[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kati33 »

Karol pisze: 02 kwie 2019, 11:31 To tłumaczenie mieli słabe. Kto normalny wyemitowałby to w telewizji? 🤣 Poza tym operatorzy kamer musieliby być fetyszystami 🙂

Ale kazda ustawka jest dobra. Przepis na udane zrobienie z siebie ofiary:
1. Sprowokuj narwanego samca alfa do zwrócenia na siebie uwagi;
2. Pozwól się publicznie poniżyć;
3. Zrób scenę:
Screenshot_20190402-112650.jpg

4. Samiec alfa out.
5. You win.
Bez przesady bo po pierwsze Maciej mial swoj rozum a po drugie takie zycie
MacWoj82
Użytkownik
x 2
x 109

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: MacWoj82 »

Nie rozumiem co komu do tego jak sikam ? Ludzie. Jak będe chciał to będę sikał stojąc na rękach z nogami do góry bo będę miał taki kaprys. Jest dużo facetów którzy właśnie tak sikają, w Japonii np. głównie tak się sika. Szukanie problemu tam gdzie go niema. Jeżeli Borowiczowi przeszkadzała taka pierdoła to faktycznie nie był normalny żeby z takiego powodu robić takie awantury i ostatecznie wylecieć z domu.
Awatar użytkownika
Huerco
Obserwator
x 4
x 58
Kontakt:

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Huerco »

Karol pisze: 02 kwie 2019, 11:38
maciejch pisze: 02 kwie 2019, 11:321. Orientacja seksualna jest według Ciebie indywidualną sprawą każdego człowieka, jednak sikanie na siedząco już nie.

Orientację można zachować dla siebie. Za to pewne zachowania, które mają miejsce przed kamerą są publiczne.
Ale co za różnica czy sika na siedząco czy na stojąco? Serio to jest wyznacznik normy? :o Nie wierzę w to, co czytam.
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Do Karola- Lukasz ma kobiece odruchy bo jest gejem - nie ogarniasz? To nie pisz ze jestes tolerancyjny ok? :angry:
Nie mogl zachowac orientacji dla siebie, bo kazdy by sie domyslil a poza tym widzowie by to znalezli w internecie.
Zgadzam sie , ze powinno sie wyeliminowac ludzi nijakich czyli Ize i Oleha ;/
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2019, 11:46 przez Kati33, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 590
x 2954

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

Dobrze, już kocham Łukasza i będę mu kibicować 🙂 Napisałem tylko trzy wyrazy i taka furia u wszystkich. Żałuję.

Szkoda, że nie skupiacie się na innych fragmentach mojego postu, w których odnoszę się do jego charakteru, relacji z Justyną, itd. 🙂

Temat oddawania moczu uważam za zamknięty, bo wzbudza kontrowersje 🙄 A więc proszę NIE ODPISYWAĆ NIC W TEJ KWESTII.
Jordi
VIP Expert
x 1889
x 1860

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Jordi »

Moim zdaniem czy Łukasz gra, czy nie, to nie wygra tego programu. Dlaczego? Bo już wczoraj było widać, że bez konfliktu z Maciejem jest wtórny i dość nudny... Daleko mu do wyrazistości Igora, Radka, Juszes, nawet ostatnio Magdy. Jak dalej będzie taki do bólu nijaki, to nie ma szans na winnera.

Chociaż BB1 wygrał nijaki przez 90% szoł Janusz, no ale to było 18 lat temu. Dzisiaj nie wygrałby tego szoł na bank.
Marta93
Obserwator
x 54

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Marta93 »

Zgadzam się Łukasz nie wygra programu. Jakbym miała teraz stawiać, to postawilabym na Magdę.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

balarion
Junior
x 421
x 568

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: balarion »

Karol pisze: 02 kwie 2019, 11:46 Dobrze, już kocham Łukasza i będę mu kibicować
to jest właśnie problem dzisiejszych czasów. Masz NAKAZ kochania gejów, bo jak nie to jesteś homofob i debil. To się w głowie już nie mieści. Wszyscy heteroseksualni są dla tych lgbt gorsi. To jest właśnie tolerancja wg nich.
Awatar użytkownika
Huerco
Obserwator
x 4
x 58
Kontakt:

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Huerco »

Nikt nikomu nie każe kochać Łukasza, jednak chyba powinien być oceniany przez swój charakter i czyny, a nie orientację seksualną. Czyż nie? Nikt nie nakazuje kochać gejów, bo to nie ma nic do rzeczy.
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
x 99
x 211

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: śledź05 »

Jordi pisze: 02 kwie 2019, 11:48 Chociaż BB1 wygrał nijaki przez 90% szoł Janusz, no ale to było 18 lat temu. Dzisiaj nie wygrałby tego szoł na bank.
Nigdy nie rozumiałem tego ogólnego zachwytu nad osobą Janusza. W mojej opinii ówczesnego BB powinna wygrać Manuela, która była prawdziwą bohaterką większości zabawnych sytuacji.

Co do osobowości Łukasza... To faktycznie może być tak, że wywalenie z TV jego wroga może się okazać dla niego gwoździem do trumny. Bo Łukasz jest... nudny... Niestety. Nie tak jak większość duchów-uczestników, ale trudno nazwać go charyzmatyczną osobowością. Tak naprawdę temat jego homoseksualizmu/biseksualizmu i homofobii, na którą był narażony głównie ze strony Maćka, mam nadzieję, że zostały już definitywnie wyczerpane. Będzie mógł się pokazać od innej, bardziej wyluzowanej strony i tutaj mam obawy, co do tego. Tak samo myślę zresztą o Juszes. Niektórzy się po prostu najlepiej sprawdzają w dramach.

Chociaż jest to dwójka uczestników, którym mimo wszystko najbardziej kibicuję. Mogliby dla mnie dojść do finału. Chociaż na dzisiaj faworytem jest dla mnie Igor, jako najbardziej "uniwersalny" uczestnik. Taki, co potrafi się i zabawić i ma coś w głowie.

Na marginesie mogę wam napisać, że kwestia męskiego/żeńskiego zachowania nie jest powiązana z orientacją, ale z socjalizacją w dzieciństwie. Na tej zasadzie heteroseksualny mężczyzna, który w dzieciństwie miał do czynienia więcej z kobietami, niż z mężczyznami, albo z jakiś powodów bardziej się z nimi utożsamiał może w dorosłym życiu być stereotypowo bardziej "kobiecy" w zachowaniu. I tutaj orientacja nie będzie miała nic do rzeczy. Dlatego wśród gejów są zarówno osoby sfeminizowane jak Łukasz, jak i bardzo stereotypowo męskie. Wiadomo, że w TV więcej widać takich sfeminizowanych, bo są bardziej "kolorowi" i wzbudzają kontrowersje.
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN/TVN7] Big Brother

Dokladnie. Powinno sie oceniac zachowanie danej osoby. Nie kazdemu bedzie odpowiadalo to samo. Mnie ta zniewiescialosc u Lukasza czasami drazni- taki jest dziecinny jak na swoj wiek. Juszes tez taka infantylna. A np Klaudia podobno tez jest homo tak? Czemu to np nikomu nie przeszkadza? Potraficie to uzasadnic?
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

Za wcześnie zgadywać kto wygra, ale przepraszam, jeżeli sikanie na stojąco ma być symbolem męskości to dziękuję za tak męskich facetów, Maciej pokazał jak jest męski swoim zachowaniem i wyleciał, szczerze, to jeszcze nikt z nich tak do końca nie nie pokazał tak naprawdę jaki jest, dopiero zaczynają się odsłaniać, Maciej wyleciał to dopiero zaczną oddychać, on był takim zapalnikiem, każdy przy nim się kontrolował:)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3284
x 1455

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Trzeciak »

balarion pisze: 02 kwie 2019, 12:11
Karol pisze: 02 kwie 2019, 11:46 Dobrze, już kocham Łukasza i będę mu kibicować
to jest właśnie problem dzisiejszych czasów. Masz NAKAZ kochania gejów, bo jak nie to jesteś homofob i debil. To się w głowie już nie mieści. Wszyscy heteroseksualni są dla tych lgbt gorsi. To jest właśnie tolerancja wg nich.
@balarion - wybacz, ale twoje posty to zbyt daleka nadinterpretacja. Post @Karola balarion - przynajmniej ja - odebrałem jako ironię. ;)
Karol pisze: 02 kwie 2019, 10:53 Myślę, że skoro Łukasz i Justyna byli nominowani teraz, z czego jedno z nich już drugi raz, to w niedzielę możemy mieć powtórkę z rozkładu głosów.
Justyna też jest nominowana po raz drugi (w zeszłym tygodniu karnie za zakrywanie mikrofonu).
Pozdrawiam, Trzeciak
tinsel
VIP Expert
x 617
x 1206

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: tinsel »

Ja jestem ciekawa talk show Łukasza, bo ponoć ma być dramatycznie. Może wtedy się okaże czy jest autentyczny czy bardziej gra pod publiczkę. Tomka jakoś do końca nie mogłam rozgryźć, zwłaszcza po jego historii, dlatego fajnie by było jakby wrócił np. za Maćka.
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 286
x 1228

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott »

Przykro się czyta komentarze, że cham, agresor i despota niby nakręcał cały program. Uważacie, że bez Macieja uczestnicy nie mają prawa bytu w Big Brotherze.? Może właśnie po jego odejściu reszta się otworzy bez żadnej negatywnej atmosfery.
Ja tylko przypomnę, że 15 osób miało już zagwarantowane wejście do domu Wielkiego Brata, a Maciej musiał o nie walczyć z Agnieszką.
#STOP BZDUROM
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”