[TVN/TVN7] Big Brother

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
MacWoj82
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: MacWoj82 » 28 mar 2019, 14:35

Najbardziej fałszywą osobą jest Maciej - który miał piękną wizytówkę a okazało się coś innego. Można wiele zarzucić Łukaszowi i Justynie ale Maciej nie jest wcale lepszy. Obgaduje tak samo jak oni. Jak ktoś to wyżej trafnie zauważył to właśnie on doprowadził do podziałów w grupie przez swoje głupie prostackie zachowanie. Bo powiedzcie sami kim jest człowiek który po lampce wina i w złości za to że ma spać na tarasie pokazuje goły tyłek ? Popisywał się jak małpa w Zoo. To właśnie on jest najbardziej fałszywy, ten jego wyraz ulgi na twarzy jak wychodziła Natalia, te odprowadzanie jej pod drzwi żeby zrobić dobre wrażenie. Nie zrozumcie mnie źle, tam każdy z nich ma coś za uszami. Ale Maciej jest najgorszy.
damianus
Użytkownik

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: damianus » 28 mar 2019, 14:40

On jak obgaduje to przynajmniej to słychać, a nie tak jak Weganka czy Marlena, że nastawi się dźwięk na 100%, a i tak nic nie słychać bo szepczą do ucha.
RXRi2
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: RXRi2 » 28 mar 2019, 14:44

Może zabrzmi to nieco feministycznie ale uważam, że widzowie nie darowaliby jakiejkolwiek dziewczynie takiej akcji z pokazywaniem pośladków i przegrałaby w głosowaniu z kretesem.

Jeśli chodzi o antypatie Agnieszki SBWS to w wywiadzie potwierdziła niechęć do jednego uczestnika. Wprawdzie nie zdradziła personaliów ale potem powiedziała, że była zaskoczona odejściem Natalii i nie rozumie decyzji widzów. Można zatem z kontekstu wywnioskować o kogo chodzi.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda » 28 mar 2019, 15:08

Nowe zadanie dzienne:
[ Spoiler ]
tinsel
Activist

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel » 28 mar 2019, 15:10

LIVE
[ Spoiler ]
MacWoj82
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: MacWoj82 » 28 mar 2019, 15:12

damianus pisze:
28 mar 2019, 14:40
On jak obgaduje to przynajmniej to słychać, a nie tak jak Weganka czy Marlena, że nastawi się dźwięk na 100%, a i tak nic nie słychać bo szepczą do ucha.
Tak a potem kłamie Marlenie że on tak nie robi ... Podzielił całą ekipę. W konfrontacji z Łukaszem zrobił z siebie idiotę, może i Łukasz się zdenerwował ale wtedy właśnie z Macieja wyszło to co najgorsze, gdyby nie kamery to by go pewnie uderzył (co zresztą chyba potem sam przyznał). Widać że chce rządzić i chciał sobie wszystkich podporządkować co mu się z Łukaszem nie powiodło bo właśnie Łukasz potrafił mu wprost powiedzieć to co o nim myśli a czego się boi mu się powiedzieć cała reszta. Żeby nie było Łukasz mnie też irytuje i nie będzie mi go specjalnie brakowało jeżeli odpadnie. Ale tak samo z Maciejem, mam nadzieje że w niedziele zgarnie nominacje i odejdzie z programu, bo to właśnie on wprowadza tam nerwową atmosferę.
Pepunia
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Pepunia » 28 mar 2019, 15:15

Witam wszystkich.

A nie pomyśleliscie np, że może właśnie dlatego ogłosili nominację Justyny teraz, bo wiedzą, że raczej głosów nie nazbiera. Jednocześnie drama jest i oglądalność się podnosi, wszak my widzowie lubimy takie historie. Pewnie wcale nie chcą jej wyrzucić ale żeby się nikt nie burzył konsekwencje jakieś muszą być.
Wilk syty i owca cała. :) ;D
RXRi2
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: RXRi2 » 28 mar 2019, 15:23

Justyna może odebrać Łukaszowi trochę negatywnych głosów a to obniży szanse Tomka na pozostanie, co nie ukrywam bardzo mnie cieszy.
Do tego uaktywnią się fani Justyny, którzy nie zagłosują przeciw Łukaszowi tylko wybiorą Tomka.
Awatar użytkownika
bee
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bee » 28 mar 2019, 15:36

Jak tak sobie obserwuje i jego zachowanie w stosunku do Łukasza Tomek jest gejem.

A tak a propo czekam na cieplejsze dni aby dziewczyny zaczeły pokazywać swoje wdzięki 😀
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: wiatriwoda » 28 mar 2019, 15:39

Live:
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
FA98
VIP Expert

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: FA98 » 28 mar 2019, 15:44

Obrazek

Mogłem to napisać wczoraj, miałem wolne, ale cała ta drama z regulaminem u Justyny spowodowała, że nie miałem kiedy się oderwać od tego :)
Pamiętajcie więc, że to podsumowanie wczorajszego odcinka i nie będę jeszcze tutaj poruszać tego co się wydarzyło wczoraj wieczorem i dziś rano ;)

A więc liczba dni, które są już za nami, stała się dwucyfrowa :) Na początek pomysł z pobudzeniem kreatywności u mieszkańców - no już gorzej produkcja nie mogła chybić. Nie dość, że pomysły dzieciaków raczej nie pobudziły wyobraźni mieszkańców, to na domiar złego przypomniały im o bliskich, których na pewno zaczyna im powoli brakować, a przecież minęła dopiero 1/10 programu.

Co do talk-show - ewidentnie nie chciało jej się robić tego zadania (sama to wprost przyznała). Zrobiła bo musiała zrobić. Opowiedziała, ok, spoko, ale jak mówię - z wymuszenia to wyszło gorzej niż u Oleha.

I teraz uwaga, bo powiem coś, co dla wielu z was może być zaskoczeniem! Otóż zaczyna mnie powoli męczyć... Łukasz. Może będę mocno kontrowersyjny teraz, ale uważam, że pod względem wyrażania tego, co mu się nie podoba, zaczyna przypominać Maćka, że dużo rzeczy mu się nie podoba. Oczywiście nie jest chamem i raczej ostre atakowanie kogoś nie jest w jego stylu. Nadal go popieram, ale rozumiem też osoby, które mówią, że staje się on męczący. Chociaż patrząc na ostatnie wydarzenia mam wrażenie, że (o ile nie wyleci w niedzielę) będzie jeszcze w stanie co nieco namieszać.

No i gwóźdź odcinka - drama Magdy :D Chociaż powinienem powiedzieć "beka z dramy Magdy", bo naprawdę łapałem się za głowę jak widziałem z jakich powodów zalewała się łzami. OK, chwila słabości każdemu się zdarzy, no ale żeby płakać, bo jest się powolnym i skupia na makijażu? To tak jakbym ja miał płakać dlatego, że jeszcze jem przystawkę, kiedy reszta zabrała się już za główne danie (to prawda, ja wolno i mało jem). Ale jak mówię, mnie akurat to nie wkurzało, a wywoływało "laughing" i paradoksalnie chciałbym, żeby została ona w programie dłużej :D

No i zadanie dnia - pielęgnacja ciała. Kobiety zrobiły chłopakom SPA, a ci odwzajemnili to masażem. Tutaj miałem mieszankę emocji, bo widząc kiedy chłopakom zrywano włosy z klaty, czułem jednocześnie śmiech i ból. W ogóle bardzo ciekawy sposób na sprowokowanie kontaktów cielesnych między mieszkańcami ;) A Łukasz na luzie jako samozwańczy król SPA, kiedy pozostali zwijali się z bólu... xD Tylko ten żart o wyduszaniu pryszczy z nosa przywołał mi na myśl Dr. Pryszczyllę, więc musiałem wziąć głęboki oddech. A, no i oczywiście znowu Tomkowi się nie podobało, bo buźka go piekła... Widać, jaki priorytet ma u siebie. OK, ogarniam, narzędzie w pracy, trzeba cenić, ale dziwne że tylko jemu coś nie pasowało.

Igor nie wiem co odwalił z tym medytacyjnym wyciem, ale to było po prostu kretyńskie. Ale za to otwarto basen za wykonanie zadania z "bonusem" w postaci pająka. Komentarz Izy, że "jeszcze zawału ten pająk dostanie" - cóż, gdyby zobaczył, jak wygląda organizacja streamu na Player to już by od dawna się rozkładał.

No i na koniec samce "alfa". Radek, Igor i Maciek - istna Trójka Muszkieterów wśród porządków. Ich teksty przyprawiły mnie o ciary żenady - znowu usłyszałem o "amebach", "najgorszych babach", że "poza Klaudią i Karoliną wszystkie wyrzucić" czy powiedzenie o Łukaszu "4. dziewczyna"... Tak łatwo krytykują innych, mają ich wręcz za debili, a sami nie widzą jak daleko im do ideału. I jeszcze widać, że chcą ustalić dom pod własną dyktaturę, m. in. poprzez kolejne zgromadzenie, co mnie wkurza. Do Radka jeszcze dużego żalu nie mam, najbardziej drażni mnie oczywiście Maciek, a Igor jedzie na cienkiej linii.

-------------------

ARCHIWUM RELACJI: START /// NOMINACJE /// REZYGNACJA /// EXIT + NOMINACJE
(widoczne ostatnie 7 dni, reszta w spoiler)

TYDZIEŃ 1 3. 20 marca - viewtopic.php?f=169&p=494823#p494818
4. 21 marca - viewtopic.php?f=169&t=10975&p=495152#p495152
5. 22 marca - viewtopic.php?f=169&t=10975&p=495661#p495661
6. 23 marca - viewtopic.php?f=169&t=10975&p=495847#p495847
7. 24 marca - viewtopic.php?f=169&t=10975&p=497847#p497847

TYDZIEŃ 2
8. 25 marca - viewtopic.php?f=169&t=10975&p=497847#p497847
9. 26 marca - viewtopic.php?f=169&t=10975&p=497847#p497847
Awatar użytkownika
bee
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bee » 28 mar 2019, 15:58

Za co Justyna dostała nominowana ?
Awatar użytkownika
jas06
Junior

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: jas06 » 28 mar 2019, 16:04

@bee
[ Spoiler ]
(RODO)
#ca2019
Mabos
Obserwator

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Mabos » 28 mar 2019, 16:09

bee pisze:
28 mar 2019, 15:58
Za co Justyna dostała nominowana ?
[ Spoiler ]
MacWoj82
Użytkownik

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: MacWoj82 » 28 mar 2019, 16:17

bee pisze:
28 mar 2019, 15:36
Jak tak sobie obserwuje i jego zachowanie w stosunku do Łukasza Tomek jest gejem.

A tak a propo czekam na cieplejsze dni aby dziewczyny zaczeły pokazywać swoje wdzięki 😀
Mam takie same spostrzeżenie. Tomek się spina bo widzi jak zareagowali na coming out Łukasza. I teraz siedzi cicho, oraz udaje oburzenie że musi nosić damskie ciuszki (nie chodzi mi o to że geje lubią takie nosić) ale mógł wyluzować i się po prostu bawić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”