[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3645

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Czyli Marlena chyba wyjdzie na żywo.
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Oglądam live'a, mi się zdaje czy na dachu wilii znajduje się antena NC+?
kwarantyna12
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 27 mar 2019, 12:26
x 1
x 4

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kwarantyna12 »

bee pisze: 28 mar 2019, 16:44
MacWoj82 pisze: 28 mar 2019, 16:17
bee pisze: 28 mar 2019, 15:36 Jak tak sobie obserwuje i jego zachowanie w stosunku do Łukasza Tomek jest gejem.

A tak a propo czekam na cieplejsze dni aby dziewczyny zaczeły pokazywać swoje wdzięki 😀
Mam takie same spostrzeżenie. Tomek się spina bo widzi jak zareagowali na coming out Łukasza. I teraz siedzi cicho, oraz udaje oburzenie że musi nosić damskie ciuszki (nie chodzi mi o to że geje lubią takie nosić) ale mógł wyluzować i się po prostu bawić.
Dokładnie facet ma to gdzieś dla niego to zabawa a podejrzewam on się z tym ukrywa i założenie damskich ciuchów może prowadzić natrop jego tajemnicy. Zresztą w ogóle jak tak patrzę w stosunku do kobiet U niego nie ma żadnych takich odruchów choćby nawet lekkiego podrywu W postaci żarciku Itp.
Wcześniej w tym temacie pisałam o tym, że mój znajomy i Tomek mieli krótką, ale bardzo intymną relację. Widziałam profil Tomka na Grindrze (aplikacja do gejowskich randek), którym się chwalił mój kolega, bo Tomek opowiadał mu o swojej pracy. Także wiecie, jego wybór czy będzie chciał o tym powiedzieć w programie czy nie, ale niech przynajmniej nie obraża innych ludzi, bo to hipokryzja :)
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Ciężko nadążyć za livami - wiadomo chciałoby się być na bieżąco, oglądać najważniejsze momenty a się nie da tego robić w wygodny sposób. Niemniej jednak ja dzisiaj trochę pooglądałem i widzę że
[ Spoiler ]
Mabos
Obserwator
Posty: 418
Rejestracja: 19 mar 2019, 17:15
x 175
x 123

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mabos »

@kwarantyna12
Pics or it didn't happen 😉
kwarantyna12
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 27 mar 2019, 12:26
x 1
x 4

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kwarantyna12 »

Mabos pisze: 28 mar 2019, 17:22 @kwarantyna12
Pics or it didn't happen 😉
Sytuacja miała miejsce jakiś czas temu, zapytam się znajomego czy ma jakieś zrzuty ekranu. Chochliki mówiły, że wystarczy przejrzeć profile facetów z Gliwic na pewnym portalu randkowym dla gejów ;)
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

LIVE:
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3645

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Mnie ciekawi jedno, nie oglądałem całego wykonywania zadania dziś, ale chyba Łukasz
[ Spoiler ]
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

[ Spoiler ]
kwarantyna12
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 27 mar 2019, 12:26
x 1
x 4

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kwarantyna12 »

A w temacie Tomka - w jednej z grup LGBT+ na Facebooku wrze od dyskusji na jego temat i zaskakująca ilość osób okazuje się go znać. Przypadek? :)
https://zapodaj.net/0b54e0ce70319.png.html
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

LIVE:
[ Spoiler ]
Mabos
Obserwator
Posty: 418
Rejestracja: 19 mar 2019, 17:15
x 175
x 123

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mabos »

@bustram
A, nie przesadzaj 😂 przecież rano
[ Spoiler ]
znów jedzonko-obiad, no to chyba odpoczynek się należy! 😂

A teraz wielkie talk-show
[ Spoiler ]
:)
Marta93
Obserwator
Posty: 268
Rejestracja: 07 mar 2017, 22:47
x 55

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marta93 »

Widzę, że wszyscy tutaj przyjmują, że ogólna publiczność będzie głosować przeciwko Justynie.
Według mnie wszystko zależy od edycji dzisiejszego odcinka, jak to wszystko zmontują. Mogą ją pokazać jako dziewczynę która złamała regulamin, reszta ją za to chamsko zaatakowała, ta jest skruszona i płacze w sypialni. Dodajmy kilka urywków z tekstami Macieja i sympatia widzów może przejść na jej stronę.

Pamiętajmy, że większość nie ogląda Live. Nie widzą wiecznego obchodzenia regulaminu i jej irytującego zachowania. No i jednak, Justyna ma jakieś tam swoje grono fanów z YouTube, którzy mogą ją wspierać.

Od siebie dodam, że mam nadzieję na odpadnięcie Tomka. Nic on nie wnosi do programu. Justyna i Łukasz zapewniają nam jakieś tam emocje.

Po ich odejściu o czym będziemy tu pisać? O gotowaniu Radka, paleniu Izy, czy podjadanie Kaśki? Z tym kojarzę resztę uczestników, zero wyrazistości.
Z tego samego powodu chcę, aby Maciek został trochę dłużej, chociaż go nie znoszę.

Edit: Nie wiem już co wsadzać w spoiler. Teraz większość postów to spoilery. Wątpię żeby ktoś kto czeka do odcinka, czytał to forum. Przeciwnie, ludzie wchodzą tu żeby dowiedzieć się co się dzieje na Livie.
Ostatnio zmieniony 28 mar 2019, 17:59 przez Marta93, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
J-Will
Obserwator
Posty: 437
Rejestracja: 12 kwie 2017, 1:44
x 39
x 169

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: J-Will »

Co do Maćka to mam takie dziwne podejrzenia, że te głosowanie w poprzednich nominacjach to był pic na wodę. Zobaczcie jak w Arenie przyj..ali się za przeproszeniem do Natalii o tą "gwiazdę" i ciągle ją tym punktowali, nawet pogdynek po pierwszej rozmowie z gośćmi powiedział coś w stylu "Jeżeli chcecie mieć w w domu gwiazdę to bla bla bla" a potem "Jeżeli chcecie żeby w domu został Maciek to bla bla bla". Możliwe, że TVN coś manipulował przy sms-ach, ponieważ nie chcieli aby jako pierwsza z programu odpadła osoba, która raz, że ma znajomości w branży, dwa była promowana przed programem, trzy wygrała (nie wiem jakim cudem) głosowanie widzów. Teraz przez jakiś czas zapewnią mu dupochron aby nie wywlekł tak szybko brudów produkcji na zewnątrz. To może być teoria spiskowa, ale hugo ich wie, po TVN-ie można się wszystkiego spodziewać.

Co do Tomka to mam coraz to większe wrażenie, że on jest krypciakiem.

Co do nominacji dla Justyny to bez sensu jeżeli miałaby być ona teraz, powinni ją z automatu nominować w niedzielę. Tak byłoby najlogiczniej.
Ostatnio zmieniony 28 mar 2019, 18:03 przez J-Will, łącznie zmieniany 1 raz.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

@Marta93
Radek jest im potrzebny, bo gotuje i łosprawia, także w sumie niech zostanie jak najdłużej. Ja bym się pozbył Maćka i Karoliny, są najbardziej smętni. W dalszej kolejności Kasi i Igora, choć Igor jeszcze nadrabia gadką.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości