[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

Do tych co ogladaja nocami- ktora z osob wypija duzo alkoholu i jak sie zachowuja po nim? Czytalam , ze Radkowi sloma z butow wyszla :-[
On dla mnie bardzo duzo gra i sie kontroluje, dla mnie taki chlopek roztropek stylizowany :-\
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 601
x 3050

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

LIVE:
Gej czy bi, to źle tam nie ma :evil:
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
rafal_rambo
Obserwator
x 10
x 153

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: rafal_rambo »

@Kati33

Streama można cofać do 24h wstecz, to możesz zerknąć.
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1208

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

LIVE
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 601
x 3050

[TVN/TVN7] Big Brother

Obserwując komentarze na fb zauważyłem, że widownia powoli zaczyna się obracać przeciwko Łukaszowi. Proponują, by Karolina sama odeszła z programu, a głosy powinny przejść na Justynę i Łukasza. W tym szaleństwie jest metoda, jednak w połowie tygodnia bez sensu jest po raz trzeci zmieniać nominacji 🙂

Myślę, że skoro Łukasz i Justyna byli nominowani teraz, z czego jedno z nich już drugi raz, to w niedzielę możemy mieć powtórkę z rozkładu głosów. Tym bardziej, że już nie będzie Karoliny. Tak więc istnieje szansa, że w przyszłym tygodniu z wielkiej przyjaźni outsiderów zrobi się rywalizacja 😉 Może być ciekawie. Sztuczny płacz, obrabianie dupy i sikanie na siedząco.

PS. Tego ostatniego naprawdę nie pojmuję. 🙄
Awatar użytkownika
Huerco
Obserwator
x 4
x 58
Kontakt:

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Huerco »

A co cię interesuje, kto jak sika? :o
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 601
x 3050

[TVN/TVN7] Big Brother

Bo to jeden z wielu powodów jego konfliktu z Maćkiem. Między innymi dlatego porównywany był do "dziewczyn". Pomijam fakt orientacji, bo to naprawdę indywidualna sprawa każdego człowieka , ale kobiece odruchy prezentowane w biały dzień przez teoretycznie zdrowego psychicznie mężczyznę, rzucają się w podczas LIVE i w jakiś sposób nakreślają widzom jego osobowość. Dla mnie jest aktorem-dziwakiem i powinien wypaść z programu, ale na zdrowych zasadach.
Marta93
Obserwator
x 54

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Marta93 »

Jezu, naprawdę wielki problem, sikanie na siedząco. Łukasz wyjaśnił dlaczego tak robi i dla mnie ma to sens, nie chce żeby ktoś oglądał jego klejnoty.
Rozumiem, że można go nie lubić, ale czepianie się takich rzeczy to już przesada.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 601
x 3050

[TVN/TVN7] Big Brother

Czy ja się czepiam? Piszę co w nim widzę 🙂 Przecież nie odpadnie z tego powodu. Załatwi go marne aktorstwo i spiskowanie 🙂

Maćka już nie ma i możecie wreszcie obiektywnie ocenić Łukasza, który już raczej nie będzie ofiarą szykan w programie, bo w tym momencie stoi na równi z innymi uczestnikami i ma takie same szansę na wygraną, co oni. Ale prawdą jest, że był nominowany już dwukrotnie, a to o czymś świadczy.
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1208

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

Kwestia sikania była już wyjaśniana, tutaj na forum chyba też. Podobno na początku dziewczyny, szczególnie Iza prosiły, żeby w łazience na górze sikać na siedząco, poza tym nikt nie chce być podglądany ;) Jak dla mnie fajnie by było, żeby Łukasz jeszcze trochę został, bo trochę wnosi do tego programu. Najpierw wolałabym wyeliminować osoby nijakie.
Marta93
Obserwator
x 54

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Marta93 »

Tylko dodam, że w zagranicznych edycjach, wielu bardziej męskich uczestników tak robiło. Tłumaczyli, że nawet jeśli tego nie pokażą w Tv, to mieli świadomość, że jakiś operator kamery na nich patrzy.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 601
x 3050

[TVN/TVN7] Big Brother

To tłumaczenie mieli słabe. Kto normalny wyemitowałby to w telewizji? 🤣 Poza tym operatorzy kamer musieliby być fetyszystami 🙂

Ale kazda ustawka jest dobra. Przepis na udane zrobienie z siebie ofiary:
1. Sprowokuj narwanego samca alfa do zwrócenia na siebie uwagi;
2. Pozwól się publicznie poniżyć;
3. Zrób scenę:
Fot. Youtube / TVN
Fot. Youtube / TVN
4. Samiec alfa out.
5. You win.
maciejch
Użytkownik
x 3

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: maciejch »

Karol pisze: 02 kwie 2019, 11:12 Bo to jeden z wielu powodów jego konfliktu z Maćkiem. Między innymi dlatego porównywany był do "dziewczyn". Pomijam fakt orientacji, bo to naprawdę indywidualna sprawa każdego człowieka , ale kobiece odruchy prezentowane w biały dzień przez teoretycznie zdrowego psychicznie mężczyznę, rzucają się w podczas LIVE i w jakiś sposób nakreślają widzom jego osobowość. Dla mnie jest aktorem-dziwakiem i powinien wypaść z programu, ale na zdrowych zasadach.
Cześć, przeglądam ten temat od jakiegoś czasu, ale dopiero Twój post zmusił mnie do założenia konta, bo nie mogę ze spokojem czytać takich rzeczy, tym bardziej wychodzących spod ręki administratora.

1. Orientacja seksualna jest według Ciebie indywidualną sprawą każdego człowieka, jednak sikanie na siedząco już nie.
2. Toaletę mają umiejscowioną zaraz przy wejściu do łazienki. Nawet jeśli facetom to nie przeszkadza, kultura wymaga aby nie świecili genitaliami przed każdą wchodzącym uczestnikiem.
3. Twój wpis jest niestety przejawem jawnej nietolerancji. Podejrzewać można nawet, że orientacja seksualna nie przeszkadza Ci tylko dlatego, że akceptacja dla homoseksualizmu jest w tej chwili czymś normalnym w cywilizowanym społeczeństwie. W innym przypadku nie chcąc zostać dziwakiem miałbyś prawdopodobnie inny pogląd na tą sprawę.
4. Sformułowanie "aktorem-dziwakiem" zabrzmiało pejoratywnie. Rozumiem, że aktorzy, też nie mieszczą się w Twoim zakresie norm?
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 292
x 1230

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott »

Wellmann jak zwykle w formie: https://dziendobry.tvn.pl/a/tomasz-urba ... g-brothera

Szkoda, że Macieja dzisiaj nie było w "DDTVN". Coś czuję, że kolesia nie zobaczymy nawet na finale.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 601
x 3050

[TVN/TVN7] Big Brother

maciejch pisze: 02 kwie 2019, 11:321. Orientacja seksualna jest według Ciebie indywidualną sprawą każdego człowieka, jednak sikanie na siedząco już nie.

Orientację można zachować dla siebie. Za to pewne zachowania, które mają miejsce przed kamerą są publiczne.

maciejch pisze: 02 kwie 2019, 11:322. Toaletę mają umiejscowioną zaraz przy wejściu do łazienki. Nawet jeśli facetom to nie przeszkadza, kultura wymaga aby nie świecili genitaliami przed każdą wchodzącym uczestnikiem.

Kultura wymaga, aby załatwiać się w pustej łazience / ubikacji. Normalny człowiek nie szuka poklasku w takich sytuacjach.
maciejch pisze: 02 kwie 2019, 11:32. Sformułowanie "aktorem-dziwakiem" zabrzmiało pejoratywnie. Rozumiem, że aktorzy, też nie mieszczą się w Twoim zakresie norm?
Chodzi mi o aktorstwo w programie, granie na uczuciach mieszkańców i widzów. To trzeba potrafić. Poza programem nie wiem jakim jest aktorem, tak więc nie jestem w stanie zestawić go z innymi aktorami.

EDIT:
A nie mają przypadkiem dwóch toalet? 🙂
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”