[TVN/TVN7] Big Brother /kosz/

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
maniana de la casas
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 24 mar 2019, 13:51
x 5

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: maniana de la casas »

Dlaczego ku***a ta justyna non stop mói o nominacjach, to jest jakis żart
maniana de la casas
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 24 mar 2019, 13:51
x 5

[TVN/TVN7] Big Brother /kosz/

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: maniana de la casas »

Kur**a a justynka znowu o nominacjach, nie no je**e ze smiechu zaraz
maniana de la casas
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 24 mar 2019, 13:51
x 5

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: maniana de la casas »

Uwielbiam Igora, jest najbardziej natutalnym poj**em w tym programie
kojot1509
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 26 mar 2019, 7:43
x 1

[TVN/TVN7] Big Brother (KOSZ)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kojot1509 »

Karol pisze: 26 mar 2019, 7:54 Brak polskich znaków jestem skłonny wybaczyć, problemy z interpunkcją także. Wszak ten wątek czasami jest nie do ogarnięcia przez moderatorów. Jednak używajcie na litość boską słowników.

Bo się pożegnamy 🙂
Wyluzuj Karol
balarion
Junior
Posty: 835
Rejestracja: 19 kwie 2017, 11:03
x 419
x 527

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: balarion »

terrytonio pisze: 27 mar 2019, 23:33 Dziwisz się ??? Ja bym nawet 5 minut nie wytrzymał z tymi ci...ami Justyną i Łukaszem.
Jordi pisze: 27 mar 2019, 23:30 Klaudia w punkt!
[ Spoiler ]
dokładnie. Za pół minuty jakiś Jordi Cię wyzwie od nietolerancyjnych chamów:)
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

O dzisiaj BB Nocą z czerwonym kluczykiem :o

@balarion na razie to ty masz ostrzeżenie w tym temacie i usunięto twój obraźliwy post w moim kierunku, więc raczej uważaj na siebie, kolego ;)
Ostatnio zmieniony 27 mar 2019, 23:37 przez Jordi, łącznie zmieniany 2 razy.
balarion
Junior
Posty: 835
Rejestracja: 19 kwie 2017, 11:03
x 419
x 527

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: balarion »

Jordi pisze: 27 mar 2019, 23:35 @balarion na razie to ty masz ostrzeżenie w tym temacie i usunięto twój obraźliwy post w moim kierunku, więc raczej uważaj na siebie, kolego ;)
bo mody są "tolerancyjne" tak samo jak ty:) czyli- albo geje są wspaniałe, albo ostrzeżonko. Tak to działa:) Tu jest heterofobia
Przeniosłem posty do kosza. To po pierwsze.
Po drugie jeśli masz jakieś zastrzeżenia do funkcjonowania forum, to pisz o tym w odpowiednich działach lub na PW do moderatorów i administratorów, a nie zaśmiecaj wątku o "BB".
Awatar użytkownika
Reality
VIP Expert
Posty: 653
Rejestracja: 12 lip 2012, 9:24
Lokalizacja: Warszawa
x 54
x 98

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Reality »

balarion pisze: 27 mar 2019, 23:40bo mody są "tolerancyjne" tak samo jak ty:) czyli- albo geje są wspaniałe, albo ostrzeżonko. Tak to działa:) Tu jest heterofobia
Weź na wstrzymanie... Nie o tolerancję tu już chodzi, a o szacunek do drugiego człowieka. Jaka heterofobia? Czy ktoś na tym forum obraża innych ludzi w taki sposób jak m.in. Ty? Zauważ, że uzytkownicy którzy normalnie komentują wątek, bez nienawiści, nie muszą wcale stawiać jednej z orientacji seksualnej nad innymi. Wszyscy jesteśmy równi... Zdecydowanie należy Ci się ostrzeżenie, a może i nawet już ban.
balarion
Junior
Posty: 835
Rejestracja: 19 kwie 2017, 11:03
x 419
x 527

[TVN/TVN7] Big Brother (KOSZ)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: balarion »

Lolunio pisze: 29 mar 2019, 8:33 Co do Maćka-Jego wejście + pierwsze dwa-trzy odcinki miałem zdanie podobne do większości z Was...jechałem po nim równo....ale z biegiem czasu okazało się ,że jest najbardziej charakternym uczestnikiem domu WB.Ma swoje zdanie,nie boi się głośno powiedzieć co go wkurza..po prostu nie owija w bawełnę...Czasem rzuci mięsem-i na forum WIELKIE oburzenie jaki to "burak"-odpowiedzcie sobie sami na pytanie -Kto z Was NIE UŻYWA słów potocznie uznanych za wulgarne...Otóż wg badań ponad 94% społeczeństwa czasami lub notorycznie sobie zaklnie,więc nie bądźcie tacy świętojebliwi,że tak to razi...Co do jego zachowania w stosunku do Łukasza-popieram w 10000%...To jest aktorzyna,który gra najbardziej ze wszystkich tam w domu-manipulator i cwaniaczek najwyższych lotów...
Brawo, pierwszy który zauważył wszystko to samo co oja.
Za chwile cała ekipa homo rzuci się na nas. 10 min poczekajmy.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN/TVN7] Big Brother (KOSZ)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

@balarion nie wiem jaką dyskusję usiłujesz sprowokować, ale z pewnością nie mieści sie ona w tematyce wątku. Tak więc post ląduje w Koszu.
havanka09
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: 29 mar 2019, 10:37
x 24
x 60

[TVN/TVN7] Big Brother (KOSZ)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: havanka09 »

Justyna to samo fałszywa lalka od początku programu jedzie równo po niektórych a teraz przyłączyła się Kaśka inteligencja wychodzi z brzuchem AUT z programu
havanka09
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: 29 mar 2019, 10:37
x 24
x 60

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: havanka09 »

krista pisze: 04 kwie 2019, 10:55 Maciek pokazał chrakter despoty, taki tyranek który chce rządzić innymi...osobiście nie toleruję u ludzi takiego zachowania, jeżeli w realu również taki jest, to żal faceta, no może raczej współczuję jego bliskim. Justyny nadal nie mogę rozgryżć, chce coś pokazać ale dalej jest jakaś zaplątana, nie czuję jeszcze tej dziewczyny, coś jak "muszę to jestem". Bartek jak papa smerf, coś mi w nim nie pasuje, taki z innej bajki, nie pokazał jeszcze nic co by mnie zaskoczyło, ale właściwie to kilka osób takich jeszcze tam jest :)
A siebie tolerujesz czy czujesz? współczuj raczej sobie i rozgryzaj psychologu z bożej łaski
havanka09
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: 29 mar 2019, 10:37
x 24
x 60

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: havanka09 »

damianus pisze: 04 kwie 2019, 0:53 Łukasz irytuje już coraz więcej osób. Nawet na Facebooku gdzie wszyscy go wychwalali i bronili jest już pełno negatywnych komentarzy na jego temat.
W tym tygodniu pewnie nie odpadnie, ale następnym razem jak nie zmieni zachowania to może polecieć.
Poleci poleci na bank jest irytujący pajac
havanka09
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: 29 mar 2019, 10:37
x 24
x 60

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: havanka09 »

shawu pisze: 03 kwie 2019, 23:35 ale Figurski się postarzał
Choroba swoje zrobiła ale nie tylko :)
havanka09
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: 29 mar 2019, 10:37
x 24
x 60

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: havanka09 »

Masturbator2000 pisze: 03 kwie 2019, 23:39 W komentarzach na ekranie jechali po Łukaszu. Chyba ludzie wreszcie zobaczyli jak fałszywą osobą jest.
Od początku to mówię Fałszywy intrygant
Zablokowany

Wróć do „Kosz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości