[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
x 99
x 211

[TVN/TVN7] Big Brother

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: śledź05 »

@Abbott Ale to nie chodzi o to, że on nakręcał program. Był prowodyrem konfliktów, to prawda, ale przecież trudno nazwać to wzbogaceniem kontentu, chyba na bardzo podstawowym poziomie, coś w stylu Warsaw Shore.

W każdym razie ja mam na myśli, że bohaterowie nie mają jakiś nie wiadomo jak barwnych i zabawowych osobowości, a ogromna ich większość ginie w tle. O tym już tutaj pisano nie raz i nie po to, aby gloryfikować Maćka jako bohatera show
bustram
Activist
x 84
x 1531

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

@Karol
Teraz już wiesz jak to jest kiedy ktoś ci zarzuci niesłusznie nietolerancję :P Prawda jest taka, że mamy prawo śmiać się zarówno z Łukasza jak i z np. Kaśki i nie ma to żadnego znaczenia, że ona jest kobietą. Oczywiście nie mam na myśli obrażania, ale po prostu żartobliwe traktowanie.

Ja do Łukasza nic nie mam, ale przecież gołym okiem widać, że jest zniewieściały. Rozumiem. że może niektórym to nie odpowiadać, że mogą np. akurat nie przepadać za takim typem człowieka. A to że jest sympatyczny to inna sprawa, nikt tego nie neguje.

Wczoraj na live wieczorem była śmiechawka przed snem, ale Radek powiedział coś w stylu: "a wiecie, że nikt nas tu nie okradnie, bo Łukasz chciał zrobić siku, zszedł na dół i natknął się na Grażynę, potem poszedł dalej i jeszcze na coś się natknął, przestraszył się i zrezygnował z sikania". Wiecie o co mogło chodzić ? Może o to, że gdy oni śpią to ktoś po domu łazi i np. go konserwuje ? Hmm czasami wyłapuję tego typu kwestie, ale są one tak ulotne, że potem nijak nie mogę ustalić o co komu chodziło...
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

Dało się zauważyć że każdy z nich ma jeszcze zaciśnięte poślady, może tylko Igor jest taki bardziej spontaniczny, talk showy nie bardzo pokazują kim są, służą im raczej żeby pokazać że "niby" mają jakieś uczucia, taki pokaz pod publiczkę, żeby chociaż zaczeli zachowywać się naturalnie a nie jak gdyby kołki połknęli, szczerości tam jeszcze nie zauważyłam.
krista
Junior
x 169
x 389

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: krista »

Nie wiem o co chodzi, może duchy grasu ;)
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
x 99
x 211

[TVN/TVN7] Big Brother

Ja odbieram te talk showy kompletnie inaczej. Właśnie bardzo mi "uczłowieczają" poszczególnych uczestników. Nadają kontekst tego, jak się zachowują w domu BB... Nawet jeżeli część z tych historii jest nieco łzawa, to nie odbieram tego jako chamskich prób manipulacji widownią. Oni ostatecznie też są normalnymi ludźmi i mają swoje uczucia.
kamil22
Użytkownik
x 4
x 26

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: kamil22 »

Kati33 pisze: 02 kwie 2019, 12:21 Dokladnie. Powinno sie oceniac zachowanie danej osoby. Nie kazdemu bedzie odpowiadalo to samo. Mnie ta zniewiescialosc u Lukasza czasami drazni- taki jest dziecinny jak na swoj wiek. Juszes tez taka infantylna. A np Klaudia podobno tez jest homo tak? Czemu to np nikomu nie przeszkadza? Potraficie to uzasadnic?
bo homofobia tak naprawdę wywodzi się z patriarchatu, zachowania i cechy męskie są uważane za lepsze niż kobiece. dlatego ludzie tutaj są tolerancyjni ALE nie lubią Łukasza bo między innymi sika na siedząco lol
findmyskyy
Obserwator
x 149

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: findmyskyy »

Piszcie jak tam Karola dzisiaj? Nie mam dostępu do live teraz
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 586
x 2937

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

kamil22 pisze: 02 kwie 2019, 13:07 ludzie tutaj są tolerancyjni ALE nie lubią Łukasza bo między innymi sika na siedząco lol
Ktoś tak napisał ? 🤔
bustram
Activist
x 84
x 1531

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: bustram »

@śledź05
Piszesz, że Łukasz jest nudny... Musimy pamiętać, że każdy z nas odbiera ludzi inaczej, a uczestnicy wewnątrz domu między sobą odbierają relacje tam panujące jeszcze inaczej, bo przecież nie mają podglądu. Dla mnie to właśnie Igor jest nudny - i nie ma znaczenia fakt, że jest aktywny i skory do zabaw - dla mnie jest nudny, a to dlatego, że reprezentuje sobą niski poziom. Wszystko co robi, czy dyskusja, czy zabawa, jest na niskim poziomie do tego stopnia, że nie mogę go za często oglądać i słuchać. Ale ktoś może mieć inne na to spojrzenie, ktoś może cenić u niego po prostu skłonność do zabawy i otwartość. Wtedy taki Igor zaplusuje, bo spełni oczekiwania. Nie sądzę jednak, aby Igor zaszedł daleko - mieszkańcy na razie go oszczędzili, bo byli ważniejsi do wyeliminowania, ale zapewne wielu uczestnikom przeszkadza i mają go już na swojej liście nominacji.
kamil22
Użytkownik
x 4
x 26

[TVN/TVN7] Big Brother

Karol pisze: 02 kwie 2019, 13:14
kamil22 pisze: 02 kwie 2019, 13:07 ludzie tutaj są tolerancyjni ALE nie lubią Łukasza bo między innymi sika na siedząco lol
Ktoś tak napisał ? 🤔
ty dwie strony temu
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 586
x 2937

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Karol »

Jeśli czytasz tak jak piszesz, to nie dziwię się wcale, że nie zrozumiałeś moich postów. Nigdzie nie wspomniałem, że nie lubię Łukasza przez to w jaki sposób się załatwia. 🙂
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 286
x 1224

[TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: Abbott »

Tomek i Maciej zablokowali możliwość dodawania komentarzy na swoich profilach społecznościowych.
#STOP BZDUROM
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
x 99
x 211

[TVN/TVN7] Big Brother

@Karol Ja też w ten sposób zrozumiałem Twoje wcześniejsze wypowiedzi

@bustram No wiadomo, że widzowie mają inną perspektywę od uczestników. Łukasz tam się nawet nieźle socjalizuje, nie odmawiam mu tego w żaden sposób
klamca
Użytkownik
x 2

Re: [TVN/TVN7] Big Brother

Post autor: klamca »

Jak ciekawe osoby zostaja, to fajnie ze zostaja. Jak zostaja obludnicy to tym lepiej, bedzie wieksza drama i kolejne okazje do zdemaskowania ich. Dla nas win-win :)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

kamil22
Użytkownik
x 4
x 26

[TVN/TVN7] Big Brother

Karol pisze: 02 kwie 2019, 13:21 Jeśli czytasz tak jak piszesz, to nie dziwię się wcale, że nie zrozumiałeś moich postów. Nigdzie nie wspomniałem, że nie lubię Łukasza przez to w jaki sposób się załatwia. 🙂
nie musisz dosłownie tego pisać :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”