakie warunki maja uczestnicy w domu i na zewnatrz domu.

no i jeszcze ten głos wielkiego brata, a raczej siostry, totalnie niedorzeczne, nietrafione, niepasujące do formuły. nie podoba mi sie że na siłe sfeminizowano ten program tak samo nie podoba mi sie ze do programu dali geja znanego z partnerowania bardziej znanemu gejowi. brakuje tylko wsród uczestnika zapalonego KODziara, z koszulką konstytucja i mielibysmy komplet.
Ostatnio zmieniony 24 mar 2019, 11:55 przez sagnol, łącznie zmieniany 1 raz.
qmate
Użytkownik
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2016, 0:09
x 158
x 42

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: qmate »

Wyłapaliście w DDTVN ten dialog? Nie pamiętam 1:1 słów, ale szło mniej więcej chyba tak:

Klaudiusz: "Teraz ten dom jest wypasiony"
Magda Mołek: "Gospodarka rośnie, stać nas"
Gulczas: "Ale nagroda gorsza"
Awatar użytkownika
Spiderman0409
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 07 mar 2019, 19:01
x 913
x 460

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Spiderman0409 »

LIVE,
[ Spoiler ]
:)
[ Spoiler ]
Ostatnio zmieniony 24 mar 2019, 11:59 przez Spiderman0409, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Radek
[ Spoiler ]


Zawiodłem się na nim, a miałem go w top3 uczestników do tej chwili...


Natomiast po tych 7 dniach najsłabsze, najnudniejsze osobowości to moim zdaniem:

- Magda (wydawało się, że będzie jedną z największych osobowości, a tu totalna klapa na razie).
- Oleh (jedyne kryterium chyba, za którego go wzięli to narodowość. No i że całkiem przystojny, totalnie bezpłciowy)
- Karolina (nie ma swojego zdania, potrafi tylko latać za Maciejem przez 80% czasu i nie ma choćby przyzwoitego kontaktu z jakąś połową mieszkańców...)
- Klaudia (z początku fajnie, ale w ostatnich dniach bardzo zawodzi... Niby bierze udział w zadaniach, rozmawia, ale to wszystko takie do bólu nijakie).
Ostatnio zmieniony 24 mar 2019, 12:04 przez Jordi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mi8sp1590Priv
Obserwator
Posty: 451
Rejestracja: 16 sie 2015, 23:18
Lokalizacja: Warszawa
x 60
x 83

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mi8sp1590Priv »

LIVE
[ Spoiler ]
Michał
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3668
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 285
x 866

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

qmate pisze: 24 mar 2019, 11:54 Wyłapaliście w DDTVN ten dialog? Nie pamiętam 1:1 słów, ale szło mniej więcej chyba tak:

Klaudiusz: "Teraz ten dom jest wypasiony"
Magda Mołek: "Gospodarka rośnie, stać nas"
Gulczas: "Ale nagroda gorsza"
Uśmiałam sie z tego..
Albo jeszcze o Danielu ktoś powiedział ze wyszedł dlatego bo dowiedział sie jaka jest nagroda :lol:
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21729
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Podtrzymuję swoje słowa. Sposób realizacji programu i zadania dla uczestników to ewidentna wina producentów i nadawcy. Ale nuda z przekazów live, o której piszecie, to - co także powtarzam - brak inwencji twórczej mieszkańców domu 🙂
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38069
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Tomek ogłasza chyba nowe zasady od produkcji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości