[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

Mam prosbe. Ogladam tylko o 20 tej na tvn 7. Moze ktos napisac cos wiecej na temat jedzenia?
Kasia mowila w pokoju zwierzen , ze wcale duzo nie je. :rolleyes: Widzieliscie ile ona konkretnie je? Sa ludzie , ktorzy tam przychodza sami do lodowki miedzy posilkami i podjadaja?
Oni wszyscy razem jedza posilki? Co np przygotowuje Justyna i co je?
Dzieki z gory! :)
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16077
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Od początku programu ja przynajmniej jak oglądam lajwy (czyli głównie wieczory), to w kuchni najwięcej widziałem Natalię, Marlenę, Tomka, Radka, Klaudię i Izę.
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Kaśka generalnie w którymś odcinku wspominała, że ma niewielkie problemy hormonalne, kiedyś brała leki, bo podejrzewali u niej problemy z tarczycą, ale potem przestała, bo po nich jeszcze gorzej tyła. Może to jest powód? Moim zdaniem nie można powiedzieć, żeby obiektywnie w domu jadła jakoś bardzo dużo, tyle, że oni ogólnie przez kilka dni mieli mało jedzenia i oszczędzają.

Wiadomo, że różne osoby mają różne zapotrzebowanie energetyczne, np. Tomek i Łukasz jedzą sporo, a po nich nie widać ;) Justyna przygotowuje sobie własne posiłki, jakieś mleko sojowe, tofu itd.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Karolina jest chyba najuleglejszą osobą w tej edycji - dobrała się z Maćkiem do pary i traktuje go jak wyrocznię. W ogóle ona ma zadatki na typową ofiarę przemocy domowej... A wy jak sądzicie ?
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16077
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2826

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Juszes wczoraj sobie żartowała "na śniadanie tofu, na obiad tofu, na kolację tofu! Patrzcie ile można z tego posiłków zrobić" :lol:

Bo tam prócz tego to pewno kasze jakieś jej zostają, warzyw mało to pewno ledwo co tam oskubie, bo zaraz Radek gębę wydrze na nią król kuchni....
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Karolina pochodzi z tradycyjnej polskiej rodziny, ma dużo rodzeństwa, pewnie tak została wychowana, że słucha się głównie mężczyzn. W związku z tym np. ciągle chodzi po domu i sprząta. W sumie tradycyjne wartości nie są złe w życiu. Tylko tyle, że to jest show i ludzie chcą oglądać coś innego niż sprzątanie po grupie i słuchanie się "przywódców" bez własnego zdania.
MacWoj82
Użytkownik
Posty: 129
Rejestracja: 19 mar 2019, 11:15
x 2
x 111

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MacWoj82 »

Śmieszy mnie jak ktoś gloryfikuje szczerość Macieja... Przecież to cwaniak jakich mało. Robi to samo o co oskarża pozostałych. Obgaduje. Nie jest nic lepszy. Marlenie powiedzial wprost że on tak nie robi czyli na dodatek jeszcze kłamca. Jak mówiłem wcześniej każdy ma coś za uszami ale robienie z Łukasza tego najgorszego co gra i obgaduje to głupota. Maciek robi to samo i nie ukrywa tego ale wszyscy łącznie z widzami udają że tego nie widzą bo boją się mu to powiedzieć prosto w twarz. Tylko Łukasz miał jaja żeby mu to wygarnąć.
tinsel pisze: 29 mar 2019, 12:49 Karolina pochodzi z tradycyjnej polskiej rodziny, ma dużo rodzeństwa, pewnie tak została wychowana, że słucha się głównie mężczyzn. W związku z tym np. ciągle chodzi po domu i sprząta. W sumie tradycyjne wartości nie są złe w życiu. Tylko tyle, że to jest show i ludzie chcą oglądać coś innego niż sprzątanie po grupie i słuchanie się "przywódców" bez własnego zdania.
Smutne musi mieć życie sprzątanie gotowanie i słuchanie mężczyzn. Szkoda dziewczyny.
Ostatnio zmieniony 29 mar 2019, 12:57 przez Karol, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączyłem posty.
RXRi2
Użytkownik
Posty: 216
Rejestracja: 26 lut 2016, 2:53
x 67

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RXRi2 »

Może Karolina ma strategię i chce pod płaszczykiem ochronnym chłopaków utrzymać się jak najdłużej a na koniec wejść w sojusz z ich przeciwnikami i po kolei eliminować. W Robinsonie tak zrobiły Kasia i Patrycja i to zagwarantowało im finał.
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Z tym, że ostatecznie to widzowie głosują, a Karolina jak na razie nie pokazała nic takiego, co pozwoliłoby jej zostać w programie, gdy będzie nominowana.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

@MacWoj82 mam prośbę. Nie pisz dwóch postów pod rząd, a zawieraj wszystkie treści w jednym. To nie czat 🙂
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

LIVE
[ Spoiler ]
Kati33
Junior
Posty: 1137
Rejestracja: 23 mar 2019, 10:32
x 557
x 533

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

Dzieki za wytlumaczenie mi o co chodzi z tymi posilkami :)
Czyli dobrze kilka stron wczesniej napisalam, ze Kaska ma problem z tarczyca. jednak moglaby uzwazac z tym jedzenie, bo od powietrza sie nie tyje :rolleyes:
Dla mnie osobiscie weganizm nie ma sensu. Smutne to jedzenie ;)
fabrykazelkow
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 19 mar 2019, 9:52
x 1

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: fabrykazelkow »

wiadomo jaka oglądalność przez dwa ostatnie dni?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Mabos
Obserwator
Posty: 418
Rejestracja: 19 mar 2019, 17:15
x 175
x 123

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mabos »

Ależ panowie @Jordi i @RXRi2 przecież ja doskonale widzę to, o czym Wy piszecie :) takie, a nie inne zachowanie wzbudza wśród niektórych poczucie pewności i bezpieczeństwab(np. u Radka czy u maciejowej Karoliny-pisałem o tym niejednokrotnie :)

Niektórzy nowi komentujący są fajni, konkretni i rzetelni, ale widzę też kilka osób, co tylko flugają na uczestników...
Co to znaczy „flugować”-pytam serio bo pierwsze słyszę :)
Także jestem nowym komentującym ale na pewno nie pisz mi, że jestem niekonkretny i nierzetelny, bo jak spojleruje lajfy to zawsze zachowany jest sens wypowiedzi a czasem nawet i dokładny cytat :)

I proszę mnie nie wrzucać do warka „zmanipulowanych widzów”, bo ja tez nieraz i nie dwa pisałem o chamski i prostackim zachowaniu Maćka :)

Ale zdecydowanie wole silniejszych, być może w cudzysłowie silniejszych ludzi, aniżeli takich małych krętaczy i manipulatorów jak Łukasz i Justyna :) po prostu tacy ludzie nie nadają na wspólnych falach ze mną :) dla mnie po prostu „święta trójca” to nie mój klimat-jakieś intrygi i szepty na boku :) być może to się niektórym podoba ale mnie nudzi.
Także moi drudzy, nie traktujcie tego posta jako atak na kogokolwiek z nas-każdy ma inne zdanie odnośnie uczestników i bardzo fajnie :)

PS. Co do Radka, już nie raz stracił w moich oczach swoim zachowaniem :)
ManiakTV
Obserwator
Posty: 465
Rejestracja: 05 wrz 2018, 12:10
x 46
x 30

[TVN/TVN7] Big Brother

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ManiakTV »

Uczestnicy błagają o...jedzenie, aż tak drna wersja nowego BB jest, że żarcia nie dali?
Czy poprostu, wszystko na odwal sie? i nie jest to wersja na najwyższym poziomie?
Co czytam w internetach, to można z tego BB się pośmiać
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości